Deltagarlista Gren 1-38 
 
  Tävling  LSS Väsman Open 2015    Utskriftsdatum  03 februari 2015   
  Tävlingsort      Utskriftstid  20:19   
  Arrangör  Ludvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 februari 2015         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Herrar Öppen 
Sponsor: MåBättre 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  25 m  24.40   
184  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  24.43   
173  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  24.80   
79  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  25.45   
16  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  25.59   
95  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  25.84   
48  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  26.38   
66  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  26.56   
92  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  26.95   
10  67  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  27.02   
11  76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  27.48   
12  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  27.56   
13  153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  27.63   
14  192  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  27.63   
15  52  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m  27.93   
16  73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  28.19   
17  157  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  28.64   
18  49  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  28.68   
19  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  28.71   
20  18  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  28.72   
21  120  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  29.72   
22  111  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  29.76   
23  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  30.02   
24  50  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  30.57   
25  54  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  30.63   
26  17  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  31.74   
27  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  32.11   
28  13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  32.46   
29  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  32.63   
30  121  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  32.85   
31  132  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  33.06   
32  110  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  34.53   
33  109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  34.94   
34  60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  35.17   
35  53  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  35.75   
36  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  36.09   
37  84  Vestbro Alexander  2002  LUDVIKA SS  AB2102  25 m  36.95   
38  97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  37.06   
39  190  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  37.14   
40  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  38.23   
41  131  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  38.35   
42  51  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  38.50   
43  126  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  25 m  39.28   
44  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  40.09   
45  151  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  40.21   
46  55  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  40.45   
47  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  40.59   
48  116  Hägbom Anton  2002  SKURU IK  AT9302  25 m  40.78   
49  30  Österberg William  2003  FAGERSTA  AS7103  25 m  44.50   
50  61  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  45.19   
51  167  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  47.16   
52  63  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  48.38   
53  128  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  52.96   
54  83  Wahlström Simon  1990  LUDVIKA SS  BA7590  25 m     
55  122  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m     
56  124  Nordström Elias  2001  SKURU IK  AZ0101  25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Damer Öppen 
Sponsor: MåBättre 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
187  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  24.97   
188  Sparrman Tove  1996  VÄSBY SS  AQ3296  25 m  27.40   
Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  27.90   
186  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  28.01   
56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  28.41   
174  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  28.45   
80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  28.51   
77  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  28.74   
26  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  28.81   
10  85  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  28.95   
11  69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  29.52   
12  102  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  29.67   
13  28  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  29.75   
14  75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  30.10   
15  25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  30.30   
16  141  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  30.32   
17  165  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  30.63   
18  74  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  30.70   
19  172  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  30.75   
20  45  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  30.95   
21  198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  31.59   
22  46  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  31.73   
23  99  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  31.75   
24  171  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  31.82   
25  12  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  31.86   
26  71  Graaf Emma  1984  LUDVIKA SS  AB2684  25 m  31.92   
27  64  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  32.42   
28  194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  32.56   
29  94  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  32.67   
30  24  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  32.83   
31  62  Thorsén Mathilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  32.86   
32  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  32.86   
33  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  32.94   
34  145  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  33.04   
35  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  33.17   
36  195  Karlsson Ariadna  2001  HK SIM  AZ1201  25 m  33.64   
37  47  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  33.67   
38  91  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  33.69   
39  202  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  33.91   
40  10  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  33.94   
41  191  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m  34.09   
42  103  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  34.58   
43  203  Sundberg Isabel  1992  HK SIM  CD3692  25 m  34.74   
44  117  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m  35.06   
45  15  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  35.40   
46  98  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  35.73   
47  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  35.77   
48  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  35.92   
49  142  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  36.30   
50  107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  36.90   
51  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  37.10   
52  119  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  37.16   
53  93  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  37.48   
54  114  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  37.62   
55  14  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  38.12   
56  112  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  38.21   
57  130  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  25 m  39.23   
58  115  Heise Hedvig  2000  SKURU IK  BQ8200  25 m  39.62   
59  11  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  39.88   
60  44  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  39.93   
61  106  Bergström Matilda  2002  SKURU IK  BU0202  25 m  40.10   
62  134  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  40.19   
63  127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  40.65   
64  197  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  41.62   
65  123  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  41.78   
66  125  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  41.81   
67  148  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  41.89   
68  200  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m  43.73   
69  82  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  43.85   
70  129  Scharin Moa  2003  SKURU IK  BP4603  25 m  44.43   
71  204  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  44.85   
72  70  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  45.09   
73  104  Almgren Mathilda  2005  SKURU IK  AD1805  25 m  46.93   
74  196  Larsson Anna  2001  HK SIM  BL1401  25 m  54.38   
75  78  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  1:03.24   
 
Gren 3, 100m Fjärilsim Herr A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:01.05   
79  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:04.35   
153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:06.13   
67  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:06.75   
92  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:11.43   
157  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:12.41   
49  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  1:15.73   
168  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:16.22   
166  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:16.56   
10  18  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:17.61   
11  170  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:18.53   
12  111  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:19.16   
13  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:19.96   
14  121  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:20.99   
15  76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:23.89   
16  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  1:26.43   
17  154  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:26.87   
18  147  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:33.85   
19  169  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m     
 
Gren 4, 200m Fjärilsim Damer A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
186  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  2:30.27   
172  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  2:51.75   
144  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:57.49   
158  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:58.23   
188  Sparrman Tove  1996  VÄSBY SS  AQ3296  25 m  3:01.42   
10  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  3:09.00   
 
Gren 5, 100m Medley Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:29.08   
13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:30.37   
109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  1:34.30   
97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:35.82   
160  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:45.28   
113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m     
122  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m     
131  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Damer A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:05.80   
189  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  25 m  1:10.90   
77  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:11.28   
85  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:11.49   
141  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:12.68   
69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:13.91   
174  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  1:14.82   
198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:15.22   
102  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:15.57   
10  23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  1:17.60   
11  25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:18.13   
12  81  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:18.49   
13  145  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:18.68   
14  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:20.49   
15  99  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:20.62   
16  155  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:22.32   
17  91  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:22.40   
18  75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:22.55   
19  194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  1:22.67   
20  56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:23.02   
21  175  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:23.13   
22  46  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:23.80   
23  103  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:24.36   
24  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:24.99   
25  45  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:25.85   
26  94  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:27.46   
27  47  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  1:27.64   
28  143  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:30.09   
29  156  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:30.26   
30  164  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:30.67   
31  176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:31.96   
32  202  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:32.73   
33  62  Thorsén Mathilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:32.97   
34  152  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:35.20   
35  163  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:35.72   
36  146  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:36.23   
37  127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  1:36.27   
38  199  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m  1:36.71   
39  114  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:37.30   
40  24  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  1:37.33   
41  98  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:37.38   
42  117  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m  1:37.91   
43  150  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:37.98   
44  148  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:38.31   
45  15  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:40.41   
46  107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:40.77   
47  125  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  1:42.95   
48  195  Karlsson Ariadna  2001  HK SIM  AZ1201  25 m  1:43.87   
49  105  Amtell Leah  2003  SKURU IK  BJ6203  25 m  1:43.97   
50  130  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  25 m  1:45.86   
51  134  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:46.10   
52  44  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  1:48.70   
53  142  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:55.66   
54  197  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  2:09.18   
55  93  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m     
56  106  Bergström Matilda  2002  SKURU IK  BU0202  25 m     
57  115  Heise Hedvig  2000  SKURU IK  BQ8200  25 m     
58  118  Lesse Matilda  2002  SKURU IK  BQ3602  25 m     
59  119  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m     
60  162  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
61  204  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
 
Gren 7, 400m Medley Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
166  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  6:18.59   
170  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  50 m  6:51.05   
 
Gren 8, 800m Frisim Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
187  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  8:56.98   
Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  9:35.63   
80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  9:49.06   
25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  9:55.65   
165  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  10:11.62   
69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  10:25.01   
23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  11:04.54   
12  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  11:08.88   
10  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  11:36.60   
10  46  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  11:41.33   
11  64  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  11:51.65   
12  45  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  12:02.20   
13  15  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  12:18.89   
14  71  Graaf Emma  1984  LUDVIKA SS  AB2684  25 m     
15  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m     
16  144  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m     
17  158  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m     
 
Gren 9, 200m Bröstsim Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  25 m  2:13.40   
16  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  2:21.99   
67  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  2:41.05   
66  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  2:51.04   
73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:51.05   
96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  3:06.08   
159  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  3:14.19   
132  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  3:19.30   
149  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  3:26.03   
10  51  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  3:26.08   
11  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  50 m  3:39.64   
12  17  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  4:02.10   
13  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m     
14  151  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
15  161  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  39.75   
191  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m  46.20   
150  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  46.91   
Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  47.64   
93  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  48.29   
127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  49.31   
176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  49.41   
112  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  50.74   
119  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  51.37   
10  129  Scharin Moa  2003  SKURU IK  BP4603  25 m  51.37   
11  11  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  52.10   
12  107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  52.58   
13  82  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  53.87   
14  105  Amtell Leah  2003  SKURU IK  BJ6203  25 m  55.75   
15  204  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  56.54   
16  123  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  1:00.87   
17  70  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  1:03.49   
18  104  Almgren Mathilda  2005  SKURU IK  AD1805  25 m  1:08.87   
19  78  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  1:10.90   
20  200  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m     
 
Gren 11, 200m Medley Damer A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  25 m  2:24.36   
102  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:36.26   
155  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:44.85   
56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:45.17   
74  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:45.31   
81  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  2:45.98   
144  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:46.64   
25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:51.34   
23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  2:52.28   
10  99  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:53.08   
11  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  2:56.06   
12  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  2:59.51   
13  62  Thorsén Mathilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  3:00.34   
14  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  3:01.19   
15  94  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:01.69   
16  47  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  3:03.43   
17  198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  3:03.61   
18  91  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  3:05.23   
19  175  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  3:12.60   
20  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  3:13.12   
21  202  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  3:13.24   
22  164  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  3:13.91   
23  146  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  3:17.32   
24  156  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  3:18.41   
25  98  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  3:19.95   
26  143  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  3:24.29   
27  152  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  3:33.03   
28  44  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  3:51.27   
29  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m     
30  14  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m     
31  24  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m     
32  71  Graaf Emma  1984  LUDVIKA SS  AB2684  25 m     
33  103  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m     
34  162  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
35  163  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m     
 
Gren 12, 200m Frisim Herrar A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  1:56.73   
185  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  25 m  1:59.03   
173  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  2:04.22   
153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:07.16   
48  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:09.72   
95  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:10.21   
192  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  2:10.72   
Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  2:12.45   
73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:15.40   
10  76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:16.17   
11  92  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:16.88   
12  18  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:18.77   
13  161  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:18.98   
14  49  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  2:30.05   
15  168  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:30.50   
16  54  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  2:32.14   
17  111  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  2:32.62   
18  132  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:34.18   
19  120  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  2:34.86   
20  170  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:36.23   
21  121  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  2:37.65   
22  147  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  2:37.91   
23  157  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  2:45.78   
24  166  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  50 m  2:46.62   
25  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  2:46.67   
26  159  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  2:47.54   
27  53  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  2:54.72   
28  149  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  50 m  2:54.84   
29  154  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  2:56.04   
30  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  2:58.47   
31  13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:04.69   
32  169  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  3:07.74   
33  55  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  3:27.05   
34  160  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  3:40.27   
35  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m     
36  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m     
37  40  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m     
38  52  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m     
39  60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m     
40  109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m     
41  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m     
42  124  Nordström Elias  2001  SKURU IK  AZ0101  25 m     
43  167  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m     
44  190  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m     
 
Gren 13, 100m Fjärilsim Dam A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
187  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  59.58   
77  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:10.20   
158  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:15.11   
171  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:15.14   
172  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  1:15.14   
74  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:15.37   
102  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:18.02   
145  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:20.57   
194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  1:21.83   
10  10  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:21.89   
11  155  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:22.52   
12  23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  1:23.01   
13  68  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:24.42   
14  198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:24.49   
15  202  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:26.30   
16  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:28.92   
17  81  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:29.27   
18  176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:29.97   
19  94  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:31.49   
20  69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:32.74   
21  146  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:37.21   
22  164  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:43.80   
23  142  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:50.60   
24  15  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
25  42  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m     
26  150  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m     
27  163  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m     
 
Gren 14, 200m Fjärilsim Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:26.66   
18  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:59.41   
121  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  3:04.85   
 
Gren 15, 100m Medley Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:19.34   
194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  1:26.10   
176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:32.59   
42  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:34.93   
Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:35.13   
114  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:37.17   
119  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  1:37.76   
107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:41.09   
127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  1:42.57   
10  112  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:43.40   
11  93  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:45.76   
12  11  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  1:45.95   
13  134  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:47.32   
14  123  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  1:47.97   
15  129  Scharin Moa  2003  SKURU IK  BP4603  25 m  1:50.02   
16  34  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:50.88   
17  104  Almgren Mathilda  2005  SKURU IK  AD1805  25 m     
18  125  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m     
19  200  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m     
 
Gren 16, 100m Ryggsim Herr A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  1:02.77   
79  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:06.02   
92  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:06.07   
66  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:08.67   
192  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  1:09.16   
73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:10.82   
76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:12.93   
50  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:13.16   
38  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:14.09   
10  120  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:15.63   
11  168  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:16.35   
12  159  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:18.46   
13  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:19.20   
14  111  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:20.81   
15  54  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:21.09   
16  147  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:25.21   
17  132  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:27.03   
18  110  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:28.82   
19  53  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:31.36   
20  154  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:32.21   
21  109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  1:33.51   
22  48  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  1:33.97   
23  131  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:37.14   
24  60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:37.18   
25  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:39.46   
26  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  1:40.96   
27  169  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:42.59   
28  97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:46.62   
29  190  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  1:47.61   
30  128  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:51.07   
31  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m     
32  29  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m     
33  124  Nordström Elias  2001  SKURU IK  AZ0101  25 m     
34  151  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
35  160  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m     
36  167  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m     
 
Gren 17, 400m Medley Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
188  Sparrman Tove  1996  VÄSBY SS  AQ3296  25 m  5:03.98   
186  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  5:09.37   
91  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  6:22.98   
23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m     
156  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m     
175  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m     
198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m     
 
Gren 18, 800m Frisim Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  9:06.42   
153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  9:10.72   
Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  10:00.08   
18  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  10:07.22   
16  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  10:08.21   
36  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  10:19.06   
17  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  11:11.88   
132  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  11:55.99   
149  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  50 m  12:45.36   
10  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m     
11  157  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m     
12  161  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
13  166  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m     
14  168  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m     
15  170  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m     
 
Gren 19, 200m Bröstsim Damer A.B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  25 m  2:29.29   
174  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  2:34.25   
102  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:46.05   
74  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:56.47   
81  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  2:59.33   
56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  3:02.13   
99  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  3:04.23   
43  Johansson Kajsa  2000  FINSPÅNG  BC1200  25 m  3:09.64   
31  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  3:09.86   
10  202  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  3:12.78   
11  35  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  3:13.26   
12  94  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:14.99   
13  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  3:17.87   
14  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  3:18.67   
15  62  Thorsén Mathilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  3:18.78   
16  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  3:23.70   
17  164  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  3:25.48   
18  14  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  3:30.91   
19  143  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  3:31.18   
20  142  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  3:36.82   
21  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  3:38.88   
22  195  Karlsson Ariadna  2001  HK SIM  AZ1201  25 m  3:46.00   
23  98  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  3:47.81   
24  152  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  3:48.10   
25  72  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m     
26  106  Bergström Matilda  2002  SKURU IK  BU0202  25 m     
27  115  Heise Hedvig  2000  SKURU IK  BQ8200  25 m     
28  148  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
29  158  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m     
30  162  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
 
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  40.27   
60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  44.79   
169  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  47.96   
109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  50.48   
160  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  51.55   
97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  52.35   
61  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  54.58   
55  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  54.86   
113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  56.69   
10  30  Österberg William  2003  FAGERSTA  AS7103  25 m  58.95   
11  190  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  59.08   
12  63  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  1:01.34   
13  108  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:05.77   
14  122  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m     
 
Gren 21, 200m Medley Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  25 m  2:09.57   
95  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:24.88   
67  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  2:26.13   
153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:27.91   
48  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:30.09   
66  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  2:30.20   
73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:32.30   
92  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:33.49   
76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:35.09   
10  38  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  2:45.70   
11  159  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  2:48.03   
12  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:50.26   
13  120  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  2:50.29   
14  111  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  2:52.01   
15  49  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  2:53.41   
16  147  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  2:54.71   
17  121  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  2:59.59   
18  54  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  3:03.23   
19  17  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  3:03.87   
20  154  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  3:08.80   
21  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  3:22.99   
22  151  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  3:41.38   
23  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  50 m  3:53.25   
24  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m     
25  29  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m     
26  110  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m     
27  167  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Damer A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
187  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  1:59.61   
77  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:10.40   
80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:13.27   
25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:17.68   
69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:20.91   
85  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:21.52   
165  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:24.63   
172  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  2:26.38   
23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  2:28.86   
10  198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:30.24   
11  99  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:30.32   
12  74  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:30.49   
13  75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:31.27   
14  68  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:31.35   
15  56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:31.87   
16  33  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  2:33.86   
17  12  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  2:35.40   
18  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  2:36.49   
19  145  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:36.96   
20  35  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  2:37.24   
21  39  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:37.59   
22  194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  2:37.79   
23  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  2:37.83   
24  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:39.45   
25  158  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:43.83   
26  202  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  2:45.92   
27  10  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:46.63   
28  41  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  2:46.75   
29  176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  2:46.89   
30  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  2:51.65   
31  15  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  2:51.70   
32  146  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  2:52.24   
33  43  Johansson Kajsa  2000  FINSPÅNG  BC1200  25 m  2:52.60   
34  155  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:54.15   
35  175  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  50 m  2:55.78   
36  103  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:56.64   
37  98  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  2:58.92   
38  199  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m  3:01.12   
39  42  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  3:03.70   
40  115  Heise Hedvig  2000  SKURU IK  BQ8200  25 m  3:05.64   
41  72  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  3:05.66   
42  143  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  3:10.14   
43  150  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:15.29   
44  134  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  3:15.44   
45  152  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  3:17.90   
46  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  3:20.85   
47  14  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  3:27.53   
48  114  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  50 m  3:27.95   
49  34  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  3:36.98   
50  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m     
51  119  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m     
52  148  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
53  156  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m     
54  162  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
55  163  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m     
56  197  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m     
 
Gren 23, 4X50m Frisim Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Ludvika SS Herrar [1915]  LUDVIKA SS    25 m  1:47.18   
181  Upsala S Herrar Lag 1  UPSALA S    25 m  1:52.00   
208  Katrineholm Lag 1  1990  KATRINEHOL    25 m  1:53.40   
101  SS Mora Herrar  SS MORA    25 m  1:59.99   
182  Upsala S Herrar Lag 2  UPSALA S    25 m  2:00.00   
138  Skuru Ik Herrar Lag 1  2000  SKURU IK    25 m  2:01.00   
139  Skuru Ik Herrar Lag 2  SKURU IK    25 m  2:10.00   
140  Skuru Ik Herrar Lag 3  SKURU IK    25 m  2:12.00   
183  Upsala S Herrar Lag 3  UPSALA S    25 m  2:12.00   
10  209  Katrineholm Lag 2  1990  KATRINEHOL    25 m  2:16.71   
11  22  Borlänge Herrar [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 24, 4X50m Frisim Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Ludvika SS Damer 1  LUDVIKA SS    25 m  1:55.95   
177  Upsala S Damer Lag 1  UPSALA S    25 m  1:59.00   
88  Ludvika SS Damer 2  LUDVIKA SS    25 m  2:03.94   
178  Upsala S Damer Lag 2  UPSALA S    25 m  2:04.00   
135  Skuru Ik Damer Lag 1  SKURU IK    25 m  2:10.00   
205  Hk Sim Damer Lag 1  HK SIM    25 m  2:10.26   
100  SS Mora Damer  SS MORA    25 m  2:13.91   
136  Skuru Ik Damer Lag 2  SKURU IK    25 m  2:14.00   
179  Upsala S Damer Lag 3  UPSALA S    25 m  2:14.00   
10  137  Skuru Ik Damer Lag 3  SKURU IK    25 m  2:17.00   
11  180  Upsala S Damer Lag 4  UPSALA S    25 m  2:17.00   
12  206  Hk Sim Damer Lag 2  HK SIM    25 m  2:18.37   
13  89  Ludvika SS Damer 3  LUDVIKA SS    25 m  2:25.04   
14  207  Hk Sim Damer Lag 3  HK SIM    25 m  3:04.58   
15  19  Borlänge Damer 1 [2001]  2001  BORLÄNGE    25 m     
16  21  Borlänge Damer 2 [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 25, 100m Bröstsim Damer A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  1:09.84   
189  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  25 m  1:10.73   
102  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:17.01   
74  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:18.32   
77  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:19.53   
56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:22.59   
99  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:23.06   
186  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  1:23.28   
81  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:23.41   
10  80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:23.75   
11  171  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:24.94   
12  68  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:26.48   
13  75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:27.03   
14  155  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:28.74   
15  31  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:29.68   
16  35  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:30.04   
17  94  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:30.06   
18  158  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:30.43   
19  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:30.90   
20  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:31.60   
21  43  Johansson Kajsa  2000  FINSPÅNG  BC1200  25 m  1:31.66   
22  39  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:31.79   
23  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:31.81   
24  27  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m  1:31.95   
25  62  Thorsén Mathilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:32.11   
26  198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:34.60   
27  143  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:35.36   
28  41  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:36.32   
29  164  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:37.79   
30  162  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  1:39.13   
31  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  1:39.24   
32  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  1:39.78   
33  142  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:40.99   
34  150  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:41.43   
35  146  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:42.43   
36  64  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  1:42.92   
37  115  Heise Hedvig  2000  SKURU IK  BQ8200  25 m  1:43.01   
38  127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  1:43.28   
39  93  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:44.17   
40  15  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:44.41   
41  42  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:45.39   
42  195  Karlsson Ariadna  2001  HK SIM  AZ1201  25 m  1:46.43   
43  72  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:47.85   
44  118  Lesse Matilda  2002  SKURU IK  BQ3602  25 m  1:47.96   
45  37  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:48.22   
46  112  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:49.12   
47  129  Scharin Moa  2003  SKURU IK  BP4603  25 m  1:49.30   
48  14  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  1:51.69   
49  130  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  25 m  1:54.17   
50  107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:54.25   
51  34  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:57.56   
52  197  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  1:59.81   
53  199  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m  2:04.39   
54  196  Larsson Anna  2001  HK SIM  BL1401  25 m  2:13.96   
55  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m     
56  57  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m     
57  106  Bergström Matilda  2002  SKURU IK  BU0202  25 m     
58  176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m     
59  191  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m     
60  200  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m     
61  204  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
 
Gren 26, 100m Bröstsim Herrar ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  25 m  1:00.75   
16  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  1:04.41   
67  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:11.38   
79  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:13.13   
95  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:13.27   
66  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:15.28   
Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:18.08   
96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:20.52   
76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:20.67   
10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:22.66   
11  132  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:26.60   
12  159  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:27.60   
13  153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  50 m  1:28.17   
14  17  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:29.74   
15  149  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:31.81   
16  51  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:31.82   
17  13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:33.56   
18  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:36.56   
19  170  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:39.30   
20  60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:41.24   
21  151  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:42.28   
22  116  Hägbom Anton  2002  SKURU IK  AT9302  25 m  1:46.23   
23  169  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:46.27   
24  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:46.66   
25  160  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:53.67   
26  97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:54.01   
27  121  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:54.14   
28  55  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  1:59.69   
29  110  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  2:01.14   
30  190  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  2:05.00   
31  108  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  2:07.73   
32  29  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m     
33  30  Österberg William  2003  FAGERSTA  AS7103  25 m     
34  32  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m     
35  40  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m     
36  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m     
37  122  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m     
38  124  Nordström Elias  2001  SKURU IK  AZ0101  25 m     
39  126  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  25 m     
40  128  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m     
41  167  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m     
 
Gren 27, 200m Ryggsim Damer A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:21.19   
188  Sparrman Tove  1996  VÄSBY SS  AQ3296  25 m  2:27.01   
189  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  25 m  2:28.74   
85  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:33.83   
69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:36.09   
68  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:43.95   
198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:44.12   
25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:45.05   
145  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:52.94   
10  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  2:54.21   
11  175  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  2:55.94   
12  158  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:56.12   
13  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:59.40   
14  23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  3:01.79   
15  41  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  3:02.85   
16  103  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  3:15.36   
17  148  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
18  152  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m     
19  155  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m     
20  156  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m     
21  163  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m     
22  199  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m     
 
Gren 28, 200m Ryggsim Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  2:16.39   
92  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:22.84   
73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:35.27   
50  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:36.91   
76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:37.20   
120  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  2:40.58   
38  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  2:42.14   
111  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  2:52.04   
168  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  2:53.24   
10  147  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  3:00.52   
11  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  3:01.63   
12  166  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  3:02.34   
13  149  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  50 m  3:13.45   
14  154  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  3:23.53   
15  157  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  50 m  3:38.95   
16  159  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m     
17  161  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
 
Gren 29, 50m Ryggsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  39.85   
109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  42.07   
131  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  42.37   
53  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  43.67   
97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  44.73   
113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  44.98   
190  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  50.34   
108  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  53.83   
55  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  54.48   
10  61  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  54.90   
11  63  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  57.74   
12  30  Österberg William  2003  FAGERSTA  AS7103  25 m  1:04.65   
 
Gren 30, 50m Ryggsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  37.12   
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  37.35   
191  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m  42.00   
176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  42.07   
Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  42.97   
119  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  43.89   
37  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  44.12   
127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  44.26   
42  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  45.17   
10  11  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  45.48   
11  204  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  45.87   
12  134  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  46.39   
13  107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  46.55   
14  93  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  46.76   
15  112  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  47.13   
16  123  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  47.51   
17  129  Scharin Moa  2003  SKURU IK  BP4603  25 m  47.65   
18  125  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  47.66   
19  70  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  49.01   
20  104  Almgren Mathilda  2005  SKURU IK  AD1805  25 m  49.08   
21  34  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  50.08   
22  82  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  53.67   
23  65  Supina Olivia  2003  LEKSAND  BS5403  25 m  55.18   
24  200  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m  57.71   
25  78  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  1:07.45   
 
Gren 31, 400m Frisim Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  4:12.44   
153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  4:29.64   
66  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  4:33.55   
192  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  4:42.52   
161  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  4:46.61   
36  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  4:58.20   
18  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  4:59.79   
170  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  5:12.89   
166  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  5:14.90   
10  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  50 m  5:49.38   
11  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m     
12  83  Wahlström Simon  1990  LUDVIKA SS  BA7590  25 m     
 
Gren 32, 400m Frisim Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
187  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  4:18.07   
186  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  4:19.16   
188  Sparrman Tove  1996  VÄSBY SS  AQ3296  25 m  4:27.33   
77  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  4:37.26   
25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  4:46.53   
80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  4:50.02   
69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  4:56.18   
165  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  5:06.10   
71  Graaf Emma  1984  LUDVIKA SS  AB2684  25 m  5:10.43   
10  23  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  5:13.05   
11  198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  5:13.33   
12  56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  5:24.25   
13  12  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  5:24.88   
14  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  5:27.12   
15  194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  5:33.42   
16  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  5:38.12   
17  10  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  5:40.59   
18  64  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  5:40.89   
19  62  Thorsén Mathilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  5:43.13   
20  146  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  5:53.56   
21  91  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  5:59.96   
22  98  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  6:49.26   
23  195  Karlsson Ariadna  2001  HK SIM  AZ1201  25 m     
 
Gren 33, 50m Fjärilsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  39.18   
13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  40.36   
109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  41.80   
169  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  41.81   
97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  42.59   
53  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  46.97   
160  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  53.64   
61  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m     
63  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m     
10  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m     
11  122  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m     
 
Gren 34, 50m Fjärilsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  35.84   
176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  36.87   
114  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  41.82   
150  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  42.90   
37  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  42.97   
Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  43.15   
42  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  44.63   
134  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  45.95   
105  Amtell Leah  2003  SKURU IK  BJ6203  25 m  47.04   
10  107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  47.22   
11  112  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  49.73   
12  125  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  50.11   
13  123  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  51.18   
14  127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  53.07   
15  34  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:00.50   
 
Gren 35, 100m Frisim Herrar A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  53.01   
173  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  54.30   
185  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  25 m  54.31   
79  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  56.04   
95  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  57.22   
48  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  57.36   
67  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  58.40   
66  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  58.54   
192  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  59.10   
10  92  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  59.32   
11  153  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:00.47   
12  157  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:01.55   
13  73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:02.06   
14  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:02.17   
15  76  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:02.46   
16  18  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:04.43   
17  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:05.88   
18  38  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:06.11   
19  49  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  1:06.76   
20  50  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:07.43   
21  120  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:07.70   
22  170  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:07.92   
23  54  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:08.42   
24  168  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:08.77   
25  96  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:08.81   
26  17  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:09.65   
27  166  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:09.79   
28  58  Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  1:10.85   
29  159  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:10.91   
30  111  Flykt-Rosen Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:11.06   
31  132  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:11.08   
32  29  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m  1:12.07   
33  121  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:12.87   
34  40  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  1:13.11   
35  147  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:13.85   
36  149  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:14.28   
37  154  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:16.67   
38  59  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:17.61   
39  13  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:17.65   
40  60  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:18.51   
41  110  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:19.42   
42  109  Cerps Gustavs  2004  SKURU IK  AJ3704  25 m  1:19.55   
43  169  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:23.49   
44  131  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:26.06   
45  51  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:26.12   
46  190  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  1:26.93   
47  113  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  1:27.59   
48  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  1:30.54   
49  97  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:31.56   
50  108  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:32.58   
51  128  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:32.88   
52  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:35.65   
53  55  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  1:37.99   
54  160  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:39.57   
55  151  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:43.00   
56  116  Hägbom Anton  2002  SKURU IK  AT9302  25 m  1:44.86   
57  32  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m     
58  52  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m     
59  61  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m     
60  63  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m     
61  83  Wahlström Simon  1990  LUDVIKA SS  BA7590  25 m     
62  167  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m     
 
Gren 36, 100m Frisim Damer A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
187  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  54.52   
186  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  58.09   
80  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:00.46   
77  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:01.91   
174  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  1:02.68   
85  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:03.37   
69  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:03.91   
102  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:03.98   
25  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:04.41   
10  74  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:06.28   
11  141  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:06.80   
12  172  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  1:06.91   
13  68  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:07.34   
14  75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:07.37   
15  56  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:07.42   
16  165  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:07.73   
17  171  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:09.09   
18  81  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:09.70   
19  71  Graaf Emma  1984  LUDVIKA SS  AB2684  25 m  1:09.86   
20  198  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:09.90   
21  12  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:10.01   
22  99  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:10.11   
23  155  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:10.13   
24  39  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:10.63   
25  94  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:10.73   
26  33  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  1:11.07   
27  62  Thorsén Mathilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:11.49   
28  10  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:11.56   
29  193  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:12.26   
30  41  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:12.65   
31  201  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:12.71   
32  133  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:12.72   
33  35  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:12.78   
34  194  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  1:12.96   
35  31  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:13.19   
36  146  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:14.08   
37  145  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:14.14   
38  103  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:14.54   
39  91  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:14.65   
40  175  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:17.05   
41  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  1:17.27   
42  176  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:17.60   
43  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:18.65   
44  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  1:18.91   
45  15  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:18.96   
46  164  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:19.34   
47  98  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:19.43   
48  143  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:19.47   
49  156  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:19.99   
50  195  Karlsson Ariadna  2001  HK SIM  AZ1201  25 m  1:20.20   
51  203  Sundberg Isabel  1992  HK SIM  CD3692  25 m  1:20.21   
52  199  Nyhlin Ellen  2000  HK SIM  AW3800  25 m  1:20.48   
53  72  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:20.91   
54  119  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  1:21.12   
55  42  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:22.28   
56  14  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  1:22.38   
57  163  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:22.58   
58  142  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:23.90   
59  152  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:24.08   
60  150  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:24.47   
61  37  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:25.06   
62  117  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m  1:25.26   
63  107  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:25.63   
64  115  Heise Hedvig  2000  SKURU IK  BQ8200  25 m  1:25.75   
65  134  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:27.73   
66  130  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  25 m  1:27.81   
67  127  Rydström Tilde  2003  SKURU IK  AX3603  25 m  1:28.47   
68  105  Amtell Leah  2003  SKURU IK  BJ6203  25 m  1:31.22   
69  93  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:31.63   
70  191  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m  1:32.14   
71  125  Orrung Emma  2003  SKURU IK  BK7803  25 m  1:37.87   
72  129  Scharin Moa  2003  SKURU IK  BP4603  25 m  1:40.71   
73  197  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  1:41.26   
74  34  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  50 m  1:41.35   
75  123  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  1:43.81   
76  196  Larsson Anna  2001  HK SIM  BL1401  25 m  2:06.33   
77  57  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m     
78  65  Supina Olivia  2003  LEKSAND  BS5403  25 m     
79  106  Bergström Matilda  2002  SKURU IK  BU0202  25 m     
80  118  Lesse Matilda  2002  SKURU IK  BQ3602  25 m     
81  148  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
82  162  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
83  200  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m     
 
Gren 37, 4X50m Medley Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Ludvika SS Herrar [1915]  LUDVIKA SS    25 m  2:01.56   
181  Upsala S Herrar Lag 1  UPSALA S    25 m  2:02.00   
101  SS Mora Herrar  SS MORA    25 m  2:10.87   
182  Upsala S Herrar Lag 2  UPSALA S    25 m  2:13.00   
138  Skuru Ik Herrar Lag 1  2000  SKURU IK    25 m  2:20.00   
183  Upsala S Herrar Lag 3  UPSALA S    25 m  2:23.00   
139  Skuru Ik Herrar Lag 2  SKURU IK    25 m  2:43.00   
22  Borlänge Herrar [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 38, 4X50m Medley Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
177  Upsala S Damer Lag 1  UPSALA S    25 m  2:08.00   
86  Ludvika SS Damer 1  LUDVIKA SS    25 m  2:10.37   
178  Upsala S Damer Lag 2  UPSALA S    25 m  2:16.00   
179  Upsala S Damer Lag 3  UPSALA S    25 m  2:19.00   
180  Upsala S Damer Lag 4  UPSALA S    25 m  2:23.00   
100  SS Mora Damer  SS MORA    25 m  2:27.89   
88  Ludvika SS Damer 2  LUDVIKA SS    25 m  2:29.15   
205  Hk Sim Damer Lag 1  HK SIM    25 m  2:29.87   
135  Skuru Ik Damer Lag 1  SKURU IK    25 m  2:35.40   
10  136  Skuru Ik Damer Lag 2  SKURU IK    25 m  2:40.00   
11  89  Ludvika SS Damer 3  LUDVIKA SS    25 m  2:42.04   
12  137  Skuru Ik Damer Lag 3  SKURU IK    25 m  2:50.00   
13  206  Hk Sim Damer Lag 2  HK SIM    25 m  2:56.00   
14  207  Hk Sim Damer Lag 3  HK SIM    25 m  3:42.95   
15  19  Borlänge Damer 1 [2001]  2001  BORLÄNGE    25 m     
16  20  Borlänge Damer 2 [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  03 februari 2015 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  20:19