Deltagarlista Gren 1-95 
 
  Tävling  Neptuniaden 2015    Utskriftsdatum  19 maj 2015   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  11:34   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  23 maj 2015         
 
 
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
305  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  29.71   
449  Carlbom Amanda  2000  SPIF SF  BB8200  25 m  31.24   
478  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  50 m  31.45   
504  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  31.60   
Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  31.95   
42  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  32.04   
251  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  32.24   
47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  32.32   
365  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  32.56   
10  48  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  50 m  32.69   
11  273  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  33.12   
12  356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.31   
13  351  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  33.56   
14  403  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  33.58   
15  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  33.69   
16  154  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  33.79   
17  75  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  33.90   
18  508  Yumi Buchli Leticia  2002  SPIF SF  AY4202  25 m  33.98   
19  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  34.19   
20  418  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  34.34   
21  30  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  25 m  34.70   
22  415  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  34.83   
23  391  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  35.09   
24  148  Mossop Henrietta  2000  SKURU IK  BJ2600  25 m  35.20   
25  198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  35.20   
26  443  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  35.20   
27  34  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  35.54   
28  76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  35.56   
29  165  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  35.62   
30  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  50 m  35.72   
31  32  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  35.73   
32  244  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  35.73   
33  352  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  35.73   
34  206  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  35.76   
35  400  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  35.77   
36  217  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  35.84   
37  335  Sköld Vera  2001  TYRESÖ SS  AT2401  25 m  35.86   
38  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  35.97   
39  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  35.98   
40  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  36.05   
41  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  36.16   
42  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  36.29   
43  439  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  36.31   
44  97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  36.41   
45  158  Öberg Erica  2001  SKURU IK  AL7801  25 m  36.52   
46  207  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  36.66   
47  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  36.68   
48  495  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  36.68   
49  378  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  36.85   
50  95  Smeds Chanda  2001  SK NEPTUN  AJ5401  25 m  36.91   
51  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  36.97   
52  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  37.24   
53  209  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  37.34   
54  211  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  50 m  37.41   
55  309  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  37.43   
56  398  Asp Josefin  2000  SS04  BG6400  25 m  37.46   
57  140  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  37.52   
58  161  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  37.87   
59  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  37.98   
60  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  37.98   
61  458  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  37.99   
62  11  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m  38.15   
63  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  38.15   
64  499  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  38.21   
65  452  Danielsson Victoria  2002  SPIF SF  BP6802  25 m  38.37   
66  474  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  39.49   
67  295  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  39.56   
68  218  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  39.78   
69  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  39.96   
70  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  40.00   
71  134  Fardi Roxana  2001  SKURU IK  BI7401  25 m  40.31   
72  416  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  40.38   
73  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  40.45   
74  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  40.49   
75  250  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  40.83   
76  333  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  40.90   
77  484  Mehari Sarron  2001  SPIF SF  AQ2201  25 m  40.90   
78  539  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK    25 m  41.20   
79  112  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  41.25   
80  21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  41.28   
81  83  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  41.38   
82  526  Isola Lotta  2003  UKK    25 m  41.74   
83  373  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  41.75   
84  223  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  41.99   
85  247  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  42.04   
86  338  Taxén Martina  2001  TYRESÖ SS  AT1401  25 m  42.10   
87  179  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  42.24   
88  201  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  42.39   
89  114  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  42.74   
90  369  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  42.76   
91  298  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  42.90   
92  16  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  42.95   
93  144  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m  42.97   
94  459  Ghaufouri Nellie  2001  SPIF SF  BJ7201  25 m  43.11   
95  256  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  43.48   
96  537  Ruokanen Anni  2003  UKK    25 m  43.50   
97  349  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  43.70   
98  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  43.73   
99  355  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  43.77   
100  33  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  44.07   
101  205  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  44.22   
102  306  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  44.56   
103  14  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  44.72   
104  337  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  50 m  45.07   
105  334  Sandberg Tilda  2002  TYRESÖ SS  BB0402  25 m  45.59   
106  10  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  46.15   
107  364  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  46.36   
108  522  Ellonen Sofia  2004  UKK    25 m  46.72   
109  212  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  46.79   
110  116  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  47.42   
111  543  Marinos Anastasia  2002  SK NEPTUN  bc1602  50 m  47.63   
112  71  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  48.25   
113  219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  48.35   
114  242  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  48.74   
115  31  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  50.39   
116  129  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  55.56   
117  72  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m     
118  173  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m     
119  225  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m     
120  254  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m     
121  344  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  25 m     
 
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  27.20   
542  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  an2701  50 m  27.99   
210  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  28.65   
28  Frohde Wiggo  2000  LIDINGÖ SK  AX3300  25 m  28.96   
359  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  29.66   
107  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  30.42   
363  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  30.47   
395  Pettersson Pontus  2000  SK ÄGIR  AR5900  25 m  30.53   
488  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  31.03   
10  84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  31.22   
11  353  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  50 m  31.42   
12  66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  50 m  31.80   
13  278  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m  31.91   
14  417  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  32.07   
15  252  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  32.13   
16  224  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  32.19   
17  137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  32.31   
18  35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  32.48   
19  108  Zalomski Kacper  2000  SK NEPTUN  AK7100  25 m  33.03   
20  498  Stålmarck David  2001  SPIF SF  AI4701  25 m  33.87   
21  88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  33.94   
22  15  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  33.99   
23  507  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  34.49   
24  120  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  34.90   
25  371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  34.91   
26  360  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  34.99   
27  Grape Glennhage Ludvig  2001  GUSTAVSBER  AI3701  25 m  35.02   
28  172  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  50 m  35.10   
29  147  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  35.16   
30  145  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  35.38   
31  152  Sonneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  35.85   
32  532  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK    25 m  35.86   
33  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  36.04   
34  303  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  36.16   
35  240  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  36.37   
36  68  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  36.39   
37  261  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  36.41   
38  464  Grönqvist Oscar  2000  SPIF SF  AU9300  25 m  36.50   
39  525  Ihalainen Jami  2003  UKK    25 m  36.60   
40  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  25 m  36.79   
41  196  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  37.11   
42  479  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  37.20   
43  41  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  37.21   
44  12  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  37.28   
45  127  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  37.35   
46  324  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  37.49   
47  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  37.72   
48  222  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  37.83   
49  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  38.64   
50  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  38.85   
51  19  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  39.02   
52  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  39.05   
53  512  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  50 m  39.17   
54  203  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  39.26   
55  475  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m  39.26   
56  126  Lilja Axel  2002  SALTSJÖB  AE7702  25 m  39.79   
57  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  40.60   
58  260  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  40.68   
59  166  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  40.94   
60  43  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  41.18   
61  490  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  41.49   
62  536  Raunio Pieti  2002  UKK    25 m  41.55   
63  64  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  41.72   
64  115  Can Köymen Baris  2002  SALTSJÖB  AI1302  25 m  42.80   
65  307  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  42.81   
66  18  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  43.12   
67  316  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  43.22   
68  294  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  43.52   
69  302  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  44.03   
70  164  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  45.02   
71  167  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  45.98   
72  128  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  47.01   
73  214  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  49.34   
74  20  Silen Albin  2003  HUDIKSVALL  AM2103  25 m  49.75   
75  117  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  54.09   
76  233  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  54.26   
77  73  Lajsic Stefan  2000  SK NEPTUN  AN3500  25 m  55.13   
78  197  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  59.04   
79  82  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  25 m     
80  99  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  25 m     
81  123  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m     
82  130  Rasmussen Oliver  2002  SALTSJÖB  AM3702  25 m     
83  213  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m     
84  477  Kurbanov Aziz  2001  SPIF SF  AX6701  25 m     
 
Gren 3, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
305  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  59.81   
427  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:00.67   
521  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  1:00.69   
124  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  1:00.98   
527  Karinkanta Annika  2000  UKK    25 m  1:01.14   
518  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  1:01.84   
266  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:02.56   
516  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m  1:02.73   
149  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  1:02.83   
10  285  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  25 m  1:03.33   
11  435  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  1:03.39   
12  48  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  1:03.42   
13  406  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  1:04.03   
14  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:04.12   
15  449  Carlbom Amanda  2000  SPIF SF  BB8200  25 m  1:04.20   
16  47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  1:04.83   
17  460  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SPIF SF  BP6600  25 m  1:04.95   
18  361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:04.96   
19  36  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  1:05.17   
20  251  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:05.27   
21  157  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  50 m  1:05.28   
22  528  Karinkanta Elina  2000  UKK    25 m  1:05.38   
23  133  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:05.45   
24  270  Abdelkareem Ayten  2000  SÖDERTÖRN  BR5400  25 m  1:05.56   
25  530  Kurth Suvi  2001  UKK    25 m  1:05.80   
26  231  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:05.88   
27  480  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  1:06.17   
28  230  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:06.22   
29  283  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  1:06.65   
30  75  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  1:06.78   
31  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  1:07.29   
32  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  1:07.33   
33  462  Grill Andrea  2000  SPIF SF  BH8400  25 m  1:07.68   
34  538  Sojolin Saara  2001  UKK    25 m  1:07.91   
35  402  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:08.47   
36  206  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  1:08.62   
37  535  Penttilä Pinja  2000  UKK    25 m  1:08.71   
38  426  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  1:08.77   
39  356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:08.88   
40  470  Johansson Evelina  2000  SPIF SF  BG2400  25 m  1:08.89   
41  400  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  1:08.91   
42  215  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:09.25   
43  414  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  1:09.57   
44  439  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  1:09.63   
45  119  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  1:09.75   
46  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  1:10.09   
47  510  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  50 m  1:10.27   
48  148  Mossop Henrietta  2000  SKURU IK  BJ2600  25 m  1:10.39   
49  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  1:10.75   
50  259  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  1:10.76   
51  443  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  1:11.16   
52  114  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:11.33   
53  165  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  1:11.38   
54  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  1:11.52   
55  391  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  1:11.69   
56  534  Nurmi Siiri  2000  UKK    25 m  1:11.69   
57  310  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  1:11.82   
58  241  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  50 m  1:11.86   
59  344  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  25 m  1:11.98   
60  377  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:12.32   
61  244  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:12.58   
62  140  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:12.65   
63  158  Öberg Erica  2001  SKURU IK  AL7801  25 m  1:12.72   
64  190  Gardelin Josefin  2001  SPÅRVÄGEN  BE6801  25 m  1:13.35   
65  209  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  1:13.72   
66  335  Sköld Vera  2001  TYRESÖ SS  AT2401  25 m  1:14.08   
67  95  Smeds Chanda  2001  SK NEPTUN  AJ5401  25 m  1:14.20   
68  366  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:14.45   
69  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  50 m  1:15.30   
70  144  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m  1:15.80   
71  329  Orr Josefine  2000  TYRESÖ SS  AJ4400  25 m  1:17.74   
72  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:17.76   
73  503  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  1:18.01   
74  11  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m  1:18.43   
75  484  Mehari Sarron  2001  SPIF SF  AQ2201  25 m  1:19.30   
76  338  Taxén Martina  2001  TYRESÖ SS  AT1401  25 m  1:20.21   
77  440  Backström Kajsa  2001  SPIF SF  AV9201  25 m  1:22.19   
78  459  Ghaufouri Nellie  2001  SPIF SF  BJ7201  25 m  1:22.52   
79  368  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:22.58   
80  16  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  1:23.69   
81  544  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  bt9601  50 m     
 
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  57.25   
28  Frohde Wiggo  2000  LIDINGÖ SK  AX3300  25 m  57.61   
107  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  58.04   
221  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  58.34   
542  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  an2701  50 m  58.58   
390  Eby David  2001  SK ÄGIR  AP4101  25 m  58.65   
396  Sandin Alexander  2000  SK ÄGIR  AD4900  25 m  59.46   
454  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  59.65   
277  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  25 m  59.89   
10  468  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  59.90   
11  359  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:00.16   
12  389  Boström Anton  2001  Ö-VIKS ASS  AK0501  25 m  1:00.62   
13  66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  1:00.77   
14  278  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m  1:01.21   
15  210  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  1:01.65   
16  Grape Glennhage Ludvig  2001  GUSTAVSBER  AI3701  25 m  1:02.33   
17  409  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  1:03.00   
18  447  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  1:03.15   
19  246  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  1:03.24   
20  367  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:03.33   
21  108  Zalomski Kacper  2000  SK NEPTUN  AK7100  25 m  1:03.66   
22  120  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  1:03.79   
23  488  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  1:04.23   
24  498  Stålmarck David  2001  SPIF SF  AI4701  25 m  1:04.77   
25  353  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  50 m  1:05.12   
26  372  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  1:05.92   
27  192  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  1:05.97   
28  84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  1:06.20   
29  152  Sonneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:07.08   
30  15  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  1:07.14   
31  172  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  1:08.33   
32  512  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  50 m  1:09.66   
33  464  Grönqvist Oscar  2000  SPIF SF  AU9300  25 m  1:09.99   
34  196  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  1:10.21   
35  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:10.61   
36  500  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  25 m  1:10.87   
37  125  Johnson Hampus  2001  SALTSJÖB  AD6701  25 m  1:11.18   
38  131  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  1:11.42   
39  324  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:12.54   
40  524  Hagström Markus  2000  UKK    25 m  1:12.72   
41  376  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  1:12.90   
42  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  50 m  1:13.13   
43  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  1:15.49   
44  477  Kurbanov Aziz  2001  SPIF SF  AX6701  25 m  1:16.06   
45  12  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  1:16.77   
46  73  Lajsic Stefan  2000  SK NEPTUN  AN3500  25 m  1:16.86   
47  127  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  1:18.35   
48  41  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  50 m  1:18.67   
49  178  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m  1:19.03   
50  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  50 m  1:23.94   
51  457  Fisshasen Michiyas  2001  SPIF SF  AN5901  25 m  1:23.95   
52  53  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  50 m  1:33.58   
 
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Roloff Emma  2002  SÖDERTÖRN  AT6402  25 m  1:18.43   
Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:18.62   
273  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  1:20.50   
200  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:20.96   
478  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:21.39   
508  Yumi Buchli Leticia  2002  SPIF SF  AY4202  25 m  1:23.13   
97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:24.27   
161  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:24.64   
365  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:25.58   
10  207  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:26.05   
11  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:28.47   
12  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  1:28.61   
13  33  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  1:29.13   
14  179  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:29.20   
15  529  Koskinen Olga  2002  UKK    25 m  1:29.39   
16  474  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  1:30.03   
17  32  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  1:30.09   
18  482  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  1:30.49   
19  351  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  50 m  1:31.68   
20  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:31.82   
21  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:31.99   
22  76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  1:32.38   
23  301  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:32.45   
24  489  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:32.58   
25  83  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  1:32.97   
26  30  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  25 m  1:33.39   
27  21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:33.83   
28  112  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:33.83   
29  352  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  50 m  1:34.93   
30  217  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:35.46   
31  463  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:35.84   
32  173  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  1:36.10   
33  220  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:36.10   
34  129  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:36.42   
35  247  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:36.54   
36  349  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:36.94   
37  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  1:37.39   
38  441  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:37.44   
39  373  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:37.80   
40  291  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:37.96   
41  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  1:38.16   
42  212  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  1:38.16   
43  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:38.25   
44  298  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  1:38.53   
45  339  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:39.01   
46  337  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:39.04   
47  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:39.26   
48  256  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:39.94   
49  415  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:40.27   
50  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:40.28   
51  198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:40.36   
52  430  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:40.44   
53  452  Danielsson Victoria  2002  SPIF SF  BP6802  25 m  1:41.38   
54  116  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:41.41   
55  543  Marinos Anastasia  2002  SK NEPTUN  bc1602  50 m  1:43.22   
56  334  Sandberg Tilda  2002  TYRESÖ SS  BB0402  25 m  1:43.27   
57  193  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  1:43.59   
58  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  1:43.86   
59  355  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:43.97   
60  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  1:44.58   
61  378  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:47.34   
62  14  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:47.56   
63  201  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:47.65   
64  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:47.66   
65  306  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:48.15   
66  364  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:48.88   
67  321  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:49.75   
68  223  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  1:50.58   
69  225  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  1:50.94   
70  10  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  1:51.75   
71  168  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  1:52.13   
72  254  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  1:52.37   
73  242  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  1:52.94   
74  205  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  1:53.43   
75  13  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:53.57   
76  72  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  1:54.30   
77  299  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  25 m  1:54.89   
78  234  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  1:55.02   
79  219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  1:55.45   
80  71  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  1:57.09   
81  255  Wensmark Jennie  2002  SPÅRVÄGEN  AU8202  25 m  1:59.86  RES 
82  57  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  2:04.47  RES 
83  245  Söderhäll Tora  2003  SPÅRVÄGEN  BS1803  25 m  2:07.65  RES 
84  177  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m  2:07.98  RES 
85  183  Eriksson Felicia  2004  SPÅRVÄGEN  BD4604  25 m  2:13.60  RES 
86  31  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m    RES 
87  45  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m    RES 
88  93  Ringart Noa  2003  SK NEPTUN  AU9803  25 m    RES 
89  104  Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m    RES 
90  495  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m    RES 
 
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
322  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:16.68   
496  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:19.61   
252  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  1:20.51   
240  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  1:20.58   
156  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:21.35   
35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  1:21.47   
417  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:22.19   
363  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:22.97   
228  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  1:25.85   
10  174  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  1:26.11   
11  471  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  1:27.96   
12  525  Ihalainen Jami  2003  UKK    25 m  1:29.12   
13  303  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  1:29.81   
14  145  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:29.99   
15  371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:30.01   
16  532  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK    25 m  1:30.96   
17  132  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:31.06   
18  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:31.07   
19  261  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:31.68   
20  222  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  1:32.84   
21  507  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:33.66   
22  490  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  1:34.14   
23  88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  1:34.24   
24  224  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  1:34.86   
25  481  Löwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  1:35.24   
26  479  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:36.04   
27  166  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  1:36.98   
28  64  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  1:38.74   
29  302  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  1:38.91   
30  317  Gillman Emil  2003  TYRESÖ SS  AK2303  25 m  1:39.50   
31  137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:41.25   
32  358  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  50 m  1:41.43   
33  501  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  1:41.45   
34  68  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  1:41.74   
35  214  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  1:41.78   
36  43  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  1:42.64   
37  506  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:42.81   
38  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:43.94   
39  233  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  1:44.02   
40  82  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  25 m  1:44.25   
41  260  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  1:44.72   
42  167  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  1:45.35   
43  294  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  1:45.45   
44  197  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  1:46.25   
45  130  Rasmussen Oliver  2002  SALTSJÖB  AM3702  25 m  1:48.43   
46  428  Edebrink Samuel  2002  STRÄNGNÄS  AF9902  25 m  1:51.33   
47  185  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  25 m  1:52.51   
48  213  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m  1:52.63   
49  164  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  1:53.51   
50  20  Silen Albin  2003  HUDIKSVALL  AM2103  25 m  1:59.92   
51  123  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  2:01.94   
52  17  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  2:10.80   
53  18  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  2:24.72   
54  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m     
55  170  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m     
56  238  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU9703  25 m     
57  229  Odelberg Lukas  2002  SPÅRVÄGEN  AV8702  25 m  2:16.93  STR 
 
Gren 7, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
395  Pettersson Pontus  2000  SK ÄGIR  AR5900  25 m  4:33.66   
468  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  4:33.93   
25  Siotis Nikolaus  2000  JÄRFÄLLA S  AJ6900  25 m  4:36.49   
447  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  4:41.34   
367  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  4:41.46   
498  Stålmarck David  2001  SPIF SF  AI4701  25 m  4:47.61   
210  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  4:48.07   
66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  4:49.12   
336  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  4:57.47   
10  192  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  5:00.98   
11  372  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  5:01.23   
12  353  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  50 m  5:10.99   
13  84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  5:19.06   
14  512  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  50 m  5:21.30   
15  131  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  5:24.14   
16  178  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m  6:03.27   
17  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  25 m  6:12.19   
18  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m     
19  73  Lajsic Stefan  2000  SK NEPTUN  AN3500  25 m     
20  125  Johnson Hampus  2001  SALTSJÖB  AD6701  25 m     
 
Gren 8, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
124  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  4:45.14   
Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  4:45.18   
149  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  4:51.65   
266  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  4:53.65   
133  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  4:56.54   
521  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  4:57.26   
361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  4:58.88   
119  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  5:01.32   
285  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  25 m  5:02.30   
10  157  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  5:02.63   
11  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  5:06.41   
12  230  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  5:10.94   
13  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  5:21.40   
14  516  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  5:27.15   
15  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  5:38.04   
16  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  5:38.43   
17  531  Kuusela Tytti  2000  UKK    25 m  5:40.07   
18  211  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  5:40.12   
19  114  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  5:41.53   
20  400  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  6:00.52   
21  421  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m    RES 
 
Gren 9, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
542  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  an2701  50 m  29.76   
390  Eby David  2001  SK ÄGIR  AP4101  25 m  30.53   
396  Sandin Alexander  2000  SK ÄGIR  AD4900  25 m  30.84   
221  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  31.34   
409  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  31.84   
28  Frohde Wiggo  2000  LIDINGÖ SK  AX3300  25 m  32.27   
417  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  33.05   
359  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  33.14   
107  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  33.17   
10  363  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  33.26   
11  108  Zalomski Kacper  2000  SK NEPTUN  AK7100  25 m  33.42   
12  246  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  33.80   
13  145  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  34.08   
14  66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  34.67   
15  252  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  34.83   
16  322  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  34.93   
17  Grape Glennhage Ludvig  2001  GUSTAVSBER  AI3701  25 m  35.31   
18  137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  35.41   
19  84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  35.45   
20  15  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  35.54   
21  35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  35.80   
22  174  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  36.00   
23  371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  36.11   
24  512  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  50 m  36.60   
25  224  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  36.69   
26  278  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m  37.08   
27  120  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  37.17   
28  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  37.29   
29  261  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  37.36   
30  132  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  37.43   
31  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  37.47   
32  454  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  37.54   
33  156  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  37.81   
34  43  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  37.84   
35  316  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  50 m  38.10   
36  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  38.42   
37  172  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  38.47   
38  240  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  50 m  38.51   
39  68  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  38.67   
40  228  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  38.79   
41  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  39.02   
42  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  39.09   
43  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  39.23   
44  147  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  39.41   
45  152  Sonneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  39.47   
46  88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  39.63   
47  12  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  39.80   
48  126  Lilja Axel  2002  SALTSJÖB  AE7702  25 m  39.84   
49  477  Kurbanov Aziz  2001  SPIF SF  AX6701  25 m  40.74   
50  324  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  40.87   
51  260  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  41.99   
52  536  Raunio Pieti  2002  UKK    25 m  42.04   
53  55  Herrmann Leo  2002  SK NEPTUN  AN0902  25 m  42.22   
54  428  Edebrink Samuel  2002  STRÄNGNÄS  AF9902  25 m  42.43   
55  214  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  42.49   
56  294  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  42.65   
57  501  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  42.78   
58  130  Rasmussen Oliver  2002  SALTSJÖB  AM3702  25 m  42.97   
59  360  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  43.00   
60  376  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  43.33   
61  166  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m  43.63   
62  197  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  43.72   
63  222  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  43.77   
64  18  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  44.05   
65  123  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  44.08   
66  233  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  44.20   
67  203  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  44.21   
68  490  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  44.54   
69  164  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  44.73   
70  19  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  44.85   
71  302  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  45.41   
72  115  Can Köymen Baris  2002  SALTSJÖB  AI1302  25 m  45.49   
73  170  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  50 m  45.89   
74  53  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m  45.96   
75  128  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  46.50   
76  213  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m  46.84   
77  167  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  46.93   
78  117  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  47.18   
79  257  Wikman Mårten  2002  SPÅRVÄGEN  AL0902  25 m  47.22   
80  315  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  48.87   
81  20  Silen Albin  2003  HUDIKSVALL  AM2103  25 m  48.89  RES 
82  64  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  49.33  RES 
83  307  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  49.39  RES 
84  99  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  25 m  49.79  RES 
85  185  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  50 m  50.06  RES 
86  317  Gillman Emil  2003  TYRESÖ SS  AK2303  25 m  52.42  RES 
87  79  Lundströmer Hugo  2003  SK NEPTUN  AI8903  25 m  54.16  RES 
88  17  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  56.21  RES 
89  238  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU9703  25 m    RES 
90  41  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m    STR 
91  229  Odelberg Lukas  2002  SPÅRVÄGEN  AV8702  50 m    STR 
 
Gren 10, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
427  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  31.39   
406  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  32.43   
504  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  33.31   
157  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  33.42   
Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  33.64   
356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.74   
47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  34.60   
112  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  34.88   
200  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  35.02   
10  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  35.05   
11  48  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  35.14   
12  365  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  35.18   
13  42  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  35.25   
14  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  35.27   
15  154  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  35.33   
16  30  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  25 m  35.69   
17  439  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  35.71   
18  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  35.80   
19  377  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  35.83   
20  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  36.18   
21  418  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  36.43   
22  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  36.45   
23  415  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  36.87   
24  351  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  37.06   
25  97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  37.18   
26  283  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  37.23   
27  426  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  37.26   
28  489  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  37.26   
29  75  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  37.27   
30  206  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  37.31   
31  198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  50 m  37.38   
32  140  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  37.48   
33  190  Gardelin Josefin  2001  SPÅRVÄGEN  BE6801  25 m  37.60   
34  352  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  50 m  37.66   
35  301  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  37.78   
36  443  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  37.84   
37  225  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  37.97   
38  148  Mossop Henrietta  2000  SKURU IK  BJ2600  25 m  38.02   
39  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  50 m  38.02   
40  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  38.04   
41  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  38.07   
42  306  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  38.13   
43  329  Orr Josefine  2000  TYRESÖ SS  AJ4400  25 m  38.18   
44  250  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  38.26   
45  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  38.41   
46  391  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  38.45   
47  211  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  38.52   
48  259  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  38.63   
49  414  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  38.65   
50  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  38.81   
51  403  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  38.90   
52  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  39.05   
53  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  39.10   
54  217  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  39.28   
55  366  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  39.29   
56  218  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  39.65   
57  32  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  39.77   
58  459  Ghaufouri Nellie  2001  SPIF SF  BJ7201  25 m  40.06   
59  158  Öberg Erica  2001  SKURU IK  AL7801  25 m  40.09   
60  76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  40.31   
61  21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  40.32   
62  298  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  40.42   
63  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  40.56   
64  369  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  40.60   
65  335  Sköld Vera  2001  TYRESÖ SS  AT2401  25 m  40.61   
66  398  Asp Josefin  2000  SS04  BG6400  25 m  40.68   
67  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  40.82   
68  291  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  41.16   
69  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  41.21   
70  144  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m  41.29   
71  344  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  25 m  41.31   
72  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  41.40   
73  95  Smeds Chanda  2001  SK NEPTUN  AJ5401  50 m  41.50   
74  441  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  41.55   
75  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  41.58   
76  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  41.66   
77  33  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  41.93   
78  543  Marinos Anastasia  2002  SK NEPTUN  bc1602  50 m  41.96   
79  378  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  42.07   
80  310  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  42.09   
81  11  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m  42.38   
82  499  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  42.49   
83  364  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  42.50   
84  309  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  42.54   
85  484  Mehari Sarron  2001  SPIF SF  AQ2201  25 m  42.71   
86  368  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  42.73   
87  83  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  42.77   
88  129  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  50 m  42.77   
89  337  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  50 m  42.98   
90  295  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  43.03   
91  219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  43.11   
92  212  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  43.14   
93  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  43.18   
94  539  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK    25 m  43.35   
95  416  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  43.48   
96  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  43.62   
97  503  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  43.69   
98  116  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  43.91   
99  537  Ruokanen Anni  2003  UKK    25 m  44.04   
100  339  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  44.20   
101  355  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  44.28   
102  209  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  44.34  RES 
103  134  Fardi Roxana  2001  SKURU IK  BI7401  25 m  44.37  RES 
104  201  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  44.50  RES 
105  321  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  44.56  RES 
106  16  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  44.59  RES 
107  242  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  44.87  RES 
108  31  Torell Johanna  2005  LIDINGÖ SK  AD9205  25 m  44.92  RES 
109  247  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  44.98  RES 
110  205  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  45.31  RES 
111  522  Ellonen Sofia  2004  UKK    25 m  45.39  RES 
112  10  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  45.46  RES 
113  255  Wensmark Jennie  2002  SPÅRVÄGEN  AU8202  25 m  45.73  RES 
114  14  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  46.17  RES 
115  256  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  46.31  RES 
116  526  Isola Lotta  2003  UKK    25 m  46.50  RES 
117  254  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  46.58  RES 
118  168  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  46.78  RES 
119  430  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  46.78  RES 
120  334  Sandberg Tilda  2002  TYRESÖ SS  BB0402  25 m  46.97  RES 
121  234  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  47.38  RES 
122  333  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  47.39  STR 
123  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  50 m  47.67  STR 
124  72  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  47.70  STR 
125  223  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  48.33  STR 
126  193  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  49.83  STR 
127  183  Eriksson Felicia  2004  SPÅRVÄGEN  BD4604  25 m  50.93  STR 
128  177  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m  51.33  STR 
129  13  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  53.11  STR 
130  338  Taxén Martina  2001  TYRESÖ SS  AT1401  25 m  1:01.62  STR 
131  71  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m    STR 
132  299  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  50 m    STR 
 
Gren 11, 100m Fjärilsim Mix Master 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
486  Mossmyr Harri  1962  SPIF SF  AA5362  25 m  1:10.53   
290  Brickner Tove  1985  TUREBERG  AL2485  25 m  1:14.75   
151  Schmidt Lovisa  2002  SKURU IK  BF9602  25 m  1:31.21   
497  Smiding Erik  1988  SPIF SF  AR0388  25 m     
 
Gren 12, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
221  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  5:16.11   
27  Westberg Pontus  2000  JÄRFÄLLA S  AS9500  25 m  5:21.26   
447  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  5:22.85   
367  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  6:00.93   
277  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  50 m  6:02.54   
196  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  6:22.88   
 
Gren 13, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  5:15.62   
149  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  5:27.83   
521  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  5:41.67   
241  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  5:56.41   
418  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  5:59.75   
46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  6:01.27   
510  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  50 m  6:08.58   
91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  6:08.93   
259  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  6:11.17   
10  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  6:15.11   
11  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  6:40.82  RES 
 
Gren 14, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
478  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:02.75   
504  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  1:04.28   
351  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:04.82   
352  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:05.12   
Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:05.20   
365  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:05.82   
200  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:05.83   
154  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:07.24   
161  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:08.50   
10  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  1:08.56   
11  482  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  1:08.86   
12  529  Koskinen Olga  2002  UKK    25 m  1:08.99   
13  76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  1:09.39   
14  112  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:09.93   
15  201  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:09.98   
16  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:10.01   
17  198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:10.12   
18  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:10.37   
19  458  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:10.52   
20  207  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:10.62   
21  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  1:10.68   
22  256  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:10.70   
23  463  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:10.84   
24  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:11.18   
25  452  Danielsson Victoria  2002  SPIF SF  BP6802  25 m  1:11.27   
26  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:11.41   
27  489  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:11.45   
28  508  Yumi Buchli Leticia  2002  SPIF SF  AY4202  25 m  1:11.58   
29  97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:11.74   
30  403  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:12.40   
31  301  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:12.50   
32  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:12.71   
33  220  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:12.71   
34  217  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:13.21   
35  295  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:14.17   
36  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  1:14.41   
37  474  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  1:14.41   
38  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:14.43   
39  83  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  1:15.05   
40  298  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  1:15.12   
41  337  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:15.46   
42  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  1:15.59   
43  179  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:15.60   
44  21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:15.95   
45  225  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  1:16.11   
46  129  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:16.27   
47  33  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  1:16.34   
48  499  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:16.35   
49  369  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  50 m  1:16.42   
50  151  Schmidt Lovisa  2002  SKURU IK  BF9602  25 m  1:16.43   
51  416  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:16.54   
52  373  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:17.37   
53  526  Isola Lotta  2003  UKK    25 m  1:17.59   
54  378  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:17.60   
55  247  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:17.74   
56  539  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK    25 m  1:17.77   
57  309  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  1:17.78   
58  218  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:17.86   
59  333  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:17.93   
60  116  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:18.07   
61  543  Marinos Anastasia  2002  SK NEPTUN  bc1602  50 m  1:18.29   
62  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:18.30   
63  537  Ruokanen Anni  2003  UKK    25 m  1:18.30   
64  495  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  1:18.44   
65  250  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:18.59   
66  291  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:19.05   
67  306  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:19.07   
68  14  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:19.62   
69  355  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:20.01   
70  349  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:20.17   
71  219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  50 m  1:21.18   
72  522  Ellonen Sofia  2004  UKK    25 m  1:22.26   
73  205  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  1:22.75   
74  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  1:22.88   
75  364  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:23.38   
76  173  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  1:23.85   
77  72  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  1:24.80   
78  10  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  1:24.92   
79  223  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  1:25.11   
80  430  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:25.58   
81  339  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:25.60   
82  212  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  1:26.46   
83  254  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  1:26.49   
84  242  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  1:27.95   
85  71  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  1:28.12   
86  193  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  1:33.73   
87  299  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  25 m  1:34.37   
88  255  Wensmark Jennie  2002  SPÅRVÄGEN  AU8202  25 m  1:35.09   
89  234  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  1:35.16   
90  13  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:35.29   
91  168  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  1:37.61   
92  177  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m  1:40.89   
93  245  Söderhäll Tora  2003  SPÅRVÄGEN  BS1803  25 m  1:50.67   
94  57  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  2:06.91   
95  45  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m     
96  93  Ringart Noa  2003  SK NEPTUN  AU9803  25 m     
97  104  Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m     
98  183  Eriksson Felicia  2004  SPÅRVÄGEN  BD4604  25 m     
99  323  Lundvall Ella  2002  TYRESÖ SS  BO2602  25 m     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
279  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  59.39   
35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  1:00.26   
363  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:00.49   
252  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  1:01.95   
417  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:02.89   
145  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:03.93   
224  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  1:04.39   
137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:05.06   
240  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  1:06.61   
10  156  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  1:07.61   
11  228  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  1:07.66   
12  481  Löwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  1:07.67   
13  496  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:07.90   
14  88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  1:08.23   
15  68  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  1:08.55   
16  303  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  1:08.81   
17  371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:09.03   
18  322  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:09.11   
19  507  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:09.68   
20  261  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:09.92   
21  506  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:10.48   
22  147  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:10.63   
23  126  Lilja Axel  2002  SALTSJÖB  AE7702  25 m  1:10.88   
24  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:11.63   
25  316  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:11.84   
26  471  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  1:12.15   
27  525  Ihalainen Jami  2003  UKK    25 m  1:12.73   
28  536  Raunio Pieti  2002  UKK    25 m  1:13.15   
29  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:13.23   
30  532  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK    25 m  1:13.30   
31  43  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  1:15.14   
32  360  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:15.17   
33  479  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:15.67   
34  501  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  1:16.46   
35  203  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  1:16.88   
36  128  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:17.31   
37  115  Can Köymen Baris  2002  SALTSJÖB  AI1302  25 m  1:18.00   
38  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  1:18.35   
39  475  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m  1:18.59   
40  64  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  1:18.83   
41  260  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  1:18.83   
42  55  Herrmann Leo  2002  SK NEPTUN  AN0902  25 m  1:20.21   
43  197  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  1:21.19   
44  222  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  1:21.84   
45  314  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:21.93   
46  166  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  1:22.06   
47  130  Rasmussen Oliver  2002  SALTSJÖB  AM3702  25 m  1:22.57   
48  294  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  1:22.85   
49  320  Johem Alexander  2002  TYRESÖ SS  AF6502  25 m  1:22.91   
50  18  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:23.41   
51  214  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  1:24.10   
52  164  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  1:24.90   
53  428  Edebrink Samuel  2002  STRÄNGNÄS  AF9902  25 m  1:25.08   
54  490  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  1:26.47   
55  117  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  1:27.31   
56  185  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  25 m  1:27.43   
57  19  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:27.44   
58  82  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  25 m  1:29.40   
59  213  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m  1:29.47   
60  233  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  1:29.75   
61  99  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  25 m  1:30.40   
62  257  Wikman Mårten  2002  SPÅRVÄGEN  AL0902  50 m  1:30.53   
63  315  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:30.67   
64  20  Silen Albin  2003  HUDIKSVALL  AM2103  25 m  1:32.53   
65  167  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  1:36.64   
66  17  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  1:47.12   
67  79  Lundströmer Hugo  2003  SK NEPTUN  AI8903  25 m  1:54.34   
68  170  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m     
69  238  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU9703  25 m     
70  229  Odelberg Lukas  2002  SPÅRVÄGEN  AV8702  25 m  1:48.72  STR 
 
Gren 16, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
527  Karinkanta Annika  2000  UKK    25 m  1:05.43   
427  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:06.47   
528  Karinkanta Elina  2000  UKK    25 m  1:07.09   
47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  1:09.22   
36  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  1:09.60   
518  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  1:09.95   
231  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:10.25   
292  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:10.32   
304  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:12.11   
10  266  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:13.56   
11  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:13.62   
12  414  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  1:13.64   
13  435  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  1:13.93   
14  460  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SPIF SF  BP6600  25 m  1:14.00   
15  356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:14.23   
16  426  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  1:15.09   
17  530  Kurth Suvi  2001  UKK    25 m  1:15.69   
18  361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:15.73   
19  133  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:15.74   
20  230  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:16.78   
21  124  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  1:17.50   
22  251  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:17.90   
23  402  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:18.66   
24  461  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:18.80   
25  462  Grill Andrea  2000  SPIF SF  BH8400  25 m  1:19.93   
26  270  Abdelkareem Ayten  2000  SÖDERTÖRN  BR5400  25 m  1:20.02   
27  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  1:20.79   
28  510  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  50 m  1:20.79   
29  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  1:21.13   
30  165  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  1:21.47   
31  244  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:22.07   
32  34  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  1:22.24   
33  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  1:23.30   
34  391  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  1:23.82   
35  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  1:24.20   
36  206  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  1:26.76   
37  443  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  1:27.21   
38  211  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:27.42   
39  140  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:29.01   
40  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  50 m  1:32.45   
41  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m    RES 
42  421  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m    RES 
 
Gren 17, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  59.44   
359  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  50 m  1:04.05   
542  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  an2701  50 m  1:04.32   
395  Pettersson Pontus  2000  SK ÄGIR  AR5900  25 m  1:05.03   
332  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  1:05.55   
210  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  1:05.72   
221  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  1:05.79   
454  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  1:10.01   
498  Stålmarck David  2001  SPIF SF  AI4701  25 m  1:12.18   
10  372  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:13.53   
11  192  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  1:14.37   
12  353  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  50 m  1:16.04   
13  172  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  1:18.84   
14  425  Voigt Karl  2001  SS04  AK8901  25 m  1:20.28   
15  533  Leino Riku  2001  UKK    25 m  1:23.02   
16  464  Grönqvist Oscar  2000  SPIF SF  AU9300  25 m  1:23.15   
17  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  1:23.27   
18  324  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:23.73   
19  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  25 m  1:27.11   
20  390  Eby David  2001  SK ÄGIR  AP4101  25 m  1:29.84   
21  127  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  1:33.64   
22  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  1:40.15   
23  41  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m     
24  73  Lajsic Stefan  2000  SK NEPTUN  AN3500  25 m     
25  278  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m     
26  500  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  25 m     
 
Gren 18, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  1:04.49   
509  Österman Ida  1998  SPIF SF  BA0298  25 m  1:06.40   
243  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  50 m  1:06.44   
442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  1:06.72   
520  Suomio Emma  1998  AUi  98B095  25 m  1:07.19   
186  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  1:08.43   
138  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:08.64   
162  Adlerborn Caroline  1998  SPÅRVÄGEN  AR3498  25 m  1:09.30   
189  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:09.99   
10  194  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:10.06   
11  269  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:10.36   
12  85  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  1:11.16   
13  176  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  1:11.16   
14  159  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  1:12.03   
15  423  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:12.47   
16  318  Hultberg Pernilla  1999  TYRESÖ SS  AU8499  25 m  1:12.74   
17  191  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  1:13.15   
18  248  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:14.62   
19  195  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:16.17   
20  433  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:21.73   
21  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  50 m  1:22.32   
22  517  Pieniniemi Hertta  1998  AUi  98A748  50 m  1:24.33   
23  181  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  1:29.56   
24  431  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  50 m  1:08.04  STR 
 
Gren 19, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
451  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  57.20   
293  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  59.43   
267  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  59.49   
237  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  59.60   
51  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  25 m  59.61   
208  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  1:01.12   
268  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m  1:02.23   
39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  1:03.01   
135  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:03.33   
10  491  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  1:04.38   
11  345  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  1:04.50   
12  514  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  25 m  1:04.54   
13  515  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  50 m  1:06.75   
14  325  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  1:08.55   
15  264  Forsberg Meinhart Walter  1999  SKK  AQ0399  25 m  1:09.37   
16  58  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  1:12.10   
17  483  Mehari Josef  1999  SPIF SF  AO4999  25 m  1:15.42   
18  22  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  1:16.33   
 
Gren 20, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
305  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  2:48.30   
449  Carlbom Amanda  2000  SPIF SF  BB8200  25 m  2:52.05   
470  Johansson Evelina  2000  SPIF SF  BG2400  25 m  2:56.42   
47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  2:58.40   
461  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:59.54   
75  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  2:59.82   
282  Shahmalekpour Tina  2001  SÖDERTÖRN  AI6601  25 m  3:00.54   
535  Penttilä Pinja  2000  UKK    25 m  3:01.32   
241  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  3:01.67   
10  538  Sojolin Saara  2001  UKK    25 m  3:04.75   
11  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  50 m  3:06.42   
12  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  3:10.09   
13  510  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  50 m  3:12.70   
14  211  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  3:15.35   
15  443  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  3:15.88   
16  503  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  3:16.05   
17  361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  3:16.54   
18  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  3:21.78   
19  377  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  50 m  3:21.98   
20  414  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  3:24.68   
21  16  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m    RES 
22  366  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m    RES 
23  459  Ghaufouri Nellie  2001  SPIF SF  BJ7201  25 m    RES 
 
Gren 21, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
287  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  2:38.48   
396  Sandin Alexander  2000  SK ÄGIR  AD4900  25 m  2:43.15   
66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  2:51.71   
84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  2:53.76   
533  Leino Riku  2001  UKK    25 m  2:57.63   
336  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  2:59.64   
372  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  3:04.07   
524  Hagström Markus  2000  UKK    25 m  3:07.89   
367  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  3:11.06   
10  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  3:13.47   
11  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  3:14.36   
12  41  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  3:34.37   
13  178  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  50 m  3:44.96   
14  131  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m     
15  376  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m     
 
Gren 22, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:05.11   
330  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:08.88   
106  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  1:08.89   
394  Persson Wilma  1999  SK ÄGIR  BL0899  25 m  1:09.88   
420  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  1:10.58   
243  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  1:10.68   
393  Oscarsson Paula  1999  SK ÄGIR  BE0899  25 m  1:11.89   
328  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  1:12.03   
189  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:12.28   
10  419  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:12.28   
11  341  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:12.60   
12  347  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:12.68   
13  191  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  1:14.03   
14  523  Ellonen Susanna  1999  UKK    25 m  1:15.12   
15  413  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:15.24   
16  85  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  1:15.29   
17  195  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:15.33   
18  423  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:15.69   
19  280  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  1:16.59   
20  60  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  1:18.99   
21  248  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:20.23   
22  272  Bothe Karlsson Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  1:20.57   
23  271  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  1:22.35   
24  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:23.65   
25  502  Tyrstrup Fanny  1999  SPIF SF  BG5499  25 m  1:23.80   
26  473  Jonsson Thea  1999  SPIF SF  BQ7699  25 m  1:29.51   
27  181  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  1:33.50   
 
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  56.86   
237  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  58.78   
77  Lulek William  1998  SK NEPTUN  AJ6998  25 m  59.69   
51  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  25 m  59.77   
456  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  1:00.96   
135  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:01.76   
293  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:02.98   
141  Johnsson Christopher  1998  SKURU IK  AG2198  25 m  1:04.38   
232  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  1:05.77   
10  208  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  1:06.22   
11  109  Flodström Oliver  1999  PITEÅ SIM  AJ5999  25 m  1:08.10   
12  39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  1:09.10   
13  411  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  1:12.70   
14  422  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  1:15.75   
15  275  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  1:16.74   
16  340  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:18.25   
17  276  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  1:18.89   
18  204  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  25 m  1:27.03   
 
Gren 24, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
427  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:26.43   
516  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  2:27.58   
149  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  2:28.32   
406  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  2:30.04   
157  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:31.56   
124  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  2:31.75   
304  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  50 m  2:33.33   
36  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  2:36.72   
449  Carlbom Amanda  2000  SPIF SF  BB8200  25 m  2:37.12   
10  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:37.95   
11  435  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  2:38.05   
12  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:38.88   
13  292  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  2:39.95   
14  119  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  2:41.03   
15  251  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  2:41.41   
16  215  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  2:41.55   
17  356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:42.19   
18  462  Grill Andrea  2000  SPIF SF  BH8400  25 m  2:43.26   
19  426  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  2:43.40   
20  361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:44.71   
21  230  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  2:45.46   
22  231  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  2:45.58   
23  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  2:45.70   
24  241  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  2:47.22   
25  259  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  2:49.35   
26  377  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  50 m  2:51.09   
27  211  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  2:55.50   
28  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  2:55.95   
29  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:56.12   
30  421  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m  3:00.11   
31  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  50 m  3:01.53   
32  531  Kuusela Tytti  2000  UKK    25 m  3:01.66   
33  165  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  3:02.44   
34  398  Asp Josefin  2000  SS04  BG6400  25 m  3:02.66   
35  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  50 m  3:04.44   
36  459  Ghaufouri Nellie  2001  SPIF SF  BJ7201  25 m     
37  534  Nurmi Siiri  2000  UKK    25 m     
 
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  2:20.52   
332  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  2:25.89   
25  Siotis Nikolaus  2000  JÄRFÄLLA S  AJ6900  25 m  2:27.29   
23  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  2:27.92   
409  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  2:29.07   
395  Pettersson Pontus  2000  SK ÄGIR  AR5900  25 m  2:33.37   
108  Zalomski Kacper  2000  SK NEPTUN  AK7100  25 m  2:35.23   
390  Eby David  2001  SK ÄGIR  AP4101  25 m  2:36.55   
246  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  2:39.04   
10  277  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  50 m  2:47.71   
11  353  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  2:49.10   
12  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:56.05   
13  196  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  2:58.32   
14  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  3:07.82   
15  376  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  50 m  3:55.65   
16  53  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m     
 
Gren 26, 100m Ryggsim Mix Masters 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
485  Monmousseau Philippe  1991  SPIF SF  BA5791  25 m  1:01.28   
135  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:01.76   
155  von Sydow Sofia  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:09.32   
215  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:13.58   
152  Sonneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:23.38   
21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:24.86   
219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  50 m  1:39.92   
255  Wensmark Jennie  2002  SPÅRVÄGEN  AU8202  25 m  1:46.93   
497  Smiding Erik  1988  SPIF SF  AR0388  25 m     
 
Gren 27, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
429  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:06.75   
492  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  2:10.31   
176  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  2:13.39   
509  Österman Ida  1998  SPIF SF  BA0298  25 m  2:14.43   
523  Ellonen Susanna  1999  UKK    25 m  2:15.32   
408  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  2:16.11   
67  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:19.10   
284  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  2:22.42   
517  Pieniniemi Hertta  1998  AUi  98A748  25 m  2:22.78   
10  60  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  2:23.23   
11  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  2:27.06   
12  433  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:31.13   
13  180  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  2:31.57   
14  392  Månström Olivia  1999  SK ÄGIR  BL8899  25 m  2:37.33   
15  431  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  2:19.59  STR 
 
Gren 28, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
237  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  1:57.33   
110  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  1:57.67   
455  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  1:57.86   
293  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:59.25   
456  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  2:01.64   
412  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  2:04.82   
514  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  2:05.29   
491  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  2:07.27   
122  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  2:07.32   
10  39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  2:08.22   
11  325  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  2:13.57   
12  505  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  2:15.84   
13  515  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  50 m  2:17.75   
14  276  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  2:20.98   
15  483  Mehari Josef  1999  SPIF SF  AO4999  25 m  2:21.40   
16  422  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  2:25.82   
17  340  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  50 m  2:38.30   
18  275  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  2:40.86   
19  204  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  25 m  2:54.18   
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Lajunen Laura  1992  SK NEPTUN  CG2692  25 m  27.74   
65  Johansson Mathilda  1991  SK NEPTUN  CB2491  25 m  27.90   
384  Salomonsson Nadja  1992  VÄSBY SS  AD2892  25 m  27.97   
86  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  25 m  28.17   
175  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  28.46   
442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  29.43   
509  Österman Ida  1998  SPIF SF  BA0298  50 m  29.54   
138  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  29.68   
186  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  30.13   
10  520  Suomio Emma  1998  AUi  98B095  50 m  30.22   
11  397  Åhlen Julia  1997  SK ÄGIR  BO6497  25 m  30.47   
12  189  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  30.62   
13  399  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  30.72   
14  146  Loftén Evelina  1996  SKURU IK  AY9296  25 m  30.90   
15  143  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  30.94   
16  269  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  31.10   
17  408  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  31.17   
18  85  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  31.52   
19  423  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  31.53   
20  191  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  31.80   
21  445  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  31.83   
22  162  Adlerborn Caroline  1998  SPÅRVÄGEN  AR3498  25 m  31.89   
23  159  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  31.90   
24  67  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  32.38   
25  433  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  32.85   
26  248  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  33.28   
27  347  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  34.04   
28  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  34.48   
29  271  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  35.08   
30  160  Österberg Elin  1997  SKURU IK  BI7697  25 m  35.83   
31  394  Persson Wilma  1999  SK ÄGIR  BL0899  25 m  35.84   
32  280  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  36.17   
33  262  Österman Malin  1993  SPÅRVÄGEN  AO0893  25 m  37.01   
34  311  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  37.83   
35  163  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  38.25   
36  180  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  50 m  38.53   
37  181  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  39.98   
38  473  Jonsson Thea  1999  SPIF SF  BQ7699  25 m  42.30   
39  319  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  50 m  45.38   
40  431  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  50 m  30.94  STR 
 
Gren 30, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
227  Nystrand Stefan  1981  SPÅRVÄGEN  AB1181  25 m  23.49   
50  Flodqvist Pontus  1988  SK NEPTUN  AB5388  25 m  23.53   
80  Magnusson Linus  1990  SK NEPTUN  AB4790  25 m  24.05   
289  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  25 m  24.14   
381  Fürst Markus  1996  VÄSBY SS  AA2196  25 m  24.83   
216  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  25 m  25.22   
493  Q Hammarlind Joakim  1993  SPIF SF  AM7593  25 m  25.24   
111  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  25 m  25.87   
110  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  26.08   
10  451  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  26.11   
11  136  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  26.79   
12  59  Hökfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  25 m  26.81   
13  135  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  27.62   
14  202  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  27.99   
15  348  Björkgren Christian  1990  UPSALA S  AZ6990  25 m  28.10   
16  511  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  50 m  28.12   
17  69  Käll Jönsson Carl  1999  SK NEPTUN  AP5799  25 m  28.26   
18  87  Melander Marcus  1996  SK NEPTUN  AI2996  25 m  28.51   
19  232  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  28.81   
20  436  Altzar Oskar  1992  SPIF SF  AX7792  25 m  29.02   
21  325  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  29.21   
22  39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  29.24   
23  515  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  50 m  29.28   
24  236  Rotstam Andreas  1994  SPÅRVÄGEN  AP2194  25 m  29.42   
25  412  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  29.61   
26  407  Haraldsson Jens  1996  SS04  AR8996  25 m  30.10   
27  264  Forsberg Meinhart Walter  1999  SKK  AQ0399  25 m  30.21   
28  346  Farmanbar Armin Azadeh  1996  UPSALA S  AY1996  25 m  30.35   
29  22  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  30.88   
30  184  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  31.42   
31  58  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  32.11   
32  411  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  33.03   
33  422  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  33.64   
34  276  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  35.18   
35  331  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  50 m  36.22   
 
Gren 31, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
388  Berggren Frida  1994  VÄSTERÅS  AE1894  25 m  4:14.14   
253  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  4:34.45   
155  von Sydow Sofia  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  4:37.10   
448  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  4:37.38   
541  Varga Emma  1997  SK NEPTUN  ae1897  25 m  4:37.59   
445  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  4:39.58   
444  Bergkvist Sofia  1995  SPIF SF  BB0695  25 m  4:40.86   
401  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  4:58.07   
 
Gren 32, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Makhinya Robert  1995  SK NEPTUN  BC4995  25 m  3:59.55   
381  Fürst Markus  1996  VÄSBY SS  AA2196  25 m  4:01.76   
519  Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  25 m  4:13.94   
453  Dansk Emil  1995  SPIF SF  AF0195  25 m  4:21.74   
405  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  4:25.67   
540  Lusys Dominykas  1995  SK NEPTUN  bc4795  25 m  4:31.74   
 
Gren 33, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
429  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  57.58   
243  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  58.48   
520  Suomio Emma  1998  AUi  98B095  25 m  59.28   
492  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  59.66   
191  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  1:00.02   
420  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  50 m  1:00.31   
106  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  1:00.69   
393  Oscarsson Paula  1999  SK ÄGIR  BE0899  25 m  1:00.93   
330  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:01.02   
10  138  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:01.24   
11  408  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  1:01.43   
12  509  Österman Ida  1998  SPIF SF  BA0298  25 m  1:01.45   
13  194  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:01.58   
14  189  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:02.62   
15  186  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  1:03.30   
16  523  Ellonen Susanna  1999  UKK    25 m  1:03.49   
17  328  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  1:03.59   
18  269  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:03.66   
19  419  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:04.02   
20  67  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  1:04.35   
21  341  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:04.77   
22  85  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  1:05.02   
23  284  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  1:05.06   
24  159  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  1:05.14   
25  60  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  1:05.53   
26  248  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:06.04   
27  423  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:06.24   
28  271  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  1:06.52   
29  347  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:06.80   
30  311  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:07.12   
31  370  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:07.73   
32  195  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:08.29   
33  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:08.46   
34  327  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  1:09.35   
35  180  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  1:10.83   
36  502  Tyrstrup Fanny  1999  SPIF SF  BG5499  25 m  1:12.01   
37  181  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  1:21.67   
38  319  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  25 m  1:22.69   
39  473  Jonsson Thea  1999  SPIF SF  BQ7699  50 m  1:26.79   
40  431  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  1:03.19  STR 
 
Gren 34, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
237  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  52.54   
110  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  52.65   
451  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  53.03   
51  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  25 m  54.43   
267  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  55.25   
293  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  55.39   
345  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  55.40   
135  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  56.20   
268  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m  57.92   
10  491  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  58.31   
11  208  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  58.60   
12  264  Forsberg Meinhart Walter  1999  SKK  AQ0399  25 m  58.90   
13  122  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  59.28   
14  109  Flodström Oliver  1999  PITEÅ SIM  AJ5999  25 m  59.56   
15  331  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m  59.91   
16  325  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  59.96   
17  232  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  59.97   
18  39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  1:00.48   
19  22  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  1:02.28   
20  483  Mehari Josef  1999  SPIF SF  AO4999  25 m  1:02.79   
21  276  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  1:02.85   
22  58  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  1:04.01   
23  411  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  1:04.19   
24  422  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  50 m  1:04.33   
25  340  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:11.70   
26  204  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  25 m  1:12.39   
 
Gren 35, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
175  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  1:07.79   
384  Salomonsson Nadja  1992  VÄSBY SS  AD2892  25 m  1:08.93   
94  Salih Milana  1997  SK NEPTUN  AX4697  25 m  1:09.37   
326  Norrman Vendela  1995  TYRESÖ SS  AQ4495  25 m  1:09.61   
424  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  1:12.43   
61  Jaraquemada Ida  1996  SK NEPTUN  AT2896  25 m  1:12.86   
239  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  25 m  1:13.99   
150  Pavlu Lewin Marlene  1997  SKURU IK  AH9497  25 m  1:14.62   
448  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  1:16.58   
10  74  Lajunen Laura  1992  SK NEPTUN  CG2692  50 m  1:19.30   
11  399  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  1:19.51   
12  155  von Sydow Sofia  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:20.04   
13  262  Österman Malin  1993  SPÅRVÄGEN  AO0893  25 m  1:23.31   
14  465  Hansson Hanna  1997  SPIF SF  BF3297  25 m  1:23.71   
15  143  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:24.21   
16  286  Öster Josefin  1997  SÖDERTÖRN  AT0297  25 m  1:25.37   
17  163  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:28.18   
 
Gren 36, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
380  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  25 m  1:00.75   
92  Ridell Patric  1993  SK NEPTUN  AJ7393  25 m  1:01.81   
308  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  1:02.53   
98  Thorvaldsson Kevin  1995  SK NEPTUN  AA9595  25 m  1:02.68   
44  Dahlgren Johan  1986  SK NEPTUN  AB4986  25 m  1:04.22   
513  Horst Santeri  1997  AUi  97A285  25 m  1:06.02   
103  Weidlitz Filip  1997  SK NEPTUN  AP4397  25 m  1:07.59   
139  Hjärne Hannes  1997  SKURU IK  AF7797  25 m  1:09.37   
136  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  1:12.22   
10  184  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  1:13.44   
11  436  Altzar Oskar  1992  SPIF SF  AX7792  25 m  1:14.10   
12  407  Haraldsson Jens  1996  SS04  AR8996  25 m  1:14.61   
13  236  Rotstam Andreas  1994  SPÅRVÄGEN  AP2194  25 m  1:16.44   
 
Gren 37, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  25 m  2:40.28   
67  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:46.85   
433  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:48.99   
265  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  2:50.63   
442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  2:51.20   
195  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  2:55.08   
413  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  2:57.34   
392  Månström Olivia  1999  SK ÄGIR  BL8899  25 m  3:00.69   
272  Bothe Karlsson Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  3:12.85   
10  446  Blomqvist Emilia  1999  SPIF SF  BR6499  25 m  3:28.50   
11  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  50 m  3:31.84   
12  319  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  25 m  3:40.16   
13  502  Tyrstrup Fanny  1999  SPIF SF  BG5499  25 m     
 
Gren 38, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Lulek William  1998  SK NEPTUN  AJ6998  25 m  2:23.57   
515  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  50 m  2:34.17   
39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  2:42.05   
275  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  3:16.66   
 
Gren 39, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
150  Pavlu Lewin Marlene  1997  SKURU IK  AH9497  25 m  2:13.26   
74  Lajunen Laura  1992  SK NEPTUN  CG2692  25 m  2:21.96   
253  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  2:24.52   
163  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  2:44.76   
472  Jokela Anni  1994  SPIF SF  CC5294  25 m     
 
Gren 40, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
111  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  25 m  1:59.21   
59  Hökfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  25 m  2:03.49   
199  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  25 m  2:08.41   
540  Lusys Dominykas  1995  SK NEPTUN  bc4795  25 m  2:24.14   
453  Dansk Emil  1995  SPIF SF  AF0195  25 m  2:39.90   
485  Monmousseau Philippe  1991  SPIF SF  BA5791  25 m     
 
Gren 41, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
420  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  4:33.20   
106  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  4:39.65   
176  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  4:41.01   
509  Österman Ida  1998  SPIF SF  BA0298  25 m  4:58.10   
370  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  4:58.71   
162  Adlerborn Caroline  1998  SPÅRVÄGEN  AR3498  25 m  5:01.67   
60  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  5:11.07   
446  Blomqvist Emilia  1999  SPIF SF  BR6499  25 m  5:13.21   
180  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  5:20.25   
10  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  5:23.75   
 
Gren 42, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
455  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  4:09.33   
51  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  25 m  4:12.27   
293  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  4:16.27   
514  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  4:24.25   
412  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  4:25.53   
491  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  4:27.21   
39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  4:31.30   
135  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  4:33.01   
122  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  4:35.91   
10  331  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m  4:51.04   
 
Gren 43, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
384  Salomonsson Nadja  1992  VÄSBY SS  AD2892  25 m  1:00.64   
388  Berggren Frida  1994  VÄSTERÅS  AE1894  25 m  1:02.35   
86  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  25 m  1:02.89   
175  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  1:03.63   
74  Lajunen Laura  1992  SK NEPTUN  CG2692  50 m  1:04.06   
448  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  1:07.51   
146  Loftén Evelina  1996  SKURU IK  AY9296  25 m  1:11.12   
397  Åhlen Julia  1997  SK ÄGIR  BO6497  25 m  1:15.37   
 
Gren 44, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
381  Fürst Markus  1996  VÄSBY SS  AA2196  25 m  54.23   
493  Q Hammarlind Joakim  1993  SPIF SF  AM7593  25 m  55.77   
111  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  25 m  57.17   
216  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  25 m  1:00.31   
136  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  1:00.67   
59  Hökfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  50 m  1:00.98   
513  Horst Santeri  1997  AUi  97A285  50 m  1:02.19   
202  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:02.63   
511  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  50 m  1:04.28   
10  236  Rotstam Andreas  1994  SPÅRVÄGEN  AP2194  25 m  1:04.68   
11  346  Farmanbar Armin Azadeh  1996  UPSALA S  AY1996  25 m  1:09.51   
 
Gren 45, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
175  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  30.89   
384  Salomonsson Nadja  1992  VÄSBY SS  AD2892  25 m  31.40   
94  Salih Milana  1997  SK NEPTUN  AX4697  25 m  31.83   
61  Jaraquemada Ida  1996  SK NEPTUN  AT2896  25 m  32.83   
424  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  32.97   
419  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  33.25   
89  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  25 m  33.53   
74  Lajunen Laura  1992  SK NEPTUN  CG2692  25 m  34.30   
239  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  25 m  34.38   
10  433  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  34.94   
11  155  von Sydow Sofia  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  36.66   
12  393  Oscarsson Paula  1999  SK ÄGIR  BE0899  25 m  37.03   
13  67  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  37.13   
14  392  Månström Olivia  1999  SK ÄGIR  BL8899  25 m  37.13   
15  286  Öster Josefin  1997  SÖDERTÖRN  AT0297  25 m  37.53   
16  465  Hansson Hanna  1997  SPIF SF  BF3297  25 m  37.56   
17  262  Österman Malin  1993  SPÅRVÄGEN  AO0893  25 m  38.22   
18  311  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  38.40   
19  397  Åhlen Julia  1997  SK ÄGIR  BO6497  25 m  38.94   
20  327  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  39.16   
21  163  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  40.69   
22  517  Pieniniemi Hertta  1998  AUi  98A748  25 m  42.99   
23  432  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  43.10   
24  319  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  25 m  47.29   
25  181  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  50 m  50.56   
26  431  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  38.76  STR 
 
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Ridell Patric  1993  SK NEPTUN  AJ7393  25 m  28.44   
308  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  28.58   
98  Thorvaldsson Kevin  1995  SK NEPTUN  AA9595  25 m  28.90   
44  Dahlgren Johan  1986  SK NEPTUN  AB4986  25 m  29.09   
103  Weidlitz Filip  1997  SK NEPTUN  AP4397  25 m  30.28   
288  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  30.41   
199  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  25 m  30.58   
237  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  31.34   
139  Hjärne Hannes  1997  SKURU IK  AF7797  25 m  31.59   
10  136  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  32.52   
11  410  Hennert Lars  1961  SS04  AA5561  25 m  32.72   
12  436  Altzar Oskar  1992  SPIF SF  AX7792  25 m  33.45   
13  405  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  33.81   
14  184  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  34.28   
15  493  Q Hammarlind Joakim  1993  SPIF SF  AM7593  25 m  34.29   
16  236  Rotstam Andreas  1994  SPÅRVÄGEN  AP2194  25 m  34.43   
17  69  Käll Jönsson Carl  1999  SK NEPTUN  AP5799  25 m  35.37   
18  39  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  36.66   
19  411  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  37.17   
20  22  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  38.51   
21  58  Huss Mattias  1999  SK NEPTUN  AV8999  25 m  38.83   
22  204  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  25 m  41.38   
 
Gren 47, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
542  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  an2701  50 m  32.28   
396  Sandin Alexander  2000  SK ÄGIR  AD4900  25 m  33.95   
287  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  34.47   
107  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  35.90   
322  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  36.01   
66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  36.08   
390  Eby David  2001  SK ÄGIR  AP4101  25 m  36.43   
84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  36.47   
28  Frohde Wiggo  2000  LIDINGÖ SK  AX3300  25 m  36.65   
10  417  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  37.24   
11  496  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  38.83   
12  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  39.92   
13  471  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  40.33   
14  35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  40.84   
15  525  Ihalainen Jami  2003  UKK    25 m  40.95   
16  174  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  41.20   
17  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  41.28   
18  137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  41.40   
19  367  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  41.65   
20  145  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  41.83   
21  152  Sonneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  42.00   
22  132  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  42.51   
23  41  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  43.45   
24  Grape Glennhage Ludvig  2001  GUSTAVSBER  AI3701  25 m  43.60   
25  228  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  43.86   
26  166  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  43.87   
27  88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  43.88   
28  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  44.10   
29  371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  44.56   
30  222  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  45.05   
31  376  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  45.50   
32  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  45.84   
33  490  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  45.84   
34  12  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  45.91   
35  294  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  46.46   
36  260  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  46.49   
37  68  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  46.58   
38  500  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  25 m  46.68   
39  501  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  46.99   
40  233  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  47.12   
41  214  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  47.16   
42  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  47.18   
43  43  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  47.63   
44  82  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  25 m  47.81   
45  302  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  47.97   
46  64  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  48.07   
47  203  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  48.25   
48  127  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  49.04   
49  197  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  49.21   
50  307  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  49.22   
51  167  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  49.76   
52  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  50.17   
53  17  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  50.40   
54  494  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m  50.80   
55  164  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  51.73   
56  185  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  25 m  52.45   
57  20  Silen Albin  2003  HUDIKSVALL  AM2103  25 m  53.25   
58  18  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  53.28   
59  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  25 m  53.57   
60  130  Rasmussen Oliver  2002  SALTSJÖB  AM3702  25 m  59.91   
61  324  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:04.47  RES 
62  170  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m    RES 
63  229  Odelberg Lukas  2002  SPÅRVÄGEN  AV8702  50 m    STR 
 
Gren 48, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  36.16   
42  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  36.16   
263  Andreé Malin  2001  SKK  AN4201  25 m  36.98   
75  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  37.20   
273  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  37.23   
169  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  37.35   
508  Yumi Buchli Leticia  2002  SPIF SF  AY4202  25 m  37.58   
427  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  37.93   
461  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  38.39   
10  200  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  38.65   
11  241  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  38.97   
12  148  Mossop Henrietta  2000  SKURU IK  BJ2600  25 m  38.99   
13  48  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  50 m  39.50   
14  97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  39.56   
15  47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  39.75   
16  190  Gardelin Josefin  2001  SPÅRVÄGEN  BE6801  25 m  39.75   
17  365  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  39.81   
18  361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  39.86   
19  400  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  40.17   
20  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  50 m  40.46   
21  403  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  40.56   
22  161  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  40.57   
23  124  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  40.73   
24  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  50 m  40.89   
25  377  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  41.09   
26  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  41.16   
27  207  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  41.59   
28  34  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  41.79   
29  352  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  41.82   
30  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  41.89   
31  342  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  42.29   
32  421  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m  42.68   
33  298  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  42.73   
34  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  42.78   
35  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  42.83   
36  503  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  42.86   
37  217  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  42.94   
38  244  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  42.96   
39  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  43.09   
40  350  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  43.40   
41  76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  43.41   
42  291  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  43.58   
43  83  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  43.77   
44  21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  43.98   
45  373  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  50 m  44.10   
46  313  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  44.19   
47  158  Öberg Erica  2001  SKURU IK  AL7801  25 m  44.37   
48  16  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  44.88   
49  173  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  50 m  44.95   
50  129  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  50 m  45.21   
51  414  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  50 m  45.31   
52  247  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  45.51   
53  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  45.53   
54  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  45.59   
55  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  45.61   
56  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  45.63   
57  543  Marinos Anastasia  2002  SK NEPTUN  bc1602  50 m  45.65   
58  440  Backström Kajsa  2001  SPIF SF  AV9201  25 m  45.66   
59  112  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  45.90   
60  441  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  46.20   
61  426  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  46.32   
62  218  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  46.43   
63  95  Smeds Chanda  2001  SK NEPTUN  AJ5401  25 m  46.58   
64  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  46.68   
65  11  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m  46.79   
66  151  Schmidt Lovisa  2002  SKURU IK  BF9602  25 m  47.03   
67  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  47.09   
68  193  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  47.31   
69  114  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  47.77   
70  337  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  47.88   
71  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  48.19   
72  116  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  48.25   
73  198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  48.32   
74  416  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  48.39   
75  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  48.46   
76  255  Wensmark Jennie  2002  SPÅRVÄGEN  AU8202  25 m  49.10   
77  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  49.26   
78  295  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  49.66   
79  250  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  49.67   
80  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  49.72   
81  14  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  49.93   
82  256  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  49.96   
83  171  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  50.21   
84  10  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  50.22   
85  306  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  50.44   
86  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  50.51   
87  495  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  50.52   
88  343  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  50.88   
89  13  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  50.91   
90  201  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  51.12   
91  234  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  51.77   
92  168  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  51.88   
93  205  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  52.26   
94  223  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  52.63   
95  299  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  25 m  52.66   
96  93  Ringart Noa  2003  SK NEPTUN  AU9803  25 m  52.67   
97  242  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  52.68   
98  254  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  52.74   
99  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  52.90   
100  72  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  53.31   
101  225  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  53.34   
102  219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  54.17  RES 
103  71  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  54.19  RES 
104  57  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  54.57  RES 
105  177  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m  56.60  RES 
106  183  Eriksson Felicia  2004  SPÅRVÄGEN  BD4604  25 m  1:06.96  RES 
107  45  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m    RES 
108  104  Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m    RES 
109  212  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m    RES 
110  245  Söderhäll Tora  2003  SPÅRVÄGEN  BS1803  25 m    RES 
 
Gren 49, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
279  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  1:09.14   
252  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  1:10.12   
363  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  50 m  1:10.61   
35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  1:11.74   
371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:14.15   
137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:14.83   
507  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:15.57   
88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  1:19.02   
147  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:19.21   
10  360  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:22.77   
11  496  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:23.81   
12  261  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:25.22   
13  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:26.22   
14  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  1:39.53   
15  19  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:48.16   
16  479  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m     
 
Gren 50, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
351  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:11.22   
504  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  1:11.23   
478  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:11.59   
463  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:15.00   
154  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:15.15   
482  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  1:18.06   
529  Koskinen Olga  2002  UKK    25 m  1:19.89   
76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  1:20.13   
198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:20.62   
10  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:20.83   
11  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:22.79   
12  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  1:23.36   
13  301  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:24.72   
14  452  Danielsson Victoria  2002  SPIF SF  BP6802  25 m  1:25.90   
15  415  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:26.42   
16  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  1:27.23   
17  378  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:27.63   
18  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:29.03   
19  218  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:29.04   
20  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  50 m  1:29.41   
21  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:29.78   
22  256  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:29.92   
23  97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:30.21   
24  151  Schmidt Lovisa  2002  SKURU IK  BF9602  25 m  1:31.21   
25  458  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:31.58   
26  161  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:31.68   
27  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:31.89   
28  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:32.03   
29  217  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:32.65   
30  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  1:34.65   
31  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  1:35.14  RES 
32  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:35.55  RES 
33  404  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:39.24  RES 
34  179  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:39.39  RES 
35  296  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m    RES 
36  499  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m    RES 
 
Gren 51, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
518  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  25 m  2:29.09   
47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  2:30.89   
305  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  2:33.22   
48  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  2:33.47   
406  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  2:33.81   
528  Karinkanta Elina  2000  UKK    25 m  2:34.40   
460  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SPIF SF  BP6600  25 m  2:35.57   
Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:38.36   
449  Carlbom Amanda  2000  SPIF SF  BB8200  25 m  2:38.74   
10  435  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  2:38.93   
11  169  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  2:39.55   
12  361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:40.14   
13  24  Pihlblad-Swahn Erica  2001  JÄRFÄLLA S  AJ4201  25 m  2:41.11   
14  530  Kurth Suvi  2001  UKK    25 m  2:42.04   
15  480  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  2:42.22   
16  230  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  2:42.38   
17  270  Abdelkareem Ayten  2000  SÖDERTÖRN  BR5400  25 m  2:44.42   
18  231  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  2:45.21   
19  535  Penttilä Pinja  2000  UKK    25 m  2:46.07   
20  402  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  2:46.39   
21  418  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  2:47.10   
22  356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:47.13   
23  470  Johansson Evelina  2000  SPIF SF  BG2400  25 m  2:47.79   
24  461  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:48.10   
25  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  2:48.77   
26  426  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  2:49.51   
27  241  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  2:51.88   
28  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:52.56   
29  439  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  2:52.78   
30  259  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  2:53.55   
31  510  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  2:54.12   
32  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  2:54.64   
33  157  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  50 m  2:56.28   
34  34  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  2:57.00   
35  462  Grill Andrea  2000  SPIF SF  BH8400  25 m  2:57.63   
36  165  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  2:58.89   
37  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  2:59.33   
38  49  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:59.93   
39  206  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  3:02.78   
40  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  3:02.80   
41  244  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  3:04.36  RES 
42  140  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  3:04.55  RES 
43  95  Smeds Chanda  2001  SK NEPTUN  AJ5401  25 m  3:04.65  RES 
44  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  50 m  3:07.85  RES 
45  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  3:11.11  RES 
46  114  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  3:11.68  RES 
47  350  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  3:16.82  RES 
48  16  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  3:30.50  RES 
49  11  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m    RES 
50  144  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m    RES 
51  209  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m    RES 
 
Gren 52, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
542  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  an2701  50 m  2:20.95   
221  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  2:24.36   
297  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  2:24.65   
107  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  2:25.75   
359  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:26.10   
395  Pettersson Pontus  2000  SK ÄGIR  AR5900  25 m  2:28.17   
277  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  25 m  2:28.95   
468  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  2:29.47   
66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  2:30.66   
10  287  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  2:31.79   
11  447  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  2:33.05   
12  409  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  2:34.66   
13  84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  2:36.62   
14  210  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  2:37.64   
15  454  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  2:38.36   
16  488  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  2:40.38   
17  372  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:42.83   
18  246  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  2:43.13   
19  15  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  2:44.36   
20  196  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  2:48.38   
21  172  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  2:49.56   
22  120  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  2:51.89   
23  524  Hagström Markus  2000  UKK    25 m  2:54.30   
24  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:55.13   
25  512  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  25 m  2:55.49   
26  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  2:57.13   
27  178  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m  3:04.65   
28  324  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  50 m  3:05.85   
29  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  3:11.93   
30  127  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  3:15.43   
31  53  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m  3:40.81  RES 
32  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  25 m    RES 
33  73  Lajsic Stefan  2000  SK NEPTUN  AN3500  25 m    RES 
34  152  Sonneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m    RES 
 
Gren 53, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
417  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:09.32   
279  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  1:10.00   
252  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  1:11.29   
145  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:12.35   
322  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:14.16   
35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  1:15.09   
371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:15.38   
174  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  1:15.59   
240  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  1:16.20   
10  506  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:16.45   
11  261  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:17.31   
12  137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:17.97   
13  481  Löwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  1:18.28   
14  132  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:18.60   
15  126  Lilja Axel  2002  SALTSJÖB  AE7702  25 m  1:19.12   
16  507  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:19.62   
17  532  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK    25 m  1:20.17   
18  471  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  25 m  1:20.42   
19  228  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  1:20.78   
20  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:20.94   
21  88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  1:21.16   
22  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:21.87   
23  536  Raunio Pieti  2002  UKK    25 m  1:22.44   
24  43  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m  1:23.92   
25  68  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  1:23.99   
26  494  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m  1:25.36   
27  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  1:26.66   
28  501  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  1:28.92   
29  117  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  1:29.38   
30  214  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  1:29.63   
31  260  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  1:29.84   
32  360  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:30.14   
33  19  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:31.26   
34  479  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:31.55   
35  475  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m  1:32.29   
36  130  Rasmussen Oliver  2002  SALTSJÖB  AM3702  25 m  1:32.30   
37  197  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  1:32.44   
38  55  Herrmann Leo  2002  SK NEPTUN  AN0902  25 m  1:32.71   
39  294  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  1:32.88   
40  203  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  1:32.93   
41  128  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:33.47   
42  233  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  1:34.42   
43  166  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  1:34.62   
44  64  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  1:36.26   
45  18  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:37.23   
46  164  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  1:38.29   
47  167  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  1:41.47   
48  302  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  1:42.03   
49  185  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  25 m  1:42.86   
50  257  Wikman Mårten  2002  SPÅRVÄGEN  AL0902  25 m  1:43.19   
51  99  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  25 m  1:51.64  RES 
52  79  Lundströmer Hugo  2003  SK NEPTUN  AI8903  25 m  1:56.90  RES 
53  238  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU9703  25 m    RES 
 
Gren 54, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
478  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:10.12   
504  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  1:10.35   
200  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:11.48   
154  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:11.97   
112  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:13.50   
365  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:13.78   
415  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:15.52   
198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:16.44   
489  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:17.17   
10  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  1:17.56   
11  220  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:18.89   
12  301  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:19.13   
13  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:19.21   
14  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:19.57   
15  463  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  25 m  1:21.24   
16  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:21.45   
17  97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:21.46   
18  352  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:22.12   
19  207  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:22.45   
20  250  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:22.91   
21  351  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:23.08   
22  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:23.09   
23  76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  1:23.48   
24  474  Karlbom Zelma  2002  SPIF SF  AR1802  25 m  1:23.50   
25  225  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  1:23.81   
26  295  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:24.03   
27  306  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:24.31   
28  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  1:24.83   
29  21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:24.86   
30  218  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:24.87   
31  298  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  1:25.02   
32  452  Danielsson Victoria  2002  SPIF SF  BP6802  25 m  1:25.14   
33  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:25.30   
34  499  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:26.24   
35  129  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:26.25   
36  179  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:26.53   
37  291  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:27.10   
38  441  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:27.45   
39  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:27.52   
40  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:27.60   
41  151  Schmidt Lovisa  2002  SKURU IK  BF9602  25 m  1:27.73   
42  83  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  1:27.80   
43  458  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:27.84   
44  337  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:28.41   
45  537  Ruokanen Anni  2003  UKK    25 m  1:28.46   
46  201  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:28.64   
47  404  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:28.82   
48  539  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK    25 m  1:29.15   
49  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  1:29.29   
50  171  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  1:29.47   
51  313  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:29.89   
52  543  Marinos Anastasia  2002  SK NEPTUN  bc1602  50 m  1:29.99   
53  116  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:30.60   
54  173  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  1:30.90   
55  495  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  1:31.35   
56  205  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  1:32.61   
57  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  1:32.79   
58  522  Ellonen Sofia  2004  UKK    25 m  1:32.95   
59  296  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:33.09   
60  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  1:33.45   
61  212  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  1:33.93   
62  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:34.42   
63  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:35.19   
64  247  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:35.93   
65  223  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  1:36.30   
66  242  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  1:38.86   
67  526  Isola Lotta  2003  UKK    25 m  1:39.27   
68  219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  50 m  1:39.92   
69  14  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:40.80   
70  254  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  1:41.93   
71  168  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  50 m  1:43.14   
72  71  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  1:43.28  RES 
73  10  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  1:44.86  RES 
74  72  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  1:45.73  RES 
75  183  Eriksson Felicia  2004  SPÅRVÄGEN  BD4604  25 m  1:46.67  RES 
76  255  Wensmark Jennie  2002  SPÅRVÄGEN  AU8202  25 m  1:46.93  RES 
77  193  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  1:48.78  RES 
78  323  Lundvall Ella  2002  TYRESÖ SS  BO2602  25 m  1:52.70  RES 
79  234  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  1:54.53  RES 
80  177  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m  2:03.12  RES 
81  13  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m    RES 
82  299  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  50 m    RES 
 
Gren 55, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
427  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:08.88   
124  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  2:09.53   
Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:13.48   
47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  2:14.03   
42  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  2:15.19   
149  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  2:15.55   
48  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  2:16.05   
435  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  25 m  2:16.05   
527  Karinkanta Annika  2000  UKK    25 m  2:18.40   
10  516  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m  2:19.34   
11  521  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  2:20.02   
12  270  Abdelkareem Ayten  2000  SÖDERTÖRN  BR5400  25 m  2:20.94   
13  285  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  25 m  2:21.04   
14  157  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  50 m  2:21.05   
15  133  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  2:21.16   
16  266  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  2:21.32   
17  480  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  2:21.42   
18  119  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  2:23.70   
19  75  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  2:24.01   
20  169  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  2:24.89   
21  251  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  50 m  2:28.02   
22  437  Amouri Mirjam  2000  SPIF SF  AX8400  25 m  2:28.15   
23  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:29.88   
24  538  Sojolin Saara  2001  UKK    25 m  2:30.50   
25  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  2:31.20   
26  259  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  2:31.28   
27  470  Johansson Evelina  2000  SPIF SF  BG2400  25 m  2:31.34   
28  34  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  2:31.56   
29  400  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  2:31.63   
30  414  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  2:31.84   
31  356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:32.84   
32  206  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  50 m  2:33.20   
33  342  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  2:33.94   
34  531  Kuusela Tytti  2000  UKK    25 m  2:34.11   
35  215  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  50 m  2:34.41   
36  534  Nurmi Siiri  2000  UKK    25 m  2:34.49   
37  49  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:34.91   
38  439  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  2:36.57   
39  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  2:37.56   
40  114  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  2:37.56   
41  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  2:38.99  RES 
42  148  Mossop Henrietta  2000  SKURU IK  BJ2600  25 m  2:39.45  RES 
43  391  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  2:40.29  RES 
44  165  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  2:41.31  RES 
45  484  Mehari Sarron  2001  SPIF SF  AQ2201  50 m  2:56.71  RES 
46  95  Smeds Chanda  2001  SK NEPTUN  AJ5401  50 m  2:57.27  RES 
 
Gren 56, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  2:05.93   
107  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  2:07.90   
468  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  2:08.71   
277  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  25 m  2:09.49   
395  Pettersson Pontus  2000  SK ÄGIR  AR5900  25 m  2:10.37   
221  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  2:11.44   
66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  2:13.15   
210  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  2:15.05   
367  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:15.39   
10  498  Stålmarck David  2001  SPIF SF  AI4701  25 m  2:16.11   
11  336  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  2:16.22   
12  Grape Glennhage Ludvig  2001  GUSTAVSBER  AI3701  25 m  2:19.39   
13  409  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  2:20.38   
14  246  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  2:22.62   
15  192  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  2:23.72   
16  372  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  2:24.56   
17  15  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  2:26.48   
18  84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  2:28.35   
19  131  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  2:33.21   
20  533  Leino Riku  2001  UKK    25 m  2:33.30   
21  500  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  25 m  2:33.88   
22  464  Grönqvist Oscar  2000  SPIF SF  AU9300  25 m  2:35.07   
23  172  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  2:35.25   
24  196  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  2:40.29   
25  12  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  2:43.68   
26  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  2:50.61   
27  127  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  2:54.58   
28  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  50 m  3:00.77   
29  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  25 m  3:04.54   
30  457  Fisshasen Michiyas  2001  SPIF SF  AN5901  25 m  3:05.35   
31  53  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m    RES 
32  73  Lajsic Stefan  2000  SK NEPTUN  AN3500  25 m    RES 
33  178  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m    RES 
 
Gren 57, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
518  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  27.89   
124  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  28.31   
521  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  28.33   
516  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  28.36   
149  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  28.66   
42  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  28.97   
266  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  29.15   
24  Pihlblad-Swahn Erica  2001  JÄRFÄLLA S  AJ4201  50 m  29.31   
48  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  29.60   
10  251  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  29.69   
11  47  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  29.85   
12  75  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  29.93   
13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  29.98   
14  157  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  30.03   
15  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  30.16   
16  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  30.16   
17  206  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  30.41   
18  200  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  30.42   
19  352  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  30.42   
20  356  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  30.55   
21  351  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  30.67   
22  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  30.72   
23  437  Amouri Mirjam  2000  SPIF SF  AX8400  25 m  30.78   
24  365  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  30.80   
25  273  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN  AR4204  25 m  31.10   
26  154  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  31.12   
27  148  Mossop Henrietta  2000  SKURU IK  BJ2600  25 m  31.30   
28  230  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  31.36   
29  78  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  31.49   
30  361  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  31.51   
31  418  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  31.58   
32  480  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  31.58   
33  46  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  31.79   
34  482  Mehari Hanna  2003  SPIF SF  AJ0203  25 m  31.84   
35  37  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  31.95   
36  190  Gardelin Josefin  2001  SPÅRVÄGEN  BE6801  25 m  31.98   
37  198  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  32.10   
38  112  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  32.14   
39  34  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  50 m  32.17   
40  54  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  32.23   
41  91  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  50 m  32.37   
42  342  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  50 m  32.38   
43  434  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  32.43   
44  38  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  32.48   
45  161  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  32.64   
46  101  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  32.67   
47  119  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  32.68   
48  391  Ferdèn Emma  2000  SK ÄGIR  BB7400  25 m  32.69   
49  76  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  32.70   
50  97  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  32.75   
51  377  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  32.76   
52  209  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  32.77   
53  114  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  32.80   
54  90  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  32.81   
55  403  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  32.83   
56  217  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  32.90   
57  244  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  32.90   
58  421  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m  32.90   
59  301  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  32.94   
60  140  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  33.00   
61  415  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  33.12   
62  489  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  33.15   
63  495  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  33.16   
64  298  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  33.26   
65  337  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  33.36   
66  70  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  33.38   
67  158  Öberg Erica  2001  SKURU IK  AL7801  25 m  33.40   
68  95  Smeds Chanda  2001  SK NEPTUN  AJ5401  50 m  33.56   
69  201  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  33.58   
70  373  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  33.59   
71  291  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  33.66   
72  121  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  34.00   
73  404  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  50 m  34.04   
74  357  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  34.05   
75  416  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  50 m  34.10   
76  21  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  34.12   
77  362  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  34.13   
78  105  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  34.19   
79  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  34.21   
80  295  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  34.30   
81  151  Schmidt Lovisa  2002  SKURU IK  BF9602  25 m  34.53   
82  378  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  34.66   
83  250  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  34.87   
84  11  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m  34.90   
85  102  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  34.96   
86  220  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  34.96   
87  398  Asp Josefin  2000  SS04  BG6400  25 m  35.01   
88  144  Klinck Caroline  2001  SKURU IK  BT2601  25 m  35.06   
89  503  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  35.17   
90  218  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  35.29   
91  129  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  50 m  35.33   
92  134  Fardi Roxana  2001  SKURU IK  BI7401  25 m  35.37   
93  543  Marinos Anastasia  2002  SK NEPTUN  bc1602  50 m  35.45   
94  350  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  35.50   
95  83  Martinsson Ester  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m  35.58   
96  256  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  35.67   
97  499  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  35.72   
98  440  Backström Kajsa  2001  SPIF SF  AV9201  25 m  35.83   
99  16  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  35.99   
100  56  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  36.26   
101  306  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  36.33   
102  313  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  50 m  36.52   
103  212  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  36.55   
104  247  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  36.65   
105  182  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  36.82   
106  113  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  36.86   
107  225  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  36.88   
108  343  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  37.29   
109  173  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  37.41   
110  296  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  37.62   
111  14  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  37.66   
112  116  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  37.68   
113  205  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  37.77   
114  171  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  37.89   
115  71  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  38.01   
116  10  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  38.30   
117  72  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  39.29   
118  219  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  40.04   
119  254  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  40.48   
120  234  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  41.23   
121  242  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  41.36   
122  299  Larsered Olivia  2003  TUREBERG  BT9803  25 m  41.69   
123  255  Wensmark Jennie  2002  SPÅRVÄGEN  AU8202  25 m  42.35   
124  168  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  42.83   
125  193  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  43.21   
126  13  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  43.65   
127  223  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  43.67   
128  93  Ringart Noa  2003  SK NEPTUN  AU9803  25 m  44.53   
129  245  Söderhäll Tora  2003  SPÅRVÄGEN  BS1803  25 m  44.64   
130  183  Eriksson Felicia  2004  SPÅRVÄGEN  BD4604  25 m  45.82   
131  177  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m  47.11   
132  45  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m     
133  57  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m     
134  104  Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m     
135  441  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m     
136  478  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  29.78  STR 
 
Gren 58, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Frohde Wiggo  2000  LIDINGÖ SK  AX3300  25 m  26.46   
542  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  an2701  50 m  26.53   
390  Eby David  2001  SK ÄGIR  AP4101  25 m  27.13   
359  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  27.59   
107  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  27.66   
363  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  27.79   
35  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  28.16   
Grape Glennhage Ludvig  2001  GUSTAVSBER  AI3701  25 m  28.20   
66  Johansson Oscar  2000  SK NEPTUN  AN1500  25 m  28.29   
10  396  Sandin Alexander  2000  SK ÄGIR  AD4900  25 m  29.19   
11  417  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  50 m  29.22   
12  137  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  29.27   
13  145  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  29.28   
14  367  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  29.36   
15  252  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  29.38   
16  488  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  29.52   
17  172  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  29.61   
18  261  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  30.39   
19  15  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  30.44   
20  322  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  30.52   
21  88  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  30.91   
22  152  Sonneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  31.06   
23  62  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  31.09   
24  68  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  31.11   
25  120  Gipperth Elias  2000  SALTSJÖB  AF9900  25 m  31.19   
26  84  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  31.59   
27  481  Löwenberg Daniel  2003  SPIF SF  AE1303  25 m  31.65   
28  354  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  31.81   
29  300  Nordin Isak  2001  TUREBERG  AK3501  25 m  31.88   
30  376  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  32.03   
31  371  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  32.13   
32  147  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  32.19   
33  506  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  32.25   
34  132  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  32.83   
35  127  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  32.86   
36  12  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  33.09   
37  249  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  33.33   
38  324  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  50 m  33.36   
39  360  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  33.53   
40  126  Lilja Axel  2002  SALTSJÖB  AE7702  25 m  33.88   
41  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  33.95   
42  52  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  34.01   
43  41  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  34.25   
44  55  Herrmann Leo  2002  SK NEPTUN  AN0902  25 m  34.33   
45  294  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  34.41   
46  73  Lajsic Stefan  2000  SK NEPTUN  AN3500  25 m  34.43   
47  501  Trägårdh Victor  2003  SPIF SF  AG4903  25 m  35.08   
48  203  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  35.26   
49  457  Fisshasen Michiyas  2001  SPIF SF  AN5901  25 m  35.32   
50  63  Jayasuriya Chamindu  2001  SK NEPTUN  AW8701  25 m  35.95   
51  307  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  35.99   
52  260  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  36.14   
53  214  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  36.79   
54  185  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  50 m  36.86   
55  490  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  36.88   
56  197  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  50 m  37.00   
57  18  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  37.08   
58  131  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  37.09   
59  222  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  50 m  37.19   
60  164  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  37.23   
61  475  Kelkay Lukas  2003  SPIF SF  AH9903  25 m  37.45   
62  166  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  37.71   
63  494  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m  37.87   
64  64  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  38.40   
65  128  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  39.41   
66  233  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  39.54   
67  302  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  39.88   
68  19  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  40.21   
69  82  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  25 m  40.71   
70  99  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  25 m  40.89   
71  167  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  41.10   
72  20  Silen Albin  2003  HUDIKSVALL  AM2103  25 m  41.67   
73  117  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  43.26   
74  17  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  48.85   
75  79  Lundströmer Hugo  2003  SK NEPTUN  AI8903  25 m  49.15   
76  43  Cinotti Antonio  2002  SK NEPTUN  AS7902  25 m     
77  170  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m     
78  238  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU9703  25 m     
79  229  Odelberg Lukas  2002  SPÅRVÄGEN  AV8702  50 m    STR 
 
Gren 59, 100m Bröstsim Mix Masters 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:13.37   
118  Du Rietz Magnus  1969  SALTSJÖB  AA9569  25 m  1:16.09