Deltagarlista Gren 1-58 
 
  Tävling  Vårsimiaden Final MSSF 2015    Utskriftsdatum  20 april 2015   
  Tävlingsort      Utskriftstid  19:23   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 maj 2015         
 
 
Gren 1, 200m Medley F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1579  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:32.93   
1568  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:36.34   
1578  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  2:39.46   
1541  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:41.86   
1582  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  2:42.20   
1569  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:42.92   
1561  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:44.15   
1583  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:48.36   
1545  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:48.79   
10  1556  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  2:49.71   
11  1552  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  2:50.34   
12  1559  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  2:50.70   
13  1557  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:50.77  RES 
14  1581  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  2:51.01  RES 
15  1544  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:51.53  RES 
16  1574  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  2:52.07  RES 
17  1580  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  2:54.13  RES 
 
Gren 2, 200m Medley P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1612  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:41.43   
1613  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  2:42.86   
1605  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  2:42.98   
1606  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:45.81   
1608  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:47.55   
1604  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  2:57.40   
1611  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:58.08   
1607  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  2:59.38   
1614  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  3:02.94   
10  1603  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  3:03.03   
11  1616  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  3:06.59   
12  1617  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  3:06.67   
13  1609  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  3:07.11  RES 
14  1618  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  3:07.98  RES 
15  1615  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  3:23.01  RES 
16  1610  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  3:27.28  RES 
 
Gren 3, 200m Medley F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1525  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  2:42.85   
1523  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  2:43.54   
1518  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:50.03   
1517  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:55.24   
1522  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:56.84   
1524  Skarda Magdalena Hagsten  2003  ÖSA  AO6603  25 m  2:58.26   
1520  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  3:03.55   
1519  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  3:11.13   
1527  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  3:14.65   
10  1528  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:15.80   
11  1530  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:20.96   
12  1531  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  3:23.92   
13  1529  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  3:26.96  RES 
14  1521  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:31.43  RES 
15  1526  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  3:33.15  RES 
 
Gren 4, 200m Medley P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1589  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:44.97   
1590  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:56.25   
1586  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  2:58.16   
1594  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:58.98   
1595  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  3:02.60   
1600  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  3:03.65   
1591  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  3:04.08   
1593  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  3:05.84   
1592  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  3:06.23   
10  1601  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  3:11.57   
11  1597  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  3:12.03   
12  1587  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  3:22.41   
13  1596  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  3:23.75  RES 
14  1598  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  3:31.87  RES 
15  1599  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  3:34.34  RES 
16  1588  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  3:43.63  RES 
17  1602  Aldrin Erik  2003  KATRINEHOL  AH8503  25 m  4:01.81  RES 
 
Gren 5, 100m Medley F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1677  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:20.02   
1682  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:20.56   
1678  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:25.13   
1665  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:25.96   
1676  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:27.22   
1680  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:29.02   
1659  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:29.04   
1658  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:30.66   
1647  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:31.13   
10  1664  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  1:31.63   
11  1671  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:32.17   
12  1662  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:33.19   
13  1669  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  1:33.50  RES 
14  1668  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:33.60  RES 
15  1666  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:34.26  RES 
16  1649  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:34.45  RES 
17  1670  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  1:34.47  RES 
 
Gren 6, 100m Medley P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1714  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:18.18   
1722  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:27.89   
1700  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:29.43   
1719  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:30.04   
1710  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:30.70   
1708  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:31.46   
1702  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  1:32.41   
1711  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  1:32.42   
1706  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:35.56   
10  1715  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:37.24   
11  1704  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:38.59   
12  1720  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:38.59   
13  1717  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:39.15  RES 
14  1707  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  1:40.59  RES 
15  1721  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:42.17  RES 
16  1716  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  1:42.36  RES 
17  1705  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:43.73  RES 
 
Gren 7, 100m Medley F-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1622  Karnehov Ebba  2005  NYKÖPING  AF1405  25 m  1:31.41   
1632  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:32.05   
1634  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:34.62   
1636  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  1:34.68   
1621  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:37.23   
1643  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:38.62   
1628  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:38.70   
1640  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:41.43   
1626  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:45.10   
10  1620  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  1:46.10   
11  1624  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:47.09   
12  1638  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  1:47.49   
13  1627  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:49.15  RES 
14  1644  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  1:49.29  RES 
15  1619  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:49.63  RES 
16  1645  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  1:49.66  RES 
17  1633  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  1:53.13  RES 
 
Gren 8, 100m Medley P-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1696  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:28.30   
1690  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:30.03   
1695  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  1:32.84   
1694  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:37.61   
1692  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  1:38.91   
1697  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:40.35   
1689  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:40.85   
1685  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:44.84   
1688  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  1:49.15   
10  1698  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:49.63   
11  1687  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  1:51.13   
12  1693  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  1:51.32   
13  1691  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  2:01.17  RES 
14  1686  Demir Hampus  2005  HUDIKSVALL  AG2905  25 m  2:07.41  RES 
 
Gren 9, 100m Bröstsim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1583  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:18.62   
1579  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:19.72   
1568  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:19.87   
1543  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:21.46   
1559  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:25.60   
1541  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:25.79   
1578  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:26.14   
1789  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:26.85   
1574  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:27.03   
10  1582  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:27.03   
11  1540  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:27.50   
12  1545  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:28.51   
13  1557  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:29.45  RES 
14  1777  Hedberg Wilma  2002  GÄVLE SS  AM8802  25 m  1:32.02  RES 
15  1781  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:32.82  RES 
16  1778  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  1:35.25  RES 
17  1536  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:35.68  RES 
 
Gren 10, 100m Bröstsim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1606  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:18.98   
1809  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:22.97   
1609  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:26.42   
1614  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:29.62   
1604  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:30.97   
1611  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:31.46   
1605  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:32.52   
1810  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:34.75   
1815  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:37.06   
10  1812  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:37.22   
11  1607  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:37.91   
12  1603  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:38.89   
13  1806  Lahto William  2002  STRÄNGNÄS  AU8702  25 m  1:39.30  RES 
14  1811  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  1:44.67  RES 
15  1616  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:50.85  RES 
16  1813  Svahn Johan  2002  VÄSTERÅS  AM4502  25 m  1:50.95  RES 
17  1814  Edebrink Samuel  2002  STRÄNGNÄS  AF9902  25 m  1:51.33  RES 
 
Gren 11, 100m Bröstsim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1768  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:14.20   
1517  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:26.70   
1525  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:29.30   
1522  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:30.60   
1518  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:31.51   
1754  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:33.25   
1523  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:33.40   
1520  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:35.17   
1750  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  1:35.99   
10  1757  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:37.15   
11  1527  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:39.85   
12  1748  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:40.44   
13  1770  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:40.50  RES 
14  1742  Hedlund Filippa  2003  SALA SS  BG1203  25 m  1:40.92  RES 
15  1773  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:41.18  RES 
16  1771  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:43.17  RES 
17  1743  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:43.30  RES 
 
Gren 12, 100m Bröstsim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1589  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:30.03   
1595  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:30.52   
1803  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:31.07   
1592  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:33.04   
1800  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:34.26   
1586  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:38.43   
1593  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:39.10   
1794  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  1:39.66   
1600  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:41.45   
10  1804  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  1:43.87   
11  1597  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:44.96   
12  1797  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:46.00   
13  1801  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  1:46.27  RES 
14  1587  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:47.28  RES 
15  1591  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:48.19  RES 
16  1601  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:49.14  RES 
17  1596  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:51.37  RES 
 
Gren 13, 4X50m Medley F-11oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1973  Gävle SS Damer [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:38.40   
1968  Bålsta SK Damer [2004]  2004  BÅLSTA SK    25 m  2:47.21   
1974  Karlstad Flickor[04] Lag1  2004  KARLSTAD    25 m  2:54.86   
1971  Söderhamns SS  2004  SÖDERHAMN    25 m  2:55.35   
1978  Hudiksvall Damer F-11  2004  HUDIKSVALL    25 m  2:58.17   
1975  Upsala S Damer Lag 1 [200  2004  UPSALA S    25 m  2:58.37   
1979  Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 1  2004  ESKILSTUNA    25 m  3:00.49   
1967  Upsala S Damer Lag 2 [200  2004  UPSALA S    25 m  3:01.15   
1976  Säffle SS Damer Lag1  2004  SÄFFLE SS    25 m  3:01.58   
10  1965  Västerås Damer Lag1  2004  VÄSTERÅS    25 m  3:02.03   
11  1970  Hk Sim Damer [2004]  2004  HK SIM    25 m  3:03.45   
12  1961  Upsala S Damer 3 [2004]  2004  UPSALA S    25 m  3:09.10   
13  1963  Ösa Damer [2004]  2004  ÖSA    25 m  3:12.71  RES 
14  1969  Karlstad Flickor[04] Lag2  2004  KARLSTAD    25 m  3:16.44  RES 
15  1962  Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 2  2004  ESKILSTUNA    25 m  3:16.61  RES 
16  1964  Strängnäs Damer [2004]  2004  STRÄNGNÄS    25 m  3:17.30  RES 
17  1966  Västerås Damer Lag 2  2004  VÄSTERÅS    25 m  3:21.04  RES 
 
Gren 14, 4X50m Medley P-11oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1986  Eskilstuna Po 11 Oy  2004  ESKILSTUNA    25 m  2:41.98   
1985  Västerås Herrar  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:53.06   
1984  Säffle SS Herrar  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:55.13   
1981  Strängnäs Herrar [2004]  2004  STRÄNGNÄS    25 m  2:56.59   
1983  Karlstad Pojkar[04] Lag1  2004  KARLSTAD    25 m  3:09.17   
1982  Upsala S Herrar 1 [2004]  2004  UPSALA S    25 m  3:18.38   
 
Gren 15, 100m Bröstsim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1677  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:27.86   
1675  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:35.70   
1678  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:35.85   
1682  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:37.02   
1659  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:37.53   
1676  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:39.72   
1664  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  1:41.19   
1658  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:41.60   
1723  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:41.66   
10  1726  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:42.34   
11  1680  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:42.56   
12  1727  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:42.76   
13  1666  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:43.78  RES 
14  1647  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:43.97  RES 
15  1665  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:44.02  RES 
16  1661  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:44.38  RES 
17  1652  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:45.48  RES 
 
Gren 16, 100m Bröstsim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1714  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:27.00   
1722  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:38.60   
1704  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:41.27   
1700  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:43.99   
1702  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  1:45.35   
1708  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:47.22   
1706  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:48.08   
1719  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:48.10   
1721  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:51.62   
10  1711  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  1:53.20   
11  1717  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:54.41   
12  1720  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:56.12   
13  1716  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  1:58.53  RES 
14  1709  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:59.88  RES 
15  1713  Spännare Gustav Buvik  2004  BOLLNÄS SS  AQ8104  25 m  2:07.09  RES 
16  1712  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  2:07.64  RES 
17  1701  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  2:08.02  RES 
 
Gren 17, 50m Bröstsim F-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1622  Karnehov Ebba  2005  NYKÖPING  AF1405  25 m  46.42   
1632  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  46.91   
1636  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  48.48   
1840  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  48.71   
1817  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  49.44   
1839  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  49.60   
1626  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  50.24   
1838  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  51.89   
1628  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  51.90   
10  1827  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  52.42   
11  1835  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  52.46   
12  1643  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  52.71   
13  1837  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  52.75  RES 
14  1640  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  53.03  RES 
15  1831  Hammarland Line  2005  ÖSA    25 m  53.36  RES 
16  1850  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  53.77  RES 
17  1822  Ångström Ida  2005  VÄSTERÅS  AP5805  25 m  53.83  RES 
 
Gren 18, 50m Bröstsim P-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1696  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  45.64   
1695  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  48.85   
1692  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  50.99   
1690  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  51.68   
1685  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  53.73   
1691  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  53.85   
1861  Franz Lukas  2005  KARLSKO SF  AJ5905  25 m  53.98   
1694  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  54.12   
1689  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  54.43   
10  1697  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  54.50   
11  1857  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  56.06   
12  1867  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS    25 m  56.54   
13  1693  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  56.68  RES 
14  1698  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  56.98  RES 
15  1860  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  57.45  RES 
16  1687  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  58.03  RES 
17  1856  Stenman Oskar  2005  STRÄNGNÄS    25 m  58.68  RES 
 
Gren 19, 100m Frisim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1582  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:03.12   
1579  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:03.63   
1556  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:04.07   
1568  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:05.04   
1578  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:06.10   
1583  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:06.19   
1569  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:06.53   
1539  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:06.60   
1541  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:07.99   
10  1557  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:08.13   
11  1559  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:08.24   
12  1561  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:08.51   
13  1889  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:08.64  RES 
14  1552  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:09.14  RES 
15  1545  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:09.18  RES 
16  1576  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:09.43  RES 
17  1574  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:09.45  RES 
 
Gren 20, 100m Frisim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1809  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:00.49   
1613  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:03.64   
1612  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:04.49   
1608  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:05.21   
1606  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:08.59   
1604  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:08.78   
1605  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:09.58   
1611  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:09.77   
1617  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:11.19   
10  1614  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:12.16   
11  1810  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:12.62   
12  1909  Söderqvist Erik  2002  VÄSTERÅS  AS0302  25 m  1:13.57   
13  1603  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:14.80  RES 
14  1618  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:15.17  RES 
15  1616  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:15.35  RES 
16  1615  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:15.47  RES 
17  1607  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:15.72  RES 
 
Gren 21, 100m Frisim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1768  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:03.91   
1525  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:07.16   
1522  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:08.28   
1518  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:08.56   
1523  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:10.33   
1884  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:10.66   
1524  Skarda Magdalena Hagsten  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:11.51   
1517  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:13.42   
1520  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:13.64   
10  1754  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:16.12   
11  1773  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:18.41   
12  1527  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:18.54   
13  1757  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:19.10  RES 
14  1528  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:19.18  RES 
15  1519  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:19.73  RES 
16  1878  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  AR3403  25 m  1:21.46  RES 
17  1772  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:21.49  RES 
 
Gren 22, 100m Frisim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1589  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:06.01   
1586  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:11.15   
1591  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:13.32   
1800  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:14.64   
1594  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:14.70   
1595  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:15.32   
1593  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:15.56   
1803  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:15.57   
1592  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:15.93   
10  1906  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:16.41   
11  1600  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:16.56   
12  1597  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:17.21   
13  1596  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:17.99  RES 
14  1902  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:19.27  RES 
15  1901  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:19.56  RES 
16  1797  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:19.57  RES 
17  1900  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:20.44  RES 
 
Gren 23, 100m Frisim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1682  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:09.74   
1677  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:13.26   
1678  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:17.50   
1662  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:17.66   
1665  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:17.90   
1668  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:19.66   
1669  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  1:19.74   
1647  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:20.01   
1671  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:20.17   
10  1741  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  1:20.57   
11  1659  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:20.78   
12  1674  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:21.30   
13  1680  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:21.48  RES 
14  1666  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:21.49  RES 
15  1676  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:22.40  RES 
16  1664  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  1:22.77  RES 
17  1658  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:23.49  RES 
 
Gren 24, 100m Frisim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1714  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:12.28   
1710  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:16.21   
1708  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:17.07   
1711  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  1:18.78   
1702  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  1:21.42   
1700  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:22.11   
1719  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:23.53   
1706  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:25.05   
1705  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:27.08   
10  1791  Lord Max  2004  STRÄNGNÄS  AH1504  25 m  1:28.52   
11  1720  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:29.07   
12  1699  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  1:30.83   
13  1897  Wikholm Olle  2004  HARNÄS SKU  AO9904  25 m  1:31.06  RES 
14  1715  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:31.44  RES 
15  1717  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:31.54  RES 
16  1895  Persson Ludvig  2004  NYKÖPING  AD9304  25 m  1:31.69  RES 
17  1721  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:33.40  RES 
 
Gren 25, 50m Frisim F-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1634  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  36.61   
1622  Karnehov Ebba  2005  NYKÖPING  AF1405  25 m  36.95   
1636  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  37.47   
1817  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  38.05   
1628  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  38.45   
1632  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  38.64   
1621  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  38.69   
1640  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  40.53   
1638  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  40.71   
10  1627  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  41.00   
11  1837  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  41.20   
12  1645  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  41.22   
13  1828  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  41.26  RES 
14  1626  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  41.41  RES 
15  1831  Hammarland Line  2005  ÖSA    25 m  41.62  RES 
16  1643  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  42.28  RES 
17  1920  Frykman Isabel  2005  BÅLSTA SK  AC2605  25 m  42.48  RES 
 
Gren 26, 50m Frisim P-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1690  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  35.51   
1696  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  35.92   
1695  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  37.11   
1689  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  38.45   
1694  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  38.54   
1685  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  39.52   
1698  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  40.39   
1860  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  40.41   
1692  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  41.39   
10  1697  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  42.05   
11  1923  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  42.87   
12  1922  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  43.62   
13  1925  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  43.97  RES 
14  1693  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  44.25  RES 
15  1688  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  44.65  RES 
16  1927  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  45.09  RES 
17  1866  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  46.67  RES 
 
Gren 27, 4X50m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1931  Hk Sim Damer [2002]  2002  HK SIM    25 m  2:22.50   
1939  Ösa Damer Lag 2  2002  ÖSA    25 m  2:27.97   
1935  Västerås Damer Lag1  2002  VÄSTERÅS    25 m  2:28.51   
1929  Söderhamn Damer [2002]  2002  SÖDERHAMN    25 m  2:31.62   
1941  Gävle SS Damer [2002]  2002  GÄVLE SS    25 m  2:32.58   
1932  Sala SS Damer [2002]  2002  SALA SS    25 m  2:37.38   
1933  Upsala S Damer Lag 1 [200  2002  UPSALA S    25 m  2:37.67   
1930  Västerås Damer Lag2  2002  VÄSTERÅS    25 m  2:45.71   
1942  Upsala S Damer Lag 2 [200  2002  UPSALA S    25 m  2:46.35   
10  1936  Eskilstuna Fl 12-13 Lag 2  2002  ESKILSTUNA    25 m  2:51.13   
11  1938  Falun Damer Lag 2  2002  FALUN    25 m  2:59.46   
12  1937  Strängnäs Damer [2002]  2002  STRÄNGNÄS    25 m  3:04.86   
13  1934  Hk Sim Damer Lag 2  2002  HK SIM    25 m  3:25.35  RES 
14  1940  Ösa Damer [2002] Lag 3  2002  ÖSA    25 m  3:37.09  RES 
 
Gren 28, 4X100m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1935  Västerås Damer Lag1  2002  VÄSTERÅS    25 m  4:57.81   
1945  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  5:05.56   
1933  Upsala S Damer Lag 1 [200  2002  UPSALA S    25 m  5:10.96   
1947  Falun Damer [2002]  2002  FALUN    25 m  5:22.07   
1946  Strängnäs Damer Lag 1  2002  STRÄNGNÄS    25 m  5:25.83   
1944  Karlstad Flickor[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m  5:29.23   
1943  Eskilstuna Fl 12-13  2002  ESKILSTUNA    25 m  5:41.52   
1948  Karlsko SF Damer [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m  6:21.59   
1942  Upsala S Damer Lag 2 [200  2002  UPSALA S    25 m  6:42.50   
 
Gren 29, 4X50m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1954  Katrineholms SS  2002  KATRINEHOL    25 m  2:25.34   
1950  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  2:27.26   
1951  Upsala S Herrar [2002]  2002  UPSALA S    25 m  2:33.62   
1952  Gävle SS Herrar [2002]  2002  GÄVLE SS    25 m  2:36.94   
1949  Eskilstuna Po 12-13  2002  ESKILSTUNA    25 m  2:45.22   
1956  Strängnäs Herrar [2002]  2002  STRÄNGNÄS    25 m  2:46.54   
1955  Hudiksvall Herrar [2002]  2002  HUDIKSVALL    25 m  3:18.99   
1953  Bollnäs SS Herrar [2002]  2002  BOLLNÄS SS    25 m  3:25.11   
 
Gren 30, 4X100m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1957  Västerås Herrar  2002  VÄSTERÅS    25 m  5:44.75   
1958  Karlstad Pojkar[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m  6:02.43   
1960  Bålsta SK Herrar [2002]  2002  BÅLSTA SK    25 m  6:07.02   
1959  Karlsko SF Herrar [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m  6:43.77   
 
Gren 31, 400m Frisim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1579  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  4:52.13   
1568  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  4:56.46   
1582  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  4:58.72   
1569  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  5:00.18   
1583  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  5:00.77   
1578  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  5:01.56   
1541  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  5:07.81   
1557  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  5:09.20   
1889  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  5:16.59   
10  1544  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  5:16.70   
11  1540  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  5:17.91   
12  1580  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:20.81   
13  1567  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  5:22.11  RES 
14  1552  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  5:24.68  RES 
15  1581  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  5:26.09  RES 
16  1776  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:26.87  RES 
17  1576  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  5:28.90  RES 
 
Gren 32, 400m Frisim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1613  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  4:58.91   
1809  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  5:00.41   
1612  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  5:02.17   
1605  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  5:11.96   
1608  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  5:13.20   
1810  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  5:36.04   
1616  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  5:38.47   
1614  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  5:41.19   
1811  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  5:54.40   
10  1617  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  5:56.58   
11  1615  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  6:03.92   
12  1610  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  6:12.15   
13  1607  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  6:15.90  RES 
 
Gren 33, 200m Frisim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1768  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  2:22.12   
1518  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:27.67   
1522  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:31.29   
1884  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:32.34   
1523  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  2:34.00   
1524  Skarda Magdalena Hagsten  2003  ÖSA  AO6603  25 m  2:40.01   
1517  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:41.21   
1520  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  2:45.18   
1754  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  2:49.16   
10  1528  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  2:51.18   
11  1527  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  2:51.78   
12  1519  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  2:54.68   
13  1531  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  2:57.96  RES 
14  1772  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  2:58.67  RES 
15  1526  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  3:04.52  RES 
16  1876  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  3:05.67  RES 
17  1882  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  3:07.06  RES 
 
Gren 34, 200m Frisim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1589  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:23.61   
1590  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:33.60   
1586  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  2:33.88   
1591  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:35.61   
1600  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:40.58   
1592  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  2:40.96   
1906  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  2:41.19   
1797  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  2:42.97   
1594  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:43.16   
10  1803  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  2:45.63   
11  1597  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  2:45.70   
12  1595  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  2:47.84   
13  1596  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  2:48.54  RES 
14  1593  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  2:50.36  RES 
15  1900  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  2:55.50  RES 
16  1598  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  2:56.53  RES 
17  1902  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  2:57.75  RES 
 
Gren 35, 25m Fjärilsim F-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1632  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  17.94   
1634  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  18.06   
1622  Karnehov Ebba  2005  NYKÖPING  AF1405  25 m  18.09   
1837  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  19.36   
1636  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  20.38   
1621  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  20.56   
1640  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  20.70   
1920  Frykman Isabel  2005  BÅLSTA SK  AC2605  25 m  20.71   
1627  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  21.15   
10  1828  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  21.37   
11  1817  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  21.50   
12  1626  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  21.56   
13  1620  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  21.56  RES 
14  1826  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  22.00  RES 
15  1624  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  22.12  RES 
16  1643  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  22.69  RES 
17  1642  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  22.89  RES 
 
Gren 36, 25m Fjärilsim P-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1695  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  17.75   
1696  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  18.52   
1690  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  18.55   
1694  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  18.71   
1689  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  19.52   
1688  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  20.82   
1923  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  21.78   
1692  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  21.82   
1693  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  22.29   
10  1860  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  23.59   
11  1685  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  23.97   
12  1924  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  24.11   
13  1687  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  24.46  RES 
14  1691  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  24.50  RES 
15  1698  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  24.52  RES 
16  1862  Al-Ubaidi Emil  2006  ESKILSTUNA  AE0306  25 m  29.84  RES 
17  1925  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  31.80  RES 
 
Gren 37, 50m Fjärilsim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1682  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  35.81   
1665  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  35.86   
1677  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  37.60   
1988  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  40.41   
1676  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  40.76   
1669  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  41.12   
1658  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  41.41   
1678  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  41.82   
1671  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  41.83   
10  1679  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  42.60   
11  1647  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  43.77   
12  1680  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  43.78   
13  1673  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  44.42  RES 
14  1675  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  45.78  RES 
15  1674  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  45.89  RES 
16  1663  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  46.15  RES 
17  1649  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  46.44  RES 
 
Gren 38, 50m Fjärilsim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1714  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  36.24   
1710  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  39.95   
1706  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  40.46   
1702  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  41.10   
1711  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  42.28   
1722  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  43.37   
1715  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  44.82   
1719  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  45.18   
1704  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  45.40   
10  1700  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  45.55   
11  1707  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  47.18   
12  1708  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  49.02   
13  1720  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  50.51  RES 
14  1716  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  52.15  RES 
15  1717  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  52.77  RES 
16  1703  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  52.82  RES 
17  1721  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  54.77  RES 
 
Gren 39, 50m Fjärilsim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1518  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  34.11   
1522  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  34.92   
1524  Skarda Magdalena Hagsten  2003  ÖSA  AO6603  25 m  35.55   
1528  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  37.21   
1517  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  38.89   
1878  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  AR3403  25 m  40.23   
1754  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  40.65   
1527  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  41.18   
1757  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  41.58   
10  1758  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  42.53   
11  1883  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  42.55   
12  1519  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  43.00   
13  1879  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  43.42  RES 
14  1876  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  43.70  RES 
15  1531  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  47.12  RES 
16  1529  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  47.88  RES 
17  1747  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  48.09  RES 
 
Gren 40, 50m Fjärilsim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1590  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  36.42   
1592  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  36.92   
1594  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  37.27   
1591  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  38.89   
1797  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  40.24   
1586  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  40.86   
1900  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  41.22   
1803  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  41.63   
1601  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  41.84   
10  1593  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  41.99   
11  1599  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  42.81   
12  1598  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  43.12   
13  1587  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  43.44  RES 
14  1595  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  43.63  RES 
15  1906  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  44.95  RES 
16  1902  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  46.67  RES 
17  1794  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  46.70  RES 
 
Gren 41, 100m Fjärilsim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1578  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:10.73   
1582  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:12.17   
1569  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:13.58   
1556  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:15.81   
1541  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:16.47   
1568  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:17.28   
1580  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:18.03   
1889  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:18.08   
1561  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:19.16   
10  1577  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:19.34   
11  1539  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:20.43   
12  1559  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:21.35   
13  1545  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:22.16  RES 
14  1776  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:23.15  RES 
15  1553  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:24.73  RES 
16  1575  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:25.11  RES 
17  1891  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  1:26.68  RES 
 
Gren 42, 100m Fjärilsim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1809  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:11.04   
1612  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:14.71   
1605  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:17.20   
1606  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:24.33   
1618  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:24.39   
1611  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:28.89   
1609  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:31.47   
1614  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:38.55   
1806  Lahto William  2002  STRÄNGNÄS  AU8702  25 m  1:39.12   
10  1616  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:40.32   
 
Gren 43, 4X50m Frisim F-11oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1973  Gävle SS Damer [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:23.47   
1968  Bålsta SK Damer [2004]  2004  BÅLSTA SK    25 m  2:26.56   
1975  Upsala S Damer Lag 1 [200  2004  UPSALA S    25 m  2:32.67   
1971  Söderhamns SS  2004  SÖDERHAMN    25 m  2:34.10   
1978  Hudiksvall Damer F-11  2004  HUDIKSVALL    25 m  2:36.51   
1979  Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 1  2004  ESKILSTUNA    25 m  2:37.57   
1974  Karlstad Flickor[04] Lag1  2004  KARLSTAD    25 m  2:42.97   
1963  Ösa Damer [2004]  2004  ÖSA    25 m  2:43.15   
1976  Säffle SS Damer Lag1  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:44.52   
10  1970  Hk Sim Damer [2004]  2004  HK SIM    25 m  2:44.93   
11  1965  Västerås Damer Lag1  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:46.89   
12  1961  Upsala S Damer 3 [2004]  2004  UPSALA S    25 m  2:51.65   
13  1966  Västerås Damer Lag 2  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:58.28  RES 
14  1969  Karlstad Flickor[04] Lag2  2004  KARLSTAD    25 m  3:00.28  RES 
15  1962  Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 2  2004  ESKILSTUNA    25 m  3:02.65  RES 
16  1997  Karlsko SF Damer [2004]  2004  KARLSKO SF    25 m  3:04.92  RES 
17  1972  Upsala S Damer 4 [2004]  2004  UPSALA S    25 m  3:16.34  RES 
 
Gren 44, 4X50m Frisim P-11oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1981  Strängnäs Herrar [2004]  2004  STRÄNGNÄS    25 m  2:31.21   
1986  Eskilstuna Po 11 Oy  2004  ESKILSTUNA    25 m  2:33.36   
1985  Västerås Herrar  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:33.63   
1984  Säffle SS Herrar  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:36.00   
1983  Karlstad Pojkar[04] Lag1  2004  KARLSTAD    25 m  2:48.90   
1999  Upsala S Herrar 2 [2004]  2004  UPSALA S    25 m  2:59.76   
 
Gren 45, 100m Ryggsim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1579  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:11.52   
1578  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:13.32   
1568  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:14.52   
1561  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:14.64   
1541  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:15.58   
1556  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:17.11   
1544  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:17.32   
1582  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:18.18   
1539  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:19.10   
10  1567  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:19.85   
11  1560  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:20.68   
12  1574  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:20.90   
13  1789  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:21.25  RES 
14  1552  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:22.12  RES 
15  1557  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:22.35  RES 
16  1571  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:22.71  RES 
17  1889  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:23.62  RES 
 
Gren 46, 100m Ryggsim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1608  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:12.36   
1613  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:13.05   
1809  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:15.93   
1612  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:16.28   
1606  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:17.36   
1605  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:17.53   
1909  Söderqvist Erik  2002  VÄSTERÅS  AS0302  25 m  1:18.28   
1910  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  1:21.71   
1810  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:25.04   
10  1604  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:25.69   
11  1617  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:26.43   
12  1614  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:27.22   
13  1616  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:27.29  RES 
14  1607  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:27.38  RES 
15  1615  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:29.77  RES 
16  1812  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:31.38  RES 
17  1806  Lahto William  2002  STRÄNGNÄS  AU8702  25 m  1:31.53  RES 
 
Gren 47, 100m Ryggsim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1518  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:18.14   
1768  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:18.77   
1525  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:20.87   
1523  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:21.18   
1884  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:22.39   
1524  Skarda Magdalena Hagsten  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:23.36   
1522  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:25.47   
1517  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:25.86   
1757  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:27.00   
10  1742  Hedlund Filippa  2003  SALA SS  BG1203  25 m  1:29.38   
11  1530  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:33.26   
12  1765  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:33.62   
13  1528  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:33.66  RES 
14  1519  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:34.42  RES 
15  1520  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:34.42  RES 
16  1531  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:35.20  RES 
17  1529  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:36.19  RES 
 
Gren 48, 100m Ryggsim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1589  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:20.18   
1590  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:21.43   
1594  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:21.59   
1803  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:23.56   
1591  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:24.53   
1586  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:24.71   
1596  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:27.94   
1900  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:28.35   
1600  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:29.23   
10  1593  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:29.52   
11  1903  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:31.51   
12  1595  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:31.84   
13  1588  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  1:33.38  RES 
14  1599  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:33.84  RES 
15  1601  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:34.40  RES 
16  1592  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:35.03  RES 
17  1901  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:35.83  RES 
 
Gren 49, 100m Ryggsim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1682  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:22.06   
1677  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:25.20   
1678  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:28.42   
1665  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:29.28   
1723  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:29.78   
1659  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:29.94   
1668  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:31.08   
1741  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  1:31.36   
1676  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:31.94   
10  1662  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:31.95   
11  1649  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:32.88   
12  1658  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:33.60   
13  1987  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  1:33.95  RES 
14  1647  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:34.02  RES 
15  1671  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:34.09  RES 
16  1651  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:34.29  RES 
17  1664  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  1:35.45  RES 
 
Gren 50, 100m Ryggsim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1703  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  58.94   
1714  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:26.02   
1708  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:27.83   
1719  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:29.63   
1700  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:31.16   
1702  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  1:33.01   
1711  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  1:33.19   
1710  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:34.07   
1722  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:36.27   
10  1791  Lord Max  2004  STRÄNGNÄS  AH1504  25 m  1:37.29   
11  1720  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:43.50   
12  1715  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:43.82   
13  1716  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  1:44.53  RES 
14  1717  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:44.80  RES 
15  1707  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  1:45.42  RES 
16  1896  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:47.45  RES 
17  1704  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:49.10  RES 
 
Gren 51, 50m Ryggsim F-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1640  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  43.52   
1622  Karnehov Ebba  2005  NYKÖPING  AF1405  25 m  43.61   
1634  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  43.63   
1628  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  44.63   
1643  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  44.90   
1817  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  45.30   
1632  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  46.42   
1636  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  46.47   
1837  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  46.55   
10  1621  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  47.13   
11  1828  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  48.79   
12  1989  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  49.30   
13  1821  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS    25 m  49.65  RES 
14  1838  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  49.68  RES 
15  1624  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  49.69  RES 
16  1626  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  50.29  RES 
17  1820  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  50.33  RES 
 
Gren 52, 50m Ryggsim P-10oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1695  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  41.49   
1690  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  43.67   
1696  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  44.30   
1694  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  44.68   
1692  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  46.13   
1697  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  47.03   
1689  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  48.28   
1866  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  48.73   
1685  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  49.05   
10  1860  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  49.66   
11  1925  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  49.76   
12  1922  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  50.91   
13  1688  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  51.28  RES 
14  1859  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  51.90  RES 
15  1924  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  52.75  RES 
16  1687  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  53.58  RES 
17  1864  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  54.53  RES 
 
Gren 53, 100m Fjärilsim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1523  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:13.52   
1525  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:15.85   
1520  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:36.88   
1521  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:41.81   
1770  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:41.96   
1882  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  2:14.97   
 
Gren 54, 100m Fjärilsim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1589  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:15.35   
1600  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:33.32   
1597  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:41.88   
1800  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:42.36   
 
Gren 55, 4X50m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1945  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  2:07.05   
1931  Hk Sim Damer [2002]  2002  HK SIM    25 m  2:10.12   
1941  Gävle SS Damer [2002]  2002  GÄVLE SS    25 m  2:14.18   
1935  Västerås Damer Lag1  2002  VÄSTERÅS    25 m  2:14.38   
1929  Söderhamn Damer [2002]  2002  SÖDERHAMN    25 m  2:16.98   
1932  Sala SS Damer [2002]  2002  SALA SS    25 m  2:17.51   
1933  Upsala S Damer Lag 1 [200  2002  UPSALA S    25 m  2:17.79   
1939  Ösa Damer Lag 2  2002  ÖSA    25 m  2:20.82   
1930  Västerås Damer Lag2  2002  VÄSTERÅS    25 m  2:30.82   
10  1942  Upsala S Damer Lag 2 [200  2002  UPSALA S    25 m  2:31.61   
11  1938  Falun Damer Lag 2  2002  FALUN    25 m  2:42.35   
12  1940  Ösa Damer [2002] Lag 3  2002  ÖSA    25 m  2:55.22   
 
Gren 56, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1935  Västerås Damer Lag1  2002  VÄSTERÅS    25 m  4:27.86   
1933  Upsala S Damer Lag 1 [200  2002  UPSALA S    25 m  4:37.98   
1944  Karlstad Flickor[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m  4:38.07   
1947  Falun Damer [2002]  2002  FALUN    25 m  4:52.48   
1994  Strängnäs Damer Lag 2  2002  STRÄNGNÄS    25 m  4:56.70   
1943  Eskilstuna Fl 12-13  2002  ESKILSTUNA    25 m  5:09.47   
1948  Karlsko SF Damer [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m  5:17.86   
1942  Upsala S Damer Lag 2 [200  2002  UPSALA S    25 m  5:50.36   
1936  Eskilstuna Fl 12-13 Lag 2  2002  ESKILSTUNA    25 m  5:51.15   
 
Gren 57, 4X50m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1951  Upsala S Herrar [2002]  2002  UPSALA S    25 m  2:05.82   
1950  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  2:06.16   
1954  Katrineholms SS  2002  KATRINEHOL    25 m  2:10.12   
1960  Bålsta SK Herrar [2002]  2002  BÅLSTA SK    25 m  2:16.95   
1952  Gävle SS Herrar [2002]  2002  GÄVLE SS    25 m  2:22.43   
1955  Hudiksvall Herrar [2002]  2002  HUDIKSVALL    25 m  2:56.13   
1953  Bollnäs SS Herrar [2002]  2002  BOLLNÄS SS    25 m  2:59.06   
 
Gren 58, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
1957  Västerås Herrar  2002  VÄSTERÅS    25 m  5:05.84   
1958  Karlstad Pojkar[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m  5:06.74   
1959  Karlsko SF Herrar [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m  5:51.64   
1949  Eskilstuna Po 12-13  2002  ESKILSTUNA    25 m  6:00.13   
1951  Upsala S Herrar [2002]  2002  UPSALA S    25 m  6:14.62   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  20 april 2015 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  19:23