Deltagarlista Alla UPSALA S 
 
  Tävling  Friday Night Race 4    Utskriftsdatum  16 januari 2015   
  Tävlingsort      Utskriftstid  10:48   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 januari 2015         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Grenar 
 
Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204 
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503 
Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499 
Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203 
Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802 
Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801 
Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105 
Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202 
Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202 
10  10  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299 
11  11  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803 
12  12  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602 
13  13  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602 
14  14  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100 
15  15  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602 
16  16  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301 
17  17  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204 
18  18  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601 
19  19  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803 
20  20  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902 
21  21  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601 
22  22  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301 
23  23  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300 
24  24  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106 
25  25  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902 
26  26  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700 
27  27  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603 
28  28  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604 
29  29  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302 
30  30  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801 
31  31  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503 
32  32  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602 
33  33  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802 
34  34  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604 
35  35  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301 
36  36  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204 
37  37  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304 
38  38  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403 
39  39  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200 
40  40  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202 
41  41  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601 
42  42  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601 
43  43  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805 
44  44  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202 
45  45  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800 
46  46  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498 
47  47  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902 
48  48  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206 
49  49  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204 
50  50  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304 
51  51  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501 
52  52  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503 
53  53  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802 
54  54  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605 
55  55  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203 
56  56  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697 
57  57  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901 
58  58  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203 
59  59  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699 
60  60  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295 
61  61  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403 
62  62  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305 
63  63  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201 
64  64  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603 
65  65  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  16 januari 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  10:48