Deltagarlista Gren 1-30 
 
  Tävling  Poängsim 4    Utskriftsdatum  19 maj 2015   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  11:43   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 maj 2015         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  25.54   
71  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  26.30   
91  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  26.40   
81  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  26.67   
69  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  27.16   
143  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  27.83   
76  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  28.24   
111  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m  28.86   
48  Göth Cecilia  2001  UPSALA S  BV3601  25 m  29.48   
10  25  Ekelund Elsa  2003  UPSALA S  BQ3603  25 m  30.02   
11  22  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  30.43   
12  156  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  30.70   
13  124  Rosenlund Victoria  2002  UPSALA S  BS2802  25 m  37.24   
14  108  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m  40.57   
15  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m     
16  87  Mackenzie Stella  2004  UPSALA S  BJ9804  25 m     
17  114  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
18  162  Navidi Helen  2003  UPSALA S    25 m     
19  163  Punga Olivia  2005  UPSALA S    25 m     
20  164  Ekman Linnea  2004  UPSALA S    25 m     
21  166  Hoff Felicia  2004  UPSALA S    25 m     
22  174  Stadell Alva  2006  UPSALA S    25 m     
23  175  Ahlén Maja  2006  UPSALA S    25 m     
24  176  Johnsson Alice  2005  UPSALA S    25 m     
25  178  Inghammar Ester  2002  UPSALA S    25 m     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
122  Read Marcus  2003  UPSALA S  AV2303  25 m  23.46   
Berggren Algot  2003  UPSALA S  AT9503  25 m  26.47   
113  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m  26.78   
130  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  26.94   
119  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  27.86   
89  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  29.14   
45  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S  AD6706  25 m  29.15   
64  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  29.48   
104  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  29.71   
10  148  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  30.96   
11  86  Macaveiu Dennis  2003  UPSALA S  AT7503  25 m  31.59   
12  90  Marcks Ulrik  2004  UPSALA S  AO8704  25 m  33.75   
13  94  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m  41.78   
14  Axelsson Gabriel  2005  UPSALA S  AH0905  25 m     
15  49  Hadi Mohammed  2005  UPSALA S  AH1905  25 m     
16  63  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m     
17  102  Nilsson Elias  2004  UPSALA S  AS4504  25 m     
18  167  Norman Artur  2005  UPSALA S    25 m     
19  168  Parekh Ravi  2005  UPSALA S    25 m     
20  171  Fröman Nils  2005  UPSALA S    25 m     
21  172  Fröman Thomas  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  46.58   
80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  47.46   
155  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  47.91   
139  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  48.03   
19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  48.13   
96  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  49.22   
98  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  49.98   
97  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  50.54   
59  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  50.55   
10  146  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  50.73   
11  23  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  51.31   
12  67  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  51.45   
13  117  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  51.56   
14  38  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  52.23   
15  151  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S  BS3802  25 m  52.79   
16  127  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  53.07   
17  10  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  53.21   
18  27  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  53.22   
19  118  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  53.79   
20  134  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  54.94   
21  46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  55.34   
22  159  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  58.62   
23  152  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  1:01.02   
24  83  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:02.01   
25  29  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m     
26  30  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m     
27  36  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m     
28  73  Larsson Ellen  2005  UPSALA S  AR8405  25 m     
29  92  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m     
30  153  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
31  154  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m     
32  161  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  46.74   
150  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  47.52   
58  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  50 m  47.72   
26  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  48.45   
61  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  48.51   
79  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  48.55   
54  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  48.92   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  49.05   
78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  49.09   
10  160  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  50.34   
11  115  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  50.62   
12  77  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  50.91   
13  123  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  51.36   
14  51  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  51.64   
15  112  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  51.67   
16  129  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  51.90   
17  53  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  52.19   
18  136  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  52.33   
19  66  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  54.25   
20  32  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  55.60   
21  13  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m  57.18   
22  52  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:02.74   
23  31  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m     
24  35  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m     
 
Gren 5, 100m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:28.34   
157  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:30.25   
107  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:30.67   
84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  1:30.90   
158  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:31.63   
21  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:31.70   
82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:32.36   
20  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:32.55   
103  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:32.76   
10  55  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  50 m  1:33.35   
11  62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  1:33.92   
12  34  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:34.02   
13  93  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  50 m  1:34.46   
14  24  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:34.94   
15  44  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:35.20   
16  133  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:36.19   
17  116  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  50 m  1:36.46   
18  144  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:36.97   
19  100  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  50 m  1:37.02   
20  39  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:37.98   
21  60  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  50 m  1:38.36   
22  110  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:38.49   
23  109  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  50 m  1:38.51   
24  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:39.33   
25  70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:40.79   
26  57  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  50 m  1:41.42   
27  37  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:42.67   
28  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:43.39   
29  12  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:45.02   
30  72  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:45.32   
31  11  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:47.68   
32  138  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:52.03   
33  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m     
34  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m     
35  75  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
36  88  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
37  137  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
38  142  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:17.93   
41  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m  1:31.98   
105  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:33.65   
50  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:35.14   
42  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:35.65   
65  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  50 m  1:36.25   
121  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:37.28   
125  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:39.07   
47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  1:40.07   
10  120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:43.50   
11  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:46.47   
12  149  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  1:48.08   
13  16  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
14  33  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
15  40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m     
16  126  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m     
 
Gren 7, 25m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  28.11   
19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  28.13   
146  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  28.32   
23  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  28.39   
22  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  28.68   
154  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  28.74   
114  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  28.83   
83  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  28.89   
134  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  29.07   
10  97  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  30.42   
11  81  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  30.99   
12  156  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  31.55   
13  111  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m  31.67   
14  108  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m  42.17   
15  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m     
16  36  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m     
17  56  Hersan Lorin  2002  UPSALA S  BP9202  25 m     
18  75  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
19  95  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m     
20  162  Navidi Helen  2003  UPSALA S    25 m     
21  163  Punga Olivia  2005  UPSALA S    25 m     
22  166  Hoff Felicia  2004  UPSALA S    25 m     
23  170  Uljas Annie  2007  UPSALA S    25 m     
24  174  Stadell Alva  2006  UPSALA S    25 m     
25  175  Ahlén Maja  2006  UPSALA S    25 m     
26  176  Johnsson Alice  2005  UPSALA S    25 m     
27  178  Inghammar Ester  2002  UPSALA S    25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
136  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  28.57   
129  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  28.84   
53  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  28.93   
130  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  28.95   
112  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  29.42   
104  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  29.69   
119  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  30.05   
148  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  30.48   
45  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S  AD6706  25 m  31.00   
10  35  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  31.51   
11  31  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  32.39   
12  132  Sundström Wilhelm  2004  UPSALA S  AP3704  25 m  32.58   
13  Axelsson Gabriel  2005  UPSALA S  AH0905  25 m     
14  49  Hadi Mohammed  2005  UPSALA S  AH1905  25 m     
15  89  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m     
16  94  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m     
17  165  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S    25 m     
18  167  Norman Artur  2005  UPSALA S    25 m     
19  168  Parekh Ravi  2005  UPSALA S    25 m     
20  169  Shtutman Timur  2003  UPSALA S    25 m     
21  171  Fröman Nils  2005  UPSALA S    25 m     
22  172  Fröman Thomas  2005  UPSALA S    25 m     
23  173  Helin Tage  2007  UPSALA S    25 m     
24  177  Wikander Lucas  2007  UPSALA S    25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
117  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  48.18   
100  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  51.16   
59  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  51.66   
11  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  51.71   
155  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  51.87   
27  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  52.13   
75  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  52.36   
157  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  52.60   
37  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  53.00   
10  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  53.24   
11  145  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  53.32   
12  98  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  53.62   
13  10  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  54.06   
14  142  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  54.06   
15  159  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  54.22   
16  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  54.55   
17  161  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  54.72   
18  96  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  54.79   
19  55  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  54.86   
20  67  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  54.97   
21  127  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  55.10   
22  87  Mackenzie Stella  2004  UPSALA S  BJ9804  25 m  55.27   
23  80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  55.35   
24  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  55.72   
25  131  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  56.08   
26  110  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  56.68   
27  76  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  57.38   
28  139  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  57.75   
29  38  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  58.20   
30  141  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  58.61   
31  29  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  58.92   
32  118  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  59.73   
33  151  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S  BS3802  25 m  1:00.04   
34  143  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  1:00.26   
35  48  Göth Cecilia  2001  UPSALA S  BV3601  25 m  1:03.78   
36  17  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m     
37  30  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m     
38  73  Larsson Ellen  2005  UPSALA S  AR8405  25 m     
39  91  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m     
40  140  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m     
41  152  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  51.39   
123  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  52.89   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  53.46   
52  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  54.32   
54  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  54.45   
32  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  55.91   
120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  56.14   
115  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  56.51   
126  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  56.98   
10  66  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  58.48   
11  79  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  58.69   
12  63  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m  58.90   
13  61  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  58.93   
14  13  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m  59.97   
15  26  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  1:02.96   
16  51  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m     
17  64  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
18  77  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m     
19  113  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:37.09   
82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:37.41   
21  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:42.43   
34  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:43.97   
101  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:44.34   
70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:44.38   
60  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:44.53   
144  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:44.92   
44  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:45.06   
10  116  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:46.60   
11  62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  1:46.72   
12  72  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:46.72   
13  24  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:46.84   
14  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:47.10   
15  158  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:47.34   
16  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  1:47.87   
17  46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  1:48.88   
18  68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:48.88   
19  20  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:49.21   
20  57  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:51.31   
21  138  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:51.43   
22  153  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  1:51.51   
23  109  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:52.79   
24  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:53.29   
25  106  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:53.33   
26  99  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:53.44   
27  133  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  50 m  1:54.89   
28  15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m     
29  74  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m     
30  128  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m     
31  137  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:26.18   
43  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  50 m  1:41.43   
42  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:42.29   
58  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:42.57   
121  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:44.68   
125  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:44.85   
85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:44.98   
150  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:45.00   
47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  1:45.47   
10  147  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:46.86   
11  65  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:48.09   
12  50  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:49.13   
13  149  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:49.34   
14  33  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  50 m  1:50.01   
15  78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:51.62   
16  18  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  50 m  1:57.98   
17  16  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
18  28  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m     
19  160  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m     
 
Gren 13, 25m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
161  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  23.22   
83  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  23.24   
30  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m  23.32   
95  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  23.53   
92  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m  23.61   
36  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  23.76   
71  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  23.77   
29  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  24.76   
111  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m  24.82   
10  81  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  24.96   
11  17  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m  25.26   
12  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  25.92   
13  69  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  26.99   
14  48  Göth Cecilia  2001  UPSALA S  BV3601  25 m  28.99   
15  25  Ekelund Elsa  2003  UPSALA S  BQ3603  25 m  29.03   
16  22  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  29.15   
17  76  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  30.72   
18  156  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  32.10   
19  124  Rosenlund Victoria  2002  UPSALA S  BS2802  25 m  35.20   
20  75  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
21  87  Mackenzie Stella  2004  UPSALA S  BJ9804  25 m     
22  108  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m     
23  114  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
24  143  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m     
25  162  Navidi Helen  2003  UPSALA S    25 m     
26  163  Punga Olivia  2005  UPSALA S    25 m     
27  164  Ekman Linnea  2004  UPSALA S    25 m     
28  166  Hoff Felicia  2004  UPSALA S    25 m     
29  170  Uljas Annie  2007  UPSALA S    25 m     
30  176  Johnsson Alice  2005  UPSALA S    25 m     
31  178  Inghammar Ester  2002  UPSALA S    25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
119  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  23.21   
130  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  23.40   
32  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  23.57   
35  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  24.46   
31  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  24.80   
132  Sundström Wilhelm  2004  UPSALA S  AP3704  25 m  26.72   
104  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  27.32   
148  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  27.87   
64  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  28.56   
10  89  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  28.99   
11  45  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S  AD6706  25 m     
12  94  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m     
13  102  Nilsson Elias  2004  UPSALA S  AS4504  25 m     
14  165  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S    25 m     
15  167  Norman Artur  2005  UPSALA S    25 m     
16  168  Parekh Ravi  2005  UPSALA S    25 m     
17  169  Shtutman Timur  2003  UPSALA S    25 m     
18  171  Fröman Nils  2005  UPSALA S    25 m     
19  172  Fröman Thomas  2005  UPSALA S    25 m     
20  177  Wikander Lucas  2007  UPSALA S    25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  42.05   
137  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  42.11   
100  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  42.28   
96  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  42.84   
80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  43.31   
139  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  43.71   
Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  43.72   
23  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  43.99   
72  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  44.03   
10  155  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  44.33   
11  127  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  45.80   
12  10  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  46.04   
13  98  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  46.10   
14  141  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  46.44   
15  38  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  46.87   
16  67  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  46.98   
17  134  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  47.73   
18  146  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  48.20   
19  154  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  48.36   
20  140  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  49.29   
21  97  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  49.48   
22  118  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  49.83   
23  27  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  51.47   
24  117  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  52.15   
25  159  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  52.71   
26  91  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  52.83   
27  152  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  54.93   
28  73  Larsson Ellen  2005  UPSALA S  AR8405  25 m     
29  151  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S  BS3802  25 m     
 
Gren 16, 50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  42.39   
77  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  43.13   
129  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  43.74   
123  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  44.10   
54  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  44.55   
61  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  44.79   
79  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  44.79   
66  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  44.82   
160  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  44.90   
10  53  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  45.18   
11  136  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  45.94   
12  26  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  46.06   
13  52  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  49.30   
14  112  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  50.46   
15  13  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m  51.28   
16  51  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  52.46   
17  Axelsson Gabriel  2005  UPSALA S  AH0905  25 m     
18  49  Hadi Mohammed  2005  UPSALA S  AH1905  25 m     
19  113  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m     
20  122  Read Marcus  2003  UPSALA S  AV2303  25 m     
 
Gren 17, 100m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  50 m  1:16.42   
158  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:17.60   
107  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:17.87   
84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  1:18.62   
34  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:20.01   
12  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:20.17   
144  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:21.28   
44  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:21.46   
133  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:22.23   
10  93  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:22.58   
11  68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:23.38   
12  20  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:23.39   
13  39  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:24.24   
14  99  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:24.40   
15  60  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:24.55   
16  106  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:24.55   
17  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:24.83   
18  82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:25.03   
19  103  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:25.81   
20  155  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  50 m  1:26.44   
21  57  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:26.66   
22  55  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:26.67   
23  74  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  1:28.22   
24  145  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:28.40   
25  70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:29.17   
26  37  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:29.30   
27  157  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:29.40   
28  110  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:29.46   
29  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:30.45   
30  142  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:31.28   
31  116  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:31.51   
32  131  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:32.24   
33  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:33.04   
34  75  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:33.21   
35  109  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:36.48   
36  138  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:40.74   
37  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  1:41.99   
38  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:53.30   
39  11  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
40  15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m     
41  46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m     
42  62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m     
43  88  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
44  128  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m     
45  153  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
 
Gren 18, 100m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:05.17   
147  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  50 m  1:15.78   
125  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  1:20.18   
65  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  50 m  1:21.76   
121  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:24.04   
40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  1:24.98   
42  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:26.18   
120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:26.71   
150  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:28.33   
10  85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:29.21   
11  149  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:30.04   
12  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:30.56   
13  28  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  1:31.22   
14  58  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:31.36   
15  14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  50 m  1:31.97   
16  50  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:32.72   
17  78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:33.40   
18  18  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  50 m  1:33.44   
19  43  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:43.00   
20  16  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
21  33  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
22  47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
23  126  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m     
 
Gren 19, 200m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m     
 
Gren 20, 200m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m     
 
Gren 21, 25m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  25.06   
146  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  25.50   
97  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  26.33   
139  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  26.33   
19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  26.55   
134  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  27.14   
80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  27.16   
67  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  27.38   
127  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  27.67   
10  118  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  27.80   
11  155  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  29.52   
12  10  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  29.76   
13  11  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
14  23  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
15  73  Larsson Ellen  2005  UPSALA S  AR8405  25 m     
16  75  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
17  117  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
18  142  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
19  152  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m     
20  159  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m     
21  161  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 22, 25m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  24.93   
66  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  28.59   
13  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m     
33  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
35  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m     
51  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m     
52  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
53  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
61  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
10  79  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m     
11  123  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
12  129  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m     
13  136  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m     
14  160  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m     
 
Gren 23, 50m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  46.36   
133  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  47.88   
60  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  50.06   
55  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  50 m  50.15   
109  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  50 m  51.10   
Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  51.46   
142  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  50 m  52.26   
72  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  52.44   
138  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  50 m  52.66   
10  137  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  53.20   
11  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  50 m  53.62   
12  75  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  54.34   
13  15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  54.86   
14  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  55.16   
15  131  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  50 m  57.31   
16  155  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  58.39   
17  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m     
18  11  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
19  46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m     
20  145  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
21  153  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
 
Gren 24, 50m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  50.51   
47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  51.95   
78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  52.87   
40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  53.63   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  56.78   
18  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  50 m  1:02.58   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  1:02.86   
16  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
58  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m     
10  85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m     
11  112  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
12  126  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m     
 
Gren 25, 100m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
107  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:34.82   
39  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:40.24   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  50 m  1:40.85   
34  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  1:45.20   
74  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  1:46.33   
99  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:49.10   
20  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:49.45   
12  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:50.60   
144  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:51.71   
10  24  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
11  57  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m     
12  62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m     
13  70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
14  82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m     
15  84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m     
16  88  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
17  93  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m     
18  100  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m     
19  116  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
20  157  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:15.35   
147  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  50 m  1:38.45   
 
Gren 27, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:40.25   
46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  1:40.66   
37  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:40.93   
109  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:41.72   
110  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:43.80   
Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:45.17   
145  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:45.30   
155  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:45.33   
Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  1:45.82   
10  72  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:46.62   
11  15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  1:47.50   
12  142  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:47.84   
13  138  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:48.90   
14  137  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  1:48.95   
15  128  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  1:48.97   
16  80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:49.75   
17  97  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  1:53.13   
18  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:55.44   
19  146  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:56.95   
20  139  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  1:58.70   
21  118  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  2:01.82   
22  10  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m     
23  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m     
24  55  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
25  59  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
26  67  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
27  96  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m     
28  127  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m     
29  134  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m     
30  153  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
 
Gren 28, 100m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:22.34   
150  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:37.44   
149  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:38.17   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:40.25   
50  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:40.39   
78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:42.17   
47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  1:43.06   
85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:44.44   
33  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:45.11   
10  28  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  1:46.07   
11  16  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  1:47.82   
12  126  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:49.63   
13  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:49.93   
14  123  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:54.38   
15  18  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  1:54.65   
16  66  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  2:03.78   
17  160  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m     
 
Gren 29, 200m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
107  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  3:05.63   
21  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  3:05.81   
101  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  3:09.84   
158  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:15.80   
84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  3:15.83   
68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  3:16.29   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:18.53   
12  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  3:18.66   
24  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  3:19.49   
10  44  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  3:20.27   
11  82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  3:22.52   
12  39  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:22.88   
13  103  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  3:25.26   
14  133  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  3:26.96   
15  74  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  3:31.08   
16  93  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  3:33.94   
17  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m     
18  34  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m     
19  57  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m     
20  60  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
21  62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m     
22  70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
23  88  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
24  100  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m     
25  106  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m     
26  116  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
27  131  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m     
28  157  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
 
Gren 30, 200m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  3:15.35   
125  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  3:22.41   
65  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  50 m  3:27.89   
43  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  3:41.38   
40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m     
58  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m     
120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
121  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  19 maj 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  11:43