Deltagarlista Gren 1-58 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 2    Utskriftsdatum  31 oktober 2015   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  21:24   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 november 2015         
 
 
Gren 1, 200m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:18.67   
155  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:19.12   
112  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:20.42   
184  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:20.70   
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:22.07   
204  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  2:22.43   
81  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:25.91   
84  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:26.03   
171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:26.84   
10  182  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:30.85   
11  156  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:31.32   
12  174  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:32.37   
13  73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  2:32.68   
14  297  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:33.25   
15  192  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  2:33.55   
16  68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:36.16   
17  69  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  50 m  2:36.37   
18  265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:36.42   
19  276  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  2:37.70   
20  107  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:37.98   
21  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  2:39.05   
22  121  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  2:40.87  RES 
23  22  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:42.37  RES 
24  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  2:47.81  RES 
25  66  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:48.78  RES 
26  52  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:50.36  RES 
 
Gren 2, 200m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
306  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:20.85   
252  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  2:32.99   
175  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:33.00   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:34.42   
309  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  2:34.71   
65  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:35.84   
229  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  2:37.28   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  50 m  2:44.48   
248  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:44.49   
10  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:47.16   
11  282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  50 m  2:48.63   
12  62  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:53.56   
13  294  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:59.29   
14  33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  3:16.09   
 
Gren 3, 200m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  1:55.51   
160  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:04.18   
105  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:06.15   
234  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:10.56   
222  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:11.81   
143  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:12.39   
109  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:12.47   
144  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:14.34   
198  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:15.15   
10  85  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:16.69   
11  99  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  2:17.67   
12  226  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:18.50   
13  242  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  2:20.37   
14  148  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  50 m  2:20.90   
15  39  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  2:20.94   
16  257  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  2:22.48   
17  165  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  2:24.60   
18  118  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  2:26.48   
19  205  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  50 m  2:28.66   
20  216  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:30.19   
21  56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  2:30.93   
22  201  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  25 m  2:32.80  RES 
23  195  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  50 m  2:35.56  RES 
24  117  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  2:40.51  RES 
25  167  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  2:49.36  RES 
26  95  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  3:21.50  RES 
 
Gren 4, 200m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
235  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  2:09.00   
259  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  2:11.57   
77  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:13.48   
240  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  2:17.68   
106  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:17.91   
313  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  2:18.65   
91  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:20.01   
196  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:22.71   
219  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:23.16   
10  128  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  2:26.10   
11  100  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:26.99   
12  310  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  2:26.99   
13  80  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  2:29.66   
14  101  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:29.97   
15  298  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:30.24   
16  203  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  2:31.10   
17  124  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  50 m  2:31.77   
18  54  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  2:32.20   
19  217  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:32.84   
20  246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:33.12   
21  230  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  50 m  2:33.36   
22  36  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  2:33.59  RES 
23  295  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:33.89  RES 
24  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:33.95  RES 
25  271  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  2:34.11  RES 
26  27  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  2:35.52  RES 
 
Gren 5, 1500m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  16:45.70   
112  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  17:24.68   
147  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  17:51.06   
133  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  18:05.06   
265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  18:39.25   
22  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  19:19.46   
287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  20:28.34   
48  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  20:58.85   
 
Gren 6, 200m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
304  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:08.88   
175  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:10.36   
306  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:10.73   
86  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  2:14.63   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:15.32   
53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:15.35   
169  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:15.45   
178  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:16.27   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:16.46   
10  65  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:16.99   
11  308  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  2:18.43   
12  127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:18.55   
13  177  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  2:18.87   
14  104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:19.22   
15  294  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:19.65   
16  258  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:20.95   
17  87  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:21.19   
18  63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:22.23   
19  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:24.00   
20  38  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  2:24.16   
21  243  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  2:24.31   
22  285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  2:24.88  RES 
23  33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:26.03  RES 
24  187  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:27.21  RES 
25  314  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  2:28.52  RES 
26  35  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  2:28.86  RES 
 
Gren 7, 400m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  4:45.41   
228  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  4:53.80   
29  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  4:55.38   
199  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  4:58.18   
278  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  4:58.91   
185  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  5:01.72   
161  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  5:02.74   
162  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  5:03.31   
154  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  5:14.30   
10  46  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  5:16.94   
11  21  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  5:17.25   
12  268  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  5:22.10   
13  103  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  5:22.87   
14  256  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  5:26.10   
15  130  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  5:27.00   
16  288  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  5:29.26   
17  244  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  5:30.19   
18  277  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  5:32.31   
19  89  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  5:32.44   
20  193  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  5:34.51   
21  239  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  5:39.07   
22  311  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  5:41.30  RES 
23  30  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  5:41.45  RES 
24  149  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  5:43.09  RES 
25  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  5:43.65  RES 
26  126  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  5:52.55  RES 
 
Gren 8, 200m Medley F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
145  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  2:28.62   
255  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:28.71   
207  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:30.41   
247  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  2:34.50   
307  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  2:35.84   
245  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  2:37.57   
273  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  2:40.31   
150  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  2:41.20   
220  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:41.24   
10  251  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:41.30   
11  45  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:41.56   
12  213  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:41.68   
13  40  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:42.14   
14  108  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:42.15   
15  267  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  2:42.59   
16  90  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:43.41   
17  296  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:43.79   
18  88  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:44.03   
19  102  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:44.85   
20  281  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  2:45.95   
21  200  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  2:47.00   
22  241  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  2:47.90  RES 
23  16  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:48.08  RES 
24  236  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  2:48.20  RES 
25  173  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:49.02  RES 
26  272  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  2:49.53  RES 
 
Gren 9, 200m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
238  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  2:21.58   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:27.46   
73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  2:41.09   
171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:42.91   
156  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:45.16   
133  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  50 m  2:45.36   
297  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:49.23   
107  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:50.01   
68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:50.08   
10  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  2:55.14   
11  66  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:59.05   
12  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  3:02.84   
13  70  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  3:03.43   
14  224  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  3:05.72   
15  98  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  3:13.48   
16  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  3:25.28   
 
Gren 10, 100m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
176  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:05.41   
86  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  1:06.84   
304  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:06.97   
97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:08.37   
189  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:08.82   
178  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:09.54   
280  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  1:10.25   
49  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:10.35   
44  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:10.89   
10  152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:11.39   
11  285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:11.65   
12  282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  1:11.66   
13  169  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:12.28   
14  104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  1:13.78   
15  308  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:13.92   
16  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:15.17   
17  87  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:15.38   
18  284  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  1:15.75   
19  35  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  1:15.84   
20  248  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:16.60   
21  63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:17.18   
22  187  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:17.64   
23  38  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  1:17.72   
24  64  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:18.98   
25  19  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:20.04   
26  170  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  50 m  1:20.86   
27  269  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:22.59   
28  114  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:23.23   
29  50  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:23.39   
30  115  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:23.80   
31  62  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:23.88   
32  266  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  1:25.09   
33  188  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:25.15   
34  274  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:26.20   
35  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:26.73   
36  183  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:27.46  RES 
37  197  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:29.91  RES 
 
Gren 11, 100m Fjärilsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  58.55   
105  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:04.18   
198  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:06.23   
234  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:08.12   
226  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:08.13   
143  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:08.20   
144  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:08.73   
160  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  1:08.74   
109  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:10.42   
10  85  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:11.84   
11  148  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:12.70   
12  242  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:13.78   
13  257  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:15.97   
14  222  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:16.23   
15  201  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  25 m  1:16.49   
16  118  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  1:16.57   
17  56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:17.43   
18  165  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:17.85   
19  99  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  1:20.63   
20  205  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:22.27   
21  117  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  1:23.78   
22  95  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  1:50.27   
 
Gren 12, 100m Fjärilsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
259  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:05.91   
313  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:12.02   
217  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:12.98   
106  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:13.56   
246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:14.75   
172  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:14.78   
196  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:14.91   
219  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:15.73   
100  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:16.79   
10  54  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:17.13   
11  240  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  1:17.80   
12  310  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:18.77   
13  125  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:20.64   
14  101  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  1:20.71   
15  203  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:22.26   
16  116  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  1:23.16   
17  55  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:23.20   
18  298  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:24.08   
19  249  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  1:25.00   
20  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:25.84   
21  295  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:26.37   
22  271  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:26.72   
23  132  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  50 m  1:28.10   
24  221  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:28.28   
25  36  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  1:30.58   
26  27  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  1:32.03   
27  96  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  1:33.01   
 
Gren 13, 4X100m Medley P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Eskilstuna Po16  1999  ESKILSTUNA    25 m  4:25.70   
157  Karlstad Herrar [1999]  1999  KARLSTAD    25 m  4:30.66   
94  Falun Herrar Lag 1  1999  FALUN    25 m  4:34.47   
293  Ösa Herrar  1999  ÖSA    25 m  4:40.48   
26  Borlänge Herrar [2001]  2001  BORLÄNGE    25 m  5:33.16   
 
Gren 14, 4X100m Frisim F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
315  Strängnäs Damer [1999]  1999  STRÄNGNÄS    25 m  4:04.43   
179  Ludvika SS Damer Lag 1  1999  LUDVIKA SS    25 m  4:07.86   
75  Eskilstuna Fl16  1999  ESKILSTUNA    25 m  4:11.56   
92  Falun Damer Lag 1  2000  FALUN    25 m  4:15.56   
290  Ösa Damer Lag 1  2001  ÖSA    25 m  4:18.04   
316  Strängnäs Damer 2  2001  STRÄNGNÄS    25 m  4:19.15   
180  Ludvika SS Damer Lag 2  1999  LUDVIKA SS    25 m  4:22.49   
138  Karlskoga 1  1999  KARLSKO SF    25 m  4:23.97   
260  Västerås Damer [1999]  1999  VÄSTERÅS    25 m  4:25.76   
10  139  Karlskoga 2  1999  KARLSKO SF    25 m  4:48.89   
11  291  Ösa Damer Lag 2  2001  ÖSA    25 m  4:50.65   
12  141  Karlskoga 3  1999  KARLSKO SF    25 m  5:01.10   
 
Gren 15, 200m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
304  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:25.95   
176  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:27.00   
252  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  2:27.78   
177  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  2:27.85   
175  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:27.88   
86  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  2:28.06   
306  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:29.95   
282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:31.65   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:31.74   
10  57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:32.52   
11  309  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  2:34.39   
12  104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:36.26   
13  65  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:37.16   
14  280  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  2:37.70   
15  49  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:37.85   
16  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:37.89   
17  44  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:38.17   
18  258  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:38.39   
19  152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:39.02   
20  127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:39.34   
21  312  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:39.57   
22  189  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:39.69  RES 
23  53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:39.93  RES 
24  243  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  2:40.17  RES 
25  178  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:40.30  RES 
26  63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:41.60  RES 
 
Gren 16, 200m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:17.01   
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:18.91   
22  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:44.25   
48  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:51.54   
69  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  50 m  2:55.13   
68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:59.93   
 
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
145  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:00.39   
307  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:01.60   
267  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:02.61   
255  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:02.69   
150  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:03.85   
213  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:04.08   
247  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:04.34   
173  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:04.76   
45  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:05.03   
10  214  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:05.12   
11  153  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:05.52   
12  40  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:05.59   
13  251  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:05.69   
14  220  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:05.82   
15  200  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:05.85   
16  245  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:06.08   
17  102  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:06.25   
18  134  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:06.33   
19  305  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:06.48   
20  16  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:06.52   
21  296  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:06.87   
22  272  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:06.91   
23  191  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:07.42   
24  90  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:07.55   
25  206  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:07.62   
26  88  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:07.89   
27  301  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:08.24   
28  108  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:08.25   
29  83  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  1:08.38   
30  241  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:08.65   
31  236  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:08.88   
32  12  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:09.24   
33  289  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:09.53   
34  78  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:09.56   
35  186  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:09.71   
36  253  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:09.91  RES 
37  299  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:10.03  RES 
38  181  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:10.06  RES 
39  43  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:10.38  RES 
40  281  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:11.20  RES 
 
Gren 18, 100m Ryggsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
278  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:07.47   
162  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:07.52   
199  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:12.15   
194  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  1:12.54   
161  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:13.09   
103  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:14.05   
29  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:14.40   
185  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:14.75   
228  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:17.43   
10  288  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:17.74   
11  130  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:18.81   
12  277  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  1:18.87   
13  256  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:19.60   
14  21  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:20.36   
15  244  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:20.82   
16  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:20.94   
17  154  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:22.25   
18  164  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:23.06   
19  302  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:23.22   
20  149  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:23.92   
21  89  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:24.08   
22  268  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:24.12   
23  46  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:24.16   
24  193  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:25.77   
25  233  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:27.22   
26  51  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:27.26   
27  270  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:28.81   
28  28  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  1:31.72   
29  11  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:31.86   
30  31  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:32.25   
31  239  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:33.65   
32  254  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:35.05   
33  30  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:38.26   
34  126  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  1:38.41   
35  23  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:58.08   
 
Gren 19, 200m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
177  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  2:37.81   
252  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  2:40.86   
282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:44.30   
170  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:44.42   
104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:46.05   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:46.70   
312  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:48.99   
152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:50.77   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:51.38   
10  248  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:53.62   
11  49  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:55.87   
12  243  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  2:56.39   
13  258  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:57.92   
14  229  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  2:59.03   
15  62  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  3:01.83   
16  308  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  3:02.25   
17  187  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  3:03.10   
18  285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  3:04.91   
19  115  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  3:07.95   
20  166  Wahlström Thea  2000  KATRINEHOL  AY4200  25 m  3:08.68   
21  183  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:14.99   
22  50  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  3:17.15  RES 
23  135  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  3:17.80  RES 
24  64  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  3:17.96  RES 
25  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:24.21  RES 
26  114  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  3:33.49  RES 
 
Gren 20, 200m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  2:00.10   
112  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:00.36   
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:02.40   
155  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:02.42   
147  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  2:04.64   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:05.31   
184  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:07.00   
81  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:09.14   
265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:09.26   
10  84  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:09.53   
11  133  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:09.86   
12  82  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  2:10.72   
13  171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:10.81   
14  41  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m  2:11.03   
15  156  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:11.06   
16  182  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:11.08   
17  297  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  50 m  2:12.75   
18  174  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:13.40   
19  190  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:16.13   
20  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  2:16.80   
21  48  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:18.75   
22  22  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:18.77  RES 
23  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  2:19.04  RES 
24  73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  2:20.54  RES 
25  192  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  50 m  2:24.31  RES 
26  107  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:25.76  RES 
 
Gren 21, 400m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
235  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  5:06.03   
106  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  5:31.94   
217  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  5:46.40   
219  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  50 m  5:49.21   
196  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  5:56.82   
298  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  5:59.17   
100  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  6:00.39   
246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  6:04.85   
36  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  6:07.91   
10  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  6:15.97   
11  230  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  6:16.56   
12  54  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  6:17.63   
13  55  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  6:25.46   
14  27  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  6:38.09   
15  58  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  50 m  6:51.23   
16  96  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  50 m  6:58.86   
 
Gren 22, 400m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  4:45.54   
105  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  4:59.43   
144  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  5:15.36   
234  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  5:22.91   
222  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  5:23.20   
143  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  5:23.26   
99  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  5:36.54   
148  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  5:36.54   
56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  5:57.37   
10  216  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  6:08.08   
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
267  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:07.89   
247  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:08.20   
307  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:08.64   
213  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:11.22   
273  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:11.48   
150  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:12.48   
145  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:12.52   
305  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:12.58   
296  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:13.23   
10  289  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:14.25   
11  220  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:14.27   
12  16  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:14.53   
13  255  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:14.63   
14  253  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:15.52   
15  251  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:15.58   
16  272  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:16.34   
17  88  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:17.07   
18  200  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:18.14   
19  153  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:18.47   
20  301  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:18.57   
21  245  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:18.73   
22  236  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:19.13   
23  241  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:19.13   
24  40  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:19.73   
25  206  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:20.76   
26  108  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:21.06   
27  173  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:21.71   
28  214  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:21.74   
29  299  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:21.99   
30  102  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:22.58   
31  186  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:25.27   
32  78  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:25.44   
33  120  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:26.22   
34  123  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:26.95   
35  181  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:27.14   
36  136  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:27.73  RES 
37  300  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:28.92  RES 
38  24  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  1:30.43  RES 
39  286  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:30.73  RES 
40  43  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:32.27  RES 
 
Gren 24, 100m Bröstsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:15.33   
194  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  1:18.63   
163  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  50 m  1:20.69   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:20.88   
21  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:23.83   
228  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:25.49   
51  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:26.09   
256  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:26.10   
149  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:26.33   
10  268  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:27.57   
11  129  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  1:27.87   
12  302  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:28.37   
13  154  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:30.13   
14  244  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:30.42   
15  79  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m  1:31.79   
16  278  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:32.02   
17  311  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:32.60   
18  103  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:33.59   
19  46  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:34.11   
20  161  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:34.97   
21  23  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:35.30   
22  239  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:35.79   
23  288  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:36.61   
24  30  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:38.95   
25  233  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:39.70   
26  126  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  1:39.79   
27  270  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:40.59   
28  277  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  1:42.16   
29  89  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:43.46   
30  31  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:45.01   
31  11  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:46.66   
32  254  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:49.13   
33  18  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:58.53   
 
Gren 25, 1500m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  18:59.38   
169  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  19:13.37   
53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  19:15.58   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  19:27.74   
63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  19:39.63   
65  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  19:46.49   
19  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  20:34.54   
35  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  20:40.41   
60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  20:43.76   
10  33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  20:54.29   
11  314  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  50 m  21:17.07   
12  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  21:26.33   
 
Gren 26, 100m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  1:00.39   
112  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  1:03.14   
182  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:05.48   
171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:05.67   
204  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  1:06.38   
69  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:06.93   
81  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:07.30   
84  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:07.87   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:08.38   
10  156  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:08.54   
11  147  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  1:08.68   
12  265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  1:08.94   
13  82  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  1:09.16   
14  121  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  1:09.72   
15  190  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:10.71   
16  174  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:11.37   
17  41  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m  1:12.33   
18  276  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  1:13.15   
19  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  1:13.47   
20  107  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:13.54   
21  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  1:14.30   
22  52  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:17.39   
23  73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  1:18.19   
24  68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:18.62   
25  224  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:18.98   
26  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:19.23   
27  70  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  50 m  1:22.26   
 
Gren 27, 4X100m Frisim F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
261  Västerås Damer [2001]  2001  VÄSTERÅS    25 m  4:06.39   
231  Upsala S Damer [2001]  2001  UPSALA S    25 m  4:09.00   
159  Karlstads Titaner 14År Oy  2001  KARLSTAD    25 m  4:18.83   
110  Gävle SS Damer [2001]  2001  GÄVLE SS    25 m  4:23.47   
262  Västerås Damer Lag2  2001  VÄSTERÅS    25 m  4:24.76   
290  Ösa Damer Lag 1  2001  ÖSA    25 m  4:29.11   
303  Hk Sim Damer  2001  HK SIM    25 m  4:33.64   
93  Falun Damer Yngre Lag 1  2001  FALUN    25 m  4:33.80   
47  SK Ena Damer [2001]  2002  SK ENA    25 m  4:35.30   
10  25  Borlänge Damer 1 [2001]  2001  BORLÄNGE    25 m  4:40.67   
11  74  Eskilstuna Fl14  2001  ESKILSTUNA    25 m  4:47.29   
12  Arvika SS Damer [2001]  2001  ARVIKA SS    25 m  4:49.85   
13  291  Ösa Damer Lag 2  2001  ÖSA    25 m  4:56.15   
 
Gren 28, 4X100m Medley P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Karlstads Titaner  2015  KARLSTAD    25 m  4:21.37   
111  Gävle SS Herrar [2001]  2001  GÄVLE SS    25 m  4:32.12   
202  Sala SS Herrar Lag 1  2002  SALA SS    25 m  4:39.55   
232  Upsala S Herrar [2001]  2001  UPSALA S    25 m  4:45.00   
264  Västerås Herrar [2001]  2001  VÄSTERÅS    25 m  4:52.61   
292  Ösa Grabbar 02  2001  ÖSA    25 m  4:58.40   
34  Bålsta SK Herrar [2001]  2001  BÅLSTA SK    25 m  5:38.85   
 
Gren 29, 400m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
175  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  4:32.51   
304  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  4:35.27   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  4:41.43   
169  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  4:45.92   
53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  4:52.90   
63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  4:55.79   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  4:56.64   
104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  4:56.78   
294  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  4:57.82   
10  87  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  5:00.15   
11  258  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  5:01.14   
12  314  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  5:07.23   
13  152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  5:08.64   
14  187  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  5:09.87   
15  64  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  5:13.78   
16  19  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  5:15.13   
17  33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  5:18.30   
18  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  5:24.72   
19  285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  5:28.59   
20  284  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  5:29.23   
21  62  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  5:30.11   
22  115  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  5:37.22  RES 
23  183  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  5:44.65  RES 
24  266  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  50 m  5:44.91  RES 
25  114  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  5:50.40  RES 
26  269  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  6:08.37  RES 
 
Gren 30, 100m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  55.28   
204  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  56.54   
184  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  56.67   
147  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  57.27   
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  57.72   
81  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  58.00   
265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  58.53   
84  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  58.62   
82  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  58.99   
10  182  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  59.06   
11  297  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  59.19   
12  190  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  59.22   
13  171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  59.28   
14  156  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  59.29   
15  41  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m  59.54   
16  276  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  59.90   
17  174  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  59.97   
18  69  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:00.12   
19  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  1:00.55   
20  192  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  1:01.06   
21  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  1:01.88   
22  22  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:01.92   
23  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  1:02.13   
24  48  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:02.91   
25  98  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  1:04.50   
26  107  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:05.00   
27  52  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:07.85   
28  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:08.27   
29  70  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  50 m  1:11.20   
30  66  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:13.15   
 
Gren 31, 200m Ryggsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
235  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  2:17.74   
259  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  2:28.94   
310  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  2:32.62   
106  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:33.03   
91  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:33.43   
196  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:38.66   
203  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  2:41.64   
80  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  2:41.77   
168  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:43.95   
10  36  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  2:44.98   
11  298  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:45.72   
12  230  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  2:48.34   
13  221  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  2:49.35   
14  101  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:49.79   
15  295  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:51.09   
16  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:51.38   
17  271  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  2:52.32   
18  132  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  2:54.08   
19  100  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:54.19   
20  246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:55.31   
21  249  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  3:01.97   
22  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  3:02.30  RES 
23  58  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  3:04.28  RES 
24  96  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  3:06.95  RES 
 
Gren 32, 200m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:11.15   
105  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:19.35   
234  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:26.66   
160  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:28.17   
143  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:28.38   
144  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:28.61   
109  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:28.96   
198  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:29.82   
226  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  2:37.12   
10  118  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  2:37.79   
11  99  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  2:37.83   
12  56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  2:38.21   
13  242  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  2:39.19   
14  257  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  2:41.66   
15  148  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:42.20   
16  222  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:44.43   
17  195  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  2:47.95   
18  216  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:49.73   
19  205  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  50 m  2:55.36   
20  165  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  3:02.53   
21  201  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  50 m  3:02.58   
22  117  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  3:04.79  RES 
23  95  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  3:41.05  RES 
 
Gren 33, 200m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
176  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:19.91   
189  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:26.98   
178  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:30.36   
285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  2:30.79   
282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:32.69   
97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:33.78   
280  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  2:33.79   
49  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:34.69   
169  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:36.09   
10  152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:37.38   
11  248  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:37.88   
12  308  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  2:38.23   
13  104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:40.37   
14  63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:41.21   
15  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:42.63   
16  187  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:43.48   
17  284  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  2:44.98   
18  64  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:51.31   
19  269  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  2:53.91   
20  50  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  2:56.39   
21  114  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  2:57.72   
22  19  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  50 m  3:03.78  RES 
23  115  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  3:07.35  RES 
24  266  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  3:07.97  RES 
25  183  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:08.77  RES 
 
Gren 34, 100m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:06.91   
238  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  1:07.08   
184  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:11.71   
84  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:13.21   
133  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  1:13.29   
156  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:13.71   
297  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  1:15.35   
73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  1:15.87   
192  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  1:16.82   
10  68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:16.85   
11  121  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  1:18.62   
12  174  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:18.68   
13  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  1:18.73   
14  107  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:19.41   
15  276  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  1:20.83   
16  66  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:21.03   
17  265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  1:21.43   
18  190  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:21.87   
19  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  1:22.58   
20  98  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  1:22.89   
21  70  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  50 m  1:23.38   
22  224  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:25.58   
23  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:31.85   
24  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  1:36.49   
 
Gren 35, 400m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
255  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  4:46.04   
145  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  4:46.26   
307  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  4:50.75   
45  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  4:51.27   
207  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  4:53.46   
213  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  4:53.62   
220  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  4:55.46   
150  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  4:56.90   
134  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  4:58.18   
10  102  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  4:59.51   
11  267  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  5:01.31   
12  247  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  5:01.56   
13  251  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  5:03.87   
14  16  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  5:04.74   
15  40  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  5:04.89   
16  241  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  5:07.38   
17  245  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  5:08.58   
18  108  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  5:10.75   
19  90  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  5:10.85   
20  153  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  5:11.33   
21  272  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  5:11.59   
22  253  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:11.78  RES 
23  305  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  5:13.05  RES 
24  214  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  5:13.69  RES 
25  296  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  5:14.82  RES 
26  236  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:14.93  RES 
 
Gren 36, 200m Medley P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  2:30.85   
199  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  2:33.66   
29  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:37.53   
185  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:40.57   
228  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:41.70   
278  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  50 m  2:41.94   
162  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:44.41   
161  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:44.77   
256  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  2:49.65   
10  46  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:51.44   
11  154  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  2:52.13   
12  268  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  2:52.56   
13  244  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  2:53.12   
14  103  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:53.46   
15  302  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  2:55.81   
16  149  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  2:55.97   
17  163  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  2:56.13   
18  130  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:58.03   
19  21  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:58.08   
20  193  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  2:58.10   
21  31  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  2:58.25   
22  288  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  2:59.15  RES 
23  30  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  2:59.64  RES 
24  311  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  2:59.88  RES 
25  89  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  3:01.83  RES 
26  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  3:08.13  RES 
 
Gren 37, 100m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  1:02.33   
306  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  1:03.43   
304  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:05.45   
176  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:05.89   
309  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  50 m  1:07.80   
65  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:08.61   
252  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  1:09.45   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:09.70   
177  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  1:09.71   
10  57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:10.06   
11  282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  50 m  1:10.26   
12  175  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:10.60   
13  44  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:11.46   
14  229  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:12.35   
15  248  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:12.48   
16  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:13.20   
17  127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:13.39   
18  258  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:15.86   
19  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:15.88   
20  314  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:17.22   
21  312  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:17.35   
22  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  50 m  1:17.83   
23  294  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:17.93   
24  152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:18.89   
25  215  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:19.10   
26  62  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:19.50   
27  285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  50 m  1:19.56   
28  38  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  1:19.91   
29  33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:21.46   
30  274  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  50 m  1:23.31   
31  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:26.76   
32  266  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  1:31.72   
33  115  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:34.08   
34  114  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:34.55   
35  284  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  1:37.69   
36  269  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:48.58  RES 
 
Gren 38, 400m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
112  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  4:48.24   
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  4:57.14   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  5:05.40   
73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  5:17.63   
171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  5:17.63   
297  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  5:27.55   
192  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  5:29.66   
 
Gren 39, 200m Bröstsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
235  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  2:27.66   
240  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  2:45.58   
106  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:48.75   
172  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:51.94   
310  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  2:58.61   
219  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:59.32   
124  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  3:03.78   
230  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  3:10.75   
249  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  3:13.19   
10  14  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  3:14.11   
11  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  3:15.27   
12  58  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  50 m  3:17.21   
13  246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  3:17.78   
14  295  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  3:17.87   
15  10  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  3:23.47   
16  271  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  50 m  3:25.44   
17  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  3:26.57   
18  96  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  3:28.86   
19  146  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  3:41.89   
 
Gren 40, 800m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  8:51.05   
222  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  9:18.39   
105  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  9:21.10   
143  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  9:45.23   
99  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  9:46.08   
144  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  9:47.72   
85  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  9:49.03   
242  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  9:57.70   
226  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  10:16.05   
10  39  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  10:35.42   
11  148  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  10:49.60   
12  56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  11:32.86   
13  167  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  12:35.53   
14  95  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  50 m  13:33.35   
 
Gren 41, 4X100m Medley F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
315  Strängnäs Damer [1999]  1999  STRÄNGNÄS    25 m  4:27.95   
179  Ludvika SS Damer Lag 1  1999  LUDVIKA SS    25 m  4:29.79   
92  Falun Damer Lag 1  2000  FALUN    25 m  4:42.32   
75  Eskilstuna Fl16  1999  ESKILSTUNA    25 m  4:42.82   
290  Ösa Damer Lag 1  2001  ÖSA    25 m  4:43.87   
180  Ludvika SS Damer Lag 2  1999  LUDVIKA SS    25 m  4:47.07   
316  Strängnäs Damer 2  2001  STRÄNGNÄS    25 m  4:48.86   
260  Västerås Damer [1999]  1999  VÄSTERÅS    25 m  4:49.24   
137  Karlskog 1  1999  KARLSKO SF    25 m  5:03.13   
10  139  Karlskoga 2  1999  KARLSKO SF    25 m  5:16.47   
11  141  Karlskoga 3  1999  KARLSKO SF    25 m  5:34.45   
12  291  Ösa Damer Lag 2  2001  ÖSA    25 m  5:36.05   
 
Gren 42, 4X100m Frisim P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
94  Falun Herrar Lag 1  1999  FALUN    25 m  3:59.97   
293  Ösa Herrar  1999  ÖSA    25 m  4:00.86   
76  Eskilstuna Po16  1999  ESKILSTUNA    25 m  4:01.85   
157  Karlstad Herrar [1999]  1999  KARLSTAD    25 m  4:02.29   
26  Borlänge Herrar [2001]  2001  BORLÄNGE    25 m  4:43.46   
 
Gren 43, 400m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
112  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  4:17.02   
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  4:18.09   
204  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  4:24.12   
147  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  4:26.34   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  4:27.05   
133  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  4:32.53   
265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  4:35.04   
171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  4:37.23   
182  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  4:42.60   
10  82  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  4:45.33   
11  174  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  4:45.41   
12  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  4:49.54   
13  192  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  4:49.68   
14  22  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  4:54.53   
15  73  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  4:56.56   
16  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  4:58.40   
17  48  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  5:03.80   
18  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  5:07.70   
19  276  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  5:09.44   
20  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  5:11.51   
21  52  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  5:33.54   
22  70  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  5:41.71  RES 
 
Gren 44, 100m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  59.37   
306  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  59.39   
304  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  59.92   
176  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:00.46   
53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:01.33   
175  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:01.33   
65  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:01.88   
189  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:02.16   
178  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:02.25   
10  309  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  1:03.19   
11  127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:03.53   
12  169  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:03.82   
13  294  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:03.90   
14  57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:04.12   
15  49  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:04.23   
16  104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  1:04.42   
17  280  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  1:04.52   
18  308  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:04.62   
19  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:04.68   
20  177  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  1:04.88   
21  44  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:04.92   
22  87  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:05.29   
23  258  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:05.41   
24  38  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  1:05.48   
25  285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:05.51   
26  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:06.30   
27  33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:06.35   
28  63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:06.44   
29  243  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  1:06.74   
30  312  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:07.19   
31  187  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:07.52   
32  19  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:07.83   
33  284  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  1:08.00   
34  114  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:08.31   
35  314  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:08.32   
36  64  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:08.81  RES 
37  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:09.28  RES 
38  266  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  1:09.40  RES 
39  215  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:09.68  RES 
40  248  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:09.74  RES 
 
Gren 45, 200m Ryggsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:13.99   
234  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:15.69   
105  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:16.85   
144  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:27.35   
226  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:33.63   
143  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:34.53   
148  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:42.83   
222  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:42.83   
39  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  2:42.98   
10  257  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  2:48.38   
11  216  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:48.84   
12  195  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  50 m  2:49.11   
13  99  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  2:50.16   
14  95  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  3:35.89   
 
Gren 46, 200m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
235  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  2:22.63   
259  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  2:27.54   
106  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:30.46   
240  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  2:32.14   
91  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:37.81   
310  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  2:38.77   
219  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:40.14   
313  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  2:44.68   
196  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:45.13   
10  124  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  2:45.28   
11  172  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:45.31   
12  168  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:46.37   
13  246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:48.94   
14  32  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:49.46   
15  116  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  2:52.54   
16  203  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  2:52.69   
17  100  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:52.88   
18  298  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:53.17   
19  295  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:53.56   
20  36  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  2:53.82   
21  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:53.88   
22  101  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:54.00  RES 
23  271  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  2:55.52  RES 
24  230  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  2:56.04  RES 
25  55  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  2:58.40  RES 
26  54  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  3:00.76  RES 
 
Gren 47, 100m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  58.56   
29  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:02.18   
162  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:02.34   
278  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:02.94   
185  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:04.36   
228  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:04.38   
288  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:04.61   
161  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:05.09   
302  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:05.30   
10  21  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:05.62   
11  277  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  1:06.74   
12  103  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:07.19   
13  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:07.39   
14  129  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  1:08.83   
15  130  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:09.45   
16  256  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:10.18   
17  154  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:10.45   
18  268  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:10.93   
19  164  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:11.30   
20  244  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:11.37   
21  46  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:11.74   
22  30  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:11.99   
23  89  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:12.33   
24  149  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:12.53   
25  311  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:12.57   
26  163  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:12.92   
27  193  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:13.69   
28  239  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:14.25   
29  270  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:15.47   
30  51  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:16.69   
31  11  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:17.01   
32  79  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m  1:17.47   
33  233  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:18.76   
34  31  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:18.78   
35  126  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  1:19.03   
36  28  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  50 m  1:20.41  RES 
37  23  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:22.72  RES 
38  254  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:23.43  RES 
39  20  Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AS9904  25 m  1:35.00  RES 
40  18  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:46.61  RES 
 
Gren 48, 100m Ryggsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
255  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:08.24   
247  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:10.44   
267  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:10.73   
207  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:10.85   
145  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:12.14   
296  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:12.20   
245  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:12.83   
153  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:12.85   
251  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:13.48   
10  220  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:13.78   
11  307  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:14.09   
12  191  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:15.36   
13  273  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:15.64   
14  90  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:15.70   
15  289  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:15.94   
16  213  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:15.99   
17  45  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:16.68   
18  272  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:16.69   
19  214  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:16.85   
20  37  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:16.91   
21  206  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:17.06   
22  150  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:17.13   
23  102  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:17.38   
24  40  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:18.03   
25  305  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:18.31   
26  181  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:18.65   
27  42  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:18.94   
28  88  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:19.02   
29  300  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:19.52   
30  43  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:19.81   
31  120  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:20.36   
32  108  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:20.49   
33  236  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:21.13   
34  136  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:21.66   
35  16  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:21.92   
36  286  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:22.15  RES 
37  281  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:22.29  RES 
38  223  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:22.52  RES 
39  186  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:23.09  RES 
40  24  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  1:23.46  RES 
 
Gren 49, 200m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
112  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:11.60   
155  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:11.64   
182  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:22.84   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:25.50   
69  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:26.24   
82  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  2:27.42   
171  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:28.53   
121  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  2:29.82   
265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:31.42   
10  190  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:32.75   
11  156  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:35.11   
12  174  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:36.28   
13  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  2:37.90   
14  147  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  50 m  2:44.29   
15  52  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:46.06   
16  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  2:46.12   
17  68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:46.84   
 
Gren 50, 100m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
170  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:13.34   
177  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  1:14.46   
252  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  1:14.75   
312  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:15.95   
282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  1:18.41   
248  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:18.49   
104  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  1:19.02   
152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:19.46   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:19.73   
10  243  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  50 m  1:20.83   
11  62  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:22.99   
12  258  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:23.34   
13  280  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  1:23.61   
14  187  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:24.53   
15  308  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:24.93   
16  229  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:26.25   
17  166  Wahlström Thea  2000  KATRINEHOL  AY4200  25 m  1:27.31   
18  314  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:27.61   
19  285  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:28.05   
20  115  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:28.40   
21  50  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:28.98   
22  183  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:30.06   
23  64  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:32.44   
24  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:32.87   
25  135  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  1:33.15   
26  274  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:33.16   
27  114  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:38.03   
28  284  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  1:40.75   
29  269  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:41.86   
30  197  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:43.76   
31  266  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  1:43.99   
 
Gren 51, 200m Bröstsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:27.87   
109  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:30.87   
148  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:37.45   
234  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:42.77   
105  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:45.44   
143  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:50.01   
56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  3:01.29   
99  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  3:07.37   
242  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  3:08.18   
10  195  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  3:10.54   
11  216  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  3:11.13   
12  257  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  3:13.57   
13  205  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  50 m  3:28.55   
14  13  HENRY ÖRTLUND Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  3:39.16   
 
Gren 52, 800m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
240  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  9:40.92   
77  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  9:48.51   
91  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  10:26.59   
128  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  10:43.82   
196  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  10:49.20   
100  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  10:50.26   
298  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  10:59.61   
72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  11:04.12   
55  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  11:15.91   
10  58  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  11:15.96   
11  101  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  11:25.61   
12  27  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  11:31.19   
13  146  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  11:31.96   
14  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  11:37.00   
15  132  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  50 m  11:53.92   
16  10  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  12:09.01   
17  125  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  50 m  12:11.51   
18  96  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  50 m  12:25.77   
19  36  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  12:55.09   
 
Gren 53, 100m Fjärilsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  1:05.43   
278  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:07.35   
29  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:10.13   
199  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:10.42   
228  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:14.68   
185  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:15.80   
21  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:17.87   
193  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:17.87   
162  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:18.19   
10  161  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:19.89   
11  244  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:21.03   
12  163  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:22.30   
13  103  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:22.32   
14  256  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:22.49   
15  129  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  1:22.71   
16  311  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:23.61   
17  130  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:25.09   
18  277  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  1:26.84   
19  302  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:27.33   
20  46  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:28.40   
21  288  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:30.27   
22  31  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:31.31   
23  30  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:31.76   
24  164  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:33.07   
25  89  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:35.68   
26  154  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:36.38   
27  149  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:37.12   
28  270  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:40.22   
29  254  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  50 m  1:55.83   
 
Gren 54, 100m Bröstsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
145  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:12.63   
281  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:15.30   
207  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:15.82   
45  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:17.25   
255  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:17.67   
108  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:19.37   
245  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:19.72   
247  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:20.64   
208  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:20.76   
10  301  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:22.51   
11  286  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:23.36   
12  78  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:23.38   
13  83  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  1:24.48   
14  220  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:25.58   
15  150  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:26.04   
16  88  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:26.11   
17  241  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:26.99   
18  173  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:27.03   
19  102  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:27.27   
20  153  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:27.96   
21  251  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:28.20   
22  212  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:28.54   
23  119  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:29.69   
24  273  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:30.03   
25  12  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:30.42   
26  289  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:30.63   
27  236  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:30.67   
28  253  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:30.77   
29  136  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:31.28   
30  206  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:31.30   
31  300  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:31.81   
32  42  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:31.85   
33  296  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:32.19   
34  181  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:32.37   
35  299  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:32.85   
36  134  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:33.82  RES 
37  191  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:34.92  RES 
38  223  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:35.06  RES 
39  237  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:36.19  RES 
40  120  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:36.86  RES 
 
Gren 55, 100m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:00.22   
155  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  1:01.97   
204  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  1:02.80   
218  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:03.84   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:03.86   
276  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  1:05.07   
147  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  1:06.11   
133  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  1:06.85   
81  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:07.74   
10  84  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:07.87   
11  192  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  1:08.82   
12  297  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  1:08.96   
13  41  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m  1:09.80   
14  68  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:10.03   
15  265  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  1:10.84   
16  69  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  50 m  1:11.05   
17  22  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:11.53   
18  48  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:13.03   
19  98  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  1:14.65   
20  107  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:16.92   
21  279  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  1:18.69   
22  70  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:24.93   
23  287  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  1:29.56   
 
Gren 56, 400m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
175  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  5:06.57   
304  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  5:07.27   
176  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  5:14.43   
252  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  5:14.74   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  5:20.34   
283  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  5:22.85   
309  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  5:23.34   
282  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  5:25.04   
49  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  5:31.13   
10  65  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  5:35.48   
11  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  5:41.96   
12  152  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  5:42.58   
13  63  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  5:44.67   
14  53  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  5:48.58   
15  62  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  6:01.13   
16  33  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  6:11.04   
17  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  6:13.10   
18  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  6:23.77   
 
Gren 57, 4X100m Frisim P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Karlstads Titaner  2015  KARLSTAD    25 m  3:51.22   
232  Upsala S Herrar [2001]  2001  UPSALA S    25 m  4:03.00   
202  Sala SS Herrar Lag 1  2002  SALA SS    25 m  4:07.99   
111  Gävle SS Herrar [2001]  2001  GÄVLE SS    25 m  4:09.74   
292  Ösa Grabbar 02  2001  ÖSA    25 m  4:25.22   
264  Västerås Herrar [2001]  2001  VÄSTERÅS    25 m  4:25.93   
34  Bålsta SK Herrar [2001]  2001  BÅLSTA SK    25 m  4:53.36   
 
Gren 58, 4X100m Medley F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
261  Västerås Damer [2001]  2001  VÄSTERÅS    25 m  4:26.73   
290  Ösa Damer Lag 1  2001  ÖSA    25 m  4:44.42   
231  Upsala S Damer [2001]  2001  UPSALA S    25 m  4:45.00   
159  Karlstads Titaner 14År Oy  2001  KARLSTAD    25 m  4:47.03   
110  Gävle SS Damer [2001]  2001  GÄVLE SS    25 m  4:53.12   
262  Västerås Damer Lag2  2001  VÄSTERÅS    25 m  4:53.69   
303  Hk Sim Damer  2001  HK SIM    25 m  5:00.15   
47  SK Ena Damer [2001]  2002  SK ENA    25 m  5:04.27   
93  Falun Damer Yngre Lag 1  2001  FALUN    25 m  5:04.47   
10  209  Söderhamn Damer [2001]  2001  SÖDERHAMN    25 m  5:04.77   
11  25  Borlänge Damer 1 [2001]  2001  BORLÄNGE    25 m  5:15.52   
12  74  Eskilstuna Fl14  2001  ESKILSTUNA    25 m  5:18.51   
13  291  Ösa Damer Lag 2  2001  ÖSA    25 m  5:24.74   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  31 oktober 2015 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  21:24