Deltagarlista Gren 1-28 
 
  Tävling  Poängsim 1    Utskriftsdatum  15 oktober 2015   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  16:06   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 oktober 2015         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
123  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  22.47   
134  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  23.76   
172  Do Amelie  2003  UPSALA S  AY3603  25 m  24.48   
153  Hoff Felicia  2004  UPSALA S  BM4604  25 m  24.71   
28  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  25.03   
148  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  25.04   
159  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m  25.32   
156  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  25.52   
84  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  25.54   
10  154  Johnsson Alice  2005  UPSALA S  BA0605  25 m  25.73   
11  76  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  26.67   
12  65  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  27.16   
13  21  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  27.22   
14  150  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  25 m  27.36   
15  164  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  27.44   
16  157  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m  27.58   
17  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  27.60   
18  108  Safaei Helen  2003  UPSALA S  BV6403  25 m  27.70   
19  99  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  28.98   
20  104  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  29.65   
21  158  Malek Shilan  2004  UPSALA S  BE2204  25 m  30.09   
22  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  30.55   
23  146  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  30.70   
24  115  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  31.70   
25  92  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m  34.13   
26  13  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S    25 m     
27  24  Ehres Amanda  2003  UPSALA S    25 m     
28  29  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m     
29  48  Hellsten Ella  2004  UPSALA S  BP0204  25 m     
30  58  Högström Nora  2007  UPSALA S    25 m     
31  69  Linden Tuva  2006  UPSALA S  AQ5806  25 m     
32  75  Lundberg Nora  2006  UPSALA S    25 m     
33  119  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S    25 m     
34  121  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m     
35  141  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S    25 m     
36  177  Palmqvist Hedda  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Read Marcus  2003  UPSALA S  AV2303  25 m  23.04   
151  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  24.53   
171  Do Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m  25.75   
161  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m  26.02   
155  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m  26.51   
152  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  26.69   
60  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  26.99   
97  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  27.91   
40  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S  AD6706  25 m  28.78   
10  145  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  29.14   
11  61  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  29.48   
12  129  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  30.54   
13  90  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  32.37   
14  160  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m  36.36   
15  Bergman Adrian  2003  UPSALA S  AM1303  25 m     
16  45  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m     
17  46  Heed Vincent  2003  UPSALA S  AS6303  25 m     
18  47  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m     
19  94  Olivkvist Vilhelm  2005  UPSALA S  AN3305  25 m     
20  138  Wrammert Viggo  2005  UPSALA S  AN0305  25 m     
21  139  Eklund Jonas  2003  UPSALA S    25 m     
22  142  Öster William  2008  UPSALA S    25 m     
23  144  Andersson Malte  2007  UPSALA S    25 m     
24  147  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S    25 m     
25  149  Bromark Neo  2003  UPSALA S    25 m     
26  162  Pelling Adam  2003  UPSALA S    25 m     
27  163  Sundström Wilhelm  2004  UPSALA S  AP3704  25 m     
28  178  Palmqvist Emil  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  42.92   
126  Ulin Embla  2001  UPSALA S  AO3601  25 m  45.99   
113  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m  46.27   
87  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  46.82   
81  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  47.10   
112  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  47.51   
122  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  47.60   
15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  47.69   
67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  47.69   
10  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  47.82   
11  36  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  47.97   
12  54  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  48.23   
13  22  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  48.89   
14  86  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  49.19   
15  102  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  49.38   
16  128  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  49.58   
17  132  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  49.69   
18  111  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  50.40   
19  10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  50.56   
20  77  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  51.48   
21  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  51.65   
22  173  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  52.60   
23  175  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  52.70   
24  170  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  53.33   
25  165  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  53.79   
26  168  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  56.05   
27  35  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  57.23   
28  82  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  58.54   
29  50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m     
30  59  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m     
31  80  Mackenzie Stella  2004  UPSALA S  BJ9804  25 m     
32  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
33  96  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  41.74   
38  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  42.39   
79  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  43.83   
18  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  44.01   
41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  45.95   
25  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  46.91   
130  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  46.97   
131  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  47.12   
100  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  47.29   
10  71  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  47.63   
11  98  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  48.63   
12  63  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  49.26   
13  30  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  49.36   
14  166  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  50.79   
15  70  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  50.91   
16  114  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  50.95   
17  43  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  51.64   
18  176  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  52.19   
19  167  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  52.33   
20  44  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  52.37   
21  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m  52.50   
22  62  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  52.95   
23  34  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  54.53   
24  31  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  57.06   
25  117  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  57.29   
26  103  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  1:00.27   
27  91  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m     
 
Gren 5, 100m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:23.58   
78  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:26.67   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:27.74   
23  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:28.27   
64  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:28.57   
137  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:28.80   
33  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:29.86   
101  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:30.76   
135  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:31.95   
10  120  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:32.35   
11  83  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:32.71   
12  89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:32.86   
13  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:34.16   
14  51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:34.26   
15  39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:35.20   
16  95  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:35.50   
17  116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:35.74   
18  66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:36.48   
19  118  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:37.52   
20  140  Wallinder Ella  2003  SK ÄGIR  BM0403  25 m  1:38.15   
21  68  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:38.23   
22  55  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  50 m  1:38.36   
23  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:39.33   
24  74  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:39.79   
25  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:43.39   
26  85  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:52.76   
27  52  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m     
28  125  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
29  127  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
30  133  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:35.37   
136  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:35.76   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:36.00   
106  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:37.28   
73  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:38.55   
56  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:39.46   
110  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:39.77   
26  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  1:41.35   
32  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:42.11   
10  72  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:42.90   
11  107  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:43.55   
12  14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:43.97   
13  53  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:51.86   
14  20  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m     
 
Gren 7, 25m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
124  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  24.96   
156  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  25.70   
172  Do Amelie  2003  UPSALA S  AY3603  25 m  26.04   
21  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  26.54   
16  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m  26.99   
104  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  27.57   
123  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  28.28   
128  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  28.28   
99  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  28.48   
10  134  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  28.70   
11  164  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  28.78   
12  169  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  28.89   
13  96  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m  29.98   
14  108  Safaei Helen  2003  UPSALA S  BV6403  25 m  30.32   
15  86  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  30.42   
16  35  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  30.64   
17  76  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  30.97   
18  154  Johnsson Alice  2005  UPSALA S  BA0605  25 m  31.04   
19  148  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  31.30   
20  146  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  31.55   
21  84  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  32.13   
22  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  32.31   
23  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  33.07   
24  92  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m  42.17   
25  13  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S    25 m     
26  24  Ehres Amanda  2003  UPSALA S    25 m     
27  48  Hellsten Ella  2004  UPSALA S  BP0204  25 m     
28  75  Lundberg Nora  2006  UPSALA S    25 m     
29  115  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m     
30  119  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S    25 m     
31  121  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m     
32  141  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S    25 m     
33  143  Uljas Anni  2007  UPSALA S    25 m     
34  153  Hoff Felicia  2004  UPSALA S  BM4604  25 m     
35  158  Malek Shilan  2004  UPSALA S  BE2204  25 m     
36  177  Palmqvist Hedda  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  26.97   
163  Sundström Wilhelm  2004  UPSALA S  AP3704  25 m  27.01   
155  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m  27.42   
45  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m  27.73   
47  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  28.22   
114  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  28.84   
171  Do Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m  28.95   
151  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  29.39   
152  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  29.40   
10  30  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  29.93   
11  129  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  30.48   
12  40  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S  AD6706  25 m  31.00   
13  60  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  31.37   
14  34  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  31.51   
15  31  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  32.39   
16  145  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  37.47   
17  Axelsson Gabriel  2005  UPSALA S  AH0905  25 m     
18  Bergman Adrian  2003  UPSALA S  AM1303  25 m     
19  17  Carlbom Lucas  2005  UPSALA S  AN9105  25 m     
20  27  Eriksson Jakob  2005  UPSALA S  AN8105  25 m     
21  91  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m     
22  94  Olivkvist Vilhelm  2005  UPSALA S  AN3305  25 m     
23  97  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m     
24  138  Wrammert Viggo  2005  UPSALA S  AN0305  25 m     
25  139  Eklund Jonas  2003  UPSALA S    25 m     
26  144  Andersson Malte  2007  UPSALA S    25 m     
27  149  Bromark Neo  2003  UPSALA S    25 m     
28  162  Pelling Adam  2003  UPSALA S    25 m     
29  174  Read Marcus  2003  UPSALA S  AV2303  25 m     
30  178  Palmqvist Emil  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  50 m  44.41   
88  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  48.57   
112  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  50.73   
15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  50.77   
89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  51.16   
54  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  51.44   
140  Wallinder Ella  2003  SK ÄGIR  BM0403  25 m  51.72   
173  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  51.80   
77  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  51.87   
10  175  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  52.13   
11  85  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  52.25   
12  133  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  52.36   
13  170  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  52.80   
14  127  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  52.91   
15  51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  52.96   
16  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  53.07   
17  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  53.84   
18  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  54.06   
19  80  Mackenzie Stella  2004  UPSALA S  BJ9804  25 m  54.09   
20  126  Ulin Embla  2001  UPSALA S  AO3601  50 m  54.20   
21  168  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  54.97   
22  111  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  55.10   
23  29  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m  55.86   
24  118  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  56.08   
25  132  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  56.18   
26  28  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  56.46   
27  113  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m  57.49   
28  36  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  57.69   
29  82  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  58.08   
30  165  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  58.39   
31  22  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  1:03.12   
32  50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m     
33  59  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m     
34  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  44.99   
131  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  46.87   
79  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  47.57   
130  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  47.78   
42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  48.51   
41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  49.56   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  51.07   
18  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  51.97   
26  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  52.30   
10  44  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  53.75   
11  62  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  53.75   
12  71  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  53.84   
13  20  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  54.23   
14  63  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  54.38   
15  166  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  54.38   
16  110  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  54.58   
17  56  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  55.38   
18  70  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  55.43   
19  25  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  55.82   
20  100  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  56.40   
21  73  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  57.91   
22  43  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  1:03.23   
23  98  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:04.40   
24  167  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  1:04.70   
25  176  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  1:12.00   
26  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
27  103  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
28  117  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:35.06   
55  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:37.56   
66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:38.10   
67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:38.40   
116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:38.40   
37  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:39.36   
39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:42.48   
33  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:43.97   
52  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:44.22   
10  68  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:44.40   
11  101  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:46.60   
12  10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:47.10   
13  137  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:47.25   
14  95  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:50.55   
15  74  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:51.01   
16  122  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:51.43   
17  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:53.65   
18  125  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:55.45   
19  87  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m     
20  102  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:36.90   
106  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:44.68   
136  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:48.97   
72  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:49.04   
105  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:49.84   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:49.89   
107  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:52.83   
 
Gren 13, 25m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  19.51   
153  Hoff Felicia  2004  UPSALA S  BM4604  25 m  19.89   
148  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  23.10   
84  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  23.53   
35  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  23.76   
154  Johnsson Alice  2005  UPSALA S  BA0605  25 m  24.49   
108  Safaei Helen  2003  UPSALA S  BV6403  25 m  24.55   
21  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  24.72   
28  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  24.76   
10  76  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  24.96   
11  16  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m  25.26   
12  150  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  25 m  25.48   
13  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  25.57   
14  99  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  26.57   
15  65  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  26.99   
16  157  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m  27.21   
17  164  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  30.94   
18  104  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  31.59   
19  146  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  32.10   
20  92  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m  42.72   
21  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m     
22  13  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S    25 m     
23  24  Ehres Amanda  2003  UPSALA S    25 m     
24  48  Hellsten Ella  2004  UPSALA S  BP0204  25 m     
25  58  Högström Nora  2007  UPSALA S    25 m     
26  69  Linden Tuva  2006  UPSALA S  AQ5806  25 m     
27  75  Lundberg Nora  2006  UPSALA S    25 m     
28  115  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m     
29  119  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S    25 m     
30  121  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m     
31  141  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S    25 m     
32  143  Uljas Anni  2007  UPSALA S    25 m     
33  158  Malek Shilan  2004  UPSALA S  BE2204  25 m     
34  177  Palmqvist Hedda  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  21.00   
161  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m  21.75   
103  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  23.21   
167  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  23.23   
97  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  23.98   
163  Sundström Wilhelm  2004  UPSALA S  AP3704  25 m  24.03   
31  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  24.10   
152  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  24.14   
46  Heed Vincent  2003  UPSALA S  AS6303  25 m  24.57   
10  91  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m  24.65   
11  45  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m  25.49   
12  155  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m  26.63   
13  60  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  26.82   
14  90  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  27.82   
15  61  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  27.86   
16  129  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  27.87   
17  145  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  28.99   
18  40  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S  AD6706  25 m  31.28   
19  160  Moksnes Macek Alvin  2004  UPSALA S  AR4704  25 m  32.35   
20  Bergman Adrian  2003  UPSALA S  AM1303  25 m     
21  17  Carlbom Lucas  2005  UPSALA S  AN9105  25 m     
22  27  Eriksson Jakob  2005  UPSALA S  AN8105  25 m     
23  47  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m     
24  57  Högström Arvid  2006  UPSALA S    25 m     
25  94  Olivkvist Vilhelm  2005  UPSALA S  AN3305  25 m     
26  138  Wrammert Viggo  2005  UPSALA S  AN0305  25 m     
27  139  Eklund Jonas  2003  UPSALA S    25 m     
28  142  Öster William  2008  UPSALA S    25 m     
29  144  Andersson Malte  2007  UPSALA S    25 m     
30  147  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S    25 m     
31  149  Bromark Neo  2003  UPSALA S    25 m     
32  162  Pelling Adam  2003  UPSALA S    25 m     
33  178  Palmqvist Emil  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  35.13   
112  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  40.74   
36  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  41.01   
81  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  41.57   
113  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m  41.66   
54  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  42.05   
126  Ulin Embla  2001  UPSALA S  AO3601  25 m  42.20   
87  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  42.47   
15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  42.63   
10  67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  42.76   
11  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  42.92   
12  133  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  43.23   
13  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  43.72   
14  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  44.52   
15  111  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  44.57   
16  128  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  44.88   
17  173  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  45.26   
18  77  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  45.72   
19  124  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  46.44   
20  169  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  46.48   
21  168  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  46.76   
22  134  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  46.85   
23  86  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  47.34   
24  132  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  47.71   
25  170  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  47.90   
26  175  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  48.70   
27  165  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  48.84   
28  123  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  49.29   
29  96  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m  50.17   
30  82  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  51.63   
31  102  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  52.15   
32  159  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m  53.24   
33  29  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m     
34  50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m     
35  59  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m     
36  80  Mackenzie Stella  2004  UPSALA S  BJ9804  25 m     
 
Gren 16, 50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  50 m  34.25   
79  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  36.21   
131  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  36.91   
42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  37.38   
130  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  37.54   
41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  37.74   
18  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  38.49   
62  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  41.71   
70  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  42.28   
10  73  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  42.60   
11  25  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  43.08   
12  20  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  43.45   
13  30  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  43.51   
14  114  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  43.74   
15  176  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  45.18   
16  98  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  45.76   
17  44  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  45.79   
18  34  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  45.86   
19  63  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  48.42   
20  166  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  49.54   
21  43  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  50.12   
22  174  Read Marcus  2003  UPSALA S  AV2303  25 m  51.23   
23  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
24  Axelsson Gabriel  2005  UPSALA S  AH0905  25 m     
25  117  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m     
 
Gren 17, 100m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:13.62   
51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:17.67   
49  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:18.70   
37  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:19.12   
83  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:19.27   
33  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:19.41   
52  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:20.40   
55  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:20.41   
66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:20.73   
10  135  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:22.08   
11  120  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:22.23   
12  64  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  50 m  1:22.78   
13  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:22.84   
14  118  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:23.07   
15  125  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:23.73   
16  137  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:24.33   
17  23  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:24.54   
18  127  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:25.92   
19  68  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:26.27   
20  116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:27.08   
21  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:27.29   
22  101  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:29.25   
23  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:29.26   
24  95  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:29.46   
25  140  Wallinder Ella  2003  SK ÄGIR  BM0403  25 m  1:29.58   
26  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:30.45   
27  89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:32.46   
28  74  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:32.71   
29  22  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  1:32.91   
30  10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:33.71   
31  122  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:37.29   
32  85  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:41.13   
 
Gren 18, 100m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:16.58   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:23.39   
106  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  50 m  1:24.04   
107  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:25.46   
32  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:25.74   
53  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:25.90   
26  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  1:27.49   
110  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:28.49   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:29.15   
10  72  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:30.04   
11  56  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:32.50   
12  136  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:32.75   
13  71  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m     
14  100  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
 
Gren 19, 25m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  25.50   
22  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  26.08   
86  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  26.33   
169  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  27.14   
165  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  27.80   
170  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  29.87   
35  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m     
36  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m     
59  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m     
10  102  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
11  121  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m     
12  141  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S    25 m     
13  173  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 20, 25m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  23.60   
34  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  25.11   
20  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m     
30  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m     
43  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m     
44  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
73  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m     
100  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
103  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
10  114  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m     
11  176  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  50 m  41.22   
88  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  42.41   
33  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  43.77   
140  Wallinder Ella  2003  SK ÄGIR  BM0403  25 m  46.35   
68  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  48.54   
125  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  49.63   
112  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  49.69   
19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  51.15   
74  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  51.77   
10  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  52.07   
11  67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  52.44   
12  122  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  50 m  52.66   
13  10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  54.32   
14  111  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  54.45   
15  15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  54.86   
16  127  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  55.00   
17  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  55.16   
18  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
19  50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m     
20  54  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
21  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
22  95  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m     
23  126  Ulin Embla  2001  UPSALA S  AO3601  25 m     
24  133  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  41.34   
38  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  43.65   
42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  44.39   
107  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  48.44   
136  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  48.76   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  50.70   
110  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  51.02   
63  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  51.06   
41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  51.95   
10  72  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  52.87   
11  62  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  52.88   
12  98  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  53.77   
13  131  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  50 m  1:00.65   
14  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  1:02.86   
15  26  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m     
16  56  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
17  130  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m     
 
Gren 23, 100m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:34.80   
137  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:40.18   
89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:48.09   
66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:53.68   
52  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m     
55  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
101  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
118  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m     
10  125  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
 
Gren 24, 100m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:28.90   
71  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m     
105  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
 
Gren 25, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:32.06   
81  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  1:34.81   
88  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:35.53   
118  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:37.23   
89  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:38.62   
12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:40.25   
10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:41.91   
95  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:42.41   
85  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:42.59   
10  74  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:42.96   
11  127  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:43.55   
12  19  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:44.12   
13  133  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  1:46.09   
14  67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:46.62   
15  112  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  1:47.49   
16  15  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  1:47.50   
17  122  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:48.18   
18  126  Ulin Embla  2001  UPSALA S  AO3601  25 m  1:48.97   
19  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:49.86   
20  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:51.15   
21  111  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:51.51   
22  169  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  1:57.87   
23  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  1:57.97   
24  22  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
25  50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m     
26  54  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
27  68  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
28  132  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m     
29  140  Wallinder Ella  2003  SK ÄGIR  BM0403  25 m     
 
Gren 26, 100m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Chumakonde Thor  2001  UPSALA S  AM8901  25 m  1:31.57   
38  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:31.77   
42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:32.28   
14  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:37.27   
131  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:37.44   
130  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:38.17   
136  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:38.79   
107  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:39.36   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:41.68   
10  72  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:42.17   
11  41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  1:43.06   
12  71  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  1:44.36   
13  110  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:45.41   
14  56  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:45.82   
15  26  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  1:46.07   
16  62  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  1:50.18   
17  63  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  1:52.12   
18  98  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  2:05.41   
 
Gren 27, 200m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  3:07.33   
51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  3:13.53   
33  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  3:15.36   
64  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  3:16.29   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:16.69   
37  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:17.31   
66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  3:18.45   
137  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  3:19.92   
39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  3:20.27   
10  55  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  3:22.21   
11  135  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  3:23.12   
12  101  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  3:26.75   
13  120  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  3:26.96   
14  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  3:27.19   
15  49  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
16  52  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m     
17  116  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
 
Gren 28, 200m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  3:16.13   
105  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  3:23.87   
32  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  15 oktober 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  16:06