Deltagarlista Gren 1-46 
 
  Tävling  Höstsimiaden Tävl omr 1 2015.    Utskriftsdatum  07 november 2015   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  20:56   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 november 2015         
 
 
Gren 1, 200m Frisim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:28.89   
113  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:34.51   
66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  2:41.89   
37  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:44.34   
133  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  2:54.57   
154  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  2:58.09   
71  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  2:58.12   
109  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  2:59.61   
41  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  3:00.85   
10  146  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  3:02.78   
11  47  Stegenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  3:42.50   
12  64  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  50 m  4:16.05   
13  45  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m     
14  173  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
15  189  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
 
Gren 2, 50m Fjärilsim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  39.49   
81  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  40.08   
175  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  44.34   
176  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  48.44   
92  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  50.45   
170  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  52.08   
157  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  52.87   
Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  55.73   
147  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  4:48.00   
 
Gren 3, 25m Fjärilsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  18.11   
27  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  18.39   
85  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  19.26   
23  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  20.28   
93  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  20.46   
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  20.49   
180  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  20.56   
115  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  20.58   
65  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  20.73   
10  166  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  22.27   
11  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  23.74   
12  135  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  25.40   
13  79  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  25.47   
14  185  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  25.50   
15  67  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  25.54   
16  59  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  25.90   
17  165  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  26.12   
18  18  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  26.23   
19  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  26.87   
20  127  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  27.05   
21  40  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  28.87   
22  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  31.00   
23  10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  31.36   
24  26  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m     
25  42  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  AN1605  25 m     
26  76  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m     
27  104  Cederberg Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m     
28  110  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m     
29  136  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m     
30  163  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m     
31  181  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m     
 
Gren 4, 400m Frisim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
183  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  4:53.80   
38  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  5:22.87   
46  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  5:31.46   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  5:43.65   
177  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  5:50.94   
69  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  5:55.01   
172  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
 
Gren 5, 100m Frisim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:04.76   
84  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:07.42   
48  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:08.25   
117  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:09.00   
12  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:09.24   
113  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:09.31   
114  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:13.11   
94  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:14.05   
25  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:14.55   
10  190  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:14.91   
11  24  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:15.12   
12  66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:15.98   
13  37  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:17.06   
14  143  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:17.67   
15  141  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:17.77   
16  107  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:17.78   
17  41  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:18.06   
18  31  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  1:18.33   
19  32  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:18.37   
20  44  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:18.69   
21  206  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  1:18.82   
22  137  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:19.12   
23  133  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:19.41   
24  187  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:19.41   
25  80  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:19.88   
26  64  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  1:20.60   
27  123  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:20.96   
28  29  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:21.56   
29  87  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:21.83   
30  43  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:21.91   
31  182  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:22.23   
32  36  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:22.73   
33  184  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:23.73   
34  15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:23.99   
35  89  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:24.41   
36  50  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:25.08   
37  109  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:25.97   
38  61  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m  1:26.03   
39  155  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:26.27   
40  164  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:26.71   
41  179  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:27.08   
42  116  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  1:27.31   
43  22  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:28.42   
44  63  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  1:28.50   
45  103  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:28.74   
46  128  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:29.26   
47  74  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  1:29.49   
48  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m  1:29.67   
49  159  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:29.93   
50  130  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:30.09   
51  132  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  1:32.91   
52  82  Sisell Anna  2003  SS MORA  AP0203  25 m  1:34.95   
53  142  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m  1:35.00   
54  207  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:35.00   
55  45  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  1:35.69   
56  73  Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  1:36.07   
57  119  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m  1:36.49   
58  77  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  1:37.15   
59  125  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:42.04   
60  47  Stegenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:42.10   
61  91  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  1:49.12   
62  58  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  1:54.00   
63  62  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  2:09.00   
64  21  Abela Tova  2003  FALUN  AW0403  25 m     
65  30  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  BS2203  25 m     
 
Gren 6, 100m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:28.02   
53  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:28.51   
81  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:29.44   
106  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:31.80   
175  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:35.65   
129  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:36.52   
188  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:38.79   
176  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:39.36   
92  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:40.28   
10  157  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:42.17   
11  17  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m  1:45.00   
12  178  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:45.41   
13  147  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:45.82   
14  11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m  1:46.15   
15  170  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:48.36   
16  14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:49.21   
17  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  1:50.38   
18  68  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  1:52.89   
19  16  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  1:53.18   
20  158  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:53.70   
21  52  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  2:00.57   
22  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m     
23  28  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m     
24  112  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m     
25  134  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m     
 
Gren 7, 25m Frisim F-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  23.19   
104  Cederberg Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  23.65   
160  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m  28.72   
122  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  30.13   
26  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m     
108  Kvarnlöf Milla  2007  SANDVIKEN  AH5207  25 m     
 
Gren 8, 50m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  36.54   
85  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  37.05   
180  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  37.96   
93  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  38.05   
65  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  38.34   
27  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  50 m  38.77   
23  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  38.86   
166  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  39.98   
115  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  40.26   
10  136  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  41.01   
11  127  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  42.01   
12  79  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  42.04   
13  18  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  42.52   
14  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  43.58   
15  10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  43.80   
16  185  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  44.88   
17  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  45.25   
18  162  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  45.72   
19  40  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  45.81   
20  59  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  46.73   
21  83  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  46.92   
22  165  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  47.34   
23  110  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  47.79   
24  163  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  48.29   
25  76  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  49.56   
26  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  49.65   
27  67  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  49.92   
28  42  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  AN1605  25 m  50.62   
29  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  53.90   
30  124  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m     
31  131  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m     
32  135  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m     
33  148  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m     
34  153  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m     
35  161  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m     
36  168  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m     
37  171  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
38  181  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m     
 
Gren 9, 100m Ryggsim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:14.05   
183  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:17.43   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:20.94   
105  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:23.78   
70  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:25.61   
53  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:25.62   
81  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:25.86   
46  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:28.08   
69  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:32.18   
10  126  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:32.85   
11  177  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:33.78   
12  175  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:34.49   
13  147  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:36.44   
14  157  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:42.90   
15  176  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:43.55   
16  151  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  1:45.00   
17  170  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:45.00   
18  52  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:48.06   
19  92  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:49.90   
20  97  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:50.35   
21  152  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  1:52.39   
22  60  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  1:54.00   
23  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  1:54.17   
24  88  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:55.20   
25  11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m  1:56.00   
26  90  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:56.77   
27  86  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m  1:59.04   
28  28  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m     
29  39  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m     
30  172  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:19.37   
117  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:20.76   
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:27.03   
71  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:29.69   
12  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:30.42   
103  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:30.82   
114  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:33.08   
80  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:33.23   
24  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:33.45   
10  84  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:34.92   
11  31  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  1:35.19   
12  25  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:36.75   
13  137  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:36.92   
14  179  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:36.99   
15  32  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:37.43   
16  146  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:37.56   
17  43  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:37.90   
18  154  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:38.10   
19  37  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:39.49   
20  87  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:40.01   
21  94  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:40.10   
22  44  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:40.77   
23  133  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:42.30   
24  66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:42.40   
25  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m  1:42.50   
26  141  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:42.60   
27  29  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:42.65   
28  189  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:43.52   
29  61  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m  1:43.91   
30  113  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:44.02   
31  155  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:44.40   
32  145  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  1:45.00   
33  174  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  1:45.18   
34  206  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  1:45.40   
35  190  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:45.80   
36  128  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:46.48   
37  173  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:46.60   
38  41  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:46.98   
39  187  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:48.77   
40  184  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:49.70   
41  36  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:50.00   
42  182  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:50.76   
43  159  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:51.01   
44  143  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:51.31   
45  130  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:51.50   
46  116  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  1:52.01   
47  50  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:52.36   
48  91  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  1:52.48   
49  47  Stegenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:52.82   
50  109  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:52.89   
51  22  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:53.59   
52  125  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:54.74   
53  15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:55.49   
54  123  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:57.82   
55  30  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  BS2203  25 m  1:58.10   
56  164  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:58.84   
57  82  Sisell Anna  2003  SS MORA  AP0203  25 m  2:00.55   
58  73  Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  2:02.07   
59  63  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  2:02.13   
60  58  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  2:11.00   
61  74  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  2:13.19   
62  62  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  2:17.00   
63  21  Abela Tova  2003  FALUN  AW0403  25 m     
64  45  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m     
65  111  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  BV9803  25 m     
66  142  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m     
 
Gren 11, 25m Bröstsim P-09 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  25.45   
51  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  25.64   
 
Gren 12, 50m Bröstsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  42.11   
106  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  48.79   
68  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  50.40   
17  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m  51.00   
129  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  51.07   
188  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  52.56   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  53.26   
138  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  53.75   
178  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  54.58   
10  156  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  55.43   
11  112  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  57.45   
12  158  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  57.91   
13  150  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  1:00.44   
14  16  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  1:01.42   
15  120  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  1:04.37   
16  118  Gustavsson Axel  2005  SÖDERHAMN  AK4905  25 m  1:09.46   
17  134  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m     
18  139  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m     
19  140  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m     
20  149  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m     
21  169  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m     
22  186  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m     
 
Gren 13, 25m Ryggsim F-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  25.35   
148  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  26.11   
171  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  26.38   
131  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  26.81   
160  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m  26.95   
Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  27.02   
59  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  28.00   
122  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  28.83   
26  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m     
10  108  Kvarnlöf Milla  2007  SANDVIKEN  AH5207  25 m     
 
Gren 14, 50m Ryggsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  41.54   
144  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  43.81   
166  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  50 m  44.42   
93  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  44.94   
27  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  45.03   
180  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  45.43   
23  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  45.48   
136  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  45.84   
65  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  46.94   
10  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  47.96   
11  165  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  49.19   
12  185  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  49.58   
13  162  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  49.69   
14  115  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  49.95   
15  127  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  50.09   
16  83  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  50.26   
17  40  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  50.64   
18  104  Cederberg Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  51.51   
19  110  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  51.97   
20  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  52.00   
21  76  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  52.29   
22  10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  52.58   
23  18  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  52.97   
24  135  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  53.20   
25  163  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  54.21   
26  42  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  AN1605  25 m  54.24   
27  79  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  54.32   
28  67  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  1:06.18   
29  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m     
30  124  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m     
31  153  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m     
32  161  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m     
33  168  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m     
34  181  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m     
 
Gren 15, 200m Medley P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
183  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:41.70   
38  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:53.46   
46  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  2:58.24   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  3:08.13   
177  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  3:16.13   
69  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  3:31.87   
70  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  3:34.34   
126  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  3:40.00   
151  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  3:40.00   
10  60  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  4:00.00   
11  39  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m     
12  152  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m     
 
Gren 16, 100m Fjärilsim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:21.71   
117  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:24.82   
190  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:27.63   
89  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:35.00   
137  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:37.31   
43  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:38.83   
32  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  50 m  1:39.95   
15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:56.86   
36  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:57.05   
10  24  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m     
11  107  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m     
12  130  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m     
 
Gren 17, 4X25m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
199  Upsala S Herrar [2005]2  2005  UPSALA S    25 m     
200  Upsala S Herrar [2005]3  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Upsala S Herrar [2005]1  2005  UPSALA S    25 m  2:43.00   
 
Gren 19, 4X25m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
196  Upsala S Damer [2005]3  2005  UPSALA S    25 m  1:12.00   
Bollnäs SS Damer [2005]  2005  BOLLNÄS SS    25 m  1:25.24   
 
Gren 20, 4X50m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Upsala S Damer [2005] 1  2005  UPSALA S    25 m  2:35.00   
195  Upsala S Damer [2005]2  2005  UPSALA S    25 m  2:45.00   
 
Gren 21, 4X50m Medley P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Gävle SS Herrar  2003  GÄVLE SS    25 m  2:31.00   
197  Upsala S Herrar [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:35.00   
99  Sala SS Herrar [2003]  2003  SALA SS    25 m  3:15.54   
20  Borlänge Herrar [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 22, 4X50m Medley F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Söderhamn Damer [2003]  2003  SÖDERHAMN    25 m  2:30.44   
54  Gävle SS Damer [2003]  2003  GÄVLE SS    25 m  2:31.71   
98  Sala SS Damer [2003]  2003  SALA SS    25 m  2:37.04   
34  Falun Lag 1  2003  FALUN    25 m  2:38.78   
191  Upsala S Damer [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:45.00   
78  Ludvika SS Damer [2003]  2003  LUDVIKA SS    25 m  2:49.23   
192  Upsala S Damer [2003]2  2003  UPSALA S    25 m  2:50.00   
33  Falun Damer Yngre Lag 2  2003  FALUN    25 m  2:57.74   
193  Upsala S Damer [2003]3  2003  UPSALA S    25 m  2:59.00   
10  55  Gävle SS Damer Lag 1  2003  GÄVLE SS    25 m  3:07.05   
11  19  Borlänge Damer [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 23, 4X50m Frisim Mixed 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Sala SS Mix Lag 1  2003  SALA SS    25 m  2:21.43   
101  Sala SS Mix Lag 2  2003  SALA SS    25 m  2:33.66   
102  Sala SS Mix Lag 3  2003  SALA SS    25 m  2:40.00   
57  Gävle SS Mix [2003]  2003  GÄVLE SS    25 m  2:40.52   
35  Falun Mix Lag 1  2003  FALUN    25 m  2:53.97   
72  Hudiksvall Mix 1  2003  HUDIKSVALL    25 m     
201  Upsala S Mix [2003]1  2003  UPSALA S    25 m     
202  Upsala S Mix [2003]2  2003  UPSALA S    25 m     
 
Gren 24, 4X25m Frisim Mixed 10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Upsala S Mix [2005]1  2005  UPSALA S    25 m     
204  Upsala S Mix [2005]2  2005  UPSALA S    25 m     
205  Upsala S Mix [2005]3  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 25, 200m Frisim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  2:48.04   
11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m  3:10.00   
14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  3:15.00   
52  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  3:17.60   
175  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
 
Gren 26, 50m Fjärilsim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
113  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  34.24   
48  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  34.74   
37  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  37.46   
41  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  39.37   
25  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  39.54   
66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  40.02   
143  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  41.58   
103  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  43.62   
133  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  43.77   
10  189  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  43.87   
11  64  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  50 m  44.29   
12  173  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  44.45   
13  179  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  46.63   
14  154  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  47.47   
15  146  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  48.19   
16  77  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  48.36   
17  155  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  48.54   
18  184  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  49.63   
19  142  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m  50.00   
20  47  Stegenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  51.23   
21  74  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  54.08   
22  73  Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  55.46   
23  119  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m  1:00.79   
24  58  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  1:06.00   
25  164  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m     
 
Gren 27, 25m Fjärilsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  18.11   
106  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  18.31   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  20.32   
188  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  22.56   
112  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  23.59   
129  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  23.97   
17  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m  24.00   
68  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  24.50   
178  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  24.52   
10  134  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  25.11   
11  95  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  25.44   
12  16  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  27.37   
13  138  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  31.50   
14  149  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m     
15  156  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m     
16  158  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m     
 
Gren 28, 400m Frisim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  5:19.63   
117  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  5:22.81   
12  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  5:31.64   
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  50 m  5:37.24   
15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  5:50.00   
190  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  5:57.16   
187  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  5:57.32   
44  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  6:01.50   
137  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  6:13.07   
10  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m  6:15.00   
11  36  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  6:19.53   
12  128  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  6:30.00   
13  159  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  6:40.00   
14  125  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  6:50.00   
15  22  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  6:58.16   
16  24  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m     
17  43  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m     
18  123  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m     
19  132  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
20  141  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
 
Gren 29, 100m Frisim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
183  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:04.38   
38  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:07.19   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:07.39   
46  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:10.14   
53  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:15.50   
69  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:16.39   
177  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:16.58   
70  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:16.87   
81  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:18.77   
10  105  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:19.69   
11  126  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:20.79   
12  39  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:24.80   
13  176  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:25.46   
14  52  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:25.77   
15  172  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:26.24   
16  60  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  1:27.21   
17  97  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:29.46   
18  157  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:30.04   
19  92  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:30.89   
20  147  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:32.50   
21  14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:35.00   
22  170  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:35.00   
23  88  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:37.36   
24  86  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m  1:37.69   
25  96  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:38.75   
26  151  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  1:41.55   
27  152  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  1:43.64   
28  90  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:44.07   
29  28  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  1:59.20   
30  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  2:00.58   
 
Gren 30, 100m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:16.29   
113  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:23.63   
71  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:24.96   
25  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:25.39   
37  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:26.38   
114  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:27.50   
143  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:28.50   
41  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:29.86   
66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:29.97   
10  189  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:30.76   
11  133  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:31.13   
12  103  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:31.23   
13  144  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:32.66   
14  85  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:33.36   
15  64  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  1:34.03   
16  23  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:34.94   
17  173  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:34.96   
18  87  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:35.00   
19  80  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:35.55   
20  27  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:35.70   
21  166  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:35.70   
22  154  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:35.80   
23  93  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:36.33   
24  184  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:36.59   
25  180  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:37.23   
26  146  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:37.43   
27  179  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:37.92   
28  155  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:40.00   
29  109  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:40.02   
30  65  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:41.57   
31  164  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:41.80   
32  74  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  1:44.70   
33  127  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:48.67   
34  115  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  1:49.66   
35  119  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m  1:52.60   
36  165  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  1:53.13   
37  47  Stegenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:56.82   
38  185  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:56.95   
39  142  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m  1:59.48   
40  58  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  2:06.00   
41  67  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  2:06.30   
42  59  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  2:11.00   
43  62  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  2:18.00   
44  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m     
45  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m     
46  26  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m     
47  45  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m     
48  77  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m     
49  135  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m     
 
Gren 31, 25m Frisim P-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  20.78   
95  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  22.44   
186  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  27.87   
 
Gren 32, 50m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  35.27   
106  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  36.97   
178  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  38.35   
129  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  38.98   
112  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  39.10   
188  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  39.78   
156  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  42.28   
158  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  42.60   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  42.94   
10  16  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  43.93   
11  138  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  45.79   
12  134  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  45.80   
13  120  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  46.27   
14  68  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  47.48   
15  17  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m  51.00   
16  118  Gustavsson Axel  2005  SÖDERHAMN  AK4905  25 m  52.67   
17  139  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m     
18  140  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m     
19  149  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m     
20  150  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
21  167  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m     
22  169  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m     
 
Gren 33, 100m Ryggsim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:15.36   
48  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:20.49   
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:21.28   
141  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:22.38   
113  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:23.85   
25  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:24.23   
71  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:24.86   
24  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:26.07   
189  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:27.36   
10  37  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:27.61   
11  31  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  50 m  1:27.64   
12  123  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:27.74   
13  133  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:28.84   
14  41  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:29.72   
15  173  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:29.90   
16  94  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:30.00   
17  190  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:30.26   
18  128  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:30.40   
19  143  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:31.56   
20  206  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  1:31.92   
21  187  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:31.95   
22  32  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:32.23   
23  182  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:32.35   
24  29  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:32.38   
25  146  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:34.17   
26  164  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:34.29   
27  179  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:35.25   
28  15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:36.01   
29  103  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:36.04   
30  184  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:36.09   
31  159  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:36.11   
32  63  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  1:36.47   
33  154  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:36.48   
34  114  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:36.50   
35  44  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:36.81   
36  107  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:37.16   
37  155  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:38.23   
38  87  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:40.00   
39  30  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  BS2203  25 m  1:40.09   
40  43  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:40.82   
41  109  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:41.85   
42  36  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:41.99   
43  125  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:42.50   
44  64  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  50 m  1:42.70   
45  22  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:43.46   
46  50  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:43.95   
47  89  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:44.32   
48  132  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  1:46.12   
49  130  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:46.51   
50  73  Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  1:49.28   
51  142  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m  1:50.00   
52  145  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  1:50.00   
53  116  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  1:54.55   
54  62  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  2:25.00   
55  21  Abela Tova  2003  FALUN  AW0403  25 m     
56  47  Stegenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m     
57  111  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  BV9803  25 m     
58  119  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m     
 
Gren 34, 100m Bröstsim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:20.88   
183  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:25.49   
38  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:33.59   
46  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:35.04   
177  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:42.13   
53  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:44.04   
39  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:46.22   
157  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:49.04   
175  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:49.84   
10  126  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:49.89   
11  81  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:50.22   
12  69  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:50.46   
13  176  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:52.83   
14  88  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:53.54   
15  152  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  1:54.62   
16  147  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:55.00   
17  170  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:55.00   
18  97  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:55.35   
19  11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m  1:55.95   
20  14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:58.53   
21  151  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  2:01.61   
22  92  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  2:03.50   
23  90  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  2:05.10   
24  86  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m  2:07.11   
25  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  2:08.02   
26  60  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  2:11.58   
27  28  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m     
28  52  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m     
 
Gren 35, 25m Bröstsim F-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  27.12   
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  27.59   
59  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  30.93   
Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m     
26  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m     
160  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m     
 
Gren 36, 50m Bröstsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  46.69   
65  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  47.15   
85  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  48.25   
93  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  49.41   
166  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  51.16   
23  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  51.18   
18  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  51.31   
162  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  51.87   
27  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  51.89   
10  127  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  53.39   
11  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  54.43   
12  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  55.19   
13  79  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  55.62   
14  83  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  55.70   
15  180  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  56.08   
16  136  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  57.69   
17  10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  58.08   
18  163  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  58.08   
19  42  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  AN1605  25 m  59.00   
20  165  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  1:01.17   
21  104  Cederberg Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  1:01.90   
22  76  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  1:02.16   
23  67  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  1:06.21   
24  110  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  1:08.52   
25  122  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m     
26  124  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m     
27  131  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m     
28  135  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m     
29  153  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m     
30  161  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m     
31  168  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m     
32  171  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
33  181  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m     
 
Gren 37, 25m Ryggsim P-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  24.87   
95  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  28.40   
186  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  30.11   
 
Gren 38, 50m RyggsimP-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  41.15   
49  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  41.42   
188  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  43.69   
112  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  44.78   
178  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  44.87   
129  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  45.05   
158  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  46.41   
156  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  48.81   
120  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  51.97   
10  16  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  52.10   
11  138  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  52.37   
12  134  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  52.67   
13  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  53.21   
14  68  Papp Levente  2005  HUDIKSVALL  AE4105  25 m  54.04   
15  118  Gustavsson Axel  2005  SÖDERHAMN  AK4905  25 m  1:01.97   
16  17  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m  1:45.00   
17  139  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m     
18  140  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m     
19  149  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m     
20  150  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
21  167  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m     
22  169  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m     
 
Gren 39, 200m Medley F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:49.02   
84  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:53.13   
117  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:53.49   
24  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  3:01.12   
190  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:07.24   
94  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  3:09.46   
32  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  3:11.13   
15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  3:12.00   
44  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  3:12.93   
10  206  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  3:14.00   
11  123  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:16.69   
12  137  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:17.31   
13  29  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  3:17.89   
14  187  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  3:21.42   
15  43  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  3:22.72   
16  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m  3:25.00   
17  182  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  3:26.96   
18  36  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  3:30.25   
19  31  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m     
20  50  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m     
21  63  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m     
22  107  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m     
23  130  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m     
24  141  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
 
Gren 40, 100m Fjärilsim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
183  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:14.68   
38  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:22.32   
177  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:28.90   
70  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:31.28   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m     
46  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m     
152  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m     
 
Gren 41, 4X25m Medley F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
196  Upsala S Damer [2005]3  2005  UPSALA S    25 m  1:23.00   
195  Upsala S Damer [2005]2  2005  UPSALA S    25 m  1:25.00   
Bollnäs SS Damer [2005]  2005  BOLLNÄS SS    25 m  1:31.09   
 
Gren 42, 4X50m Medley F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Upsala S Damer [2005] 1  2005  UPSALA S    25 m  3:08.00   
 
Gren 43, 4X25m Medley P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
199  Upsala S Herrar [2005]2  2005  UPSALA S    25 m     
200  Upsala S Herrar [2005]3  2005  UPSALA S    25 m     
 
Gren 44, 4X50m Medley P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Upsala S Herrar [2005]1  2005  UPSALA S    25 m  2:50.00   
 
Gren 45, 4X50m Frisim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Söderhamn Damer [2003]  2003  SÖDERHAMN    25 m  2:15.78   
54  Gävle SS Damer [2003]  2003  GÄVLE SS    25 m  2:15.94   
34  Falun Lag 1  2003  FALUN    25 m  2:16.49   
98  Sala SS Damer [2003]  2003  SALA SS    25 m  2:20.54   
78  Ludvika SS Damer [2003]  2003  LUDVIKA SS    25 m  2:25.89   
191  Upsala S Damer [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:31.00   
33  Falun Damer Yngre Lag 2  2003  FALUN    25 m  2:35.57   
55  Gävle SS Damer Lag 1  2003  GÄVLE SS    25 m  2:39.75   
192  Upsala S Damer [2003]2  2003  UPSALA S    25 m  2:40.00   
10  193  Upsala S Damer [2003]3  2003  UPSALA S    25 m  2:46.00   
11  19  Borlänge Damer [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 46, 4X50m Frisim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Gävle SS Herrar  2003  GÄVLE SS    25 m  2:15.37   
197  Upsala S Herrar [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:21.00   
99  Sala SS Herrar [2003]  2003  SALA SS    25 m  2:40.96   
20  Borlänge Herrar [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  07 november 2015 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  20:56