Deltagarlista Gren 1-2 
 
  Tävling  KM öppet    Utskriftsdatum  11 december 2015   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  10:40   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 december 2015         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Carlsson Linnéa  1998  UPSALA S  AC8298  25 m  28.41   
15  Blomqvist Astrid  1996  UPSALA S  AA5696  25 m  28.46   
70  Larsson Anneli  1968  UPSALA S  AA4868  50 m  29.31   
22  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  29.59   
67  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  29.75   
48  Holmberg Ellen  1998  UPSALA S  AT9898  25 m  29.84   
23  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  29.89   
39  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  29.89   
12  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  30.32   
10  35  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  30.55   
11  91  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  30.63   
12  116  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  30.75   
13  129  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  30.85   
14  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  50 m  30.95   
15  133  Öncu Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m  31.01   
16  81  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  31.26   
17  120  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  31.29   
18  115  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  31.82   
19  72  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  32.46   
20  25  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  32.47   
21  Alpergin Didar  1999  UPSALA S  AZ5899  25 m  32.72   
22  21  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  50 m  32.93   
23  111  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  33.59   
24  131  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  33.60   
25  27  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  33.64   
26  87  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  33.82   
27  Andersson Carina  1975  UPSALA S  AA3875  50 m  34.11   
28  57  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  34.13   
29  45  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  34.20   
30  16  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  34.36   
31  85  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  34.38   
32  90  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  34.60   
33  47  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  34.87   
34  52  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  34.99   
35  119  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  35.08   
36  68  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  35.26   
37  17  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  35.47   
38  18  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  35.47   
39  49  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  35.56   
40  65  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  35.56   
41  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  35.85   
42  33  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  35.90   
43  112  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  35.99   
44  29  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  36.06   
45  36  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  36.15   
46  127  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  36.54   
47  130  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  37.09   
48  83  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m  37.15   
49  89  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  50 m  37.33   
50  118  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  37.52   
51  109  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  37.62   
52  40  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  37.63   
53  86  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  38.88   
54  110  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  39.10   
55  56  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m  39.30   
56  13  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  39.36   
57  74  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  39.44   
58  14  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  39.48   
59  26  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  50 m  39.88   
60  51  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  40.05   
61  71  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  40.44   
62  126  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  40.84   
63  20  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  41.60   
64  78  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  42.00   
65  46  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m  43.70   
66  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  43.72   
67  108  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  44.35   
68  84  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  45.45   
69  132  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m  45.83   
70  113  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  45.94   
71  28  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  46.32   
72  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  48.07   
73  58  Johnsson Alice  2005  UPSALA S  BA0605  25 m  48.84   
74  79  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  51.14   
75  66  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  53.14   
76  99  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  53.38   
77  55  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  58.61   
78  93  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m  1:02.07   
79  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Jousefi Nathaniel  1997  UPSALA S  AQ1397  25 m  25.06   
31  Folkeson Johan  1991  UPSALA S  AS2391  25 m  26.36   
41  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  26.74   
94  Ocklind Henrik  1993  UPSALA S  AV8993  25 m  26.75   
Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  27.80   
11  Azadeh Armin  1996  UPSALA S  AY1996  25 m  27.93   
101  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m  28.41   
44  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  28.46   
69  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  28.70   
10  114  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  28.93   
11  117  Tholcke Gustav  1990  UPSALA S  AI8790  25 m  28.93   
12  10  Arlasjö Simon  1996  UPSALA S  AW3796  25 m  28.99   
13  104  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  29.04   
14  77  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  50 m  29.24   
15  30  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  30.31   
16  75  Lindqvist Per  1955  UPSALA S  AA5155  25 m  30.50   
17  121  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  30.51   
18  95  Olsson Jesper  1975  UPSALA S  AB8775  25 m  31.17   
19  123  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  31.24   
20  37  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  50 m  31.44   
21  62  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  31.68   
22  106  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  31.88   
23  88  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  33.93   
24  38  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  50 m  34.25   
25  32  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  35.40   
26  105  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  35.44   
27  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  35.60   
28  50  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  35.74   
29  107  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  35.97   
30  82  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  36.10   
31  102  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  36.49   
32  125  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  36.91   
33  103  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  37.34   
34  124  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  37.54   
35  98  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  25 m  38.05   
36  128  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  38.61   
37  19  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  38.85   
38  100  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  40.50   
39  53  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  41.24   
40  76  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  41.36   
41  63  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  41.71   
42  96  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  43.34   
43  97  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  43.35   
44  64  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  44.24   
45  34  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  44.40   
46  42  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  44.45   
47  43  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  54.33   
48  92  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  54.73   
49  60  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  57.85   
50  122  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  1:07.16   
51  54  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m     
52  61  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
53  73  Larsson Tomas  1966  UPSALA S  AB4766  25 m     
54  80  Lundqvist Jon  1971  UPSALA S  AB5971  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  11 december 2015 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  10:40