Deltagarlista Alla med detaljer UPSALA S 
 
  Tävling  Vårsimiaden Final MSSF 2015    Utskriftsdatum  20 april 2015   
  Tävlingsort      Utskriftstid  19:33   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 maj 2015         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  ID  Gren  Bassäng  Tid  Status 
 
1530  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  200m Medley F-12  25 m  3:20.96   
          47  100m Ryggsim F-12  25 m  1:33.26   
1685  Brenning Markus  2005  UPSALA S  100m Medley P-10oy  25 m  1:44.84   
          18  50m Bröstsim P-10oy  25 m  53.73   
          26  50m Frisim P-10oy  25 m  39.52   
          36  25m Fjärilsim P-10oy  25 m  23.97   
          52  50m Ryggsim P-10oy  25 m  49.05   
1569  Byström Stina  2002  UPSALA S  200m Medley F-13  25 m  2:42.92   
          19  100m Frisim F-13  25 m  1:06.53   
          31  400m Frisim F-13  25 m  5:00.18   
          41  100m Fjärilsim F-13  25 m  1:13.58   
1552  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  200m Medley F-13  25 m  2:50.34   
          19  100m Frisim F-13  25 m  1:09.14  RES 
          31  400m Frisim F-13  25 m  5:24.68  RES 
          45  100m Ryggsim F-13  25 m  1:22.12  RES 
1647  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  100m Medley F-11  25 m  1:31.13   
          15  100m Bröstsim F-11  25 m  1:43.97  RES 
          23  100m Frisim F-11  25 m  1:20.01   
          37  50m Fjärilsim F-11  25 m  43.77   
          49  100m Ryggsim F-11  25 m  1:34.02  RES 
1770  Fröman Ive  2003  UPSALA S  11  100m Bröstsim F-12  25 m  1:40.50  RES 
          53  100m Fjärilsim F-12  25 m  1:41.96   
1857  Hallin Filip  2006  UPSALA S  18  50m Bröstsim P-10oy  25 m  56.06   
1618  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  200m Medley P-13  25 m  3:07.98  RES 
          20  100m Frisim P-13  25 m  1:15.17  RES 
          42  100m Fjärilsim P-13  25 m  1:24.39   
1765  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  47  100m Ryggsim F-12  25 m  1:33.62   
10  1673  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  37  50m Fjärilsim F-11  25 m  44.42  RES 
11  1896  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  50  100m Ryggsim P-11  25 m  1:47.45  RES 
12  1809  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  10  100m Bröstsim P-13  25 m  1:22.97   
          20  100m Frisim P-13  25 m  1:00.49   
          32  400m Frisim P-13  25 m  5:00.41   
          42  100m Fjärilsim P-13  25 m  1:11.04   
          46  100m Ryggsim P-13  25 m  1:15.93   
13  1541  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  200m Medley F-13  25 m  2:41.86   
          100m Bröstsim F-13  25 m  1:25.79   
          19  100m Frisim F-13  25 m  1:07.99   
          31  400m Frisim F-13  25 m  5:07.81   
          41  100m Fjärilsim F-13  25 m  1:16.47   
          45  100m Ryggsim F-13  25 m  1:15.58   
14  1661  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  15  100m Bröstsim F-11  25 m  1:44.38  RES 
15  1922  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  26  50m Frisim P-10oy  25 m  43.62   
          52  50m Ryggsim P-10oy  25 m  50.91   
16  1721  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  100m Medley P-11  25 m  1:42.17  RES 
          16  100m Bröstsim P-11  25 m  1:51.62   
          24  100m Frisim P-11  25 m  1:33.40  RES 
          38  50m Fjärilsim P-11  25 m  54.77  RES 
17  1866  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  26  50m Frisim P-10oy  25 m  46.67  RES 
          52  50m Ryggsim P-10oy  25 m  48.73   
18  1633  Molund Malva  2006  UPSALA S  100m Medley F-10oy  25 m  1:53.13  RES 
19  1643  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  100m Medley F-10oy  25 m  1:38.62   
          17  50m Bröstsim F-10oy  25 m  52.71   
          25  50m Frisim F-10oy  25 m  42.28  RES 
          35  25m Fjärilsim F-10oy  25 m  22.69  RES 
          51  50m Ryggsim F-10oy  25 m  44.90   
20  1605  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  200m Medley P-13  25 m  2:42.98   
          10  100m Bröstsim P-13  25 m  1:32.52   
          20  100m Frisim P-13  25 m  1:09.58   
          32  400m Frisim P-13  25 m  5:11.96   
          42  100m Fjärilsim P-13  25 m  1:17.20   
          46  100m Ryggsim P-13  25 m  1:17.53   
21  1817  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  17  50m Bröstsim F-10oy  25 m  49.44   
          25  50m Frisim F-10oy  25 m  38.05   
          35  25m Fjärilsim F-10oy  25 m  21.50   
          51  50m Ryggsim F-10oy  25 m  45.30   
22  1720  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  100m Medley P-11  25 m  1:38.59   
          16  100m Bröstsim P-11  25 m  1:56.12   
          24  100m Frisim P-11  25 m  1:29.07   
          38  50m Fjärilsim P-11  25 m  50.51  RES 
          50  100m Ryggsim P-11  25 m  1:43.50   
23  1709  Rismyhr William  2004  UPSALA S  16  100m Bröstsim P-11  25 m  1:59.88  RES 
24  1587  Savin Andreas  2003  UPSALA S  200m Medley P-12  25 m  3:22.41   
          12  100m Bröstsim P-12  25 m  1:47.28  RES 
          40  50m Fjärilsim P-12  25 m  43.44  RES 
25  1698  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  100m Medley P-10oy  25 m  1:49.63   
          18  50m Bröstsim P-10oy  25 m  56.98  RES 
          26  50m Frisim P-10oy  25 m  40.39   
          36  25m Fjärilsim P-10oy  25 m  24.52  RES 
26  1859  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  52  50m Ryggsim P-10oy  25 m  51.90  RES 
27  1652  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  15  100m Bröstsim F-11  25 m  1:45.48  RES 
28  1621  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  100m Medley F-10oy  25 m  1:37.23   
          25  50m Frisim F-10oy  25 m  38.69   
          35  25m Fjärilsim F-10oy  25 m  20.56   
          51  50m Ryggsim F-10oy  25 m  47.13   
29  1529  Svensson Esther  2003  UPSALA S  200m Medley F-12  25 m  3:26.96  RES 
          39  50m Fjärilsim F-12  25 m  47.88  RES 
          47  100m Ryggsim F-12  25 m  1:36.19  RES 
30  1589  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  200m Medley P-12  25 m  2:44.97   
          12  100m Bröstsim P-12  25 m  1:30.03   
          22  100m Frisim P-12  25 m  1:06.01   
          34  200m Frisim P-12  25 m  2:23.61   
          48  100m Ryggsim P-12  25 m  1:20.18   
          54  100m Fjärilsim P-12  25 m  1:15.35   
31  1961  Upsala S Damer 3 [2004]  2004  UPSALA S  13  4X50m Medley F-11oy  25 m  3:09.10   
          43  4X50m Frisim F-11oy  25 m  2:51.65   
32  1972  Upsala S Damer 4 [2004]  2004  UPSALA S  43  4X50m Frisim F-11oy  25 m  3:16.34  RES 
33  1933  Upsala S Damer Lag 1 [200  2002  UPSALA S  27  4X50m Medley F 12-13  25 m  2:37.67   
          28  4X100m Medley F 12-13  25 m  5:10.96   
          55  4X50m Frisim F 12-13  25 m  2:17.79   
          56  4X100m Frisim F 12-13  25 m  4:37.98   
34  1975  Upsala S Damer Lag 1 [200  2004  UPSALA S  13  4X50m Medley F-11oy  25 m  2:58.37   
          43  4X50m Frisim F-11oy  25 m  2:32.67   
35  1942  Upsala S Damer Lag 2 [200  2002  UPSALA S  27  4X50m Medley F 12-13  25 m  2:46.35   
          28  4X100m Medley F 12-13  25 m  6:42.50   
          55  4X50m Frisim F 12-13  25 m  2:31.61   
          56  4X100m Frisim F 12-13  25 m  5:50.36   
36  1967  Upsala S Damer Lag 2 [200  2004  UPSALA S  13  4X50m Medley F-11oy  25 m  3:01.15   
37  1951  Upsala S Herrar [2002]  2002  UPSALA S  29  4X50m Medley P 12-13  25 m  2:33.62   
          57  4X50m Frisim P 12-13  25 m  2:05.82   
          58  4X100m Frisim P 12-13  25 m  6:14.62   
38  1982  Upsala S Herrar 1 [2004]  2004  UPSALA S  14  4X50m Medley P-11oy  25 m  3:18.38   
39  1999  Upsala S Herrar 2 [2004]  2004  UPSALA S  44  4X50m Frisim P-11oy  25 m  2:59.76   
40  1697  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  100m Medley P-10oy  25 m  1:40.35   
          18  50m Bröstsim P-10oy  25 m  54.50   
          26  50m Frisim P-10oy  25 m  42.05   
          52  50m Ryggsim P-10oy  25 m  47.03   
41  1649  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  100m Medley F-11  25 m  1:34.45  RES 
          37  50m Fjärilsim F-11  25 m  46.44  RES 
          49  100m Ryggsim F-11  25 m  1:32.88   
42  1528  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  200m Medley F-12  25 m  3:15.80   
          21  100m Frisim F-12  25 m  1:19.18  RES 
          33  200m Frisim F-12  25 m  2:51.18   
          39  50m Fjärilsim F-12  25 m  37.21   
          47  100m Ryggsim F-12  25 m  1:33.66  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  20 april 2015 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  19:33