Deltagarlista Gren 1-30 
 
  Tävling  Poängsim 2    Utskriftsdatum  27 november 2014   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  14:40   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 november 2014         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  25.50   
165  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  26.26   
153  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  26.39   
Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m  26.44   
154  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  26.54   
88  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  26.84   
162  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  27.00   
41  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  27.67   
102  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  27.72   
10  74  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  27.92   
11  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  28.01   
12  81  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  28.24   
13  101  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  28.33   
14  87  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  28.98   
15  129  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  29.53   
16  72  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  29.63   
17  144  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  30.10   
18  158  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  30.90   
19  51  Göth Cecilia  2001  UPSALA S  BV3601  25 m  32.58   
20  126  Rosenlund Victoria  2002  UPSALA S  BS2802  25 m  40.49   
21  Almén Astrid  2005  UPSALA S    25 m     
22  Almén Ingrid  2006  UPSALA S    25 m     
23  28  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S    25 m     
24  76  Larsson Ellen  2005  UPSALA S  AR8405  25 m     
25  97  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m     
26  152  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S  BS3802  25 m     
27  163  Åkerman Matilda  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  25.59   
179  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m  26.24   
15  Berggren Algot  2003  UPSALA S  AT9503  25 m  26.47   
69  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  26.67   
133  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  26.94   
40  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  27.09   
108  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  29.71   
150  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  33.74   
96  Marcks Ulrik  2004  UPSALA S  AO8704  25 m  33.75   
10  93  Macaveiu Dennis  2003  UPSALA S  AT7503  25 m  34.46   
11  11  Apelgren Philip  2004  UPSALA S    25 m     
12  48  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S    25 m     
13  55  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
14  95  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m     
15  117  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m     
16  123  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
17  175  Heed Vincent  2003  UPSALA S  AS6303  25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  44.49   
19  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  46.20   
14  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  46.58   
120  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  47.16   
78  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  48.34   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  48.56   
113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  49.19   
73  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  49.56   
132  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  49.56   
10  18  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  49.73   
11  147  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  49.75   
12  139  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  49.88   
13  79  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  50.41   
14  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  50.49   
15  160  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  50.53   
16  86  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  50.63   
17  105  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  50.74   
18  94  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  50.75   
19  143  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  50.81   
20  22  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  50.88   
21  134  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  50.94   
22  140  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  51.20   
23  25  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  51.81   
24  29  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  52.00   
25  75  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  52.00   
26  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  52.30   
27  156  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  52.76   
28  61  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  52.92   
29  60  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  53.51   
30  176  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  53.66   
31  148  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  53.81   
32  70  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  54.60   
33  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m  54.89   
34  49  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  55.34   
35  17  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  55.49   
36  137  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  57.09   
37  122  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  57.91   
38  16  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m     
39  112  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
40  114  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m     
41  121  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
42  130  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m     
43  141  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m     
44  177  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S  AN3805  25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  47.03   
90  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m  47.28   
146  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  48.09   
166  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  48.66   
23  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  48.91   
83  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  49.46   
124  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  49.51   
46  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  49.64   
91  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  50.59   
10  151  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  51.07   
11  10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  51.49   
12  109  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  51.64   
13  38  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  51.80   
14  84  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  52.43   
15  24  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  52.84   
16  138  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  53.23   
17  173  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  53.43   
18  21  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  53.61   
19  115  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  53.87   
20  63  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  55.45   
21  170  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  56.63   
22  85  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  57.53   
23  125  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  57.87   
24  33  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m     
25  37  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m     
26  54  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m     
27  57  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
28  68  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
29  82  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m     
30  128  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m     
31  159  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m     
32  164  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m     
33  167  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m     
34  174  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
 
Gren 5, 100m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:25.37   
26  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:32.55   
111  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:32.65   
161  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:33.42   
71  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:33.83   
47  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:35.20   
107  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:35.29   
145  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:37.00   
43  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:37.98   
10  104  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:38.20   
11  89  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:38.28   
12  136  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:38.69   
13  99  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:40.51   
14  30  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:40.74   
15  39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:43.10   
16  110  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:43.35   
17  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m     
18  13  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m     
19  20  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m     
20  42  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m     
21  59  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
22  62  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
23  178  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
149  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:31.93   
64  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:34.11   
56  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:35.42   
53  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:39.19   
127  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:42.59   
155  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  50 m  1:43.32   
32  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m     
45  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m     
50  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
10  67  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m     
11  92  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m     
 
Gren 7, 25m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  24.66   
134  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  28.11   
152  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S  BS3802  25 m  28.11   
25  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  28.13   
76  Larsson Ellen  2005  UPSALA S  AR8405  25 m  28.13   
176  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  28.28   
129  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  28.75   
51  Göth Cecilia  2001  UPSALA S  BV3601  25 m  28.92   
88  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  29.51   
10  137  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  29.84   
11  153  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  29.91   
12  144  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  29.96   
13  148  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  31.78   
14  97  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  32.43   
15  98  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m  33.00   
16  102  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  34.22   
17  158  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  34.53   
18  28  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S    25 m     
19  29  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
20  34  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S    25 m     
21  35  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S    25 m     
22  61  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
23  74  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m     
24  87  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m     
25  103  Morell Malva  2004  UPSALA S    25 m     
26  114  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m     
27  118  Pelling Emma  2007  UPSALA S    25 m     
28  154  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m     
29  163  Åkerman Matilda  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  28.69   
82  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  29.28   
117  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m  29.49   
115  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  29.66   
128  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  29.86   
170  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  29.93   
123  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  30.16   
54  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  30.73   
133  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  31.06   
10  150  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  32.87   
11  108  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  32.96   
12  131  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  34.59   
13  33  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m  36.11   
14  175  Heed Vincent  2003  UPSALA S  AS6303  25 m  36.78   
15  11  Apelgren Philip  2004  UPSALA S    25 m     
16  12  Axelsson Gabriel  2005  UPSALA S    25 m     
17  40  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m     
18  48  Gudfastsson Svante  2006  UPSALA S    25 m     
19  55  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
20  57  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
21  85  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m     
22  135  Sundström Wilhelm  2004  UPSALA S    25 m     
23  138  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m     
24  167  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m     
25  174  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
26  179  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  51.14   
136  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  51.21   
73  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  51.37   
71  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  51.41   
110  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  51.41   
139  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  51.61   
26  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  51.62   
140  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  52.08   
31  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  52.13   
10  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  52.20   
11  39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  52.20   
12  79  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  52.53   
13  30  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  53.11   
14  16  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  53.27   
15  58  Hedegran Izabelle  2003  UPSALA S  AV0603  25 m  53.27   
16  18  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  53.45   
17  78  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  53.49   
18  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  53.86   
19  169  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  54.07   
20  13  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  54.08   
21  160  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  54.09   
22  130  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  54.20   
23  65  Johansson Wiberg Emma  2002  UPSALA S  BJ2402  25 m  54.56   
24  42  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  54.58   
25  59  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  54.86   
26  80  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  55.78   
27  165  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  55.81   
28  99  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  55.96   
29  161  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  56.81   
30  17  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  57.87   
31  86  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  57.98   
32  60  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  58.12   
33  105  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  59.49   
34  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m     
35  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m     
36  62  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
37  70  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
38  81  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m     
39  101  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m     
40  112  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
41  141  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m     
42  143  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
43  147  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
44  156  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
45  162  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m     
46  168  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S  BO7203  25 m     
47  177  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S  AN3805  25 m     
48  178  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  25 m  46.25   
56  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  52.55   
10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  53.01   
90  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m  53.20   
83  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  53.84   
84  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  53.94   
173  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  54.57   
151  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  55.76   
146  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  56.34   
10  155  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  56.63   
11  24  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  57.64   
12  21  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  58.29   
13  23  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  58.93   
14  166  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  59.69   
15  63  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  59.86   
16  91  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  1:00.17   
17  164  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  1:00.68   
18  159  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m  1:00.93   
19  32  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m     
20  119  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
21  125  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
107  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:39.13   
19  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:40.99   
43  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:41.43   
47  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:47.74   
14  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  1:47.87   
49  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  1:48.88   
106  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:50.33   
104  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:53.44   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:53.96   
10  145  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  2:15.23   
11  89  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m     
12  121  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
13  132  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m  1:39.06   
46  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:43.85   
45  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:45.98   
127  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:46.27   
149  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:46.86   
92  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:48.92   
38  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:52.37   
64  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:56.93   
53  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m     
10  67  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m     
 
Gren 13, 25m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  23.24   
153  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m  23.29   
100  Molatefi Homa  2005  UPSALA S  AF8805  25 m  23.53   
74  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  23.77   
76  Larsson Ellen  2005  UPSALA S  AR8405  25 m  24.23   
122  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  24.61   
162  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  24.66   
177  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S  AN3805  25 m  24.90   
165  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  25.26   
10  129  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  26.45   
11  87  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  26.56   
12  97  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  26.64   
13  102  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  26.73   
14  41  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  28.06   
15  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  28.50   
16  72  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  28.63   
17  98  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m  28.68   
18  51  Göth Cecilia  2001  UPSALA S  BV3601  25 m  29.65   
19  34  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S    25 m     
20  35  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S    25 m     
21  81  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m     
22  103  Morell Malva  2004  UPSALA S    25 m     
23  126  Rosenlund Victoria  2002  UPSALA S  BS2802  25 m     
24  158  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m     
25  163  Åkerman Matilda  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m  23.01   
115  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  23.04   
159  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m  23.19   
131  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  23.75   
175  Heed Vincent  2003  UPSALA S  AS6303  25 m  24.57   
40  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  24.72   
85  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  24.86   
164  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  25.68   
69  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  26.01   
10  179  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m  26.21   
11  167  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m  27.39   
12  108  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  29.90   
13  95  Marcks Jerome  2007  UPSALA S  AA2707  25 m  30.67   
14  150  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  43.59   
15  Alshaer Ahmed  2004  UPSALA S    25 m     
16  11  Apelgren Philip  2004  UPSALA S    25 m     
17  12  Axelsson Gabriel  2005  UPSALA S    25 m     
18  15  Berggren Algot  2003  UPSALA S  AT9503  25 m     
19  36  Fischer Johannes  2007  UPSALA S    25 m     
20  37  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m     
21  52  Hadi Mohammed  2005  UPSALA S    25 m     
22  55  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
23  117  Pelling Elias  2005  UPSALA S  AH4105  25 m     
24  123  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
25  133  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m     
26  138  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  40.22   
73  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  40.99   
147  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  41.19   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  41.35   
49  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  41.43   
Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  41.67   
62  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  42.30   
130  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  42.33   
14  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  42.39   
10  25  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  42.75   
11  30  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  42.80   
12  120  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  42.96   
13  79  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  43.04   
14  18  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  43.68   
15  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  43.89   
16  160  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  43.98   
17  156  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  44.33   
18  78  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  44.39   
19  139  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  44.42   
20  112  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  44.52   
21  140  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  44.66   
22  94  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  44.85   
23  61  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  45.07   
24  169  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  45.17   
25  59  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.55   
26  22  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  45.62   
27  16  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  45.65   
28  60  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  45.97   
29  29  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  46.23   
30  75  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  46.37   
31  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  46.69   
32  132  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  46.89   
33  17  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  46.94   
34  134  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  47.28   
35  86  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  47.49   
36  65  Johansson Wiberg Emma  2002  UPSALA S  BJ2402  25 m  47.96   
37  178  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m  49.03   
38  70  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  49.26   
39  176  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  49.29   
40  105  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  50.81   
41  137  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  51.45   
42  121  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  52.15   
43  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m     
44  58  Hedegran Izabelle  2003  UPSALA S  AV0603  25 m     
45  101  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m     
46  114  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m     
47  141  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m     
48  152  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S  BS3802  25 m     
49  154  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m     
50  168  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S  BO7203  25 m     
 
Gren 16, 50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
124  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  40.46   
155  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  40.65   
166  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  40.69   
53  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  41.20   
92  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  41.32   
32  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  41.69   
146  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  41.77   
10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  41.81   
46  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  41.83   
10  83  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  41.97   
11  151  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  42.45   
12  84  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  43.06   
13  90  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m  43.28   
14  24  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  43.29   
15  23  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  44.33   
16  38  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  44.65   
17  128  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  44.77   
18  173  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  45.41   
19  157  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  45.46   
20  68  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  46.12   
21  91  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  46.74   
22  125  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  46.84   
23  69  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  48.42   
24  21  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  48.52   
25  63  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  49.64   
26  57  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  50.26   
27  170  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  51.44   
28  33  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m     
29  54  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m     
30  82  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m     
31  119  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
 
Gren 17, 100m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:19.27   
161  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:19.69   
111  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:20.20   
145  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:22.09   
20  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:22.29   
19  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:23.90   
26  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:24.86   
47  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:26.25   
99  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:27.08   
10  136  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:28.01   
11  39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:28.20   
12  71  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:28.53   
13  42  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:29.30   
14  110  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:30.39   
15  43  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  1:30.61   
16  104  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:31.54   
17  143  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
 
Gren 18, 100m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:17.35   
56  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:18.22   
44  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m  1:20.84   
127  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:23.49   
149  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m  1:24.87   
45  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:26.18   
67  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:29.57   
50  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
 
Gren 20, 200m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  3:12.43   
109  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  50 m  3:43.97   
116  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  25 m     
172  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m     
 
Gren 21, 25m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
132  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  22.86   
22  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  24.45   
140  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  25.11   
105  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  25.18   
Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  25.26   
147  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  26.14   
25  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  26.55   
75  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  26.72   
86  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  27.16   
10  60  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  27.51   
11  137  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  28.44   
12  156  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  31.20   
13  122  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  33.84   
14  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m     
15  16  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m     
16  17  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m     
17  18  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
18  31  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m     
19  61  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
20  62  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
21  70  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
22  112  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
23  129  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m     
24  139  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
25  141  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m     
26  143  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
27  165  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 22, 25m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  23.29   
155  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  24.23   
124  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  25.52   
157  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  25.55   
23  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  25.98   
151  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  26.86   
10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  28.09   
68  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  28.59   
21  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m     
10  24  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m     
11  33  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m     
12  53  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m     
13  63  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
14  91  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m     
15  115  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
16  125  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
17  138  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m     
 
Gren 23, 50m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  46.48   
99  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  47.74   
104  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  48.78   
30  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  49.27   
47  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  49.65   
136  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  50.17   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  50.23   
Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  50.62   
14  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  51.46   
10  160  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  53.70   
11  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  56.60   
12  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m     
13  26  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m     
14  49  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m     
15  66  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m     
16  78  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m     
17  94  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
18  120  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
19  130  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m     
20  134  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m     
21  168  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S  BO7203  25 m     
 
Gren 24, 50m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  41.81   
109  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  42.83   
45  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  50 m  44.53   
64  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  48.79   
50  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  51.95   
84  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  58.81   
46  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
83  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m     
116  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  25 m     
10  149  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m     
11  173  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m     
 
Gren 25, 100m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
161  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:36.45   
27  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:39.43   
106  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:39.98   
13  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  1:43.66   
77  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:45.21   
19  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m     
20  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m     
42  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m     
80  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m     
10  107  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m     
11  110  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m     
12  111  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m     
13  145  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m     
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  50 m  1:32.46   
67  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m     
 
Gren 27, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:37.85   
13  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  1:38.02   
47  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:39.40   
99  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:39.69   
136  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:40.20   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:40.51   
42  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:41.13   
94  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  1:43.27   
104  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  1:44.17   
10  30  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:44.21   
11  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  1:44.56   
12  49  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  1:45.44   
13  120  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:47.40   
14  78  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  1:49.22   
15  147  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:51.06   
16  130  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  1:54.48   
17  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:56.12   
18  105  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:57.35   
19  140  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:57.86   
20  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m     
21  16  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m     
22  22  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m     
23  31  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m     
24  59  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
25  60  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m     
26  66  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m     
27  73  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
28  132  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
 
Gren 28, 100m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:32.16   
45  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:39.81   
50  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  1:43.06   
166  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:43.78   
155  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  1:44.47   
84  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:47.22   
83  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  1:49.21   
151  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:52.71   
21  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:55.41   
10  10  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  2:00.87   
11  23  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
12  32  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m     
13  53  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m     
14  68  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
15  69  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m     
16  124  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
17  157  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m     
 
Gren 29, 200m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  3:11.66   
107  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  3:28.25   
43  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  3:42.99   
71  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m     
89  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m     
 
Gren 30, 200m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  3:20.93   
109  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  3:22.63   
67  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m     
116  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  25 m     
149  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  27 november 2014 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  14:40