Deltagarlista Gren 1-20 
 
  Tävling  Knattesim    Utskriftsdatum  20 mars 2015   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  12:24   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  22 mars 2015         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Fl 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  46.82   
13  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  47.58   
95  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  49.70   
86  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  49.87   
97  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  49.91   
11  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  50.23   
90  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  50.78   
29  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  51.89   
17  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  52.60   
10  100  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  52.60   
11  80  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  54.12   
12  94  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  55.10   
13  101  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  55.41   
14  58  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  55.45   
15  22  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  55.86   
16  81  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  55.86   
17  21  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  56.06   
18  87  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  56.26   
19  98  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  58.43   
20  69  Grandin Linnea  2004  ÖSTERBY SS  BJ5604  25 m  1:08.30   
21  20  Eriksson-Magnusson Mari  2004  NORRTÄLJE  BK6804  25 m     
22  36  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
23  46  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m     
24  51  Mackenzie Stella  2004  UPSALA S  BJ9804  25 m     
25  55  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m     
26  64  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m     
27  72  Persson Amanda  2004  ÖSTERBY SS  BJ1804  25 m     
28  74  Wästberg Naimi  2004  ÖSTERBY SS  BK4804  25 m     
29  82  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
 
Gren 2, 50m Bröstsim Po 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  53.01   
85  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  54.38   
27  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  54.53   
92  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  55.46   
38  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  55.91   
62  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  56.51   
84  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  58.48   
83  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  58.93   
16  Sporron Emil  2003  GIMO SS  AV4503  25 m     
10  25  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m     
11  28  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m     
12  56  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m     
13  59  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m     
14  70  Isacsson Björn  2003  ÖSTERBY SS  AV6503  25 m     
15  71  larsson johan  2004  ÖSTERBY SS  AK4704  25 m     
16  76  Bromark Neo  2003  UPSALA S    25 m     
17  77  Nilsson Elias  2004  UPSALA S    25 m     
18  89  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
 
Gren 3, 25m Bröstsim Fl 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  25.36   
68  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  25.93   
79  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  26.17   
88  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  26.41   
54  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  27.38   
91  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  28.57   
66  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  28.74   
96  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  29.07   
49  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  29.51   
 
Gren 4, 25m Bröstsim Po 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  27.90   
99  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  27.95   
93  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  27.99   
47  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  28.20   
60  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m  28.49   
15  Nordgren Elias  2005  GIMO SS  AE6505  25 m  33.87   
63  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  34.30   
10  Holm Filip  2005  GIMO SS  AB9305  25 m     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Fl 9 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  24.74   
34  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m  27.26   
14  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  27.29   
61  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  30.95   
67  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  31.55   
35  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  33.16   
23  Skyving Ronja  2007  NORRTÄLJE  AA2807  25 m  34.09   
48  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  34.54   
Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m     
10  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m     
11  Eriksson Vida  2008  BÅLSTA SK  AA3408  25 m     
12  12  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m     
13  18  Åkman Smilla  2006  GIMO SS  AL0806  25 m     
14  31  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m     
15  73  Wästberg Miriam  2006  ÖSTERBY SS  AM6606  25 m     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Po 9 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m  27.98   
42  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  27.98   
65  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  30.48   
43  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  31.37   
39  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  35.31   
Eriksson Isak  2006  BÅLSTA SK  AD5906  25 m     
Lejonqvist Elis  2007  BÅLSTA SK  AA1107  25 m     
Steenstrup Jonathan  2006  BÅLSTA SK  AD6906  25 m     
19  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m     
 
Gren 7, 50m Ryggsim, Fl 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  44.46   
11  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  44.64   
90  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  45.57   
97  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  46.37   
29  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  46.58   
95  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  47.11   
81  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  47.39   
17  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  47.45   
87  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  47.46   
10  86  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  48.82   
11  21  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  49.25   
12  26  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  49.53   
13  80  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  49.54   
14  72  Persson Amanda  2004  ÖSTERBY SS  BJ1804  25 m  49.64   
15  13  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  50.17   
16  82  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  50.55   
17  36  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  51.31   
18  22  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  51.66   
19  98  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  53.59   
20  69  Grandin Linnea  2004  ÖSTERBY SS  BJ5604  25 m  1:01.53   
21  94  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:03.92   
22  58  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m     
23  74  Wästberg Naimi  2004  ÖSTERBY SS  BK4804  25 m     
24  101  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m     
 
Gren 8, 50m Ryggsim, Po 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  46.44   
85  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  49.26   
92  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  51.36   
89  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  51.67   
83  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  52.46   
84  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  54.25   
71  larsson johan  2004  ÖSTERBY SS  AK4704  25 m  1:00.70   
25  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m     
28  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m     
10  32  Berggren Algot  2003  UPSALA S  AT9503  25 m     
11  38  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m     
12  50  Macaveiu Dennis  2003  UPSALA S  AT7503  25 m     
13  53  Marcks Ulrik  2004  UPSALA S  AO8704  25 m     
14  56  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m     
15  62  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
16  70  Isacsson Björn  2003  ÖSTERBY SS  AV6503  25 m     
17  76  Bromark Neo  2003  UPSALA S    25 m     
18  77  Nilsson Elias  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 9, 25m Ryggsim, Fl 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  21.67   
66  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  23.76   
40  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  25.41   
49  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  25.45   
57  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  25.54   
79  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  25.73   
68  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  25.92   
88  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  26.32   
96  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  26.42   
10  91  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  26.92   
11  54  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  27.34   
12  45  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  28.66   
 
Gren 10, 25m Ryggsim, Po 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  23.44   
47  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  24.40   
15  Nordgren Elias  2005  GIMO SS  AE6505  25 m  25.56   
63  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  25.59   
93  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  25.73   
10  Holm Filip  2005  GIMO SS  AB9305  25 m  27.79   
44  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  29.48   
 
Gren 11, 25m Ryggsim, Fl 9 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  23.49   
14  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  25.16   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  26.15   
31  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  27.60   
23  Skyving Ronja  2007  NORRTÄLJE  AA2807  25 m  28.64   
48  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  28.98   
12  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  29.59   
35  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  30.43   
67  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  30.70   
10  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  32.30   
11  Müller Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  32.72   
12  Eriksson Vida  2008  BÅLSTA SK  AA3408  25 m  33.84   
13  Ingemansson Olivia  2006  BÅLSTA SK  AB3606  25 m  35.10   
14  18  Åkman Smilla  2006  GIMO SS  AL0806  25 m     
15  73  Wästberg Miriam  2006  ÖSTERBY SS  AM6606  25 m     
 
Gren 12, 25m Ryggsim, Po 9 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  25.45   
33  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m  25.86   
43  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  26.99   
42  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  27.17   
Lejonqvist Elis  2007  BÅLSTA SK  AA1107  25 m  27.53   
Steenstrup Jonathan  2006  BÅLSTA SK  AD6906  25 m  29.06   
52  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  29.79   
65  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  30.96   
Eriksson Isak  2006  BÅLSTA SK  AD5906  25 m  37.69   
10  19  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m     
11  37  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m     
 
Gren 13, 25m Fjärilsim, Fl 12 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  19.89   
95  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  20.46   
21  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  21.44   
90  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  21.50   
22  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  21.59   
86  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  22.53   
11  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  22.64   
100  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  22.70   
97  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  22.93   
10  75  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  23.28   
11  88  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  23.40   
12  81  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  24.43   
13  82  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  25.06   
14  98  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  26.33   
15  80  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  26.55   
16  13  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  26.75   
17  94  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  27.67   
18  96  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  28.44   
19  17  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  33.44   
20  26  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m     
21  29  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m     
22  68  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
23  79  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m     
 
Gren 14, 25m Fjärilsim, Po 12 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  23.23   
99  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  24.21   
93  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  27.24   
78  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  27.65   
89  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  28.26   
84  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  28.59   
25  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m     
28  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m     
43  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m     
10  47  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m     
11  83  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
12  92  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
 
Gren 15, 25m Frisim, Fl 9 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  20.96   
14  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  22.71   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  24.63   
34  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m  25.26   
31  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  25.57   
12  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  26.37   
48  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  26.42   
23  Skyving Ronja  2007  NORRTÄLJE  AA2807  25 m  26.65   
Ingemansson Olivia  2006  BÅLSTA SK  AB3606  25 m  31.99   
10  Sandberg Linn  2006  BÅLSTA SK  AD2406  25 m  33.57   
11  35  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  33.61   
12  67  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  33.74   
13  Müller Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  33.89   
14  Eriksson Vida  2008  BÅLSTA SK  AA3408  25 m  34.94   
15  18  Åkman Smilla  2006  GIMO SS  AL0806  25 m     
16  61  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
17  73  Wästberg Miriam  2006  ÖSTERBY SS  AM6606  25 m     
 
Gren 16, 25m Frisim, Po 9 Oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  21.31   
Lejonqvist Elis  2007  BÅLSTA SK  AA1107  25 m  22.03   
33  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m  22.28   
39  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  24.46   
37  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  26.30   
43  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  26.82   
65  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  28.58   
52  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  28.99   
Eriksson Isak  2006  BÅLSTA SK  AD5906  25 m  35.67   
10  Steenstrup Jonathan  2006  BÅLSTA SK  AD6906  25 m  41.90   
11  19  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m     
 
Gren 17, 25m Frisim, Fl 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  18.37   
66  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  21.61   
79  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  22.01   
49  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  23.24   
54  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  23.46   
57  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  23.53   
88  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  23.62   
96  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  23.76   
68  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  24.08   
10  40  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  24.89   
11  45  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  26.99   
 
Gren 18, 25m Frisim, Po 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  21.91   
47  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  21.99   
99  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  22.73   
41  Hadi Mohammed  2005  UPSALA S  AH1905  25 m  23.50   
63  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  23.75   
60  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m  23.91   
10  Holm Filip  2005  GIMO SS  AB9305  25 m  25.79   
44  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  29.04   
15  Nordgren Elias  2005  GIMO SS  AE6505  25 m     
 
Gren 19, 50m Frisim, Fl 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  36.44   
17  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  38.93   
13  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  39.30   
86  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  40.06   
81  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  40.19   
26  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  40.24   
29  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  40.68   
100  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  41.50   
82  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  42.05   
10  80  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  42.17   
11  21  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  42.66   
12  95  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  42.67   
13  90  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  42.69   
14  22  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  43.32   
15  87  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  43.81   
16  36  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  43.99   
17  97  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  44.42   
18  98  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  45.82   
19  72  Persson Amanda  2004  ÖSTERBY SS  BJ1804  25 m  46.10   
20  94  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  48.11   
21  58  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  48.88   
22  69  Grandin Linnea  2004  ÖSTERBY SS  BJ5604  25 m  59.83   
23  20  Eriksson-Magnusson Mari  2004  NORRTÄLJE  BK6804  25 m     
24  46  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m     
25  55  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m     
26  74  Wästberg Naimi  2004  ÖSTERBY SS  BK4804  25 m     
 
Gren 20, 50m Frisim, Po 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  39.52   
62  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  42.82   
92  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  44.62   
84  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  44.82   
83  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  47.91   
85  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  48.42   
27  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  51.70   
89  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  53.37   
71  larsson johan  2004  ÖSTERBY SS  AK4704  25 m  55.82   
10  16  Sporron Emil  2003  GIMO SS  AV4503  25 m     
11  25  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m     
12  28  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m     
13  30  Alshaer Ahmed  2004  UPSALA S  AP7504  25 m     
14  38  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m     
15  56  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m     
16  59  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m     
17  70  Isacsson Björn  2003  ÖSTERBY SS  AV6503  25 m     
18  76  Bromark Neo  2003  UPSALA S    25 m     
19  77  Nilsson Elias  2004  UPSALA S    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  20 mars 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  12:24