Deltagarlista Gren 1-5 
 
  Tävling  Friday Night Race 4    Utskriftsdatum  16 januari 2015   
  Tävlingsort      Utskriftstid  10:47   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 januari 2015         
 
 
Gren 1, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  2:34.25   
46  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:57.41   
63  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  3:26.27   
65  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m  3:29.87   
Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  3:31.18   
39  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  3:33.75   
53  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  3:33.78   
45  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  3:35.75   
Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  3:36.82   
10  13  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  3:36.88   
11  56  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  3:37.87   
12  19  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  3:57.41   
13  59  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  4:38.29   
14  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m     
15  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m     
16  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m     
17  12  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m     
18  15  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
19  17  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m     
20  18  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m     
21  21  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m     
22  30  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m     
23  32  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m     
24  33  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m     
25  40  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m     
26  41  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
27  42  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m     
28  44  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m     
29  55  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m     
30  64  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m     
 
Gren 2, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  3:14.19   
16  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  3:26.03   
26  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  3:38.19   
29  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  3:47.20   
20  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
22  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
23  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m     
24  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
25  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m     
10  37  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m     
11  52  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m     
12  57  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m     
 
Gren 3, 200m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:36.96   
Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m     
Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
11  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m     
27  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
28  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m     
34  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
36  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
38  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m     
10  48  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m     
11  49  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
12  54  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m     
13  61  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
 
Gren 4, 200m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:30.50   
14  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  2:37.91   
47  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  50 m  2:46.62   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m     
Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m     
31  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m     
50  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
62  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m     
 
Gren 5, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:53.08   
58  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  16 januari 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  10:47