2014-01-27   21:35:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Santa Maria Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
55  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  33.74   
13  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  35.80   
10  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  35.95   
33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  36.12   
174  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  37.33   
158  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  38.09   
154  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  38.21   
24  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  38.56   
139  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  38.68   
10  168  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  39.24   
11  26  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  39.87   
12  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  40.79   
13  59  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  41.18   
14  161  Molin Victoria  2000  VÄSTERÅS  AU5400  25 m  41.75   
15  44  Fernqvist Josefine  2000  OXELÖSUND  BK3200  25 m  41.80   
16  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  41.90   
17  82  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  42.93   
18  12  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  44.48   
19  145  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  44.68   
20  132  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  45.16   
21  122  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  45.21   
22  56  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  45.50   
23  128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  45.95   
24  136  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  46.99   
25  81  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  47.11   
26  155  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  48.27   
27  40  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  48.49   
28  112  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  50 m  48.55   
29  37  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  48.86   
30  74  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  49.09   
31  147  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  50.93   
32  99  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  50.98   
33  118  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  54.42   
34  103  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  54.54   
35  162  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  58.78   
36  92  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:00.07   
37  80  Kronberg Sandra Lingman-Kronberg  2001  SS04  BM8201  25 m     
38  100  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m     
39  123  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m     
40  177  Mikaelsdotter Cornelia  2001  SS04  AH6801  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
54  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  34.04   
143  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  50 m  35.08   
20  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  37.23   
135  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  40.21   
178  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  40.31   
104  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  41.09   
146  Eriksson Oscar  2000  VÄSTERÅS  AN9700  25 m  41.22   
94  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  41.34   
163  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  45.43   
10  28  Sjösten Anton  2002  BÅLSTA SK  AA4302  25 m  46.35   
11  171  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  46.68   
12  36  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  46.69   
13  22  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  47.09   
14  117  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  47.71   
15  101  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  49.10   
16  106  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  50.90   
17  57  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  50.99   
18  23  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  52.92   
19  131  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  50 m  53.84   
20  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  55.41   
21  79  Labiad Zakarias  2003  SS04  AI1903  25 m     
22  84  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m     
23  121  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m     
24  140  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m     
25  153  Holmberg Jonathan  2000  VÄSTERÅS  AT1300  25 m     
26  169  Saad-Nawaz Muhammad  2001  VÄSTERÅS  AV6501  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
3_S
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
30  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  43.42   
43  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  43.47   
133  Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m  45.50   
Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  25 m  51.44   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
4_S
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
53  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  35.88   
51  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  41.27   
141  Carlsson Hampus  1998  VÄSTERÅS  AV8998  25 m  48.37   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
5_S
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
58  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  1:11.46   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
6_S
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
50  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  59.83   
52  Lindberg Olle  1995  SK ENA  AT7995  25 m  1:00.38   
60  Ålander Johannes  1995  SK ENA  AC7995  25 m  1:05.34   
31  Walo Carl  1997  BÅLSTA SK  AV6197  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
7_S
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
55  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  36.21   
13  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  36.72   
147  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  37.65   
10  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  37.86   
26  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  38.01   
158  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  39.54   
33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  39.71   
24  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  39.87   
161  Molin Victoria  2000  VÄSTERÅS  AU5400  25 m  40.25   
10  139  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  40.39   
11  56  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  41.40   
12  154  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  41.89   
13  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  42.10   
14  59  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  42.26   
15  81  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  42.50   
16  168  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  42.85   
17  74  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  43.14   
18  40  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  43.87   
19  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  43.93   
20  174  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  44.17   
21  112  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m  44.38   
22  12  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  45.08   
23  37  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  45.19   
24  115  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  45.29   
25  136  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  45.32   
26  76  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  45.79   
27  95  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  46.12   
28  145  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  46.83   
29  111  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  46.85   
30  93  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  46.97   
31  45  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m  47.14   
32  83  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  47.55   
33  85  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  47.74   
34  116  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  48.09   
35  180  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  48.23   
36  177  Mikaelsdotter Cornelia  2001  SS04  AH6801  25 m  48.30   
37  181  Strand Maja  2002  UPSALA S  BB7602  25 m  48.39   
38  165  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  48.43   
39  108  Lithell Anna  2001  UPSALA S  BD4201  25 m  48.44   
40  Arpvall Sofia  2001  ÄLVSJÖ AIK  AP8801  25 m  49.03   
41  132  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  49.09   
42  113  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  49.35   
43  97  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  50.04   
44  82  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  50.50   
45  100  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  50.97   
46  41  Sjöberg Lina  2003  GIMO SS  AY1403  25 m  51.17   
47  123  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  51.44   
48  159  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  51.92   
49  80  Kronberg Sandra Lingman-Kronberg  2001  SS04  BM8201  25 m  52.33   
50  130  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  52.54   
51  91  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  52.99   
52  173  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  53.72   
53  11  Boisard Isabelle  2003  BÅLSTA SK  AB7803  25 m  54.02   
54  155  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  54.20   
55  47  Mandrela Weronika  2000  OXELÖSUND  BK2200  25 m  54.39   
56  162  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  55.70   
57  42  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  55.97   
58  38  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  56.06   
59  46  Kleringer Miranda  2003  OXELÖSUND  BC4403  25 m  56.20   
60  142  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  57.24   
61  170  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  57.58   
62  144  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  57.97   
63  114  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  59.30   
64  160  Molin Rebecka  2004  VÄSTERÅS  AG4204  25 m  59.44   
65  150  Halén Agnes  2003  VÄSTERÅS  AQ2603  25 m  1:05.46   
66  137  Andersson Fanny  2004  VÄSTERÅS  AR5604  25 m  1:08.89   
67  Ahlström Matilda  2003  BÅLSTA SK  AY4803  25 m     
68  14  Engström Linnea  2003  BÅLSTA SK  BI3603  25 m     
69  15  Ferraro Andrea  2004  BÅLSTA SK  AO4804  25 m     
70  18  Håkansson Thea  2004  BÅLSTA SK  AR6204  25 m     
71  19  Håkansson Tilde  2002  BÅLSTA SK  BL1802  25 m     
72  27  Nordgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m     
73  35  Öhrqvist Felicia  2004  BÅLSTA SK  AC2404  25 m     
74  90  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m     
75  110  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m     
76  124  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m     
77  151  Hallner Gry  2004  VÄSTERÅS  AP0604  25 m     
78  156  Hultgren Klara  2002  VÄSTERÅS  BO2402  25 m     
79  157  Lindberg Andrea  2002  VÄSTERÅS  BM1202  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
8_S
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
54  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  34.97   
143  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  37.72   
20  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  39.10   
146  Eriksson Oscar  2000  VÄSTERÅS  AN9700  25 m  39.95   
84  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  40.93   
135  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  41.22   
105  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  42.49   
153  Holmberg Jonathan  2000  VÄSTERÅS  AT1300  25 m  42.66   
28  Sjösten Anton  2002  BÅLSTA SK  AA4302  25 m  43.26   
10  178  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  43.46   
11  125  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  43.48   
12  107  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  43.77   
13  163  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  44.15   
14  36  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  44.57   
15  22  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  44.78   
16  39  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  45.00   
17  140  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  45.55   
18  23  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  45.86   
19  16  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  46.38   
20  131  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  46.67   
21  79  Labiad Zakarias  2003  SS04  AI1903  25 m  46.81   
22  106  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  47.09   
23  104  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  47.17   
24  34  Winberg Lucas  2002  BÅLSTA SK  AS7102  25 m  47.53   
25  57  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  47.67   
26  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  48.24   
27  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  49.12   
28  149  Granfors Jakob  2001  VÄSTERÅS  AU1701  25 m  50.45   
29  49  Wallin William  2002  OXELÖSUND  AP0702  25 m  51.46   
30  171  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  51.66   
31  120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  51.84   
32  129  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m  52.24   
33  126  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  52.49   
34  152  Hellström Jonatan  2003  VÄSTERÅS  AN6503  25 m  52.62   
35  127  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  52.64   
36  148  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m  52.96   
37  87  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  53.36   
38  78  Jantunen Sacke  2001  SS04  AV4301  50 m  53.94   
39  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m  59.52   
40  175  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  ad6303  25 m  1:06.51   
41  17  Haider Adam  2003  BÅLSTA SK  AP7303  25 m     
42  21  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m     
43  25  Luth Theo  2004  BÅLSTA SK  AI2104  25 m     
44  32  Weiter Oliver  2004  BÅLSTA SK  AJ9304  25 m     
45  109  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m     
46  164  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m     
47  166  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m     
48  167  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m     
49  169  Saad-Nawaz Muhammad  2001  VÄSTERÅS  AV6501  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
9_S
Gren 9, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
43  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  30.73   
30  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  32.20   
75  Edlund Erica  1998  SS04  BL0698  50 m  35.83   
133  Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m  36.57   
138  Bentrari Stella  1999  VÄSTERÅS  BE5299  25 m  37.32   
Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  50 m  39.72   
89  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  41.05   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
10_S
Gren 10, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
53  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  27.31   
51  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  30.21   
29  Sjösten Linus  1999  BÅLSTA SK  AI5199  25 m  32.32   
141  Carlsson Hampus  1998  VÄSTERÅS  AV8998  25 m  43.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
11_S
Gren 11, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
58  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  1:12.41   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
12_S
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
50  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  1:03.65   
60  Ålander Johannes  1995  SK ENA  AC7995  25 m  1:04.78   
52  Lindberg Olle  1995  SK ENA  AT7995  25 m  1:05.37   
31  Walo Carl  1997  BÅLSTA SK  AV6197  25 m  1:15.06   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
13_S
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
158  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  39.78   
55  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  41.15   
56  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  42.33   
24  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  43.45   
33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  43.68   
174  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  44.01   
147  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  44.66   
74  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  45.18   
40  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  45.25   
10  13  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  45.69   
11  10  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  45.80   
12  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  50 m  46.55   
13  26  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  46.58   
14  59  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  46.88   
15  181  Strand Maja  2002  UPSALA S  BB7602  25 m  46.99   
16  145  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  47.29   
17  136  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  47.33   
18  168  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  47.33   
19  161  Molin Victoria  2000  VÄSTERÅS  AU5400  25 m  47.50   
20  92  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  47.59   
21  111  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  47.70   
22  139  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  48.43   
23  154  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  48.77   
24  80  Kronberg Sandra Lingman-Kronberg  2001  SS04  BM8201  25 m  48.85   
25  93  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  49.62   
26  12  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  49.88   
27  45  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m  50.10   
28  177  Mikaelsdotter Cornelia  2001  SS04  AH6801  25 m  50.51   
29  155  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  50.92   
30  118  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  51.26   
31  180  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  51.27   
32  96  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  25 m  51.41   
33  37  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  51.52   
34  108  Lithell Anna  2001  UPSALA S  BD4201  25 m  51.82   
35  132  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  52.05   
36  103  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  52.40   
37  162  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  52.47   
38  11  Boisard Isabelle  2003  BÅLSTA SK  AB7803  25 m  52.48   
39  116  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  52.51   
40  122  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  52.75   
41  97  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  52.93   
42  77  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  53.33   
43  82  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  53.51   
44  157  Lindberg Andrea  2002  VÄSTERÅS  BM1202  25 m  53.55   
45  81  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  53.70   
46  91  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  54.10   
47  159  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  54.20   
48  47  Mandrela Weronika  2000  OXELÖSUND  BK2200  25 m  54.97   
49  165  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  55.13   
50  41  Sjöberg Lina  2003  GIMO SS  AY1403  25 m  55.26   
51  99  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  55.53   
52  115  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  55.58   
53  76  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  56.14   
54  86  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  56.71   
55  173  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  56.72   
56  38  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  57.91   
57  124  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  58.13   
58  179  Johansson Wiberg Emma  2002  UPSALA S  BJ2402  25 m  58.27   
59  142  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  58.87   
60  170  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  59.39   
61  144  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  59.98   
62  Arpvall Sofia  2001  ÄLVSJÖ AIK  AP8801  50 m  1:00.48   
63  48  Wallin Tezla  2004  OXELÖSUND  AQ2404  25 m  1:00.55   
64  42  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:01.29   
65  137  Andersson Fanny  2004  VÄSTERÅS  AR5604  25 m  1:01.39   
66  151  Hallner Gry  2004  VÄSTERÅS  AP0604  25 m  1:03.32   
67  160  Molin Rebecka  2004  VÄSTERÅS  AG4204  25 m  1:03.76   
68  113  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:04.41   
69  150  Halén Agnes  2003  VÄSTERÅS  AQ2603  25 m  1:04.46   
70  119  Qvist Isabelle  2002  UPSALA S  AR5802  25 m  1:05.36   
71  46  Kleringer Miranda  2003  OXELÖSUND  BC4403  25 m     
72  83  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m     
73  85  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m     
74  90  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m     
75  95  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m     
76  110  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m     
77  114  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m     
78  128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m     
79  130  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
80  156  Hultgren Klara  2002  VÄSTERÅS  BO2402  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
14_S
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
54  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  41.95   
143  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  50 m  43.22   
135  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  44.29   
20  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  46.57   
178  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  47.70   
163  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  47.76   
79  Labiad Zakarias  2003  SS04  AI1903  25 m  48.89   
107  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  49.03   
149  Granfors Jakob  2001  VÄSTERÅS  AU1701  25 m  49.16   
10  84  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  49.41   
11  102  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  49.65   
12  117  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  49.68   
13  22  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  49.79   
14  125  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  50.08   
15  101  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  50.76   
16  105  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  51.19   
17  140  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  51.44   
18  94  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  51.97   
19  23  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  52.01   
20  146  Eriksson Oscar  2000  VÄSTERÅS  AN9700  25 m  52.19   
21  57  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  52.35   
22  36  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  52.79   
23  87  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  53.01   
24  172  Trollsfjord Casper  2002  VÄSTERÅS  AM2502  25 m  53.26   
25  121  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  53.46   
26  39  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  54.47   
27  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  55.18   
28  127  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  55.64   
29  126  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  56.44   
30  109  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  56.46   
31  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  57.12   
32  169  Saad-Nawaz Muhammad  2001  VÄSTERÅS  AV6501  25 m  57.33   
33  16  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  58.15   
34  148  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m  58.25   
35  78  Jantunen Sacke  2001  SS04  AV4301  50 m  1:00.11   
36  120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:00.35   
37  152  Hellström Jonatan  2003  VÄSTERÅS  AN6503  25 m  1:00.35   
38  49  Wallin William  2002  OXELÖSUND  AP0702  25 m  1:00.85   
39  Jernberg Nicolas  2001  ÄLVSJÖ AIK  AU4301  25 m  1:01.69   
40  164  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:02.53   
41  171  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:05.30   
42  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m     
43  34  Winberg Lucas  2002  BÅLSTA SK  AS7102  25 m     
44  88  Ardanius Lucas  2001  UPSALA S  AU7901  25 m     
45  98  Freeney Leo  2003  UPSALA S  AK9903  25 m     
46  129  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m     
47  166  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m     
48  167  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
15_S
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
43  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  35.75   
30  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  36.17   
133  Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m  41.18   
138  Bentrari Stella  1999  VÄSTERÅS  BE5299  25 m  42.93   
89  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  49.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
16_S
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
53  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  30.80   
51  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  33.86   
29  Sjösten Linus  1999  BÅLSTA SK  AI5199  25 m  36.10   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
17_S
Gren 17, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
58  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  1:24.39   
176  Vasiljeva Sofja  1996  ÄLVSJÖ AIK  BV9496  25 m     
16 år och yngre 
40  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  1:10.96   
43  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:16.78   
38  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
18_S
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
60  Ålander Johannes  1995  SK ENA  AC7995  25 m  1:12.93   
50  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  1:19.15   
52  Lindberg Olle  1995  SK ENA  AT7995  25 m  1:19.75   
31  Walo Carl  1997  BÅLSTA SK  AV6197  25 m  1:36.36   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
19_S
Gren 19, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
10  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  30.71   
55  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  31.39   
13  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  31.76   
26  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  32.52   
Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  32.55   
174  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  32.79   
33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  33.10   
44  Fernqvist Josefine  2000  OXELÖSUND  BK3200  25 m  33.40   
147  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  33.49   
10  158  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  33.71   
11  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  34.15   
12  59  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  34.31   
13  161  Molin Victoria  2000  VÄSTERÅS  AU5400  25 m  34.33   
14  56  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  34.54   
15  154  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  34.60   
16  24  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  34.76   
17  139  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  35.04   
18  45  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m  35.89   
19  74  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  36.04   
20  168  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  36.57   
21  136  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  36.70   
22  122  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  37.77   
23  12  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  37.87   
24  40  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  38.03   
25  145  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  38.08   
26  132  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  38.44   
27  108  Lithell Anna  2001  UPSALA S  BD4201  25 m  39.15   
28  47  Mandrela Weronika  2000  OXELÖSUND  BK2200  25 m  39.41   
29  37  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  39.73   
30  81  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  39.90   
31  118  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  40.18   
32  123  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  40.28   
33  41  Sjöberg Lina  2003  GIMO SS  AY1403  25 m  40.56   
34  111  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  40.68   
35  77  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  40.91   
36  180  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  40.93   
37  83  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  41.23   
38  99  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  41.29   
39  80  Kronberg Sandra Lingman-Kronberg  2001  SS04  BM8201  25 m  41.35   
40  116  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  41.43   
41  82  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  41.51   
42  177  Mikaelsdotter Cornelia  2001  SS04  AH6801  25 m  41.53   
43  76  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  41.55   
44  165  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  41.73   
45  115  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  42.02   
46  112  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m  42.07   
47  97  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  42.46   
48  113  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  42.54   
49  96  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  25 m  43.21   
50  93  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  43.28   
51  92  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  43.66   
52  95  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  43.71   
53  38  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  43.75   
54  103  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  43.80   
55  Arpvall Sofia  2001  ÄLVSJÖ AIK  AP8801  25 m  43.96   
56  155  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  44.04   
57  159  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  44.58   
58  100  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  45.27   
59  11  Boisard Isabelle  2003  BÅLSTA SK  AB7803  25 m  45.89   
60  91  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  46.17   
61  157  Lindberg Andrea  2002  VÄSTERÅS  BM1202  25 m  47.33   
62  181  Strand Maja  2002  UPSALA S  BB7602  25 m  48.38   
63  170  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  49.96   
64  162  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  50.12   
65  42  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  50.55   
66  86  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  50.99   
67  142  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  51.30   
68  173  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  51.40   
69  90  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  54.02   
70  134  Lindqvist Ingrid  2005  UPPLANDS-B  AG5805  25 m  54.23   
71  151  Hallner Gry  2004  VÄSTERÅS  AP0604  25 m  57.40   
72  160  Molin Rebecka  2004  VÄSTERÅS  AG4204  25 m  57.73   
73  179  Johansson Wiberg Emma  2002  UPSALA S  BJ2402  25 m  57.93   
74  144  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  58.16   
75  15  Ferraro Andrea  2004  BÅLSTA SK  AO4804  25 m  58.96   
76  150  Halén Agnes  2003  VÄSTERÅS  AQ2603  25 m  1:03.01   
77  48  Wallin Tezla  2004  OXELÖSUND  AQ2404  25 m  1:07.83   
78  19  Håkansson Tilde  2002  BÅLSTA SK  BL1802  25 m  1:17.12   
79  Ahlström Matilda  2003  BÅLSTA SK  AY4803  25 m     
80  14  Engström Linnea  2003  BÅLSTA SK  BI3603  25 m     
81  18  Håkansson Thea  2004  BÅLSTA SK  AR6204  25 m     
82  27  Nordgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m     
83  35  Öhrqvist Felicia  2004  BÅLSTA SK  AC2404  25 m     
84  46  Kleringer Miranda  2003  OXELÖSUND  BC4403  25 m     
85  110  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m     
86  114  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m     
87  119  Qvist Isabelle  2002  UPSALA S  AR5802  25 m     
88  124  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m     
89  128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m     
90  130  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
91  137  Andersson Fanny  2004  VÄSTERÅS  AR5604  25 m     
92  156  Hultgren Klara  2002  VÄSTERÅS  BO2402  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
20_S
Gren 20, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
54  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  30.57   
143  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  31.26   
20  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  33.13   
146  Eriksson Oscar  2000  VÄSTERÅS  AN9700  25 m  33.25   
153  Holmberg Jonathan  2000  VÄSTERÅS  AT1300  25 m  33.86   
178  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  34.08   
135  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  34.16   
107  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  34.99   
84  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  35.67   
10  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  36.35   
11  129  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m  36.50   
12  163  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  37.44   
13  22  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  37.46   
14  16  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  37.62   
15  105  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  37.69   
16  131  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  37.71   
17  104  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  37.86   
18  28  Sjösten Anton  2002  BÅLSTA SK  AA4302  25 m  37.96   
19  106  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  38.27   
20  140  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  38.28   
21  94  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  38.49   
22  39  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  39.21   
23  79  Labiad Zakarias  2003  SS04  AI1903  25 m  39.23   
24  101  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  39.29   
25  57  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  39.84   
26  125  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  39.88   
27  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  41.35   
28  121  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  41.38   
29  34  Winberg Lucas  2002  BÅLSTA SK  AS7102  25 m  42.49   
30  87  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  42.54   
31  23  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  42.62   
32  172  Trollsfjord Casper  2002  VÄSTERÅS  AM2502  25 m  43.17   
33  117  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  43.33   
34  126  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  43.69   
35  102  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  43.79   
36  127  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  44.12   
37  78  Jantunen Sacke  2001  SS04  AV4301  50 m  44.97   
38  49  Wallin William  2002  OXELÖSUND  AP0702  25 m  45.05   
39  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m  45.33   
40  149  Granfors Jakob  2001  VÄSTERÅS  AU1701  25 m  45.84   
41  169  Saad-Nawaz Muhammad  2001  VÄSTERÅS  AV6501  25 m  45.93   
42  Jernberg Nicolas  2001  ÄLVSJÖ AIK  AU4301  25 m  46.27   
43  120  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  47.85   
44  171  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  48.47   
45  175  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  ad6303  25 m  48.76   
46  152  Hellström Jonatan  2003  VÄSTERÅS  AN6503  25 m  51.88   
47  98  Freeney Leo  2003  UPSALA S  AK9903  25 m  53.72   
48  164  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:05.58   
49  17  Haider Adam  2003  BÅLSTA SK  AP7303  25 m     
50  21  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m     
51  25  Luth Theo  2004  BÅLSTA SK  AI2104  25 m     
52  32  Weiter Oliver  2004  BÅLSTA SK  AJ9304  25 m     
53  88  Ardanius Lucas  2001  UPSALA S  AU7901  25 m     
54  109  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m     
55  166  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m     
56  167  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
21_S
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
43  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  39.01   
30  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  40.10   
138  Bentrari Stella  1999  VÄSTERÅS  BE5299  25 m  44.13   
89  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  46.24   
133  Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m  50.20   
Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  50 m  50.91   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
22_S
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
53  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  32.65   
51  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  35.44   
29  Sjösten Linus  1999  BÅLSTA SK  AI5199  25 m  37.46   
141  Carlsson Hampus  1998  VÄSTERÅS  AV8998  25 m  48.18   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
23_S
Gren 23, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
58  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  1:03.71   
176  Vasiljeva Sofja  1996  ÄLVSJÖ AIK  BV9496  25 m     
16 år och yngre 
37  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  1:03.29   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
24_S
Gren 24, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
60  Ålander Johannes  1995  SK ENA  AC7995  25 m  55.42   
50  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  56.56   
52  Lindberg Olle  1995  SK ENA  AT7995  25 m  57.59   
31  Walo Carl  1997  BÅLSTA SK  AV6197  25 m  1:05.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
25_S
Gren 25, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
55  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:17.51   
147  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  1:19.64   
158  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:21.75   
13  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  1:23.29   
24  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:24.24   
33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:25.46   
154  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:25.71   
Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:26.12   
59  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:27.51   
10  139  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  1:28.71   
11  26  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  1:29.38   
12  161  Molin Victoria  2000  VÄSTERÅS  AU5400  25 m  1:29.87   
13  74  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:31.20   
14  56  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:32.10   
15  44  Fernqvist Josefine  2000  OXELÖSUND  BK3200  25 m  1:32.66   
16  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  1:34.27   
17  40  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  1:35.14   
18  128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  1:36.72   
19  112  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m  1:37.38   
20  12  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  1:37.43   
21  136  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  1:38.24   
22  122  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:38.87   
23  115  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:39.32   
24  81  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:39.41   
25  111  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:39.55   
26  37  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  1:39.68   
27  145  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:39.88   
28  82  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:40.41   
29  99  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:43.94   
30  118  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:43.96   
31  116  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:44.29   
32  76  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:44.54   
33  132  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  1:45.57   
34  97  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:47.41   
35  77  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:48.71   
36  92  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:48.80   
37  159  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:48.98   
38  103  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:49.54   
39  155  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  1:49.74   
40  177  Mikaelsdotter Cornelia  2001  SS04  AH6801  25 m  1:50.23   
41  Arpvall Sofia  2001  ÄLVSJÖ AIK  AP8801  25 m  1:53.96   
42  162  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  1:55.17   
43  173  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  2:02.97   
44  142  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  2:07.80   
45  11  Boisard Isabelle  2003  BÅLSTA SK  AB7803  25 m     
46  41  Sjöberg Lina  2003  GIMO SS  AY1403  25 m     
47  45  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m     
48  47  Mandrela Weronika  2000  OXELÖSUND  BK2200  25 m     
49  80  Kronberg Sandra Lingman-Kronberg  2001  SS04  BM8201  25 m     
50  93  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m     
51  95  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m     
52  96  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  25 m     
53  100  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m     
54  108  Lithell Anna  2001  UPSALA S  BD4201  25 m     
55  123  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m     
56  165  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m     
57  174  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
26_S
Gren 26, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
14 år och yngre 
54  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  1:16.76   
143  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  1:18.71   
135  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  1:27.56   
20  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:27.60   
178  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  1:29.02   
146  Eriksson Oscar  2000  VÄSTERÅS  AN9700  25 m  1:31.04   
84  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:31.70   
94  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  1:31.92   
163  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  1:35.22   
10  22  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:37.25   
11  104  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:37.91   
12  36  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  1:38.33   
13  101  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:39.81   
14  57  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:40.54   
15  79  Labiad Zakarias  2003  SS04  AI1903  25 m  1:41.93   
16  39  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  25 m  1:42.00   
17  106  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:43.43   
18  23  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:43.91   
19  140  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:43.98   
20  Falk Erik  2003  ÄLVSJÖ AIK  AL0103  25 m  1:44.01   
21  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  1:44.42   
22  131  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:46.72   
23  16  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  1:48.43   
24  105  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:53.85   
25  127  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  2:09.45   
26  126  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  2:09.83   
27  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m     
28  49  Wallin William  2002  OXELÖSUND  AP0702  25 m     
29  87  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m     
30  102  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
31  107  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m     
32  117  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m     
33  121  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m     
34  125  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m     
35  129  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m     
36  149  Granfors Jakob  2001  VÄSTERÅS  AU1701  25 m     
37  152  Hellström Jonatan  2003  VÄSTERÅS  AN6503  25 m     
38  153  Holmberg Jonathan  2000  VÄSTERÅS  AT1300  25 m     
39  169  Saad-Nawaz Muhammad  2001  VÄSTERÅS  AV6501  25 m     
40  171  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m     
41  172  Trollsfjord Casper  2002  VÄSTERÅS  AM2502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
27_S
Gren 27, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
43  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:22.61   
30  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  1:22.62   
138  Bentrari Stella  1999  VÄSTERÅS  BE5299  25 m  1:30.53   
133  Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m  1:36.50   
89  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  1:38.02   
Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
28_S
Gren 28, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
53  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  1:09.40   
51  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  1:16.87   
29  Sjösten Linus  1999  BÅLSTA SK  AI5199  25 m  1:23.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
29_S
Gren 29, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
58  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  2:35.52   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 
30_S
Gren 30, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 - 99 år 
50  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  2:19.35   
60  Ålander Johannes  1995  SK ENA  AC7995  25 m  2:19.43   
52  Lindberg Olle  1995  SK ENA  AT7995  25 m  2:19.65   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  27 januari 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  19:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner