Deltagarlista Gren 1-26 
 
  Tävling  Poängsim 4    Utskriftsdatum  21 maj 2014   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  15:29   
  Arrangör  US         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 maj 2014         
 
 
Gren 1, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Jai Sara  1998  UPSALA S  BK0898  25 m  1:19.53   
135  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  1:22.90   
16  Blom Wilma  1998  UPSALA S  BL6898  25 m  1:24.03   
44  Grele Linnea  1995  UPSALA S  BV0295  25 m  1:27.51   
134  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  1:35.06   
82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:36.41   
58  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:36.99   
39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:37.85   
12  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  1:38.02   
10  90  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:39.32   
11  99  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:40.73   
12  92  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:41.10   
13  18  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:42.25   
14  122  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:45.06   
15  17  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:48.80   
16  35  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  25 m  1:48.89   
17  158  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:51.21   
18  29  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:52.51   
19  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m     
20  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m     
21  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m     
22  Andersson Malin  2000  UPSALA S  BO6200  25 m     
23  68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m     
24  72  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m     
25  98  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m     
26  101  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
27  128  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m     
28  152  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
 
Gren 2, 100m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:10.62   
75  Lind Zacharias  1998  UPSALA S  AI7798  25 m  1:22.89   
150  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m  1:36.31   
50  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:37.70   
57  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:38.65   
153  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:46.72   
144  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:54.51   
10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  2:00.96   
143  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  2:09.83   
10  63  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m     
11  77  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m     
12  78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m     
13  106  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
14  110  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m     
15  148  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m     
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  21.50   
Andersson Malin  2000  UPSALA S  BO6200  25 m  23.12   
120  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  24.19   
152  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  25.14   
158  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  25.90   
Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  26.48   
26  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  26.55   
128  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  27.93   
15  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
10  21  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m     
11  31  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
12  46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m     
13  51  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
14  62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m     
15  82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m     
16  88  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m     
17  89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m     
18  98  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m     
19  101  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
20  137  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
21  171  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S    25 m     
 
Gren 4, 25m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  24.29   
106  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  25.52   
143  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  26.86   
144  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  32.87   
27  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m     
40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m     
43  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
77  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m     
10  85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m     
11  91  Naves Herkko  2001  UPSALA S  AW5301  25 m     
12  126  Sörbom Kasper  2001  UPSALA S  AU8101  25 m     
13  136  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m     
14  160  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m     
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
20  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  33.49   
59  Jai Sara  1998  UPSALA S  BK0898  25 m  36.44   
147  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  45.95   
39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  46.48   
58  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  46.58   
45  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  49.65   
99  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  49.96   
122  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  50 m  52.47   
17  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  50 m  52.59   
10  92  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  56.27   
11  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m     
12  18  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m     
13  35  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  25 m     
14  68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m     
15  72  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m     
16  84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m     
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Sundström Johan  1996  UPSALA S  AJ9396  25 m  30.90   
41  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  49.10   
153  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  49.95   
57  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m     
65  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m     
107  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m     
139  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m     
150  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m     
 
Gren 7, 100m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  1:43.66   
58  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:45.27   
119  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m     
 
Gren 8, 100m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Arlasjö Simon  1996  UPSALA S  AW3796  25 m  1:12.47   
71  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:35.45   
60  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m     
95  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m     
 
Gren 9, 25m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
73  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  24.93   
167  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  25.27   
55  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  25.60   
138  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  25.97   
70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  26.20   
146  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  26.67   
142  Wallin Maja  2005  UPSALA S  AK5405  25 m  27.27   
54  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  27.45   
133  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  27.58   
10  161  Hedegran Izabelle  2003  UPSALA S  AV0603  25 m  27.63   
11  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  29.07   
12  13  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  29.39   
13  83  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  29.58   
14  157  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  30.04   
15  28  Danell-Karlberg Josefine  2002  UPSALA S  BP7202  25 m  31.46   
16  69  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  31.71   
17  112  Sjöberg Maria  2003  UPSALA S  BI2203  25 m  32.06   
18  113  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  33.13   
19  52  Hersan Lorin  2002  UPSALA S  BP9202  25 m  34.69   
20  37  Faye Isabelle  2003  UPSALA S  BH7803  25 m     
21  125  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
22  131  Thell Penina  2001  UPSALA S  BT9801  25 m     
23  145  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
24  154  von Below Lisa  2002  UPSALA S  BM7802  25 m     
25  155  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m     
26  159  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S    25 m     
27  172  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 10, 25m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  25.30   
Ahlen Alexander  2006  UPSALA S  AB2506  25 m  25.94   
38  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  26.74   
25  Cato Albin  2003  UPSALA S  AQ9503  25 m  27.77   
49  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  30.83   
162  Enroth Hampus  2004  UPSALA S  AJ6304  25 m  31.12   
61  Josephson Filip  2006  UPSALA S  AB3506  25 m  32.19   
140  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  42.04   
76  Lindholm Castor  2005  UPSALA S    25 m     
10  93  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S    25 m     
11  96  Noren Gabriel  2004  UPSALA S  AK8904  25 m     
12  111  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m     
13  117  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m     
14  163  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
15  164  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Blom Wilma  1998  UPSALA S  BL6898  25 m  35.80   
12  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  43.19   
62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  44.64   
84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  45.45   
92  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  45.64   
51  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  46.32   
129  Tasso Adriana  2001  UPSALA S  BI1401  25 m  46.48   
18  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  46.78   
68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  46.88   
10  39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  46.98   
11  31  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  47.31   
12  88  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  48.30   
13  98  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  48.36   
14  118  Strand Maja  2002  UPSALA S  BB7602  25 m  48.39   
15  35  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  25 m  48.58   
16  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  48.77   
17  122  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  50 m  48.87   
18  74  Lawyer Hanna  2002  UPSALA S  AR2802  25 m  49.37   
19  15  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  49.73   
20  137  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  49.75   
21  72  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  51.02   
22  158  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  51.03   
23  168  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  51.70   
24  80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  51.80   
25  104  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  51.84   
26  17  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  52.02   
27  152  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  52.14   
28  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  52.58   
29  81  Lundström Agnes  2004  UPSALA S  AU4204  25 m  53.65   
30  165  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m  53.83   
31  33  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  54.02   
32  23  Cam Amelie  2003  UPSALA S  AY3603  25 m  54.10   
33  14  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  55.49   
34  109  Rodhe Karin  2001  UPSALA S  BI0401  25 m  55.80   
35  26  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  56.31   
36  128  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  57.72   
37  123  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  1:01.17   
38  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m     
39  21  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m     
40  30  Duskhu Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
41  66  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
42  94  Nordström Elin  2002  UPSALA S  BL5802  25 m     
43  101  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
44  105  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
45  116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
46  120  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m     
47  147  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m     
 
Gren 12, 50m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  34.80   
41  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  50 m  46.54   
27  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  46.60   
150  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m  46.60   
50  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  46.70   
148  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  50 m  47.10   
85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  48.02   
136  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  48.09   
63  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  49.55   
10  107  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  50.04   
11  34  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  50.05   
12  40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  50.62   
13  110  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  50.99   
14  143  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  51.07   
15  170  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m  51.41   
16  95  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  51.64   
17  77  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  51.81   
18  106  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  51.84   
19  103  Pekar Felix  2001  UPSALA S  AN4301  25 m  51.95   
20  32  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  52.21   
21  144  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  52.64   
22  10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  52.66   
23  169  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  52.99   
24  78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  53.11   
25  160  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  53.43   
26  65  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  54.44   
27  24  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  56.01   
28  124  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  1:00.45   
29  132  Tran Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m  1:02.19   
30  22  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
31  79  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m     
32  91  Naves Herkko  2001  UPSALA S  AW5301  25 m     
33  97  Norén Alexander  2000  UPSALA S  AY6500  25 m     
34  100  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m     
35  102  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
36  108  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
37  166  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m     
 
Gren 13, 100m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Blom Wilma  1998  UPSALA S  BL6898  25 m  1:18.56   
29  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  50 m  1:36.60   
99  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:37.08   
82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:38.65   
119  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:40.33   
45  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:44.92   
58  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  1:51.03   
 
Gren 14, 100m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
141  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  1:27.56   
126  Sörbom Kasper  2001  UPSALA S  AU8101  25 m  1:37.73   
139  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:38.89   
57  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:39.05   
153  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:40.29   
60  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:41.51   
48  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m     
 
Gren 15, 25m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
154  von Below Lisa  2002  UPSALA S  BM7802  25 m  28.05   
120  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  28.11   
89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  28.13   
66  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  28.31   
167  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  28.35   
165  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m  28.69   
Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m  29.16   
112  Sjöberg Maria  2003  UPSALA S  BI2203  25 m  29.47   
94  Nordström Elin  2002  UPSALA S  BL5802  25 m  29.63   
10  23  Cam Amelie  2003  UPSALA S  AY3603  25 m  29.93   
11  149  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  30.43   
12  54  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  31.09   
13  113  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  31.26   
14  123  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  31.73   
15  155  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  31.76   
16  28  Danell-Karlberg Josefine  2002  UPSALA S  BP7202  25 m     
17  67  Krehla Emilia  2001  UPSALA S  BS1801  25 m     
18  105  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
19  116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
20  130  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m     
21  137  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
22  142  Wallin Maja  2005  UPSALA S  AK5405  25 m     
23  145  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
24  171  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S    25 m     
25  172  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 16, 25m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Hilding Martin  2000  UPSALA S  AY3700  25 m  28.07   
132  Tran Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m  28.95   
34  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  29.95   
22  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  30.23   
56  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  30.42   
102  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  30.91   
49  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  33.54   
166  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  34.05   
111  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  34.22   
10  140  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  34.42   
11  36  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m  36.11   
12  117  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  38.17   
13  Ahlen Alexander  2006  UPSALA S  AB2506  25 m     
14  38  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
15  76  Lindholm Castor  2005  UPSALA S    25 m     
16  93  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S    25 m     
17  97  Norén Alexander  2000  UPSALA S  AY6500  25 m     
18  162  Enroth Hampus  2004  UPSALA S  AJ6304  25 m     
19  163  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
20  173  Heed Vincent  2003  UPSALA S    25 m     
 
Gren 17, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
20  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  37.84   
59  Jai Sara  1998  UPSALA S  BK0898  25 m  38.12   
135  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  39.79   
134  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  40.27   
44  Grele Linnea  1995  UPSALA S  BV0295  25 m  41.51   
58  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  51.09   
84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  51.27   
46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  51.34   
74  Lawyer Hanna  2002  UPSALA S  AR2802  25 m  51.35   
10  39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  52.20   
11  129  Tasso Adriana  2001  UPSALA S  BI1401  25 m  52.41   
12  29  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  52.87   
13  13  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  53.27   
14  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  53.57   
15  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  53.85   
16  31  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  54.01   
17  12  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  54.08   
18  15  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  54.10   
19  161  Hedegran Izabelle  2003  UPSALA S  AV0603  25 m  54.25   
20  21  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  54.54   
21  109  Rodhe Karin  2001  UPSALA S  BI0401  25 m  54.56   
22  68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  54.58   
23  72  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  55.17   
24  158  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  55.43   
25  51  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  55.51   
26  128  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  55.62   
27  26  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  55.83   
28  122  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  56.03   
29  Andersson Malin  2000  UPSALA S  BO6200  25 m  56.36   
30  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  56.71   
31  104  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  57.24   
32  33  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  58.57   
33  168  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  58.61   
34  152  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  59.04   
35  14  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:01.81   
36  80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:01.98   
37  88  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:02.55   
38  Ahlin-Öst Frida  2003  UPSALA S  BH5803  25 m     
39  70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
40  81  Lundström Agnes  2004  UPSALA S  AU4204  25 m     
41  101  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
42  114  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m     
43  125  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
44  147  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m     
45  157  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 18, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  35.72   
75  Lind Zacharias  1998  UPSALA S  AI7798  25 m  45.03   
126  Sörbom Kasper  2001  UPSALA S  AU8101  25 m  50.04   
47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  50.11   
110  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  50.24   
63  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  51.90   
85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  52.33   
10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  53.01   
48  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  53.19   
10  144  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  50 m  53.82   
11  78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  53.94   
12  50  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  53.95   
13  27  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  54.23   
14  170  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m  54.25   
15  107  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  54.58   
16  143  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  55.76   
17  136  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  56.34   
18  103  Pekar Felix  2001  UPSALA S  AN4301  25 m  56.76   
19  65  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  57.28   
20  106  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  58.55   
21  19  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  58.80   
22  160  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  59.51   
23  169  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  1:00.17   
24  153  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:00.74   
25  24  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  1:00.75   
26  32  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m     
27  64  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
28  91  Naves Herkko  2001  UPSALA S  AW5301  25 m     
29  108  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
30  148  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m     
31  151  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m     
 
Gren 19, 100m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:38.67   
99  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:42.40   
35  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  25 m  1:44.82   
92  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:44.95   
17  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:45.06   
118  Strand Maja  2002  UPSALA S  BB7602  25 m  1:47.37   
90  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:53.16   
86  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:43.85   
41  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:48.46   
40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  1:51.73   
60  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m     
139  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m     
150  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m     
 
Gren 21, 25m Crawl Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  21.21   
146  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  22.21   
120  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  22.99   
81  Lundström Agnes  2004  UPSALA S  AU4204  25 m  23.43   
66  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  23.46   
123  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  23.76   
161  Hedegran Izabelle  2003  UPSALA S  AV0603  25 m  23.99   
89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  25.21   
23  Cam Amelie  2003  UPSALA S  AY3603  25 m  25.29   
10  105  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  25.53   
11  33  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  25.64   
12  138  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  26.01   
13  54  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  26.04   
14  Ahlin-Öst Frida  2003  UPSALA S  BH5803  25 m  26.13   
15  157  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  26.32   
16  Andersson Malin  2000  UPSALA S  BO6200  25 m  27.40   
17  113  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  30.40   
18  69  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  30.71   
19  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  37.46   
20  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m     
21  28  Danell-Karlberg Josefine  2002  UPSALA S  BP7202  25 m     
22  30  Duskhu Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
23  52  Hersan Lorin  2002  UPSALA S  BP9202  25 m     
24  73  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
25  83  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m     
26  116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
27  130  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m     
28  131  Thell Penina  2001  UPSALA S  BT9801  25 m     
29  137  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
30  142  Wallin Maja  2005  UPSALA S  AK5405  25 m     
31  159  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S    25 m     
32  171  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S    25 m     
33  172  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 22, 25m Crawl Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Matkoski Alexander  1996  UPSALA S  AG2796  25 m  17.62   
40  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  21.91   
102  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  23.44   
36  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m  23.68   
166  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  23.79   
151  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m  23.80   
111  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  23.95   
22  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  24.61   
132  Tran Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m  25.67   
10  79  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  26.26   
11  49  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  27.21   
12  97  Norén Alexander  2000  UPSALA S  AY6500  25 m  27.25   
13  61  Josephson Filip  2006  UPSALA S  AB3506  25 m  27.80   
14  75  Lind Zacharias  1998  UPSALA S  AI7798  25 m  27.89   
15  162  Enroth Hampus  2004  UPSALA S  AJ6304  25 m  28.56   
16  Ahlen Alexander  2006  UPSALA S  AB2506  25 m     
17  11  Arlasjö Simon  1996  UPSALA S  AW3796  25 m     
18  25  Cato Albin  2003  UPSALA S  AQ9503  25 m     
19  38  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
20  42  Granelli Jakob  1995  UPSALA S  AY7995  25 m     
21  53  Hilding Martin  2000  UPSALA S  AY3700  25 m     
22  56  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
23  76  Lindholm Castor  2005  UPSALA S    25 m     
24  121  Sundström Johan  1996  UPSALA S  AJ9396  25 m     
25  140  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m     
26  156  Öncu Roger  1997  UPSALA S  AQ3397  25 m     
27  163  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
28  164  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m     
29  173  Heed Vincent  2003  UPSALA S    25 m     
 
Gren 23, 50m Crawl Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
20  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  30.56   
135  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  31.34   
16  Blom Wilma  1998  UPSALA S  BL6898  25 m  31.46   
59  Jai Sara  1998  UPSALA S  BK0898  25 m  32.98   
44  Grele Linnea  1995  UPSALA S  BV0295  25 m  35.50   
147  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  37.57   
134  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  37.92   
35  Eriksson Elice  2002  UPSALA S  BB0802  50 m  38.89   
92  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  39.92   
10  122  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  40.28   
11  29  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  40.97   
12  98  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  41.32   
13  62  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  41.46   
14  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  42.58   
15  46  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  42.62   
16  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  42.85   
17  74  Lawyer Hanna  2002  UPSALA S  AR2802  25 m  43.13   
18  129  Tasso Adriana  2001  UPSALA S  BI1401  25 m  43.21   
19  17  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  43.66   
20  72  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  44.56   
21  31  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  44.92   
22  67  Krehla Emilia  2001  UPSALA S  BS1801  25 m  44.95   
23  15  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  45.09   
24  51  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.55   
25  109  Rodhe Karin  2001  UPSALA S  BI0401  25 m  45.94   
26  26  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  46.41   
27  101  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  46.42   
28  104  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  47.35   
29  158  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  47.54   
30  94  Nordström Elin  2002  UPSALA S  BL5802  25 m  47.90   
31  21  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  48.35   
32  118  Strand Maja  2002  UPSALA S  BB7602  25 m  48.38   
33  145  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  48.49   
34  14  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  48.57   
35  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  49.75   
36  13  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  50.91   
37  168  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  51.19   
38  128  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  51.41   
39  152  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  52.81   
40  149  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  53.65   
41  80  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  54.76   
42  55  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
43  70  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
44  86  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
45  114  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m     
46  133  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
47  165  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m     
48  167  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m     
 
Gren 24, 50m Crawl Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  28.79   
75  Lind Zacharias  1998  UPSALA S  AI7798  25 m  31.10   
110  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  40.57   
63  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  40.63   
136  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  41.77   
148  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  50 m  42.00   
47  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  42.28   
10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  42.54   
143  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  42.94   
10  144  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  50 m  43.27   
11  27  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  43.45   
12  43  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  43.64   
13  48  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  43.87   
14  115  Snöbohm Edward  2002  UPSALA S  AU8102  25 m  44.47   
15  85  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  45.30   
16  34  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  45.38   
17  77  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  46.05   
18  170  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m  46.13   
19  107  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  47.16   
20  160  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  47.48   
21  106  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  47.85   
22  24  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  47.94   
23  78  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  48.66   
24  103  Pekar Felix  2001  UPSALA S  AN4301  25 m  49.77   
25  19  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  49.86   
26  169  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  50.51   
27  65  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  52.14   
28  64  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  53.76   
29  32  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m     
30  108  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
 
Gren 25, 100m Crawl Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  1:12.52   
119  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  1:23.34   
99  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:25.95   
90  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  50 m  1:26.96   
58  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  50 m  1:28.14   
88  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:28.89   
45  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:29.06   
82  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:33.77   
39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:35.51   
10  92  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:43.15   
11  18  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m     
12  68  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m     
13  84  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m     
 
Gren 26, 100m Crawl Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Sundström Johan  1996  UPSALA S  AJ9396  25 m  1:05.22   
11  Arlasjö Simon  1996  UPSALA S  AW3796  25 m  1:05.23   
71  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:14.79   
141  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  1:15.84   
75  Lind Zacharias  1998  UPSALA S  AI7798  25 m  1:18.35   
60  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:18.57   
95  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:23.15   
153  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:24.01   
50  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  50 m  1:25.92   
10  139  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:27.07   
11  41  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:28.01   
12  57  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  50 m  1:30.04   
13  91  Naves Herkko  2001  UPSALA S  AW5301  25 m     
14  126  Sörbom Kasper  2001  UPSALA S  AU8101  25 m     
15  150  Westring Douglas  2001  UPSALA S  AU7101  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  21 maj 2014 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  15:29