Deltagarlista Gren 1-58 
 
  Tävling  Sum-Sim region nr    Utskriftsdatum  25 oktober 2014   
  Tävlingsort      Utskriftstid  21:52   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 november 2014         
 
 
Gren 1, 200m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  2:19.12   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:19.21   
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  2:20.06   
257  Bonetti Alessandro  1999  VÄSTERÅS  AG5399  25 m  2:22.29   
327  Schough Anton  1998  ÖSA  AR7998  25 m  2:23.69   
267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  2:23.88   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:24.90   
213  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  2:25.19   
319  Meding Isak  1998  ÖSA  AP2198  25 m  2:25.80   
10  259  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  2:26.54   
11  199  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:26.63   
12  181  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  2:27.88   
13  77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:28.34   
14  31  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  50 m  2:28.35   
15  83  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:29.03   
16  44  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:32.08   
17  43  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:35.96   
18  185  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:36.75   
19  126  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  2:37.58   
20  197  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:38.51   
21  79  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  50 m  2:46.32   
22  236  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  2:52.73  RES 
23  167  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  2:53.41  RES 
24  146  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  3:03.97  RES 
 
Gren 2, 200m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:24.99   
29  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:25.64   
352  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  50 m  2:26.13   
80  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  2:32.59   
284  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  2:36.26   
245  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  2:41.17   
357  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  50 m  2:42.27   
97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:55.65   
122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:59.57   
10  41  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  3:00.57   
11  341  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  3:15.19   
 
Gren 3, 200m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
229  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:10.21   
132  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:10.32   
32  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:13.48   
68  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:17.12   
108  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  2:17.68   
303  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:18.16   
264  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  2:19.43   
188  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:20.38   
207  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:20.87   
10  266  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  2:21.03   
11  42  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:21.30   
12  330  Valjus Eric  2000  ÖSA  AE9100  25 m  2:23.85   
13  15  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:24.46   
14  283  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  2:26.44   
15  121  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  2:28.78   
16  149  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  2:30.90   
17  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  2:31.68   
18  231  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  2:32.25   
19  148  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  2:33.09   
20  293  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  2:35.82   
21  67  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:36.16   
22  224  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  2:37.91  RES 
23  331  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  2:39.65  RES 
24  324  Pasztor Theodor  2000  ÖSA  AY4500  25 m  2:42.65  RES 
25  174  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  2:46.67  RES 
 
Gren 4, 200m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:10.20   
189  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:13.65   
202  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:18.38   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:19.07   
323  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:21.38   
210  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:21.48   
322  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:21.50   
127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:21.64   
115  Wallin Sarah  2000  HARNÄS SKU  AH9800  25 m  2:23.08   
10  33  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:24.44   
11  62  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:25.75   
12  320  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  2:28.52   
13  271  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  2:29.31   
14  20  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  2:29.62   
15  26  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:31.47   
16  145  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  2:32.39   
17  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:32.73   
18  157  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:33.54   
19  304  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  2:34.47   
20  294  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:34.91   
21  346  Nabi Pour Awaz  2000  HK SIM  BE3800  25 m  2:34.92   
22  64  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:35.97  RES 
23  326  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  2:36.72  RES 
24  201  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  2:37.32  RES 
25  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  2:37.81  RES 
26  280  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:39.27  RES 
 
Gren 5, 1500m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  15:49.02   
256  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  25 m  16:40.56   
150  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  18:07.33   
113  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  18:07.46   
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  18:12.88   
28  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  18:29.47   
180  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  18:51.94   
277  Johansson Anton  1999  VÄSTERÅS  AG4399  50 m  19:06.82   
288  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  50 m  19:09.53   
10  50  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  25:40.51   
 
Gren 6, 200m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:08.67   
353  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:08.90   
352  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:10.57   
253  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  25 m  2:11.84   
216  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  2:13.46   
81  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:15.25   
206  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:16.85   
52  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:18.09   
308  Gustafsson Linn  1998  ÖSA  AI9898  25 m  2:18.73   
10  45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:20.21   
11  183  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:20.91   
12  192  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:21.52   
13  215  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  2:21.93   
14  355  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  2:23.03   
15  341  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:23.21   
16  212  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  2:23.78   
17  240  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:24.63   
18  263  de Paiva Vilaca Vera  1998  VÄSTERÅS  BP0298  25 m  2:24.90   
19  84  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:25.38   
20  144  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  2:29.02   
21  362  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:31.43   
22  173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:31.87  RES 
23  364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  2:31.88  RES 
24  311  Göthlin Amanda  1998  ÖSA  AU4498  25 m  2:34.15  RES 
25  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:34.21  RES 
26  184  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:34.32  RES 
 
Gren 7, 400m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  4:14.21   
104  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  4:37.86   
209  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  4:43.51   
166  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  4:44.70   
279  Laxbäck Anton  2001  VÄSTERÅS  AM4101  25 m  4:49.34   
141  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  4:50.29   
78  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  4:58.20   
258  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  5:01.31   
109  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  5:04.61   
10  238  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  5:04.99   
11  85  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  5:06.47   
12  116  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  5:06.48   
13  151  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  5:07.10   
14  30  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  5:09.75   
15  22  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  5:09.83   
16  317  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  5:11.63   
17  147  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  5:13.88   
18  242  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  5:18.67   
19  169  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  5:25.28   
20  270  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  5:26.84   
21  56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  5:28.45   
22  244  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  5:28.78  RES 
23  241  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  5:30.40  RES 
24  142  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  5:31.59  RES 
25  234  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  5:31.97  RES 
26  172  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  5:39.19  RES 
 
Gren 8, 200m Medley F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  2:27.93   
295  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  2:29.10   
268  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  2:37.10   
143  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  2:39.32   
105  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:39.72   
290  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:41.01   
90  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:41.17   
354  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  2:41.98   
296  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  2:42.40   
10  276  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  2:43.90   
11  363  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  2:44.52   
12  186  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:47.27   
13  274  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  2:47.72   
14  226  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:48.79   
15  360  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  2:49.01   
16  124  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  2:50.31   
17  133  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  2:50.51   
18  182  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:51.50   
19  232  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:51.58   
20  23  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:52.10   
21  18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  2:52.49   
22  110  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  2:53.31  RES 
23  343  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:53.54  RES 
24  112  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  2:53.62  RES 
25  334  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  2:54.01  RES 
26  34  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:54.25  RES 
 
Gren 9, 200m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:30.44   
267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  2:32.13   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:34.36   
181  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  2:44.44   
199  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:45.76   
277  Johansson Anton  1999  VÄSTERÅS  AG4399  25 m  2:47.04   
161  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:48.53   
77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:49.52   
185  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:55.94   
10  43  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:57.54   
11  359  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  2:57.79   
12  86  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:57.93   
13  107  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  3:17.93   
14  236  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  3:21.32   
15  146  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  50 m  3:29.96   
16  47  Chiu Jimmy  1998  ESKILSTUNA  AS7198  25 m  3:32.99   
 
Gren 10, 100m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:06.35   
190  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:07.50   
353  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  1:07.50   
81  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:08.14   
357  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  1:12.39   
308  Gustafsson Linn  1998  ÖSA  AI9898  25 m  1:13.15   
45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:13.38   
192  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:13.60   
97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:14.12   
10  183  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:14.54   
11  215  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  1:14.61   
12  144  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  1:14.66   
13  219  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:14.80   
14  355  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:19.21   
15  84  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:19.67   
16  223  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:22.25   
17  173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:23.02   
18  312  Jansson Maja  1999  ÖSA  AG0899  25 m  1:23.21   
19  306  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:25.17   
20  48  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:27.78   
21  364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  50 m  1:27.86   
22  49  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:29.58  RES 
23  310  Gustafsson Wernersson Ebba  1999  ÖSA  BF6899  25 m  1:37.73  RES 
 
Gren 11, 100m Fjärilsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
229  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:06.13   
315  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  50 m  1:07.56   
32  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  1:07.57   
132  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  1:10.15   
68  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:10.20   
266  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  1:13.45   
303  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  1:13.80   
149  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  1:14.26   
264  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  1:15.77   
10  42  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:18.27   
11  283  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  1:18.47   
12  15  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:18.60   
13  67  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:21.53   
14  231  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  1:23.03   
15  207  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:23.17   
16  148  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  1:27.97   
17  224  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:33.85   
18  174  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  1:34.62   
 
Gren 12, 100m Fjärilsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:07.11   
189  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:10.20   
323  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:11.80   
322  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  1:13.27   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:14.65   
271  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  1:14.84   
127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:15.15   
33  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:15.44   
115  Wallin Sarah  2000  HARNÄS SKU  AH9800  25 m  1:16.05   
10  320  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  1:18.63   
11  280  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:18.94   
12  64  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:19.36   
13  175  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  1:20.02   
14  157  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:21.20   
15  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:23.39   
16  202  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:23.39   
17  26  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:25.14   
18  326  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:25.26   
19  346  Nabi Pour Awaz  2000  HK SIM  BE3800  25 m  1:28.66   
20  201  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  1:29.08   
21  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:30.45   
22  371  Genberg Fanny  2000  HUDIKSVALL  AZ0400  25 m  1:38.59  RES 
23  198  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:45.63  RES 
 
Gren 13, 4X100m Medley P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
299  Västerås Herrar [1998]  1998  VÄSTERÅS    25 m  4:08.36   
73  Eskilstuna Po16  1998  ESKILSTUNA    25 m  4:13.75   
163  Karlstad Herrar [1998]  1998  KARLSTAD    25 m  4:16.76   
338  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  4:32.37   
93  Falun Herrar Lag 1  1998  FALUN    25 m  4:41.41   
39  Sk Ena Herrar Me1  1999  SK ENA    25 m  4:46.31   
195  Ludvika Ss Herrar [1998]  1998  LUDVIKA SS    25 m  4:49.09   
118  Harnäs Sku Herrar [1998]  1998  HARNÄS SKU    25 m  4:50.89   
 
Gren 14, 4X100m Frisim F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
366  Strängnäs Damer  1998  STRÄNGNÄS    25 m  4:05.64   
91  Falun Damer Lag 1  1998  FALUN    25 m  4:07.36   
193  Ludvika Ss Damer [1998]  1998  LUDVIKA SS    25 m  4:14.92   
217  Säffle Ss Damer [1998]  1998  SÄFFLE SS    25 m  4:25.08   
36  Sk Ena Damer Fr1  1998  SK ENA    25 m  4:26.50   
71  Eskilstuna Fl16  1998  ESKILSTUNA    25 m  4:26.60   
335  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  4:33.44   
98  Filipstad Damer [1998]  1998  FILIPSTAD    25 m  4:35.64   
248  Upsala S Damer Lag 1  1998  UPSALA S    25 m  4:40.66   
 
Gren 15, 200m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:22.32   
253  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  25 m  2:25.63   
353  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:26.73   
190  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:27.27   
29  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:27.50   
352  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:29.50   
284  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  2:30.88   
216  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  2:35.60   
357  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  2:36.08   
10  45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:38.00   
11  52  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:41.51   
12  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:42.77   
13  144  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  2:44.37   
14  215  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  2:44.42   
15  192  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:47.49   
16  245  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  2:48.03   
17  173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:48.51   
18  183  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:48.71   
19  341  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:51.68   
20  362  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:52.48   
21  364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  50 m  2:54.30   
22  41  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  50 m  2:55.39  RES 
23  25  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  2:56.99  RES 
24  311  Göthlin Amanda  1998  ÖSA  AU4498  25 m  2:57.99  RES 
25  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:59.37  RES 
26  223  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  3:03.85  RES 
 
Gren 16, 200m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
256  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  25 m  2:09.81   
289  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  2:13.60   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:22.54   
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  2:26.31   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  50 m  2:31.30   
259  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  2:32.87   
199  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:33.30   
288  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  50 m  2:48.21   
 
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
295  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:02.37   
260  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:02.50   
90  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:02.93   
105  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:03.99   
354  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:04.07   
143  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:04.23   
268  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  1:04.30   
305  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:04.41   
363  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:04.53   
10  18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  1:04.78   
11  74  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:05.04   
12  208  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:06.79   
13  296  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:07.38   
14  182  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:07.44   
15  276  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:07.65   
16  360  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:07.73   
17  186  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:07.84   
18  133  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:07.89   
19  187  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:08.30   
20  290  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:08.57   
21  76  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:08.67   
22  154  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:08.96  RES 
23  226  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:09.06  RES 
24  110  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:09.08  RES 
25  343  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:09.31  RES 
26  51  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  1:09.36  RES 
 
Gren 18, 100m Ryggsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  1:02.58   
104  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:05.29   
258  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:08.41   
279  Laxbäck Anton  2001  VÄSTERÅS  AM4101  25 m  1:11.82   
169  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:14.90   
85  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:16.66   
141  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:17.18   
242  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:17.71   
142  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:18.68   
10  103  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:19.22   
11  317  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:19.25   
12  119  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  1:19.84   
13  237  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:19.99   
14  109  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:21.96   
15  241  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:22.37   
16  172  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:22.81   
17  238  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:22.89   
18  22  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:22.91   
19  151  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:23.43   
20  200  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:23.58   
21  131  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:23.74   
22  168  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:23.80  RES 
23  147  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:23.91  RES 
24  302  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  1:24.36  RES 
25  292  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:24.69  RES 
26  225  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:25.11  RES 
 
Gren 19, 200m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
253  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  25 m  2:34.65   
284  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  2:39.71   
307  Fredriksson Isabelle  1999  ÖSA  AG9699  25 m  2:40.59   
184  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:48.37   
206  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:51.61   
45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:59.81   
173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  3:03.47   
364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  3:06.09   
97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  3:07.51   
10  357  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  3:08.85   
11  245  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  3:10.78   
12  41  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  3:13.00   
13  312  Jansson Maja  1999  ÖSA  AG0899  50 m  3:13.96   
14  48  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  3:22.43   
15  25  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  3:25.17   
16  310  Gustafsson Wernersson Ebba  1999  ÖSA  BF6899  25 m  3:27.91   
17  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  3:33.79   
 
Gren 20, 200m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  1:56.76   
256  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  25 m  1:59.35   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  2:00.99   
327  Schough Anton  1998  ÖSA  AR7998  25 m  2:02.84   
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  2:03.13   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:03.67   
160  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:04.27   
150  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  2:04.48   
31  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  2:06.14   
10  257  Bonetti Alessandro  1999  VÄSTERÅS  AG5399  25 m  2:06.72   
11  180  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  2:08.72   
12  267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  2:08.85   
13  259  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  2:09.08   
14  59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:09.44   
15  277  Johansson Anton  1999  VÄSTERÅS  AG4399  25 m  2:10.15   
16  213  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  2:10.35   
17  113  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:11.51   
18  126  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  2:12.39   
19  77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:13.90   
20  79  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  2:14.00   
21  359  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  2:14.70   
22  181  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  2:15.05  RES 
23  28  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  2:15.29  RES 
24  262  de Paiva Vilaca Vasco  1999  VÄSTERÅS  AW4599  25 m  2:16.10  RES 
25  161  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:16.92  RES 
26  83  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:17.07  RES 
 
Gren 21, 400m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  5:20.58   
189  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  5:27.36   
323  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  5:29.81   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  5:42.45   
210  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  5:43.85   
127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  5:48.36   
157  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  5:52.71   
33  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  5:54.04   
271  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  5:57.85   
10  175  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  6:13.55   
11  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  6:16.47   
12  26  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  6:23.27   
13  294  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  6:25.68   
14  280  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  50 m  6:33.86   
15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  50 m  6:49.43   
 
Gren 22, 400m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  5:13.38   
32  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  5:14.20   
132  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  5:16.33   
266  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  5:30.66   
264  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  5:32.01   
188  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  5:42.93   
68  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  5:48.33   
283  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  5:54.84   
148  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  6:40.45   
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
295  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:06.81   
354  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:12.99   
260  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:13.89   
305  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:14.64   
363  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:15.31   
186  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:16.30   
226  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:16.55   
276  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:16.67   
343  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:17.11   
10  110  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:17.30   
11  105  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:18.48   
12  235  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:18.60   
13  313  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:18.64   
14  221  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:18.80   
15  285  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:18.92   
16  334  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:19.34   
17  208  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:19.55   
18  274  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  50 m  1:21.39   
19  143  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  50 m  1:21.41   
20  53  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:21.49   
21  40  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:21.54   
22  360  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:21.76  RES 
23  125  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:21.78  RES 
24  275  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:21.91  RES 
25  18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  1:22.00  RES 
26  232  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:22.52  RES 
 
Gren 24, 100m Bröstsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  1:10.03   
116  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  1:17.71   
258  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:17.77   
104  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:18.75   
151  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:20.61   
200  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:21.99   
56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:22.00   
279  Laxbäck Anton  2001  VÄSTERÅS  AM4101  25 m  1:22.26   
147  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:27.61   
10  141  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:28.00   
11  142  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:30.78   
12  237  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:30.80   
13  85  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:31.74   
14  302  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  1:31.89   
15  234  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:31.93   
16  317  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:32.24   
17  78  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:32.94   
18  119  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  1:32.94   
19  242  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:33.46   
20  214  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:33.93   
21  14  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:34.07   
22  156  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:34.36  RES 
23  374  Bäckström Erik  2001  HUDIKSVALL  AT2901  25 m  1:35.34  RES 
24  225  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:35.99  RES 
25  238  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:36.92  RES 
26  291  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:37.00  RES 
 
Gren 25, 1500m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
355  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  20:07.59   
240  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  50 m  20:37.31   
52  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  50 m  20:44.85   
212  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  21:05.20   
341  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  21:26.21   
179  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  23:34.40   
 
Gren 26, 100m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
319  Meding Isak  1998  ÖSA  AP2198  25 m  1:01.38   
160  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  1:01.75   
257  Bonetti Alessandro  1999  VÄSTERÅS  AG5399  25 m  1:02.26   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  1:02.89   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  1:03.65   
31  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  1:04.76   
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  1:05.03   
327  Schough Anton  1998  ÖSA  AR7998  25 m  1:05.10   
213  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  1:05.60   
10  113  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  1:06.22   
11  44  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  1:06.75   
12  197  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:07.36   
13  43  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  1:07.54   
14  180  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:08.99   
15  369  Lindberg Filip  1998  HUDIKSVALL  AO5798  25 m  1:09.07   
16  77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:10.01   
17  161  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:10.39   
18  185  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:12.87   
19  267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  1:13.11   
20  59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  50 m  1:13.90   
21  150  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  1:14.47   
22  288  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  50 m  1:14.94  RES 
23  359  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  1:15.56  RES 
24  318  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  1:17.10  RES 
25  329  Törnvall Herman  1999  ÖSA  AW5799  25 m  1:19.37  RES 
26  236  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  1:19.92  RES 
 
Gren 27, 4X100m Frisim F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Västerås Damer [2000]  2000  VÄSTERÅS    25 m  4:14.92   
368  Strängnäs Damer [2000]  2000  STRÄNGNÄS    25 m  4:19.20   
335  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  4:22.17   
298  Västerås Damer Lag 2  2000  VÄSTERÅS    25 m  4:31.40   
27  Bålsta Sk Damer [2000]  2000  BÅLSTA SK    25 m  4:33.22   
70  Eskilstuna Fl14  2000  ESKILSTUNA    25 m  4:33.34   
138  Karlskoga A-Damer [2000]  2000  KARLSKO SF    25 m  4:34.08   
162  Karlstad Damer Lag1 [00]  2000  KARLSTAD    25 m  4:35.28   
194  Ludvika Ss Damer [2000]  2000  LUDVIKA SS    25 m  4:35.43   
10  117  Harnäs Sku Damer [2000]  2000  HARNÄS SKU    25 m  4:36.46   
11  337  Ösa Damer Lag 2  2002  ÖSA    25 m  4:39.68   
12  249  Upsala S Damer1 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  4:48.35   
13  92  Falun Damer Lag 1  2001  FALUN    25 m  4:49.61   
14  139  Karlskoga B-Damer [2000]  2000  KARLSKO SF    25 m  4:58.54   
15  250  Upsala S Damer2 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  5:01.38   
 
Gren 28, 4X100m Medley P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
165  Karlstad Herrar Lag 2[00]  2000  KARLSTAD    25 m  53.97   
300  Västerås Herrar [2000]  2000  VÄSTERÅS    25 m  4:33.53   
338  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  4:53.82   
72  Eskilstuna Po14  2000  ESKILSTUNA    25 m  4:54.96   
164  Karlstad Herrar Lag 1[00]  2000  KARLSTAD    25 m  4:58.02   
251  Upsala S Herrar1 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  5:02.26   
252  Upsala S Herrar2 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  5:26.65   
340  Ösa Herrar [2002] Lag 2  2002  ÖSA    25 m  5:27.70   
301  Västerås Herrar Lag 2  2000  VÄSTERÅS    25 m  5:30.89   
 
Gren 29, 400m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
253  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  25 m  4:33.86   
216  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  4:36.33   
81  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  4:45.43   
206  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  4:50.51   
52  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  4:54.12   
183  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  4:56.18   
263  de Paiva Vilaca Vera  1998  VÄSTERÅS  BP0298  25 m  4:56.42   
212  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  4:57.40   
355  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  5:02.80   
10  84  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  5:03.24   
11  341  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  5:06.78   
12  240  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  5:06.99   
13  364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  5:17.98   
14  311  Göthlin Amanda  1998  ÖSA  AU4498  25 m  5:25.70   
15  362  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  5:26.18   
16  173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  5:32.60   
17  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  5:36.26   
18  25  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  5:39.68   
19  48  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  5:52.47   
20  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  6:01.96   
21  310  Gustafsson Wernersson Ebba  1999  ÖSA  BF6899  25 m  6:09.63   
22  306  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  6:16.11  RES 
 
Gren 30, 100m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  55.88   
327  Schough Anton  1998  ÖSA  AR7998  25 m  56.00   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  56.30   
150  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  56.82   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  56.97   
199  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  57.22   
257  Bonetti Alessandro  1999  VÄSTERÅS  AG5399  25 m  58.47   
180  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  58.54   
31  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  58.61   
10  319  Meding Isak  1998  ÖSA  AP2198  25 m  58.98   
11  277  Johansson Anton  1999  VÄSTERÅS  AG4399  25 m  59.37   
12  213  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  50 m  59.52   
13  181  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  59.75   
14  267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  1:00.02   
15  77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:00.27   
16  44  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  1:00.42   
17  126  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  1:00.68   
18  161  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:00.82   
19  43  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  1:01.02   
20  359  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  1:01.26   
21  197  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:01.32   
22  83  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:01.61  RES 
23  288  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  1:01.89  RES 
24  28  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  1:02.22  RES 
25  79  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:02.46  RES 
26  318  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  1:02.96  RES 
 
Gren 31, 200m Ryggsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:26.43   
202  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:31.98   
189  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:36.91   
320  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  2:36.96   
322  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:39.92   
323  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  50 m  2:41.67   
33  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:42.21   
157  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:43.91   
62  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:47.32   
10  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:47.59   
11  326  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  2:48.59   
12  280  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:49.32   
13  145  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  2:50.20   
14  127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:50.33   
15  20  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  2:54.08   
16  201  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  2:57.82   
17  175  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  3:05.39   
18  346  Nabi Pour Awaz  2000  HK SIM  BE3800  25 m  3:09.16   
19  304  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  3:22.96   
 
Gren 32, 200m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  2:26.17   
32  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:27.71   
132  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:29.00   
264  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  2:31.70   
229  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:37.17   
303  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:37.80   
68  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:39.04   
315  Landström Elias  2000  ÖSA  AM5700  25 m  2:40.10   
344  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:42.24   
10  121  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  2:44.34   
11  188  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:45.42   
12  67  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:48.95   
13  330  Valjus Eric  2000  ÖSA  AE9100  25 m  2:48.95   
14  283  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  2:49.35   
15  Lundgren Emil  2000  ARVIKA SS  AI4500  25 m  2:52.68   
16  42  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  50 m  2:58.55   
17  148  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  2:58.95   
18  224  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  3:04.60   
19  231  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  3:06.30   
20  331  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  3:23.70   
 
Gren 33, 200m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
353  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:23.01   
190  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:26.31   
81  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:26.53   
88  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:30.39   
307  Fredriksson Isabelle  1999  ÖSA  AG9699  25 m  2:34.22   
97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:37.82   
45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:38.14   
192  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:38.57   
219  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  2:40.47   
10  215  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  2:40.76   
11  183  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:41.61   
12  144  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  2:44.27   
13  41  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:49.72   
14  223  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:56.78   
15  306  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  3:02.91   
16  364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  50 m  3:03.76   
17  48  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  3:05.31   
 
Gren 34, 100m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:08.81   
289  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  1:10.29   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  1:10.45   
267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  1:11.20   
181  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:11.77   
199  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:13.27   
161  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:17.20   
77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:18.48   
359  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  1:18.75   
10  277  Johansson Anton  1999  VÄSTERÅS  AG4399  50 m  1:19.79   
11  180  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:19.98   
12  86  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:20.78   
13  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:21.41   
14  43  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  1:21.58   
15  185  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:22.67   
16  79  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:26.70   
17  107  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  1:27.20   
18  329  Törnvall Herman  1999  ÖSA  AW5799  25 m  1:30.34   
19  146  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  1:32.09   
20  236  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  1:34.32   
 
Gren 35, 400m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  4:40.70   
295  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  4:43.77   
74  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  4:48.47   
268  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  4:49.31   
143  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  4:58.96   
363  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  5:01.34   
90  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  5:02.43   
290  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  5:04.26   
105  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  5:05.84   
10  133  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  5:06.26   
11  203  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  5:10.18   
12  276  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  5:13.49   
13  186  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  5:13.51   
14  110  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  5:14.05   
15  35  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  5:15.16   
16  34  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  5:15.90   
17  354  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  50 m  5:17.30   
18  343  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  5:17.87   
19  18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  5:18.14   
20  208  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  5:18.40   
21  76  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  5:18.93   
22  345  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  5:20.26  RES 
23  124  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  5:20.52  RES 
24  226  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  5:21.38  RES 
25  129  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  5:23.30  RES 
26  232  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  5:24.18  RES 
 
Gren 36, 200m Medley P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:15.40   
104  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:23.85   
166  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:32.35   
258  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:33.83   
279  Laxbäck Anton  2001  VÄSTERÅS  AM4101  25 m  2:35.77   
141  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:40.03   
116  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  2:43.70   
142  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:43.92   
151  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:44.79   
10  85  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  2:45.70   
11  78  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:46.61   
12  56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  2:46.77   
13  242  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:48.00   
14  22  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:50.22   
15  317  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  2:51.58   
16  234  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  2:52.58   
17  119  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  2:53.00   
18  147  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  2:53.23   
19  30  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  2:53.83   
20  238  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:54.46   
21  241  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  2:54.52   
22  237  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  2:55.31  RES 
23  200  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:55.54  RES 
24  270  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  2:57.49  RES 
25  169  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:57.88  RES 
26  109  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  3:02.80  RES 
 
Gren 37, 100m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  1:03.71   
88  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:03.74   
352  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  1:04.21   
308  Gustafsson Linn  1998  ÖSA  AI9898  25 m  1:06.76   
80  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:07.14   
284  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  1:08.87   
216  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  1:10.10   
190  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:11.03   
357  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  50 m  1:11.77   
10  263  de Paiva Vilaca Vera  1998  VÄSTERÅS  BP0298  25 m  1:11.81   
11  45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:13.08   
12  245  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:15.14   
13  212  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  1:15.80   
14  144  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  1:16.34   
15  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:18.32   
16  184  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:18.63   
17  122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  1:20.52   
18  341  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:21.35   
19  364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:21.48   
20  362  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:21.73   
21  223  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:24.86   
22  173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  50 m  1:31.90  RES 
23  310  Gustafsson Wernersson Ebba  1999  ÖSA  BF6899  50 m  1:39.66  RES 
 
Gren 38, 400m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  4:36.76   
256  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  25 m  4:42.27   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  4:56.85   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  4:58.01   
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  5:04.55   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  5:10.47   
259  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  5:11.02   
150  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  5:23.90   
113  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  5:24.06   
10  126  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  5:25.27   
11  28  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  5:33.95   
12  288  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  50 m  5:38.83   
 
Gren 39, 200m Bröstsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Wallin Sarah  2000  HARNÄS SKU  AH9800  25 m  2:39.26   
322  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:47.82   
210  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:49.83   
323  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:55.11   
280  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:59.49   
271  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  3:02.82   
294  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  3:04.47   
157  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  3:04.73   
326  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  3:05.91   
10  65  Ly Johanna  2000  ESKILSTUNA  AK6600  25 m  3:06.35   
11  57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  3:10.05   
12  175  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  3:11.36   
13  145  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  3:13.23   
14  198  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:18.42   
15  201  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  3:20.12   
16  64  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  3:22.93   
17  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:24.89   
18  135  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  3:24.91   
19  62  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  50 m  3:27.40   
 
Gren 40, 800m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
229  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  9:21.50   
132  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  9:48.39   
303  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  10:05.13   
68  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  10:13.62   
188  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  10:18.21   
266  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  10:22.09   
42  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  10:33.94   
283  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  10:34.83   
330  Valjus Eric  2000  ÖSA  AE9100  25 m  10:52.71   
10  15  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  50 m  11:05.80   
11  149  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  50 m  11:16.26   
12  293  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  11:29.85   
13  121  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  50 m  11:40.43   
14  148  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  11:43.80   
15  331  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  50 m  13:18.87   
 
Gren 41, 4X100m Medley F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
366  Strängnäs Damer  1998  STRÄNGNÄS    25 m  4:34.63   
91  Falun Damer Lag 1  1998  FALUN    25 m  4:34.86   
193  Ludvika Ss Damer [1998]  1998  LUDVIKA SS    25 m  4:36.79   
335  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  4:53.58   
37  Sk Ena Damer Me1  1998  SK ENA    25 m  4:55.25   
71  Eskilstuna Fl16  1998  ESKILSTUNA    25 m  5:02.31   
98  Filipstad Damer [1998]  1998  FILIPSTAD    25 m  5:05.33   
217  Säffle Ss Damer [1998]  1998  SÄFFLE SS    25 m  5:07.72   
248  Upsala S Damer Lag 1  1998  UPSALA S    25 m  5:08.65   
 
Gren 42, 4X100m Frisim P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Karlstad Herrar [1998]  1998  KARLSTAD    25 m  3:44.08   
299  Västerås Herrar [1998]  1998  VÄSTERÅS    25 m  3:48.62   
73  Eskilstuna Po16  1998  ESKILSTUNA    25 m  3:52.87   
338  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  4:03.41   
195  Ludvika Ss Herrar [1998]  1998  LUDVIKA SS    25 m  4:06.89   
93  Falun Herrar Lag 1  1998  FALUN    25 m  4:10.45   
38  Sk Ena Herrar Fr1  1998  SK ENA    25 m  4:11.97   
118  Harnäs Sku Herrar [1998]  1998  HARNÄS SKU    25 m  4:20.19   
 
Gren 43, 400m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  4:03.42   
256  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  25 m  4:10.23   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  4:26.45   
150  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  4:27.77   
327  Schough Anton  1998  ÖSA  AR7998  25 m  4:28.23   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  4:28.82   
277  Johansson Anton  1999  VÄSTERÅS  AG4399  25 m  4:29.18   
267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  4:29.32   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  4:30.97   
10  113  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  4:34.80   
11  61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  4:35.42   
12  180  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  4:35.84   
13  28  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  4:41.24   
14  126  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  4:41.45   
15  262  de Paiva Vilaca Vasco  1999  VÄSTERÅS  AW4599  25 m  4:44.40   
16  77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  4:46.73   
17  288  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  4:49.77   
18  318  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  4:53.79   
19  185  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  5:02.62   
20  107  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  5:16.65   
21  236  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  5:37.24   
22  50  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  5:59.79  RES 
 
Gren 44, 100m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  58.78   
353  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  58.86   
352  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  59.43   
81  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:01.60   
216  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  1:01.69   
52  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:02.14   
308  Gustafsson Linn  1998  ÖSA  AI9898  25 m  1:02.41   
206  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:02.50   
80  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:02.78   
10  190  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:03.03   
11  192  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:03.37   
12  357  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  1:03.72   
13  45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:04.26   
14  263  de Paiva Vilaca Vera  1998  VÄSTERÅS  BP0298  25 m  1:04.40   
15  212  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  50 m  1:05.33   
16  215  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  1:05.59   
17  341  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:05.85   
18  183  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:06.01   
19  355  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:06.17   
20  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:06.38   
21  144  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  1:06.57   
22  84  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:06.75  RES 
23  362  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:07.33  RES 
24  41  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:08.02  RES 
25  173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:08.35  RES 
26  240  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:08.55  RES 
 
Gren 45, 200m Ryggsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:19.36   
108  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  2:31.73   
229  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:34.27   
207  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:37.27   
188  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:40.63   
68  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:41.19   
303  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:42.06   
330  Valjus Eric  2000  ÖSA  AE9100  25 m  2:43.50   
42  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:48.64   
10  324  Pasztor Theodor  2000  ÖSA  AY4500  25 m  2:53.71   
11  231  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  2:55.68   
12  149  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  2:55.76   
13  293  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  3:01.08   
14  148  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  3:02.13   
15  283  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  50 m  3:04.01   
16  224  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  3:08.01   
 
Gren 46, 200m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:30.81   
115  Wallin Sarah  2000  HARNÄS SKU  AH9800  25 m  2:32.40   
349  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:33.13   
323  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  2:35.58   
322  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  2:36.49   
202  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:38.98   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:39.05   
210  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:40.42   
33  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:41.77   
10  320  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  2:43.38   
11  280  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:45.17   
12  127  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:45.46   
13  271  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  2:46.82   
14  294  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:47.32   
15  157  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:48.50   
16  326  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  2:50.62   
17  65  Ly Johanna  2000  ESKILSTUNA  AK6600  25 m  2:52.17   
18  201  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  2:53.53   
19  60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  50 m  2:53.79   
20  26  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:54.49   
21  175  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  2:54.56   
22  64  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:57.65  RES 
23  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:00.05  RES 
24  198  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:04.31  RES 
25  135  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  3:08.43  RES 
26  145  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  3:12.54  RES 
 
Gren 47, 100m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  54.48   
209  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  57.79   
166  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  58.22   
104  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  59.15   
258  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:01.92   
279  Laxbäck Anton  2001  VÄSTERÅS  AM4101  25 m  1:02.28   
141  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:05.57   
85  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:06.11   
151  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:06.70   
10  56  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:06.88   
11  234  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:07.17   
12  22  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:07.28   
13  142  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:07.40   
14  238  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:07.62   
15  317  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:07.70   
16  147  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:07.72   
17  116  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  1:07.80   
18  169  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:08.20   
19  119  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  1:08.68   
20  242  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:09.30   
21  109  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:09.45   
22  200  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:09.65  RES 
23  78  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:09.75  RES 
24  14  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:10.32  RES 
25  237  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:10.91  RES 
26  172  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:11.81  RES 
 
Gren 48, 100m Ryggsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
295  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:06.63   
260  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:06.87   
90  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:12.96   
276  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:13.64   
226  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:13.78   
360  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:14.52   
305  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:15.00   
268  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  1:15.60   
354  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:15.73   
10  105  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:15.87   
11  343  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:15.94   
12  345  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:16.10   
13  296  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:16.66   
14  76  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:16.93   
15  290  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:17.05   
16  182  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:17.18   
17  208  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:17.59   
18  274  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:17.93   
19  363  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:18.21   
20  134  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  1:18.31   
21  334  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:19.06   
22  313  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:19.65  RES 
23  211  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:19.72  RES 
24  143  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:19.84  RES 
25  133  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:20.60  RES 
26  18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  1:20.72  RES 
 
Gren 49, 200m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
160  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:13.49   
257  Bonetti Alessandro  1999  VÄSTERÅS  AG5399  25 m  2:14.62   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  2:17.53   
327  Schough Anton  1998  ÖSA  AR7998  25 m  2:18.50   
31  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  2:19.02   
319  Meding Isak  1998  ÖSA  AP2198  25 m  2:19.25   
113  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:20.40   
213  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  2:23.41   
259  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  2:24.48   
10  197  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:25.27   
11  46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:27.10   
12  44  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:29.76   
13  43  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:33.44   
14  185  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:35.27   
15  318  Lindberg Jesper  1999  ÖSA  AU4399  25 m  2:50.84   
16  50  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:51.03   
 
Gren 50, 100m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
253  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  25 m  1:13.21   
307  Fredriksson Isabelle  1999  ÖSA  AG9699  25 m  1:14.47   
184  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:15.72   
284  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  1:15.86   
29  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  1:16.51   
88  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:16.65   
206  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:19.04   
362  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:19.20   
352  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  1:21.35   
10  45  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:21.76   
11  173  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:22.86   
12  245  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:24.94   
13  144  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  1:25.08   
14  97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:25.32   
15  312  Jansson Maja  1999  ÖSA  AG0899  25 m  1:25.32   
16  364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:26.80   
17  308  Gustafsson Linn  1998  ÖSA  AI9898  25 m  1:28.13   
18  311  Göthlin Amanda  1998  ÖSA  AU4498  25 m  1:28.33   
19  41  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:30.53   
20  48  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:32.11   
21  25  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  1:34.77   
22  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:35.67  RES 
23  310  Gustafsson Wernersson Ebba  1999  ÖSA  BF6899  25 m  1:42.37  RES 
24  306  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:47.06  RES 
 
Gren 51, 200m Bröstsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
264  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  25 m  2:31.68   
108  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  2:49.02   
132  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:50.50   
344  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:55.96   
67  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:56.67   
283  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  3:03.58   
293  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  3:28.51   
148  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  3:32.96   
 
Gren 52, 800m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  9:33.51   
202  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  10:04.42   
349  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  50 m  10:09.41   
57  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  10:15.17   
62  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  10:45.65   
157  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  10:50.85   
33  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  10:56.68   
26  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  11:21.27   
346  Nabi Pour Awaz  2000  HK SIM  BE3800  25 m  11:23.36   
10  271  Faleke-Novy Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  11:33.86   
11  145  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  12:16.67   
 
Gren 53, 100m Fjärilsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  59.85   
209  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:05.31   
104  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:07.61   
258  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:12.23   
317  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:14.94   
147  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:15.07   
85  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:17.26   
151  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:17.89   
22  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:18.01   
10  141  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:18.02   
11  142  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:18.70   
12  246  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  1:21.12   
13  242  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:21.56   
14  279  Laxbäck Anton  2001  VÄSTERÅS  AM4101  25 m  1:22.20   
15  119  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  1:23.35   
16  238  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:23.36   
17  270  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:24.03   
18  241  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:25.67   
19  244  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:26.43   
20  230  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:26.87   
21  130  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  1:27.10   
22  200  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:27.28  RES 
23  234  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  1:27.37  RES 
24  374  Bäckström Erik  2001  HUDIKSVALL  AT2901  25 m  1:28.71  RES 
25  361  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  50 m  1:29.41  RES 
26  214  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:30.94  RES 
 
Gren 54, 100m Bröstsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:10.66   
296  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:18.34   
268  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  1:18.80   
218  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:19.20   
143  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:19.94   
186  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:20.71   
295  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:20.88   
34  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:22.72   
105  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:22.98   
10  360  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:23.87   
11  290  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:25.59   
12  321  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:26.01   
13  90  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:26.46   
14  182  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:26.48   
15  354  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:26.51   
16  274  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:27.19   
17  178  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  1:27.46   
18  55  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:27.52   
19  363  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  50 m  1:27.73   
20  276  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:27.81   
21  191  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:27.87   
22  124  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:28.19  RES 
23  232  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:28.74  RES 
24  106  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:29.64  RES 
25  187  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:29.81  RES 
26  227  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  1:30.08  RES 
 
Gren 55, 100m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
256  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  25 m  1:00.15   
289  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  1:01.07   
61  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  1:01.22   
199  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:02.46   
160  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  1:02.85   
46  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  1:03.85   
140  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  1:04.34   
257  Bonetti Alessandro  1999  VÄSTERÅS  AG5399  25 m  1:06.11   
267  Eklund Jesper  1998  VÄSTERÅS  AJ0198  25 m  1:06.86   
10  83  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:08.16   
11  150  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  1:08.64   
12  181  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:08.69   
13  126  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  1:09.15   
14  77  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:10.62   
15  79  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:10.73   
16  44  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  1:11.64   
17  43  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  50 m  1:13.56   
18  28  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  1:15.17   
19  167  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  1:15.73   
20  236  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  1:19.18   
 
Gren 56, 400m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  5:06.31   
353  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  5:12.61   
253  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  25 m  5:12.70   
284  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  25 m  5:22.95   
190  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  5:25.86   
357  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  5:30.03   
97  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  5:54.98   
364  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  50 m  5:58.92   
122  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  6:36.14   
 
Gren 57, 4X100m Frisim P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
300  Västerås Herrar [2000]  2000  VÄSTERÅS    25 m  4:12.55   
338  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  4:19.50   
72  Eskilstuna Po14  2000  ESKILSTUNA    25 m  4:24.14   
251  Upsala S Herrar1 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  4:25.18   
164  Karlstad Herrar Lag 1[00]  2000  KARLSTAD    25 m  4:26.32   
137  Karlskog Herrar [2000]  2000  KARLSKO SF    25 m  4:39.23   
252  Upsala S Herrar2 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  4:45.99   
301  Västerås Herrar Lag 2  2000  VÄSTERÅS    25 m  4:48.14   
165  Karlstad Herrar Lag 2[00]  2000  KARLSTAD    25 m  4:54.70   
10  340  Ösa Herrar [2002] Lag 2  2002  ÖSA    25 m  4:56.02   
 
Gren 58, 4X100m Medley F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Västerås Damer [2000]  2000  VÄSTERÅS    25 m  4:35.41   
335  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  4:48.49   
368  Strängnäs Damer [2000]  2000  STRÄNGNÄS    25 m  4:48.73   
70  Eskilstuna Fl14  2000  ESKILSTUNA    25 m  5:03.11   
298  Västerås Damer Lag 2  2000  VÄSTERÅS    25 m  5:04.58   
117  Harnäs Sku Damer [2000]  2000  HARNÄS SKU    25 m  5:05.46   
138  Karlskoga A-Damer [2000]  2000  KARLSKO SF    25 m  5:09.54   
194  Ludvika Ss Damer [2000]  2000  LUDVIKA SS    25 m  5:09.65   
337  Ösa Damer Lag 2  2002  ÖSA    25 m  5:09.97   
10  162  Karlstad Damer Lag1 [00]  2000  KARLSTAD    25 m  5:13.29   
11  249  Upsala S Damer1 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  5:15.71   
12  27  Bålsta Sk Damer [2000]  2000  BÅLSTA SK    25 m  5:22.45   
13  92  Falun Damer Lag 1  2001  FALUN    25 m  5:24.35   
14  139  Karlskoga B-Damer [2000]  2000  KARLSKO SF    25 m  5:30.14   
15  250  Upsala S Damer2 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  5:37.31   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  25 oktober 2014 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  21:52