Deltagarlista Gren 1-36 
 
  Tävling  Jöns Svanbergsimmet    Utskriftsdatum  16 april 2015   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  09:44   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  25 april 2015         
 
 
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
213  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  2:06.73   
15  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:08.35   
121  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  2:09.24   
290  Berglund Frida  1998  TÄBY SIM  AW7298  25 m  2:09.66   
67  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:10.40   
80  Åkerström Emelie  1995  SK NEPTUN  AM6295  50 m  2:11.11   
135  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  2:11.49   
139  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  2:12.70   
122  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  2:13.39   
10  305  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  2:14.38   
11  269  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  2:14.78   
12  61  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:15.89   
13  470  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  2:16.11   
14  95  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:16.35   
15  291  Brännlund Linda  1998  TÄBY SIM  AW6298  25 m  2:17.34   
16  132  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  2:18.32   
17  253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  2:18.62   
18  310  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  2:18.99   
19  252  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  2:19.03   
20  248  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  2:19.08   
21  459  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:19.65   
22  332  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  2:19.86   
23  419  Nyström Erika  1994  UPSALA S  AT7694  25 m  2:19.98   
24  309  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  2:20.13   
25  461  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  2:20.42   
26  18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:20.63   
27  241  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:20.89   
28  312  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  2:21.07   
29  511  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  2:21.11   
30  244  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  2:21.51   
31  48  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  2:21.97   
32  385  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:23.16   
33  107  Adlerborn Caroline  1998  SPÅRVÄGEN  AR3498  25 m  2:23.31   
34  188  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  2:25.06   
35  187  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  2:25.82   
36  304  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  2:25.96   
37  208  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  2:25.98   
38  433  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  2:26.38   
39  365  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  2:27.06   
40  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  2:27.06   
41  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:27.61   
42  487  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  2:28.22   
43  493  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  2:28.24   
44  481  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  2:28.70   
45  211  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  2:28.78   
46  364  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:28.82   
47  13  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:29.05   
48  108  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  2:29.23   
49  307  Kjeldsen Tilda  2001  TÄBY SIM  BK6401  25 m  2:29.71   
50  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:30.32   
51  221  Österman Malin  1993  SPÅRVÄGEN  AO0893  50 m  2:30.57   
52  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:30.73   
53  219  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  2:31.28   
54  267  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  2:31.42   
55  462  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  2:31.63   
56  155  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  2:32.94   
57  277  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  2:33.94   
58  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  2:35.09   
59  200  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  2:35.17   
60  325  Schubert Lisa  2001  TÄBY SIM  BA6601  25 m  2:36.17   
61  174  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  2:36.25   
62  316  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  2:37.64   
63  169  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  2:37.92   
64  161  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  2:39.13   
65  145  Heed Nordin Amanda  2001  SPÅRVÄGEN  BE4801  25 m  2:39.81   
66  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  2:39.99   
67  111  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  2:41.31   
68  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  2:41.32   
69  39  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  2:42.39   
70  215  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  2:42.42   
71  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  2:42.44   
72  179  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  2:42.87   
73  243  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  2:42.89   
74  53  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m  2:43.22   
75  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  2:43.67   
76  36  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:44.65   
77  242  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:44.66   
78  125  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  2:45.09   
79  99  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  2:45.53   
80  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:46.16   
81  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  2:46.60   
82  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  2:46.89   
83  331  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  2:46.99   
84  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  2:48.45   
85  176  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  2:50.20   
86  193  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  2:50.81   
87  479  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  2:51.41   
88  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  2:55.61   
89  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  2:56.17   
90  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  2:58.92   
91  177  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  3:00.35   
92  207  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  3:00.65   
93  509  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  3:05.89   
94  210  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  3:05.96   
95  217  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  3:05.98   
96  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  3:06.52   
97  127  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  2:31.57  RES 
98  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  2:31.61  RES 
99  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  2:35.40  RES 
100  289  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  50 m  2:35.51  RES 
101  439  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  2:35.69  RES 
102  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  2:47.85  RES 
103  202  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  50 m  2:53.62  RES 
104  506  Lindholm Emilia  2001  IFÅ  01B018  25 m  2:56.39  RES 
105  404  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  3:01.94  RES 
106  513  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  3:04.91  RES 
107  119  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  3:07.90  RES 
108  160  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  3:09.48  RES 
109  381  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  3:10.37  RES 
110  359  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  3:12.30  RES 
111  214  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  3:13.75  RES 
 
Gren 2, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
257  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  1:02.53   
284  Alin Isak  1999  TÄBY SIM  AP0799  25 m  1:07.62   
59  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:11.38   
421  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m  1:13.00   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:13.27   
327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  1:13.64   
245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  1:14.03   
292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  1:14.48   
286  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  1:14.76   
10  351  Andersen Conny  1978  UPSALA S  AA9578  25 m  1:15.21   
11  58  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:15.28   
12  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:16.49   
13  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:17.76   
14  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  25 m  1:18.03   
15  315  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  1:18.44   
16  266  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  1:18.81   
17  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:18.94   
18  473  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  1:20.21   
19  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:20.41   
20  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  1:20.42   
21  501  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  1:21.33   
22  273  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  1:21.69   
23  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:21.87   
24  480  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:22.19   
25  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:23.55   
26  287  Andersson Carl  1999  TÄBY SIM  AT5799  25 m  1:24.46   
27  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:25.59   
28  484  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  1:26.11   
29  401  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:26.78   
30  409  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:26.93   
31  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:28.73   
32  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:28.96   
33  251  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  1:29.81   
34  373  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:31.11   
35  512  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  1:32.00   
36  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:32.10   
37  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:32.17   
38  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  1:32.27   
39  90  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:32.66   
40  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:33.08   
41  465  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:33.11   
42  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:34.36   
43  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:36.64   
44  414  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:38.20   
45  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  1:39.08   
46  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:39.98   
47  86  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:41.59   
48  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  1:41.92   
49  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:42.23   
50  379  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:42.28   
51  390  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:42.57   
52  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  1:43.72   
53  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:44.85   
54  406  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:44.98   
55  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:45.00   
56  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:45.93   
57  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:46.86   
58  382  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:49.13   
59  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:49.34   
60  103  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  1:49.75   
61  374  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:52.37   
62  361  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:56.24   
63  448  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:57.01   
64  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  2:01.57   
65  100  Marshall Nicholas  2001  SALA SS  AY3101  50 m     
66  366  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  50 m     
67  496  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  50 m     
 
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:05.11   
213  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  1:05.72   
69  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:05.80   
323  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  25 m  1:08.35   
256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  1:08.71   
290  Berglund Frida  1998  TÄBY SIM  AW7298  25 m  1:09.22   
248  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  1:09.59   
252  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:10.12   
72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:10.37   
10  483  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  1:10.58   
11  303  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  1:10.89   
12  67  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:11.28   
13  329  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:11.29   
14  305  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  1:11.45   
15  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  1:11.67   
16  291  Brännlund Linda  1998  TÄBY SIM  AW6298  25 m  1:11.74   
17  332  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  1:11.87   
18  268  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  1:12.03   
19  318  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:12.04   
20  211  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:12.06   
21  324  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  1:12.20   
22  276  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:12.60   
23  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:12.62   
24  354  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:12.68   
25  253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  1:12.70   
26  61  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:12.89   
27  298  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  1:13.13   
28  499  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  1:13.40   
29  174  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:13.58   
30  150  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:13.62   
31  463  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:13.68   
32  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:13.78   
33  246  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:14.42   
34  141  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:15.33   
35  60  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:15.55   
36  485  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:15.69   
37  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:16.03   
38  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:16.17   
39  350  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:16.21   
40  317  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  1:16.49   
41  115  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  1:16.66   
42  311  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  1:16.71   
43  328  Sköld Gunnel  2000  TÄBY SIM  BB9600  25 m  1:16.85   
44  188  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:17.16   
45  108  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:17.40   
46  70  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:17.53   
47  367  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:17.74   
48  14  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  1:17.79   
49  464  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:18.37   
50  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:18.49   
51  11  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:18.91   
52  219  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  1:18.98   
53  144  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:19.04   
54  385  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:19.20   
55  476  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  1:19.47   
56  321  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  1:19.56   
57  161  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  1:19.68   
58  277  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  1:20.23   
59  304  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  1:20.41   
60  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:21.08   
61  243  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:21.74   
62  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:21.78   
63  302  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  1:21.92   
64  94  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  1:22.11   
65  88  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:22.13   
66  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:22.44   
67  36  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:22.51   
68  169  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:22.56   
69  497  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  1:22.59   
70  176  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:23.25   
71  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:23.51   
72  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:23.65   
73  493  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  1:23.85   
74  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  1:24.06   
75  33  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:24.12   
76  393  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:24.77   
77  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:24.84   
78  177  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:24.87   
79  12  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  1:25.81   
80  412  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:26.54   
81  259  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:26.76   
82  56  Welander Moa  2000  KANAANS SS  BG0400  50 m  1:27.14   
83  163  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:27.18   
84  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:27.46   
85  466  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:28.36   
86  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:28.51   
87  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:28.67   
88  240  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:28.69   
89  184  Norlander Mathilda  1999  SPÅRVÄGEN  BO2299  25 m  1:28.89   
90  490  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  25 m  1:28.95   
91  167  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  1:29.16   
92  210  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:29.57   
93  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:29.93   
94  360  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:30.09   
95  416  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:30.67   
96  155  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:31.28   
97  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:31.70   
98  404  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:32.36   
99  369  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:32.55   
100  119  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  1:32.82   
101  129  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  1:33.50   
102  193  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:33.55   
103  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:35.08   
104  381  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:35.20   
105  215  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:35.37   
106  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  1:35.50   
107  217  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  1:35.77   
108  84  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:36.05   
109  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:36.07   
110  430  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:38.69   
111  160  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  1:38.94   
112  428  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:39.14   
113  399  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  50 m  1:39.56   
114  201  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  1:39.61   
115  422  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  50 m  1:39.66   
116  391  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:40.45   
117  388  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  50 m  1:41.00   
118  402  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  1:41.36   
119  518  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  50 m  1:41.62   
120  71  Spjut Maria  2002  LUDVIKA SS  AI3202  25 m  1:42.17   
121  207  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:42.88   
122  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:43.10   
123  45  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:43.39   
124  348  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:43.52   
125  114  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  1:43.79   
126  50  Eriksson Cassandra  1999  HÖRNEFORS  BB3499  25 m  1:44.90   
127  418  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:45.17   
128  65  Jirenius Filippa  2002  LUDVIKA SS  AI1202  25 m  1:45.89   
129  413  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:32.76  RES 
130  410  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:33.32  RES 
131  258  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  1:33.33  RES 
132  408  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:34.49  RES 
133  51  Lövgren Linnea  2000  HÖRNEFORS  AK6800  25 m  1:38.42  RES 
134  437  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  50 m  1:46.42  RES 
135  387  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:46.72  RES 
136  178  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  1:47.05  RES 
137  214  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  1:47.10  RES 
138  411  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  50 m  1:47.55  RES 
139  427  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  50 m  1:47.81  RES 
 
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
270  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m  52.76   
299  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  52.81   
436  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  54.30   
333  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m  55.21   
278  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  55.40   
68  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  56.03   
502  Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  56.36   
334  Zhong Sean  1998  TÄBY SIM  AF2198  25 m  56.56   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  56.96   
10  286  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  57.00   
11  249  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  57.25   
12  335  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  50 m  57.77   
13  322  Sandberg Anton  1999  TÄBY SIM  AR0199  25 m  57.90   
14  288  Barnå Gustav  1999  TÄBY SIM  AS6199  25 m  58.44   
15  58  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  58.54   
16  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  59.26   
17  301  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  59.65   
18  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  59.92   
19  266  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  59.96   
20  292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  1:00.17   
21  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:00.92   
22  394  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:01.13   
23  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:01.73   
24  501  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  1:01.73   
25  245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  1:01.84   
26  319  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  1:01.99   
27  63  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:02.06   
28  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:02.07   
29  313  Lörinc Wilhelm  2000  TÄBY SIM  AU7900  25 m  1:02.15   
30  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  25 m  1:02.37   
31  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  1:03.00   
32  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:03.26   
33  403  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:03.33   
34  473  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  1:04.19   
35  297  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  1:04.25   
36  273  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  1:04.32   
37  484  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  1:04.66   
38  480  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:05.18   
39  386  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  1:05.36   
40  283  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  1:05.67   
41  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:05.77   
42  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:07.14   
43  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:07.92   
44  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:08.51   
45  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  1:08.65   
46  287  Andersson Carl  1999  TÄBY SIM  AT5799  25 m  1:09.09   
47  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:09.11   
48  505  Höglund Tim  1998  IFÅ  98B311  25 m  1:09.32   
49  417  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:09.79   
50  384  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  1:10.10   
51  100  Marshall Nicholas  2001  SALA SS  AY3101  25 m  1:10.33   
52  41  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  1:10.39   
53  251  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  1:10.44   
54  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:10.54   
55  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:11.70   
56  261  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:11.94   
57  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:12.54   
58  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:13.51   
59  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:13.89   
60  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  1:14.27   
61  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:15.68   
62  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:16.44   
63  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:16.67   
64  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:17.18   
65  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:17.22   
66  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:17.35   
67  414  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:17.36   
68  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  1:17.87   
69  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:18.13   
70  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  1:19.92   
71  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:23.31   
72  396  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:23.39   
73  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:23.49   
74  103  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  1:23.71   
75  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:28.33   
76  406  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:29.21   
77  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:30.04   
78  390  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:31.36   
79  382  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:32.72   
80  86  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:34.95   
81  448  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:36.35   
82  361  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:37.82   
83  496  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  1:38.94   
84  366  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  1:39.39   
85  97  Geerhold Nils  2001  SALA SS  AX8901  50 m     
86  374  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  50 m     
 
Gren 5, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  30.89   
446  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  32.27   
482  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  33.25   
134  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  33.52   
47  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  33.89   
197  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  25 m  34.38   
62  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  34.43   
183  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  34.62   
310  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  34.83   
10  15  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  34.91   
11  253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  34.96   
12  49  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  35.12   
13  241  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  35.21   
14  461  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  35.82   
15  308  Korssell Pauline  1997  TÄBY SIM  AI8897  25 m  35.83   
16  48  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  35.87   
17  289  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  35.88   
18  269  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  35.97   
19  18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  36.16   
20  309  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  36.24   
21  95  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  36.49   
22  64  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  36.83   
23  141  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  37.15   
24  302  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  37.39   
25  362  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  37.84   
26  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  38.04   
27  244  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  38.04   
28  221  Österman Malin  1993  SPÅRVÄGEN  AO0893  25 m  38.22   
29  259  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  38.40   
30  150  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  38.65   
31  363  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  38.69   
32  200  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  38.97   
33  331  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  38.98   
34  267  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  39.16   
35  258  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  39.45   
36  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  39.49   
37  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  39.53   
38  295  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  39.62   
39  70  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  39.75   
40  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  50 m  39.75   
41  439  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  39.79   
42  438  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  40.06   
43  462  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  40.17   
44  242  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  40.20   
45  72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  40.31   
46  208  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  40.35   
47  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  40.42   
48  507  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  40.46   
49  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  40.52   
50  466  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  40.56   
51  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  40.64   
52  511  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  40.83   
53  54  Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m  41.02   
54  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  41.09   
55  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  41.09   
56  39  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  41.31   
57  102  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  41.53   
58  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  41.55   
59  163  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  41.59   
60  481  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  41.59   
61  88  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  41.80   
62  125  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  42.20   
63  11  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  42.35   
64  13  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  42.38   
65  12  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  42.42   
66  33  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  42.58   
67  432  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  42.73   
68  176  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  42.94   
69  202  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  42.96   
70  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.06   
71  14  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  43.09   
72  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  43.10   
73  255  Wijk Tyra  2001  TUREBERG  AY5201  25 m  43.11   
74  127  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  43.22   
75  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  43.26   
76  81  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  43.27   
77  360  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  43.40   
78  55  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m  43.41   
79  350  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  43.51   
80  513  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  43.62   
81  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  43.64   
82  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  43.76   
83  359  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  43.89   
84  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  43.89   
85  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  43.93   
86  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  44.07   
87  91  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  44.16   
88  416  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  44.27   
89  490  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  50 m  44.36   
90  167  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  44.39   
91  428  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  44.56   
92  94  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  44.59   
93  506  Lindholm Emilia  2001  IFÅ  01B018  25 m  44.66   
94  493  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  44.71   
95  179  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  44.90   
96  316  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  50 m  44.93   
97  407  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  45.11   
98  207  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  45.51   
99  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  45.75   
100  256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  45.78   
101  404  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  45.96   
102  509  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  45.99   
103  119  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  46.05   
104  413  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  46.38   
105  99  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  46.40   
106  177  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  46.43   
107  170  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  46.62   
108  71  Spjut Maria  2002  LUDVIKA SS  AI3202  25 m  46.68   
109  377  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  46.78   
110  145  Heed Nordin Amanda  2001  SPÅRVÄGEN  BE4801  25 m  46.85   
111  217  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  46.98   
112  138  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  47.31   
113  87  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  47.35   
114  43  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  47.58   
115  395  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  47.65   
116  399  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  47.80   
117  193  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  47.87   
118  415  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  47.89   
119  57  Åkesson Ester  2000  KANAANS SS  BQ5600  25 m  47.95   
120  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  47.95   
121  355  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  47.97   
122  144  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  48.32   
123  479  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  48.39   
124  82  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  48.57   
125  40  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  48.59   
126  427  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  48.61   
127  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  48.80   
128  53  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m  48.92   
129  84  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  49.00   
130  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  49.08   
131  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  49.52   
132  402  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  49.66   
133  210  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  49.67   
134  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  49.74   
135  422  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  49.90   
136  215  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  49.96   
137  356  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  49.97   
138  435  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  50.29   
139  430  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  50.42   
140  369  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  50.74   
141  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  50.74   
142  381  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  50 m  50.78   
143  45  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  50.99   
144  129  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  50.99   
145  85  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  51.20  RES 
146  52  Brunnberg Hilma  2003  KANAANS SS  BI0603  25 m  51.24  RES 
147  391  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  51.35  RES 
148  191  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  51.77  RES 
149  147  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  25 m  51.78  RES 
150  408  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  54.69  RES 
151  83  Engström Cecilia  2001  NORRTÄLJE  BT7801  25 m  58.66  RES 
 
Gren 6, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
257  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  2:10.57   
247  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  2:11.67   
286  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  2:18.17   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:21.99   
288  Barnå Gustav  1999  TÄBY SIM  AS6199  25 m  2:25.99   
59  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  2:26.13   
327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  2:28.89   
292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  2:31.30   
245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  2:31.79   
10  63  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:32.30   
11  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:32.44   
12  271  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  2:33.01   
13  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:33.71   
14  314  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  2:33.98   
15  301  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  2:34.17   
16  266  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  2:34.83   
17  394  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  2:35.96   
18  421  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m  2:36.16   
19  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  2:36.92   
20  484  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  2:38.92   
21  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  2:40.23   
22  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:41.31   
23  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  2:44.40   
24  403  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:44.43   
25  417  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  2:46.46   
26  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:47.21   
27  386  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  2:47.63   
28  401  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  2:47.95   
29  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:50.97   
30  300  Gunnarsson Olle  2000  TÄBY SIM  AR3500  25 m  2:51.02   
31  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:52.35   
32  373  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:55.13   
33  409  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  2:56.53   
34  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  2:59.13   
35  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:59.46   
36  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  3:02.55   
37  41  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  3:03.10   
38  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  3:04.43   
39  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  3:05.20   
40  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  3:07.88   
41  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  3:08.80   
42  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:09.73   
43  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  3:10.72   
44  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  3:12.68   
45  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  3:15.35   
46  261  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  3:16.23   
47  396  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  3:28.86   
48  390  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  50 m  3:58.28   
49  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  3:05.82  RES 
50  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  3:22.77  RES 
51  90  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  50 m    RES 
 
Gren 7, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Åkerström Emelie  1995  SK NEPTUN  AM6295  50 m  2:24.62   
132  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  2:33.24   
122  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  2:35.02   
296  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  25 m  2:36.61   
469  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  2:37.03   
312  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  2:40.01   
432  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  2:41.17   
364  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:44.35   
376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:46.57   
10  329  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  2:46.77   
11  487  Zaalouk Hannah  2001  SS04  AM1601  25 m  2:50.09   
12  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:55.14   
13  476  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  2:58.22   
14  459  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:59.29   
15  26  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  3:03.07   
16  393  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  50 m  3:03.18   
17  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  3:03.99   
18  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  3:05.13   
19  111  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  3:09.77   
20  240  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  3:37.67   
21  27  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  50 m     
 
Gren 8, 4X200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
343  Täby Sim Herrar Lag 1  2000  TÄBY SIM    25 m  8:47.95   
455  Upsala S Herrar 1  UPSALA S    25 m  9:00.00   
344  Täby Sim Herrar Lag 2  2000  TÄBY SIM    25 m  9:21.09   
456  Upsala S Herrar Lag 2  UPSALA S    25 m  9:25.00   
347  Täby Sim Herrar Lag 3  1998  TÄBY SIM    25 m  10:11.38   
517  IF Åland P-17  1998  IFÅ    50 m  10:20.00   
10  Borlänge Herrar [1915]  BORLÄNGE    50 m     
37  Eskilstuna SK  2000  ESKILSTUNA    50 m     
 
Gren 9, 4X100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
222  Spårvägen Damer Lag 1  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  4:02.00   
224  Spårvägen Damer Lag 2  1998  SPÅRVÄGEN    25 m  4:07.00   
336  Täby Sim Damer Äldre 1  TÄBY SIM    25 m  4:08.00   
279  Tyresö SS Damer [1994]  1994  TYRESÖ SS    25 m  4:12.90   
225  Spårvägen Damer Lag 3  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  4:15.00   
337  Täby Sim Damer Äldre 2  TÄBY SIM    25 m  4:16.00   
488  SS04 Damer [1998]  1998  SS04    25 m  4:16.09   
338  Täby Sim Damer Lag 1  2000  TÄBY SIM    25 m  4:19.49   
226  Spårvägen Damer Lag 4  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  4:22.00   
10  22  SK Ena Damer Fr1  2004  SK ENA    25 m  4:26.95   
11  340  Täby Sim Damer Lag 2  2000  TÄBY SIM    25 m  4:27.04   
12  227  Spårvägen Damer Lag 5  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  4:30.00   
13  106  Sala SS Damer  1998  SALA SS    25 m  4:30.49   
14  451  Upsala S Damer 1  UPSALA S    25 m  4:35.00   
15  341  Täby Sim Damer Lag 3  2000  TÄBY SIM    25 m  4:37.34   
16  228  Spårvägen Damer Lag 6  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  4:38.00   
17  452  Upsala S Damer 2  UPSALA S    25 m  4:40.00   
18  229  Spårvägen Damer Lag 7  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  4:45.00   
19  495  Strängnäs Damer  1998  STRÄNGNÄS    25 m  4:45.56   
20  453  Upsala S Damer 3  UPSALA S    25 m  4:47.00   
21  515  IF Åland F-14  2001  IFÅ    50 m  4:50.00   
22  454  Upsala S Damer 4  UPSALA S    25 m  4:53.00   
23  230  Spårvägen Damer Lag 8  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  4:55.00   
24  38  Eskilstuna SK  2001  ESKILSTUNA    25 m  5:00.00   
25  231  Spårvägen Damer Lag 9  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  5:00.00   
26  223  Spårvägen Damer Lag 10  SPÅRVÄGEN    25 m  5:25.00   
27  46  Gimo SS Lag 1  GIMO SS    25 m  5:31.75   
28  Borlänge Damer [2000]  2000  BORLÄNGE    50 m     
29  92  Norrtälje Damer Lag 1  2001  NORRTÄLJE    50 m     
30  93  Norrtälje Damer Lag 2  2001  NORRTÄLJE    50 m     
31  514  IF Åland Damer  IFÅ    50 m     
 
Gren 10, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
270  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m  1:56.70   
257  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  1:57.80   
247  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:59.25   
68  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:04.51   
474  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  2:04.82   
288  Barnå Gustav  1999  TÄBY SIM  AS6199  25 m  2:04.84   
278  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  2:04.89   
322  Sandberg Anton  1999  TÄBY SIM  AR0199  25 m  2:06.64   
58  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  2:08.72   
10  502  Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  2:09.52   
11  76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:10.21   
12  301  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  2:11.08   
13  292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  2:11.78   
14  266  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  2:13.57   
15  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:15.37   
16  403  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:15.39   
17  394  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  2:15.87   
18  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:16.17   
19  273  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  2:16.22   
20  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:16.80   
21  313  Lörinc Wilhelm  2000  TÄBY SIM  AU7900  25 m  2:16.83   
22  319  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:17.49   
23  320  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  2:18.59   
24  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:18.77   
25  297  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  2:18.97   
26  283  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  2:22.43   
27  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:25.01   
28  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:25.20   
29  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  2:25.27   
30  473  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  2:26.57   
31  386  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  2:26.60   
32  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  2:28.22   
33  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  2:29.94   
34  417  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  2:30.83   
35  251  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  2:31.27   
36  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:32.88   
37  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:34.60   
38  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:34.81   
39  512  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  2:36.34   
40  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  50 m  2:38.30   
41  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  25 m  2:39.33   
42  261  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  2:40.28   
43  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:40.61   
44  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:41.08   
45  41  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  2:41.87   
46  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  2:43.18   
47  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  2:47.07   
48  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  2:50.42   
49  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:50.53   
50  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  2:50.80   
51  157  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  2:53.44   
52  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  2:57.53   
53  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:57.64   
54  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  2:58.02   
55  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  50 m  2:59.40   
56  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  3:06.58   
57  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  50 m  3:18.83   
58  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  3:20.38   
59  103  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  50 m     
60  382  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  50 m     
61  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  50 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  1:07.79   
446  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  1:09.84   
486  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  1:12.43   
47  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  1:13.80   
197  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  25 m  1:13.99   
308  Korssell Pauline  1997  TÄBY SIM  AI8897  25 m  1:14.67   
80  Åkerström Emelie  1995  SK NEPTUN  AM6295  50 m  1:14.88   
62  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:14.94   
48  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  1:15.20   
10  253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  1:15.21   
11  183  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:15.34   
12  49  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  1:16.54   
13  298  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  1:16.86   
14  269  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:17.08   
15  241  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:17.27   
16  296  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  25 m  1:17.64   
17  289  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:17.71   
18  309  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  1:18.04   
19  310  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  1:18.17   
20  64  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:18.32   
21  95  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:18.63   
22  18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:19.06   
23  115  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  1:19.06   
24  318  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:19.32   
25  461  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  1:19.51   
26  246  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:20.25   
27  302  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  1:20.69   
28  244  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:20.93   
29  331  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  1:22.27   
30  385  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:22.31   
31  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:23.06   
32  221  Österman Malin  1993  SPÅRVÄGEN  AO0893  25 m  1:23.31   
33  70  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:23.41   
34  267  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  1:23.82   
35  462  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  1:24.59   
36  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:24.94   
37  432  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:24.94   
38  316  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  1:25.95   
39  200  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  1:26.23   
40  499  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  1:26.50   
41  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  1:26.52   
42  507  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  1:27.13   
43  363  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  1:27.36   
44  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:27.46   
45  259  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:27.50   
46  188  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:27.87   
47  481  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  1:28.09   
48  258  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  1:28.29   
49  438  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  1:28.79   
50  464  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:28.80   
51  439  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  50 m  1:29.12   
52  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:30.06   
53  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  1:30.08   
54  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  1:30.38   
55  111  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  1:30.44   
56  459  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:30.66   
57  360  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:30.89   
58  242  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:31.05   
59  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:31.07   
60  125  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:31.10   
61  54  Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m  1:31.11   
62  476  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  1:31.17   
63  33  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:31.20   
64  277  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  1:31.35   
65  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:31.65   
66  169  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:31.87   
67  466  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:31.90   
68  163  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:32.05   
69  202  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:32.43   
70  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:32.49   
71  11  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:32.52   
72  364  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:32.65   
73  255  Wijk Tyra  2001  TUREBERG  AY5201  25 m  1:32.74   
74  13  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:33.46   
75  350  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:33.51   
76  416  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:33.87   
77  39  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  1:33.90   
78  513  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  1:33.98   
79  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:34.43   
80  12  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  1:34.77   
81  88  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:35.17   
82  477  Lingman-Kronberg Sandra  2001  SS04  BM8201  25 m  1:35.39   
83  176  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:35.75   
84  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:35.77   
85  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  1:35.79   
86  167  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  1:35.81   
87  179  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:36.10   
88  81  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:36.48   
89  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:36.71   
90  359  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:36.94   
91  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:37.09   
92  404  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:37.41   
93  393  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:37.52   
94  428  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:37.80   
95  119  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  1:37.83   
96  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:38.08   
97  365  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:38.50   
98  377  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:39.36   
99  144  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:40.36   
100  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:41.26   
101  215  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:42.35   
102  193  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:42.36   
103  207  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:42.36   
104  427  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:42.58   
105  509  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  1:42.75   
106  177  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:43.16   
107  138  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m  1:43.59   
108  82  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:44.28   
109  71  Spjut Maria  2002  LUDVIKA SS  AI3202  25 m  1:44.35   
110  391  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:44.53   
111  85  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:45.75   
112  372  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:46.84   
113  356  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:47.10   
114  217  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  1:47.32   
115  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  1:48.41   
116  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:48.65   
117  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:48.79   
118  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:48.88   
119  43  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  1:48.94   
120  399  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:49.10   
121  413  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:38.73  RES 
122  407  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  1:39.13  RES 
123  490  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  25 m  1:40.60  RES 
124  126  Ekström Sofia  2001  SPÅRVÄGEN  BQ5601  25 m  1:42.15  RES 
125  506  Lindholm Emilia  2001  IFÅ  01B018  25 m  1:42.46  RES 
126  388  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  50 m  1:49.25  RES 
127  210  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:49.37  RES 
128  411  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  50 m  1:49.98  RES 
129  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:50.16  RES 
130  447  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:50.78  RES 
131  40  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  1:51.33  RES 
132  435  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:51.43  RES 
133  518  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  50 m  1:51.54  RES 
134  114  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  1:52.13  RES 
135  430  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  50 m  1:52.24  RES 
 
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  58.08   
333  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m  59.17   
502  Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  1:02.52   
436  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  1:02.77   
284  Alin Isak  1999  TÄBY SIM  AP0799  25 m  1:03.22   
286  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  1:05.33   
249  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  1:05.38   
74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:06.07   
327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  1:07.08   
10  245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  1:08.05   
11  271  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  1:08.14   
12  63  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:08.36   
13  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  1:08.72   
14  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:09.99   
15  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:10.71   
16  480  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:11.50   
17  501  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  1:12.67   
18  314  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  1:12.94   
19  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  25 m  1:13.09   
20  300  Gunnarsson Olle  2000  TÄBY SIM  AR3500  25 m  1:14.21   
21  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:14.37   
22  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:15.36   
23  386  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  1:15.59   
24  401  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:16.87   
25  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:18.25   
26  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:19.08   
27  90  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:19.42   
28  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:19.74   
29  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  1:20.04   
30  409  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:21.07   
31  505  Höglund Tim  1998  IFÅ  98B311  25 m  1:21.08   
32  403  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:21.50   
33  373  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:22.00   
34  41  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  1:22.19   
35  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  1:22.68   
36  465  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:23.27   
37  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:23.60   
38  384  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  1:24.14   
39  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:24.27   
40  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  1:24.78   
41  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  1:26.09   
42  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  1:26.15   
43  261  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:28.36   
44  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:28.39   
45  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:28.58   
46  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:29.17   
47  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:29.24   
48  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:29.84   
49  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:29.91   
50  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:30.14   
51  382  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:35.14   
52  396  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:37.50   
53  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:39.00   
54  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:39.07   
55  448  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  50 m  1:39.62   
56  361  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  50 m  1:40.25   
57  406  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:42.50   
58  366  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  1:49.08   
59  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:50.99   
60  390  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:51.86   
61  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:51.89   
62  100  Marshall Nicholas  2001  SALA SS  AY3101  50 m     
63  103  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  50 m     
64  374  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  50 m     
65  496  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  50 m    RES 
 
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
213  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  58.41   
253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  59.81   
135  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  1:00.02   
290  Berglund Frida  1998  TÄBY SIM  AW7298  25 m  1:00.45   
69  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:00.46   
197  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  25 m  1:01.10   
252  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:01.40   
470  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  1:01.43   
95  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:01.53   
10  308  Korssell Pauline  1997  TÄBY SIM  AI8897  25 m  1:01.53   
11  139  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:01.58   
12  305  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  50 m  1:01.73   
13  122  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  1:02.19   
14  323  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  25 m  1:02.19   
15  72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:02.25   
16  134  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:02.62   
17  446  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  1:02.68   
18  291  Brännlund Linda  1998  TÄBY SIM  AW6298  25 m  1:02.97   
19  293  Dellwik Marianne  1997  TÄBY SIM  BQ7697  25 m  1:03.28   
20  132  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  1:03.30   
21  310  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  1:03.40   
22  268  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  1:03.59   
23  256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  1:03.78   
24  61  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:03.91   
25  511  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  1:04.16   
26  463  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:04.32   
27  309  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  1:04.39   
28  241  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:04.46   
29  312  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  1:04.46   
30  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  1:04.51   
31  459  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:04.68   
32  262  Hultberg Pernilla  1999  TYRESÖ SS  AU8499  25 m  1:04.77   
33  276  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:04.77   
34  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:04.92   
35  248  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  1:04.94   
36  183  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:05.09   
37  332  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  1:05.13   
38  18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:05.20   
39  211  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:05.27   
40  115  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  1:05.46   
41  303  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  1:05.46   
42  150  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:05.87   
43  365  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:05.88   
44  294  Edlund Sofia  1998  TÄBY SIM  AI0498  25 m  1:05.95   
45  208  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:06.04   
46  187  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:06.22   
47  64  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:06.28   
48  304  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  1:06.32   
49  324  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  1:06.62   
50  317  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  1:06.63   
51  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:06.79   
52  354  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:06.80   
53  244  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:06.91   
54  433  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  1:06.91   
55  102  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:07.03   
56  311  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  1:07.03   
57  362  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  1:07.04   
58  329  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:07.07   
59  259  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:07.12   
60  481  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  1:07.24   
61  14  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  1:07.29   
62  60  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:07.34   
63  13  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:07.36   
64  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:07.59   
65  306  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  1:07.93   
66  364  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:08.19   
67  108  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:08.29   
68  141  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:08.29   
69  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:08.30   
70  350  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:08.37   
71  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:08.46   
72  161  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  1:08.62   
73  439  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  1:08.83   
74  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:08.88   
75  493  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  50 m  1:08.91   
76  432  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:09.09   
77  497  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  1:09.10   
78  174  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:09.25   
79  12  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  1:09.30   
80  321  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  1:09.31   
81  70  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:09.32   
82  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:09.33   
83  325  Schubert Lisa  2001  TÄBY SIM  BA6601  25 m  1:09.51   
84  328  Sköld Gunnel  2000  TÄBY SIM  BB9600  25 m  1:09.67   
85  367  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:09.68   
86  221  Österman Malin  1993  SPÅRVÄGEN  AO0893  25 m  1:09.71   
87  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:10.01   
88  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:10.73   
89  219  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  1:10.76   
90  127  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  1:10.83   
91  11  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:10.88   
92  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:11.32   
93  111  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  1:11.38   
94  258  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  1:11.82   
95  145  Heed Nordin Amanda  2001  SPÅRVÄGEN  BE4801  25 m  1:12.14   
96  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:12.32   
97  27  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:12.42   
98  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  1:12.50   
99  155  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:12.51   
100  202  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:12.58   
101  242  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:12.72   
102  295  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  1:12.76   
103  508  Lindholm Julia  1995  IFÅ  95A428  50 m  1:13.05   
104  163  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:13.06   
105  88  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:13.20   
106  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:13.29   
107  176  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:13.42   
108  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  1:13.50   
109  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:14.08   
110  243  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:14.34   
111  24  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:14.57   
112  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  1:14.70   
113  94  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  1:14.72   
114  215  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:14.86   
115  99  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:15.14   
116  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:15.24   
117  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:15.46   
118  39  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  1:15.50   
119  55  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m  1:15.80   
120  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:16.32   
121  479  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:16.54   
122  26  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:16.65   
123  467  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:16.65   
124  240  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:17.05   
125  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:17.11   
126  510  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A964  25 m  1:17.16   
127  193  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:17.19   
128  412  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:17.21   
129  506  Lindholm Emilia  2001  IFÅ  01B018  25 m  1:17.29   
130  428  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:17.37   
131  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  1:17.40   
132  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:17.60   
133  87  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:17.71   
134  84  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:18.41   
135  91  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:18.75   
136  490  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  25 m  1:18.76   
137  330  Taberman Ebba  1998  TÄBY SIM  BL6698  25 m  1:18.94   
138  126  Ekström Sofia  2001  SPÅRVÄGEN  BQ5601  25 m  1:19.52   
139  513  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  1:19.69   
140  71  Spjut Maria  2002  LUDVIKA SS  AI3202  25 m  1:19.76   
141  184  Norlander Mathilda  1999  SPÅRVÄGEN  BO2299  25 m  1:19.76   
142  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:19.85   
143  54  Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m  1:20.35   
144  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:20.91   
145  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  1:21.44   
146  509  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  1:22.13   
147  408  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:22.58   
148  160  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  1:22.75   
149  217  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  1:22.86   
150  177  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:23.03   
151  210  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:23.04   
152  207  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:23.16   
153  369  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:23.39   
154  45  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:23.53   
155  119  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  1:23.85   
156  381  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:24.08   
157  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:25.03   
158  85  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:25.26   
159  178  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  1:25.85   
160  391  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:26.53   
161  82  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:19.79  RES 
162  129  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  1:21.67  RES 
163  477  Lingman-Kronberg Sandra  2001  SS04  BM8201  25 m  1:23.36  RES 
164  410  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:24.40  RES 
165  415  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:24.55  RES 
166  404  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:25.03  RES 
167  51  Lövgren Linnea  2000  HÖRNEFORS  AK6800  25 m  1:25.53  RES 
168  430  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:26.72  RES 
169  170  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  1:27.24  RES 
170  372  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:27.51  RES 
171  447  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:28.23  RES 
172  440  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:28.40  RES 
173  50  Eriksson Cassandra  1999  HÖRNEFORS  BB3499  25 m  1:29.11  RES 
 
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
257  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  28.58   
68  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  32.60   
472  Hennert Lars  1961  SS04  AA5561  25 m  32.72   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  32.76   
59  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  32.89   
292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  33.49   
Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  34.11   
245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  34.47   
327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  34.59   
10  58  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  35.37   
11  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  35.47   
12  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  35.73   
13  315  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  36.00   
14  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  36.01   
15  501  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  36.08   
16  266  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  36.13   
17  63  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  36.14   
18  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  36.33   
19  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  37.00   
20  473  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  37.17   
21  480  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  37.24   
22  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  37.31   
23  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  38.21   
24  409  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  38.83   
25  100  Marshall Nicholas  2001  SALA SS  AY3101  25 m  39.09   
26  273  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  39.16   
27  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  39.48   
28  401  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  39.53   
29  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  39.78   
30  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  40.06   
31  394  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  40.09   
32  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  40.15   
33  287  Andersson Carl  1999  TÄBY SIM  AT5799  25 m  40.61   
34  373  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  41.28   
35  512  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  42.29   
36  90  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  42.31   
37  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  42.90   
38  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  43.32   
39  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  43.54   
40  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  44.91   
41  379  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  45.36   
42  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  45.50   
43  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  45.63   
44  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  45.99   
45  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  46.34   
46  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  46.62   
47  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  46.64   
48  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  46.99   
49  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  47.24   
50  406  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  47.57   
51  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  48.39   
52  143  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  49.21   
53  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  49.76   
54  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  50.64   
55  374  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  50.82   
56  396  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  51.10   
57  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  52.70   
58  361  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  53.46   
59  366  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  55.07   
60  97  Geerhold Nils  2001  SALA SS  AX8901  25 m  55.52   
61  448  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  55.63   
62  496  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  59.22   
63  390  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  59.69   
 
Gren 15, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  2:22.03   
15  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:23.91   
80  Åkerström Emelie  1995  SK NEPTUN  AM6295  50 m  2:24.49   
213  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  2:26.11   
69  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:27.27   
67  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:30.17   
296  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  25 m  2:32.14   
134  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  2:32.70   
253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  2:33.22   
10  469  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  2:33.81   
11  246  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  2:33.89   
12  252  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  2:34.87   
13  135  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  2:35.07   
14  461  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  2:35.51   
15  248  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  2:37.17   
16  312  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  2:37.66   
17  298  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  2:37.71   
18  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:38.36   
19  499  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  2:39.00   
20  241  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:39.19   
21  385  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:40.14   
22  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  2:40.22   
23  150  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  2:41.05   
24  107  Adlerborn Caroline  1998  SPÅRVÄGEN  AR3498  25 m  2:42.19   
25  187  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  2:42.38   
26  511  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  2:42.40   
27  18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:43.47   
28  211  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  2:43.65   
29  289  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  2:43.75   
30  463  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  2:44.24   
31  256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  2:44.70   
32  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:44.88   
33  276  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  2:45.83   
34  60  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:46.37   
35  464  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  2:46.39   
36  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  2:46.97   
37  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:47.13   
38  433  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  2:47.22   
39  302  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  2:47.94   
40  267  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  2:48.03   
41  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:48.50   
42  13  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:49.10   
43  307  Kjeldsen Tilda  2001  TÄBY SIM  BK6401  25 m  2:49.17   
44  507  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  2:49.48   
45  459  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:49.63   
46  476  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  2:50.03   
47  200  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  2:51.88   
48  11  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:52.10   
49  462  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  2:52.18   
50  316  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  2:52.45   
51  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:52.70   
52  108  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  2:52.86   
53  219  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  2:53.55   
54  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  2:53.95   
55  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:54.66   
56  127  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  2:55.14   
57  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  2:55.20   
58  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  2:55.63   
59  439  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  2:55.93   
60  12  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  2:56.99   
61  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  50 m  2:58.19   
62  277  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  2:58.43   
63  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  2:58.47   
64  169  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  2:58.62   
65  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  2:58.70   
66  144  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  3:00.17   
67  466  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  3:00.98   
68  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:01.69   
69  36  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  3:02.56   
70  179  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  3:03.43   
71  367  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  3:03.85   
72  125  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  3:05.11   
73  53  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m  3:07.33   
74  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  3:08.94   
75  416  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  3:10.93   
76  412  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  3:11.40   
77  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  3:12.76   
78  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  3:13.06   
79  467  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  3:13.95   
80  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  3:15.83   
81  155  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  3:16.20   
82  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  3:16.27   
83  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  3:17.00   
84  176  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  3:17.77   
85  177  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  3:18.00   
86  359  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  3:18.66   
87  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:19.78   
88  215  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  3:21.93   
89  161  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  3:02.78  RES 
90  24  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  3:03.21  RES 
91  94  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  3:04.75  RES 
92  145  Heed Nordin Amanda  2001  SPÅRVÄGEN  BE4801  25 m  3:05.85  RES 
93  493  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  3:16.75  RES 
94  129  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  3:20.24  RES 
95  377  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:22.88  RES 
96  193  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  3:23.87  RES 
97  381  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  3:24.08  RES 
98  210  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  3:26.00  RES 
99  119  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  3:26.26  RES 
100  184  Norlander Mathilda  1999  SPÅRVÄGEN  BO2299  50 m  3:29.82  RES 
 
Gren 16, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
249  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  2:16.11   
334  Zhong Sean  1998  TÄBY SIM  AF2198  25 m  2:19.56   
286  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  2:27.75   
271  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  2:29.82   
292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  2:36.92   
431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:49.82   
Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:53.44   
417  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  2:55.80   
31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  3:51.13   
 
Gren 17, 4X200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
337  Täby Sim Damer Äldre 2  TÄBY SIM    25 m  4:16.00   
222  Spårvägen Damer Lag 1  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  8:55.00   
336  Täby Sim Damer Äldre 1  TÄBY SIM    25 m  9:04.00   
224  Spårvägen Damer Lag 2  1998  SPÅRVÄGEN    25 m  9:05.00   
225  Spårvägen Damer Lag 3  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  9:20.00   
338  Täby Sim Damer Lag 1  2000  TÄBY SIM    25 m  9:27.95   
226  Spårvägen Damer Lag 4  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  9:40.00   
340  Täby Sim Damer Lag 2  2000  TÄBY SIM    25 m  9:44.71   
227  Spårvägen Damer Lag 5  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  9:50.00   
10  451  Upsala S Damer 1  UPSALA S    25 m  9:50.00   
11  341  Täby Sim Damer Lag 3  2000  TÄBY SIM    25 m  9:56.18   
12  228  Spårvägen Damer Lag 6  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  10:00.00   
13  452  Upsala S Damer 2  UPSALA S    25 m  10:02.00   
14  229  Spårvägen Damer Lag 7  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  10:15.00   
15  230  Spårvägen Damer Lag 8  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  10:25.00   
16  231  Spårvägen Damer Lag 9  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  10:30.00   
17  515  IF Åland F-14  2001  IFÅ    50 m  10:30.00   
18  38  Eskilstuna SK  2001  ESKILSTUNA    25 m  10:40.00   
19  223  Spårvägen Damer Lag 10  SPÅRVÄGEN    25 m  10:50.00   
20  514  IF Åland Damer  IFÅ    50 m  10:50.00   
21  Borlänge Damer [2000]  2000  BORLÄNGE    50 m     
22  495  Strängnäs Damer  1998  STRÄNGNÄS    50 m     
 
Gren 18, 4X100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Tyresö SS Herrar  2000  TYRESÖ SS    25 m  3:42.14   
343  Täby Sim Herrar Lag 1  2000  TÄBY SIM    25 m  3:58.52   
489  SS04 Herrar [200]  200  SS04    25 m  4:01.97   
344  Täby Sim Herrar Lag 2  2000  TÄBY SIM    25 m  4:11.06   
455  Upsala S Herrar 1  UPSALA S    25 m  4:12.00   
346  Täby Sim Herrar Lag 3  2000  TÄBY SIM    25 m  4:24.10   
517  IF Åland P-17  1998  IFÅ    50 m  4:25.00   
456  Upsala S Herrar Lag 2  UPSALA S    25 m  4:30.00   
457  Upsala S Herrar Lag 3  UPSALA S    25 m  4:35.00   
10  458  Upsala S Herrar Lag 4  UPSALA S    25 m  4:45.00   
11  37  Eskilstuna SK  2000  ESKILSTUNA    25 m  5:00.00   
12  10  Borlänge Herrar [1915]  BORLÄNGE    50 m     
 
Gren 19, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  27.15   
194  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  27.92   
333  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m  28.05   
149  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  25 m  28.47   
420  Ocklind Henrik  1993  UPSALA S  AV8993  25 m  29.16   
502  Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  29.26   
436  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  29.46   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  30.19   
468  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  30.38   
10  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  30.42   
11  63  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  30.44   
12  322  Sandberg Anton  1999  TÄBY SIM  AR0199  25 m  30.62   
13  442  Wallberg Björn  1991  UPSALA S  AN8191  25 m  30.78   
14  327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  31.02   
15  189  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  31.30   
16  245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  31.60   
17  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  31.84   
18  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  31.84   
19  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  32.17   
20  148  Henrikssen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  32.80   
21  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  32.82   
22  480  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  33.05   
23  130  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  33.44   
24  205  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  33.80   
25  300  Gunnarsson Olle  2000  TÄBY SIM  AR3500  25 m  34.02   
26  460  Bentzer Philip  2001  SS04  AH6701  25 m  34.61   
27  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  34.79   
28  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  34.93   
29  168  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  35.06   
30  386  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  35.10   
31  401  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  35.37   
32  505  Höglund Tim  1998  IFÅ  98B311  25 m  35.71   
33  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  36.08   
34  417  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  36.11   
35  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  36.15   
36  182  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  36.69   
37  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  36.91   
38  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  37.20   
39  41  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  37.35   
40  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  37.46   
41  373  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  37.47   
42  409  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  37.53   
43  484  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  37.55   
44  384  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  37.80   
45  100  Marshall Nicholas  2001  SALA SS  AY3101  25 m  37.92   
46  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  38.15   
47  251  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  38.28   
48  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  38.48   
49  198  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  38.97   
50  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  39.16   
51  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  39.19   
52  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  39.34   
53  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  39.72   
54  261  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  39.79   
55  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  39.85   
56  426  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  40.51   
57  142  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  41.41   
58  124  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m  41.69   
59  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  41.70   
60  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  41.95   
61  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  42.34   
62  103  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  42.47   
63  172  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  42.49   
64  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  42.54   
65  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  42.92   
66  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  43.00   
67  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  43.33   
68  181  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  43.77   
69  204  Tapia Daner  2005  SPÅRVÄGEN  AG9305  25 m  43.80   
70  190  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  44.20   
71  157  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  44.21   
72  112  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  44.25   
73  143  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  44.51   
74  101  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  44.53   
75  414  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  44.75   
76  374  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  45.48   
77  406  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  45.57   
78  448  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  45.58   
79  396  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  45.85   
80  353  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  46.44   
81  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  46.59   
82  109  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  46.80   
83  105  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  46.91   
84  113  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  46.93   
85  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  46.97   
86  216  Wikman Mårten  2002  SPÅRVÄGEN  AL0902  25 m  47.22   
87  496  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  47.36   
88  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  47.52   
89  390  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  48.66   
90  366  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  48.86   
91  361  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  49.09   
92  146  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  25 m  50.21   
93  164  Karlsson Karlström Milles  2005  SPÅRVÄGEN  AD0905  25 m  51.36   
94  153  Holmberg David  2005  SPÅRVÄGEN  AH7905  25 m  51.51   
95  152  Holmberg Casper  2004  SPÅRVÄGEN  AP5304  25 m  52.24   
96  131  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  25 m  52.50   
97  199  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  25 m  53.60   
98  117  Bagelius Viktor  2006  SPÅRVÄGEN  AE6706  25 m  55.74   
99  173  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  56.43   
100  116  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN    50 m     
101  165  Karlström Edvin  2005  SPÅRVÄGEN  AJ2105  50 m     
102  195  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU4103  50 m     
103  283  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  50 m     
 
Gren 20, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  5:15.32   
298  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  5:32.16   
296  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  50 m  5:36.68   
475  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  5:38.40   
511  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  5:50.60   
18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  5:54.18   
380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  6:01.29   
364  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  6:06.22   
26  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  6:17.63   
10  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  6:33.88   
11  14  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  50 m     
12  27  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  50 m     
13  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  50 m     
14  53  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  50 m     
15  307  Kjeldsen Tilda  2001  TÄBY SIM  BK6401  50 m     
16  360  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  50 m     
17  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  50 m     
 
Gren 21, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
247  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  59.43   
249  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  59.44   
175  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  25 m  1:00.31   
286  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  1:00.97   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:01.05   
166  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  1:01.12   
299  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  1:02.18   
333  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m  1:02.30   
335  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  25 m  1:02.60   
10  156  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:02.63   
11  357  Blidberg Andreas  1987  UPSALA S  AH7787  25 m  1:02.65   
12  133  Freiholtz Mattias  1996  SPÅRVÄGEN  AP4596  25 m  1:03.49   
13  189  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  1:04.10   
14  68  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:04.35   
15  288  Barnå Gustav  1999  TÄBY SIM  AS6199  25 m  1:04.41   
16  278  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  1:04.50   
17  192  Rotstam Andreas  1994  SPÅRVÄGEN  AP2194  25 m  1:04.68   
18  474  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  1:05.50   
19  271  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  1:05.55   
20  168  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  1:05.72   
21  180  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  1:05.79   
22  59  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:06.75   
23  292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  1:07.89   
24  301  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  1:10.03   
25  314  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  1:10.84   
26  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:11.43   
27  394  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:12.12   
28  480  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:12.86   
29  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:13.53   
30  212  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  1:14.23   
31  136  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  1:14.37   
32  285  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  1:14.55   
33  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:14.65   
34  205  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  1:15.30   
35  130  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  1:16.79   
36  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:17.26   
37  118  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  1:18.84   
38  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:20.28   
39  158  Hurkmans Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AV2300  25 m  1:20.75   
40  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  25 m  1:22.69   
41  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:22.77   
42  403  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:23.36   
43  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:23.73   
44  300  Gunnarsson Olle  2000  TÄBY SIM  AR3500  25 m  1:23.74   
45  220  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:25.22   
46  120  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  1:26.75   
47  297  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  1:26.92   
48  313  Lörinc Wilhelm  2000  TÄBY SIM  AU7900  50 m  1:27.79   
49  209  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:31.55   
50  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:32.04   
51  465  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:32.96   
52  414  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:33.70   
53  142  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  1:34.63   
54  186  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  1:36.43   
55  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:36.67   
56  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:38.75   
57  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:50.21   
58  159  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  50 m     
59  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  50 m     
60  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  50 m     
 
Gren 22, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:21.19   
323  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  25 m  2:25.80   
248  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  2:26.95   
290  Berglund Frida  1998  TÄBY SIM  AW7298  25 m  2:27.02   
305  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  2:30.11   
303  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  2:30.63   
332  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  2:30.79   
72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:32.13   
324  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  2:33.10   
10  252  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  2:34.01   
11  318  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  2:34.63   
12  329  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  2:34.66   
13  256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  2:35.01   
14  61  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:36.09   
15  499  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  2:37.74   
16  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  2:37.76   
17  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:37.95   
18  354  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  2:39.20   
19  317  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  2:42.09   
20  312  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  2:42.11   
21  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:42.19   
22  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:43.10   
23  60  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:43.95   
24  328  Sköld Gunnel  2000  TÄBY SIM  BB9600  25 m  2:45.82   
25  478  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  2:46.36   
26  485  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  2:49.13   
27  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:49.61   
28  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  2:51.95   
29  367  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:52.71   
30  36  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:53.34   
31  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  2:54.00   
32  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  2:55.85   
33  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  50 m  2:57.42   
34  321  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  2:58.37   
35  33  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  2:58.97   
36  497  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  2:59.20   
37  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  3:01.97   
38  412  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  3:02.53   
39  494  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  3:03.52   
40  393  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  3:04.69   
41  467  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  3:05.34   
42  466  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  3:06.05   
43  311  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  3:06.98   
44  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  3:12.46   
45  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  3:14.90   
46  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:20.77   
47  369  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  3:22.10   
48  372  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  3:22.64   
49  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  50 m  3:23.34   
50  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  3:24.14   
51  263  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  25 m  3:24.35   
52  348  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  50 m  3:26.56   
53  377  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  3:38.37   
54  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  3:42.26   
55  407  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  50 m  3:44.34   
56  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  50 m     
 
Gren 23, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Alin Isak  1999  TÄBY SIM  AP0799  25 m  2:26.61   
194  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  2:31.28   
468  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  2:33.21   
245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  2:38.48   
421  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m  2:39.44   
327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  2:42.11   
58  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  2:46.28   
292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  2:50.63   
315  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  2:50.64   
10  351  Andersen Conny  1978  UPSALA S  AA9578  25 m  2:53.88   
11  319  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:55.22   
12  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:56.19   
13  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  2:56.21   
14  501  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  2:58.58   
15  273  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  2:59.64   
16  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  3:03.43   
17  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  3:04.43   
18  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  3:07.94   
19  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  3:10.40   
20  401  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  3:10.54   
21  373  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  3:13.47   
22  118  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  3:14.79   
23  198  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  3:16.74   
24  512  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  3:18.47   
25  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:19.30   
26  220  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  3:19.80   
27  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  3:20.94   
28  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  3:29.54   
29  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  3:35.99   
30  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  3:36.20   
31  172  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  3:37.23   
32  112  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  3:38.12   
33  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  3:41.55   
34  190  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  3:41.76   
35  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  3:42.35   
36  186  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  3:45.08   
37  103  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  3:49.16   
38  124  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m  3:49.88   
39  171  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m  3:50.30   
40  109  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  4:01.05   
41  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  50 m  4:01.35   
42  181  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  4:07.76   
43  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  4:16.72   
44  113  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  50 m     
45  116  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN    50 m     
46  182  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  50 m     
47  195  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU4103  50 m     
48  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  50 m     
49  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  50 m     
50  484  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  50 m     
 
Gren 24, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  50 m  28.24   
254  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  29.27   
253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  29.71   
69  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  30.14   
504  Granesäter Erica  1984  IFÅ  84A033  25 m  30.26   
500  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  30.60   
507  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  30.82   
446  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  30.97   
262  Hultberg Pernilla  1999  TYRESÖ SS  AU8499  25 m  31.01   
10  389  Holmberg Ellen  1998  UPSALA S  AT9898  50 m  31.14   
11  470  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  31.17   
12  296  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  50 m  31.21   
13  252  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  31.41   
14  308  Korssell Pauline  1997  TÄBY SIM  AI8897  25 m  31.52   
15  485  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  31.53   
16  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  31.95   
17  329  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  32.30   
18  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  32.33   
19  332  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  32.33   
20  72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  32.47   
21  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  32.56   
22  298  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  32.93   
23  419  Nyström Erika  1994  UPSALA S  AT7694  25 m  32.97   
24  62  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  32.98   
25  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.31   
26  433  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  33.32   
27  362  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  33.38   
28  303  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  33.39   
29  459  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  33.47   
30  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  33.48   
31  364  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  33.56   
32  14  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  33.69   
33  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  33.72   
34  304  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  33.83   
35  64  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  34.02   
36  354  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  34.04   
37  367  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  34.06   
38  24  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  34.11   
39  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  34.62   
40  432  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  34.76   
41  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  34.93   
42  363  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  50 m  34.93   
43  26  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  35.11   
44  60  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  35.12   
45  316  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  35.13   
46  302  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  35.34   
47  466  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  35.34   
48  318  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  35.43   
49  70  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  35.44   
50  325  Schubert Lisa  2001  TÄBY SIM  BA6601  25 m  35.97   
51  256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  36.10   
52  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  36.21   
53  27  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  36.35   
54  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  36.38   
55  39  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  36.48   
56  255  Wijk Tyra  2001  TUREBERG  AY5201  25 m  36.56   
57  328  Sköld Gunnel  2000  TÄBY SIM  BB9600  25 m  36.69   
58  494  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  36.72   
59  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  36.85   
60  393  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  36.97   
61  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  37.06   
62  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  37.09   
63  293  Dellwik Marianne  1997  TÄBY SIM  BQ7697  25 m  37.50   
64  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  37.76   
65  33  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  37.88   
66  508  Lindholm Julia  1995  IFÅ  95A428  50 m  38.17   
67  277  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  38.43   
68  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  38.75   
69  513  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  38.81   
70  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  38.89   
71  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  39.93   
72  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  40.07   
73  87  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  40.23   
74  55  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m  40.33   
75  99  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  40.44   
76  331  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  40.84   
77  295  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  40.90   
78  53  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m  41.60   
79  369  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  41.86   
80  410  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  42.41   
81  506  Lindholm Emilia  2001  IFÅ  01B018  25 m  42.58   
82  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  42.71   
83  412  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  42.76   
84  377  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  42.90   
85  467  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  42.91   
86  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  42.97   
87  360  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  43.20   
88  407  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  43.46   
89  85  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  43.54   
90  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.62   
91  359  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  43.70   
92  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  43.84   
93  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  44.09   
94  510  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A964  25 m  44.35   
95  509  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  44.54   
96  413  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  44.73   
97  348  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  46.19   
98  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  46.36   
99  402  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  47.18   
100  395  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  47.49   
101  40  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  48.50   
102  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  48.86   
103  372  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  49.14   
104  388  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  49.18   
105  429  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  50 m  49.21   
106  20  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  49.35   
107  427  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  50 m  49.61   
108  518  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  50 m  49.63   
109  411  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  50.91   
110  355  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  51.46   
111  422  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  52.12   
112  418  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  53.92   
113  387  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  55.42   
114  391  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  55.86   
115  447  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  58.39   
116  368  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  58.69   
117  399  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  59.40   
118  437  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  59.98   
119  352  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:03.94   
120  83  Engström Cecilia  2001  NORRTÄLJE  BT7801  50 m     
121  91  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  50 m     
122  263  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  50 m     
123  356  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  50 m     
124  435  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  50 m     
125  440  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  50 m     
126  498  Duns Rebecca  2003  IFÅ  03A914  50 m     
 
Gren 25, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Nystrand Stefan  1981  SPÅRVÄGEN  AB1181  25 m  20.70   
175  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  25 m  24.11   
270  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m  24.27   
299  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  24.52   
333  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m  24.71   
194  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  24.72   
133  Freiholtz Mattias  1996  SPÅRVÄGEN  AP4596  25 m  24.80   
436  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  24.80   
442  Wallberg Björn  1991  UPSALA S  AN8191  25 m  25.25   
10  278  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  25.32   
11  68  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  25.45   
12  502  Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  25.52   
13  76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  25.75   
14  58  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  26.13   
15  180  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  26.22   
16  249  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  26.28   
17  192  Rotstam Andreas  1994  SPÅRVÄGEN  AP2194  25 m  26.33   
18  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  26.35   
19  335  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  25 m  26.35   
20  166  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  26.57   
21  357  Blidberg Andreas  1987  UPSALA S  AH7787  25 m  26.69   
22  59  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  26.75   
23  420  Ocklind Henrik  1993  UPSALA S  AV8993  25 m  26.75   
24  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  26.88   
25  156  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  27.17   
26  292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  27.19   
27  501  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  27.38   
28  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  27.48   
29  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  25 m  27.70   
30  168  Klingeryd Jalamo Viktor  2000  SPÅRVÄGEN  AT4500  25 m  27.78   
31  394  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  27.79   
32  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  27.80   
33  189  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  27.84   
34  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  27.86   
35  205  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  27.88   
36  63  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  28.03   
37  273  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  28.29   
38  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  28.43   
39  245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  28.55   
40  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  28.72   
41  271  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  28.79   
42  484  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  29.08   
43  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  29.24   
44  386  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  29.36   
45  403  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  29.36   
46  212  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  29.38   
47  480  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  29.38   
48  505  Höglund Tim  1998  IFÅ  98B311  25 m  29.85   
49  400  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  29.98   
50  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  30.02   
51  460  Bentzer Philip  2001  SS04  AH6701  25 m  30.24   
52  158  Hurkmans Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AV2300  25 m  30.30   
53  431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  30.37   
54  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  30.51   
55  136  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  30.51   
56  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  30.52   
57  287  Andersson Carl  1999  TÄBY SIM  AT5799  25 m  30.66   
58  148  Henrikssen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  30.69   
59  384  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  30.90   
60  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  31.01   
61  409  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  31.14   
62  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  31.24   
63  41  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  31.28   
64  512  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  31.28   
65  159  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  25 m  31.40   
66  465  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  31.67   
67  100  Marshall Nicholas  2001  SALA SS  AY3101  25 m  31.76   
68  251  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  31.79   
69  373  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  31.81   
70  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  32.03   
71  417  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  32.13   
72  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  32.25   
73  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  32.28   
74  186  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  33.18   
75  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  33.27   
76  209  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  33.33   
77  171  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m  33.48   
78  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  33.48   
79  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  33.53   
80  120  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  33.69   
81  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  33.73   
82  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  33.76   
83  414  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  33.93   
84  261  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  33.94   
85  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  34.29   
86  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  34.47   
87  426  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  34.99   
88  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  35.06   
89  157  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  35.26   
90  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  35.50   
91  124  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m  35.55   
92  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  35.69   
93  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  36.78   
94  172  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  36.79   
95  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  36.91   
96  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  37.05   
97  143  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  37.30   
98  396  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  37.49   
99  390  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  37.59   
100  181  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  37.68   
101  112  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  37.71   
102  101  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  37.72   
103  204  Tapia Daner  2005  SPÅRVÄGEN  AG9305  25 m  37.81   
104  105  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  37.90   
105  216  Wikman Mårten  2002  SPÅRVÄGEN  AL0902  25 m  37.93   
106  131  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  25 m  38.21   
107  109  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  38.24   
108  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  38.37   
109  406  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  38.49   
110  353  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  39.24   
111  190  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  39.54   
112  152  Holmberg Casper  2004  SPÅRVÄGEN  AP5304  25 m  40.17   
113  379  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  40.21   
114  496  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  40.25   
115  374  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  40.33   
116  113  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  41.10   
117  164  Karlsson Karlström Milles  2005  SPÅRVÄGEN  AD0905  25 m  41.16   
118  361  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  41.28   
119  366  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  41.95   
120  448  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  43.99   
121  153  Holmberg David  2005  SPÅRVÄGEN  AH7905  25 m  44.45   
122  195  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU4103  25 m  44.68   
123  199  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  25 m  45.90   
124  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  47.16   
125  173  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  47.26   
126  146  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  25 m  47.39   
127  117  Bagelius Viktor  2006  SPÅRVÄGEN  AE6706  25 m  55.19   
128  116  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN    50 m     
129  165  Karlström Edvin  2005  SPÅRVÄGEN  AJ2105  50 m     
130  196  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9704  50 m     
 
Gren 26, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
290  Berglund Frida  1998  TÄBY SIM  AW7298  25 m  4:32.95   
483  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  4:33.20   
67  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  4:37.26   
504  Granesäter Erica  1984  IFÅ  84A033  25 m  4:40.22   
291  Brännlund Linda  1998  TÄBY SIM  AW6298  25 m  4:47.23   
80  Åkerström Emelie  1995  SK NEPTUN  AM6295  50 m  4:47.80   
61  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  4:50.57   
323  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  25 m  4:50.58   
18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  4:53.24   
10  248  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  4:53.46   
11  511  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  4:56.71   
12  312  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  4:56.97   
13  463  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  4:58.07   
14  385  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  4:58.88   
15  459  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  5:00.72   
16  464  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  5:02.91   
17  499  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  5:03.66   
18  244  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  5:04.74   
19  324  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  5:05.55   
20  317  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  5:06.32   
21  289  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  5:07.53   
22  304  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  5:07.92   
23  321  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  5:08.20   
24  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  5:10.50   
25  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  5:12.14   
26  307  Kjeldsen Tilda  2001  TÄBY SIM  BK6401  25 m  5:12.63   
27  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  5:13.05   
28  64  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  5:13.51   
29  365  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  5:13.69   
30  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  5:21.19   
31  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  5:22.43   
32  497  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  5:23.04   
33  325  Schubert Lisa  2001  TÄBY SIM  BA6601  25 m  5:23.13   
34  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  5:24.88   
35  478  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  5:28.89   
36  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  5:30.93   
37  309  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  5:34.57   
38  510  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A964  50 m  5:37.58   
39  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  5:44.27   
40  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  5:48.98   
41  508  Lindholm Julia  1995  IFÅ  95A428  50 m  5:49.42   
42  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  5:50.39   
43  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  5:51.48   
44  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  5:53.56   
45  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  5:58.73   
46  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  6:08.65   
47  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  6:13.65   
48  24  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  50 m  6:20.31   
49  359  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  6:35.79   
50  50  Eriksson Cassandra  1999  HÖRNEFORS  BB3499  25 m  7:01.15   
51  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  7:03.78   
52  16  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  50 m     
53  36  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m     
54  99  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  50 m     
55  439  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  50 m     
 
Gren 27, 4X100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Tyresö SS Herrar  2000  TYRESÖ SS    25 m  4:11.78   
232  Spårvägen Herrar Lag 1  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  4:15.00   
233  Spårvägen Herrar Lag 2  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  4:22.00   
343  Täby Sim Herrar Lag 1  2000  TÄBY SIM    25 m  4:22.18   
234  Spårvägen Herrar Lag 3  2003  SPÅRVÄGEN    25 m  4:28.00   
489  SS04 Herrar [200]  200  SS04    25 m  4:30.05   
235  Spårvägen Herrar Lag 4  2002  SPÅRVÄGEN    25 m  4:35.00   
345  Täby Sim Herrar Lag 2  2001  TÄBY SIM    25 m  4:43.94   
455  Upsala S Herrar 1  UPSALA S    25 m  4:45.00   
10  236  Spårvägen Herrar Lag 5  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  4:47.00   
11  237  Spårvägen Herrar Lag 6  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  4:56.00   
12  456  Upsala S Herrar Lag 2  UPSALA S    25 m  4:57.00   
13  457  Upsala S Herrar Lag 3  UPSALA S    25 m  5:02.00   
14  346  Täby Sim Herrar Lag 3  2000  TÄBY SIM    25 m  5:04.69   
15  238  Spårvägen Herrar Lag 7  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  5:05.00   
16  239  Spårvägen Herrar Lag 8  2000  SPÅRVÄGEN    25 m  5:15.00   
17  458  Upsala S Herrar Lag 4  UPSALA S    25 m  5:15.00   
18  517  IF Åland P-17  1998  IFÅ    50 m  5:20.00   
19  37  Eskilstuna SK  2000  ESKILSTUNA    25 m  5:30.00   
20  10  Borlänge Herrar [1915]  BORLÄNGE    50 m     
 
Gren 28, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  31.07   
269  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  31.66   
253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  31.76   
323  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  25 m  31.95   
500  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  31.99   
256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  32.52   
72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  32.64   
248  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  32.93   
305  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  50 m  33.06   
10  293  Dellwik Marianne  1997  TÄBY SIM  BQ7697  25 m  33.09   
11  461  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  33.36   
12  324  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  33.39   
13  354  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  33.54   
14  268  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  33.56   
15  294  Edlund Sofia  1998  TÄBY SIM  AI0498  25 m  33.63   
16  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  33.64   
17  276  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  33.64   
18  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.74   
19  332  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  33.86   
20  61  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  33.95   
21  60  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  34.50   
22  419  Nyström Erika  1994  UPSALA S  AT7694  25 m  34.61   
23  362  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  34.87   
24  14  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  35.05   
25  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  35.18   
26  260  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  35.23   
27  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  35.35   
28  350  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  35.36   
29  511  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  35.45   
30  303  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  35.72   
31  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  35.83   
32  367  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  35.93   
33  102  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  35.98   
34  18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  36.18   
35  298  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  36.23   
36  70  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  36.24   
37  328  Sköld Gunnel  2000  TÄBY SIM  BB9600  25 m  36.26   
38  317  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  36.47   
39  478  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  36.87   
40  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  36.99   
41  497  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  37.04   
42  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  37.06   
43  36  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  37.37   
44  56  Welander Moa  2000  KANAANS SS  BG0400  25 m  37.73   
45  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  37.78   
46  250  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  37.78   
47  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  38.05   
48  494  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  38.26   
49  33  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  38.46   
50  365  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  38.51   
51  393  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  38.55   
52  462  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  38.63   
53  363  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  38.76   
54  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  39.05   
55  277  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  39.18   
56  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  39.30   
57  91  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  39.68   
58  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  39.78   
59  295  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  39.79   
60  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  39.82   
61  467  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  40.30   
62  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  40.60   
63  412  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  40.60   
64  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  40.67   
65  506  Lindholm Emilia  2001  IFÅ  01B018  25 m  41.28   
66  510  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A964  25 m  41.43   
67  369  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  41.73   
68  51  Lövgren Linnea  2000  HÖRNEFORS  AK6800  25 m  41.74   
69  54  Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m  41.96   
70  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  42.07   
71  360  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  42.42   
72  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  42.50   
73  408  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  42.73   
74  53  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m  42.75   
75  404  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  42.79   
76  410  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  42.92   
77  321  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  43.15   
78  331  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  43.22   
79  348  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  43.24   
80  99  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  43.43   
81  422  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  43.49   
82  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  50 m  43.54   
83  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.69   
84  413  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  44.09   
85  395  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  44.18   
86  263  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  25 m  44.32   
87  104  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  44.36   
88  518  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  50 m  44.46   
89  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  44.57   
90  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  44.64   
91  418  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  45.02   
92  71  Spjut Maria  2002  LUDVIKA SS  AI3202  25 m  45.11   
93  387  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.58   
94  391  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  45.62   
95  377  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  45.72   
96  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  46.27   
97  477  Lingman-Kronberg Sandra  2001  SS04  BM8201  25 m  46.31   
98  65  Jirenius Filippa  2002  LUDVIKA SS  AI1202  25 m  46.37   
99  411  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  46.54   
100  355  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  46.58   
101  399  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  46.60   
102  427  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  46.75   
103  437  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  46.81   
104  402  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  46.84   
105  415  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  46.96   
106  407  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  47.10   
107  440  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  47.28   
108  429  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  47.34   
109  388  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  47.39   
110  435  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  47.60   
111  447  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  47.91   
112  20  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  48.03   
113  368  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  48.13   
114  40  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  49.04   
115  43  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  49.28   
116  50  Eriksson Cassandra  1999  HÖRNEFORS  BB3499  25 m  50.14   
117  83  Engström Cecilia  2001  NORRTÄLJE  BT7801  25 m  50.33   
118  352  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  50.49   
119  356  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  50.56   
120  503  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  25 m  50.59   
 
Gren 29, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  4:40.04   
247  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  4:41.98   
288  Barnå Gustav  1999  TÄBY SIM  AS6199  25 m  5:09.59   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  5:20.54   
417  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  5:45.42   
314  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  50 m  5:47.14   
431  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  5:48.39   
358  Blomqvist Anders  1962  UPSALA S  AA7962  50 m  5:58.45   
421  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  50 m  6:12.42   
10  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  6:52.85   
11  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  6:53.20   
12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  50 m     
 
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  1:03.21   
469  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  1:04.40   
254  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  25 m  1:04.50   
80  Åkerström Emelie  1995  SK NEPTUN  AM6295  50 m  1:06.21   
504  Granesäter Erica  1984  IFÅ  84A033  50 m  1:06.66   
296  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  25 m  1:09.39   
67  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:10.20   
246  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:10.32   
312  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  1:10.87   
10  253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  1:11.00   
11  329  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:11.63   
12  507  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  1:12.16   
13  17  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:13.62   
14  376  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:14.23   
15  332  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  1:14.48   
16  380  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:14.83   
17  398  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:15.11   
18  432  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:15.14   
19  433  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  1:15.14   
20  385  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:15.73   
21  491  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:16.47   
22  98  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:17.05   
23  464  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:18.66   
24  304  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  1:19.22   
25  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:19.41   
26  325  Schubert Lisa  2001  TÄBY SIM  BA6601  25 m  1:19.52   
27  256  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  1:19.88   
28  367  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:20.57   
29  26  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:20.90   
30  24  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:21.54   
31  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:23.07   
32  466  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:23.24   
33  27  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:25.68   
34  450  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:27.63   
35  494  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:28.31   
36  307  Kjeldsen Tilda  2001  TÄBY SIM  BK6401  25 m  1:29.66   
37  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:32.56   
38  370  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:34.85   
39  393  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:34.89   
40  479  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:34.90   
41  274  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:37.77   
42  412  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:38.61   
43  78  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:40.98   
44  413  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:44.49   
45  375  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  1:48.31   
46  348  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  50 m  1:49.54   
47  20  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  50 m     
48  39  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  50 m     
49  85  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  50 m     
50  87  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  50 m     
51  102  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  50 m     
 
Gren 31, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
149  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  25 m  2:08.41   
194  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  2:08.50   
272  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  2:09.47   
333  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m  2:10.13   
436  Torosyan Edmon  1997  UPSALA S  AY4997  25 m  2:16.39   
286  Al-Khalili Josef  2000  TÄBY SIM  AE5700  25 m  2:19.48   
189  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  2:19.57   
284  Alin Isak  1999  TÄBY SIM  AP0799  25 m  2:19.82   
249  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  2:20.52   
10  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:22.84   
11  130  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  2:25.73   
12  271  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  2:25.89   
13  502  Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  2:26.35   
14  327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  2:27.14   
15  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  2:29.07   
16  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:32.75   
17  245  Annergren Fredrik  2001  TUREBERG  AC8301  25 m  2:33.09   
18  63  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:33.11   
19  148  Henrikssen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  2:36.95   
20  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:37.20   
21  297  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  2:39.01   
22  205  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  2:39.04   
23  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:39.95   
24  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  2:41.21   
25  300  Gunnarsson Olle  2000  TÄBY SIM  AR3500  25 m  2:41.98   
26  351  Andersen Conny  1978  UPSALA S  AA9578  50 m  2:43.83   
27  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:46.06   
28  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:47.24   
29  136  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  2:49.16   
30  401  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  50 m  2:49.50   
31  120  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  2:50.00   
32  275  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  2:50.01   
33  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:55.39   
34  142  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  2:58.32   
35  182  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  3:03.28   
36  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  3:09.30   
37  35  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  3:09.88   
38  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  3:10.91   
39  186  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  3:16.23   
40  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  3:16.38   
41  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:16.86   
42  157  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  3:18.17   
43  172  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  3:21.87   
44  190  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  3:25.44   
45  109  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  3:34.02   
46  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  50 m  3:39.27   
47  164  Karlsson Karlström Milles  2005  SPÅRVÄGEN  AD0905  25 m  3:40.61   
48  113  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  3:45.34   
49  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  3:48.35   
50  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  50 m  3:55.65   
51  445  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  50 m  3:57.66   
52  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  4:05.80   
53  444  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  4:15.28   
54  103  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  50 m     
55  112  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  50 m     
56  116  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN    50 m     
57  131  Fahlin Hannes  2002  SPÅRVÄGEN  AS8902  50 m     
58  158  Hurkmans Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AV2300  50 m     
59  159  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  50 m     
60  181  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  50 m     
61  195  Stenarson Arvid  2003  SPÅRVÄGEN  AU4103  50 m     
62  216  Wikman Mårten  2002  SPÅRVÄGEN  AL0902  50 m     
63  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  50 m     
64  382  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  50 m     
65  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  50 m     
 
Gren 32, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
486  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  2:38.70   
308  Korssell Pauline  1997  TÄBY SIM  AI8897  25 m  2:41.07   
482  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  2:41.93   
48  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  2:42.29   
47  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  2:43.74   
298  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  2:45.43   
62  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:45.90   
309  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  2:47.92   
253  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  2:48.30   
10  244  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  2:49.66   
11  318  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  2:50.09   
12  18  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:50.31   
13  289  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  2:51.23   
14  49  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  2:53.69   
15  64  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:55.55   
16  246  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  2:55.81   
17  461  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  2:56.91   
18  475  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  2:57.34   
19  331  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  2:57.90   
20  302  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  3:02.90   
21  79  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  3:04.23   
22  462  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  3:04.46   
23  28  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  3:06.17   
24  499  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  3:06.77   
25  378  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  3:09.90   
26  364  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  50 m  3:10.17   
27  75  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:14.99   
28  21  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  3:18.18   
29  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  3:19.58   
30  29  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  3:19.91   
31  513  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  3:23.07   
32  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  3:23.47   
33  360  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  3:25.11   
34  449  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  3:26.27   
35  359  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  3:28.05   
36  407  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  50 m  3:30.51   
37  509  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  3:31.48   
38  405  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  3:31.57   
39  404  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  3:33.75   
40  428  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  3:33.78   
41  413  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  3:35.75   
42  263  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  25 m  3:40.16   
43  438  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  3:40.94   
44  397  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  50 m  3:44.56   
45  316  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  50 m  3:47.59   
46  43  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  3:49.49   
47  42  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  3:51.40   
48  377  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  3:57.41   
49  40  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  4:02.16   
50  53  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  50 m     
51  99  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  50 m     
52  477  Lingman-Kronberg Sandra  2001  SS04  BM8201  50 m     
53  478  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  50 m     
54  492  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  50 m     
 
Gren 33, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Nystrand Stefan  1981  SPÅRVÄGEN  AB1181  25 m  23.49   
175  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  25 m  25.22   
270  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m  26.47   
249  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  27.20   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  27.35   
166  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  27.97   
156  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  27.99   
68  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  28.40   
180  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  28.43   
10  335  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  25 m  28.50   
11  357  Blidberg Andreas  1987  UPSALA S  AH7787  25 m  28.53   
12  502  Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  28.74   
13  189  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  28.81   
14  333  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  50 m  29.01   
15  192  Rotstam Andreas  1994  SPÅRVÄGEN  AP2194  25 m  29.42   
16  271  Redelius Daniel  2000  TYRESÖ SS  AT7300  25 m  29.79   
17  292  Coleman Daniel  2000  TÄBY SIM  AP0700  25 m  30.10   
18  74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  30.38   
19  59  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  30.39   
20  394  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  30.47   
21  205  Thelenius Daniel  2000  SPÅRVÄGEN  AQ5100  25 m  30.56   
22  501  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  30.91   
23  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  31.45   
24  424  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  31.56   
25  349  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  31.57   
26  327  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  31.69   
27  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  31.77   
28  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  31.81   
29  96  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  31.98   
30  182  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  32.19   
31  326  Simic Oliver  1998  TÄBY SIM  AY0198  25 m  32.60   
32  66  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  33.08   
33  471  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  33.21   
34  384  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  33.22   
35  319  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  33.58   
36  264  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  34.30   
37  273  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  34.55   
38  287  Andersson Carl  1999  TÄBY SIM  AT5799  25 m  34.67   
39  383  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  34.99   
40  434  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  35.03   
41  118  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  50 m  35.10   
42  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  35.73   
43  120  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  36.07   
44  34  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  36.16   
45  25  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  36.63   
46  41  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  37.04   
47  265  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  37.49   
48  505  Höglund Tim  1998  IFÅ  98B311  25 m  37.59   
49  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  39.07   
50  512  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  39.32   
51  124  Clevö Oscar  2001  SPÅRVÄGEN  AQ9901  25 m  39.58   
52  89  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  39.71   
53  157  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  39.91   
54  204  Tapia Daner  2005  SPÅRVÄGEN  AG9305  25 m  40.05   
55  32  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  40.25   
56  181  Malmring Viktor  2003  SPÅRVÄGEN  AO7903  25 m  40.43   
57  371  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  50 m  40.69   
58  443  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  40.72   
59  31  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  41.78   
60  425  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  41.81   
61  112  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  41.95   
62  30  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  41.97   
63  44  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  42.05   
64  423  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  42.07   
65  19  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  43.10   
66  396  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  44.02   
67  441  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  44.19   
68  109  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  45.02   
69  113  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  46.00   
70  382  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  47.07   
71  392  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  47.54   
72  353  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  49.01   
73  105  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  49.81   
74  496  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  52.75   
75  448  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  53.03   
76  101  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  54.11   
77  190  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  54.26   
78  152  Holmberg Casper  2004  SPÅRVÄGEN  AP5304  25 m  55.41   
79  361  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  56.78   
80  100  Marshall Nicholas  2001  SALA SS  AY3101  50 m     
81  158  Hurkmans Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AV2300  50 m     
82  199  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  50 m     
83  366  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  50 m     
84  374  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  50 m     
 
Gren 34, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  27.11   
486  Thurfjell Julia  1994  SS04