Deltagarlista Alla med detaljer UPSALA S 
 
  Tävling  Sum-Sim region nr    Utskriftsdatum  25 oktober 2014   
  Tävlingsort      Utskriftstid  22:00   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 november 2014         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  ID  Gren  Bassäng  Tid  Status 
 
219  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  10  100m Ryggsim F 15-16  25 m  1:14.80   
          33  200m Ryggsim F 15-16  25 m  2:40.47   
          44  100m Frisim F 15-16  25 m  1:08.88  STR 
220  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:35.36  STR 
221  Byström Stina  2002  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  2:55.65  STR 
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:11.27  STR 
          23  100m Fjärilsim F 13 o y  25 m  1:18.80   
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  5:30.21  STR 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:24.08  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:36.43  STR 
222  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  3:08.33  STR 
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:12.86  STR 
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  5:34.04  STR 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:26.89  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:38.50  STR 
223  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  200m Frisim F 15-16  25 m  2:36.96  STR 
          10  100m Ryggsim F 15-16  25 m  1:22.25   
          15  200m Medley F 15-16  25 m  3:03.85  RES 
          33  200m Ryggsim F 15-16  25 m  2:56.78   
          37  100m Fjärilsim F 15-16  25 m  1:24.86   
          44  100m Frisim F 15-16  25 m  1:14.14  STR 
224  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  200m Frisim P 14  25 m  2:37.91  RES 
          11  100m Fjärilsim P 14  25 m  1:33.85   
          32  200m Medley P 14  25 m  3:04.60   
          45  200m Ryggsim P 14  25 m  3:08.01   
225  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:49.31  STR 
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:25.11  RES 
          24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:35.99  RES 
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  3:04.89  STR 
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:14.28  STR 
226  Franzén Tova  2001  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  2:48.79   
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:09.06  RES 
          23  100m Fjärilsim F 13 o y  25 m  1:16.55   
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  5:21.38  RES 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:13.78   
227  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  3:05.89  STR 
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:17.40  STR 
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  5:48.98  STR 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:29.14  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:30.08  RES 
10  228  Granelli Simon  2002  UPSALA S  24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:43.85  STR 
11  229  Göransson Carl  2000  UPSALA S  200m Frisim P 14  25 m  2:10.21   
          11  100m Fjärilsim P 14  25 m  1:06.13   
          32  200m Medley P 14  25 m  2:37.17   
          40  800m Frisim P 14  25 m  9:21.50   
          45  200m Ryggsim P 14  25 m  2:34.27   
12  230  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:18.22  STR 
          53  100m Fjärilsim P 13 o y  25 m  1:26.87   
13  231  Hanson Simon  2000  UPSALA S  200m Frisim P 14  25 m  2:32.25   
          11  100m Fjärilsim P 14  25 m  1:23.03   
          32  200m Medley P 14  25 m  3:06.30   
          45  200m Ryggsim P 14  25 m  2:55.68   
14  232  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  2:51.58   
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:10.13  STR 
          23  100m Fjärilsim F 13 o y  25 m  1:22.52  RES 
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  5:24.18  RES 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:22.32  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:28.74  RES 
15  233  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  3:18.41  STR 
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:19.99  STR 
          23  100m Fjärilsim F 13 o y  25 m  1:34.89  STR 
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  6:17.06  STR 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:30.26  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:43.72  STR 
16  234  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:31.97  RES 
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:26.39  STR 
          24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:31.93   
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  2:52.58   
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:07.17   
          53  100m Fjärilsim P 13 o y  25 m  1:27.37  RES 
17  235  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  2:55.11  STR 
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:12.42  STR 
          23  100m Fjärilsim F 13 o y  25 m  1:18.60   
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  5:31.19  STR 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:21.31  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:33.36  STR 
18  236  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  200m Medley P 15-16  25 m  2:52.73  RES 
          200m Bröstsim P 15-16  25 m  3:21.32   
          26  100m Ryggsim P 15-16  25 m  1:19.92  RES 
          30  100m Frisim P 15-16  25 m  1:08.48  STR 
          34  100m Bröstsim P 15-16  25 m  1:34.32   
          43  400m Frisim P 15-16  25 m  5:37.24   
          55  100m Fjärilsim P 15-16  25 m  1:19.18   
19  237  Larsson Joel  2001  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:43.98  STR 
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:19.99   
          24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:30.80   
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  2:55.31  RES 
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:10.91  RES 
20  238  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:04.99   
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:22.89   
          24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:36.92  RES 
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  2:54.46   
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:07.62   
          53  100m Fjärilsim P 13 o y  25 m  1:23.36   
21  239  Norin Emma  2002  UPSALA S  54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:37.79  STR 
22  240  Norlin Julia  1998  UPSALA S  200m Frisim F 15-16  25 m  2:24.63   
          25  1500m Frisim F 15-16  50 m  20:37.31   
          29  400m Frisim F 15-16  25 m  5:06.99   
          44  100m Frisim F 15-16  25 m  1:08.55  RES 
23  241  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:30.40  RES 
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:22.37   
          24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:43.68  STR 
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  2:54.52   
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:15.19  STR 
          53  100m Fjärilsim P 13 o y  25 m  1:25.67   
24  242  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:18.67   
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:17.71   
          24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:33.46   
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  2:48.00   
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:09.30   
          53  100m Fjärilsim P 13 o y  25 m  1:21.56   
25  243  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  200m Medley F 13 o y  25 m  3:21.47  STR 
          17  100m Frisim F 13 o y  25 m  1:18.96  STR 
          23  100m Fjärilsim F 13 o y  25 m  1:39.94  STR 
          35  400m Frisim F 13 o y  25 m  6:10.28  STR 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:39.14  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:40.88  STR 
26  244  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:28.78  RES 
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:30.51  STR 
          24  100m Bröstsim P 13 o y  25 m  1:39.30  STR 
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  3:04.50  STR 
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:12.08  STR 
          53  100m Fjärilsim P 13 o y  25 m  1:26.43   
27  245  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  200m Fjärilsim F 15-16  25 m  2:41.17   
          15  200m Medley F 15-16  25 m  2:48.03   
          19  200m Bröstsim F 15-16  25 m  3:10.78   
          37  100m Fjärilsim F 15-16  25 m  1:15.14   
          44  100m Frisim F 15-16  25 m  1:09.09  STR 
          50  100m Bröstsim F 15-16  25 m  1:24.94   
28  246  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  400m Frisim P 13 o y  25 m  5:59.77  STR 
          18  100m Ryggsim P 13 o y  25 m  1:26.09  STR 
          36  200m Medley P 13 o y  25 m  3:05.20  STR 
          47  100m Frisim P 13 o y  25 m  1:12.90  STR 
          53  100m Fjärilsim P 13 o y  25 m  1:21.12   
29  248  Upsala S Damer Lag 1  1998  UPSALA S  14  4X100m Frisim F 16 o y  25 m  4:40.66   
          41  4X100m Medley F 16 o y  25 m  5:08.65   
30  249  Upsala S Damer1 [2000]  2000  UPSALA S  27  4X100m Frisim F 14 o y  25 m  4:48.35   
          58  4X100m Medley F 14 o y  25 m  5:15.71   
31  250  Upsala S Damer2 [2000]  2000  UPSALA S  27  4X100m Frisim F 14 o y  25 m  5:01.38   
          58  4X100m Medley F 14 o y  25 m  5:37.31   
32  251  Upsala S Herrar1 [2000]  2000  UPSALA S  28  4X100m Medley P 14 o y  25 m  5:02.26   
          57  4X100m Frisim P 14 o y  25 m  4:25.18   
33  252  Upsala S Herrar2 [2000]  2000  UPSALA S  28  4X100m Medley P 14 o y  25 m  5:26.65   
          57  4X100m Frisim P 14 o y  25 m  4:45.99   
34  247  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  35  400m Frisim F 13 o y  25 m  5:44.36  STR 
          48  100m Ryggsim F 13 o y  25 m  1:23.13  STR 
          54  100m Bröstsim F 13 o y  25 m  1:35.77  STR 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  25 oktober 2014 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  22:00