Deltagarlista Gren 1-30 
 
  Tävling  Poängsim 1    Utskriftsdatum  15 oktober 2014   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  16:12   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 oktober 2014         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  24.82   
173  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S  AN3805  25 m  25.04   
130  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  26.24   
63  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  26.59   
138  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  27.00   
78  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  27.55   
93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  27.73   
115  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  27.77   
Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  28.48   
10  104  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  28.63   
11  116  Thell Penina  2001  UPSALA S  BT9801  25 m  29.29   
12  65  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  29.82   
13  140  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  30.04   
14  50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m  31.18   
15  76  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  37.53   
16  132  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m  43.46   
17  83  Malek Shilan  2004  UPSALA S  BE2204  25 m     
18  98  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
19  107  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S  BO7203  25 m     
20  126  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m     
21  143  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S    25 m     
22  146  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S    25 m     
23  147  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S    25 m     
24  149  Nadasy Sanna  2002  UPSALA S    25 m     
25  150  Molund Malva  2006  UPSALA S    25 m     
26  151  Molund Maja  2004  UPSALA S    25 m     
27  155  Almén Ingrid  2006  UPSALA S    25 m     
28  156  Almén Astrid  2005  UPSALA S    25 m     
29  157  Göth Cecilia  2001  UPSALA S    25 m     
30  162  Rosenlund Victoria  2002  UPSALA S    25 m     
31  163  Ekelund Elsa  2003  UPSALA S    25 m     
32  165  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S    25 m     
33  169  Olsson Alva  2002  UPSALA S    25 m     
34  171  Tonring Moa  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  26.12   
62  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  26.67   
61  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  26.68   
46  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  26.91   
119  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  26.97   
174  Michelsonas Filip  2003  UPSALA S  AS7303  25 m  27.67   
43  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  28.71   
72  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  29.26   
133  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m  29.26   
10  106  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  29.35   
11  178  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m  30.05   
12  89  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  31.43   
13  122  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  37.08   
14  44  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
15  49  Hilding Martin  2000  UPSALA S  AY3700  25 m     
16  58  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m     
17  59  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
18  80  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m     
19  142  Franzén Malte  2007  UPSALA S    25 m     
20  144  Liminga Ludvig  2005  UPSALA S    25 m     
21  145  Bohman Oskar  2006  UPSALA S    25 m     
22  148  Berggren Algot  2003  UPSALA S    25 m     
23  152  Smekal Daniel  2005  UPSALA S    25 m     
24  154  Heed Vincent  2003  UPSALA S  AS6303  25 m     
25  159  Macaveiu Dennis  2003  UPSALA S    25 m     
26  160  Marcks Ulrik  2004  UPSALA S    25 m     
27  161  Marcks Jerome  2007  UPSALA S    25 m     
28  164  Flink Valter  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  43.19   
57  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  44.49   
32  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  44.57   
14  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  45.23   
13  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  46.20   
Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  46.58   
33  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  47.94   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  48.62   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  48.74   
10  94  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  49.57   
11  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  49.73   
12  84  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  50.75   
13  69  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  51.02   
14  134  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  51.62   
15  181  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  51.70   
16  75  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  51.80   
17  97  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  51.84   
18  105  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  52.15   
19  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  52.30   
20  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  52.58   
21  108  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  52.73   
22  16  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  52.99   
23  117  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  53.05   
24  27  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  53.22   
25  180  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  53.66   
26  67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  53.97   
27  121  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  54.29   
28  86  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  54.59   
29  114  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  55.17   
30  51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  55.23   
31  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  55.49   
32  20  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  56.31   
33  99  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  57.91   
34  110  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  58.81   
35  24  Duskhu Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
36  52  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
37  53  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
38  66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
39  70  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
40  112  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
41  130  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  45.85   
37  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  46.09   
21  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  46.60   
131  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  47.38   
28  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  48.85   
35  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  49.41   
17  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  49.55   
73  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  50.93   
124  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  51.07   
10  26  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  51.12   
11  90  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  51.64   
12  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  51.71   
13  125  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  52.11   
14  38  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  52.36   
15  18  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  52.84   
16  81  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  52.99   
17  136  Wulff Erik  2000  UPSALA S  AV7300  25 m  53.11   
18  111  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  53.23   
19  176  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  53.43   
20  95  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  54.09   
21  54  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  55.45   
22  179  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  57.51   
23  74  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  57.53   
24  101  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  57.87   
25  15  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m     
26  19  Cato Albin  2003  UPSALA S  AQ9503  25 m     
27  29  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m     
28  30  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
29  103  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m     
30  139  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m     
31  141  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m     
32  177  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
 
Gren 5, 100m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  1:24.63   
128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  1:29.10   
22  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:32.55   
87  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:32.62   
137  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:33.42   
77  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:34.34   
118  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:37.00   
92  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:37.08   
23  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:37.15   
10  64  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:37.92   
11  34  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:39.75   
12  85  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:40.51   
13  109  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:42.19   
14  25  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:42.25   
15  39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:44.92   
16  48  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
17  79  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m     
18  88  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m     
19  91  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Forslin Vide  1999  UPSALA S  AT0799  25 m  1:24.75   
Anderberg Andreas  2000  UPSALA S  AZ5100  25 m  1:26.51   
55  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:34.11   
135  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:37.49   
42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:39.19   
102  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:42.59   
129  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  50 m  1:43.32   
45  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:48.40   
82  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m     
 
Gren 7, 25m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S  AN3805  25 m  26.73   
27  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  26.96   
20  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  28.13   
180  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  28.28   
134  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  28.95   
93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  29.88   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  30.19   
99  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  30.97   
110  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  31.73   
10  138  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  31.76   
11  115  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  32.60   
12  50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m     
13  78  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m     
14  83  Malek Shilan  2004  UPSALA S  BE2204  25 m     
15  116  Thell Penina  2001  UPSALA S  BT9801  25 m     
16  117  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m     
17  121  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m     
18  126  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m     
19  132  Wiell Elvira  2007  UPSALA S  AA4807  25 m     
20  146  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S    25 m     
21  147  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S    25 m     
22  150  Molund Malva  2006  UPSALA S    25 m     
23  151  Molund Maja  2004  UPSALA S    25 m     
24  157  Göth Cecilia  2001  UPSALA S    25 m     
25  158  Larsson Ellen  2005  UPSALA S    25 m     
26  166  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S    25 m     
27  167  Meissner Filippa  2004  UPSALA S    25 m     
28  171  Tonring Moa  2004  UPSALA S    25 m     
29  172  Törnqvist Alice  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Hilding Martin  2000  UPSALA S  AY3700  25 m  28.07   
119  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  28.77   
139  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  29.32   
95  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  29.66   
72  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  30.02   
103  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  31.47   
26  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  32.17   
43  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  32.51   
89  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m  32.96   
10  179  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  33.28   
11  122  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  34.42   
12  29  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m  36.11   
13  106  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  38.17   
14  19  Cato Albin  2003  UPSALA S  AQ9503  25 m     
15  44  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
16  80  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m     
17  111  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m     
18  145  Bohman Oskar  2006  UPSALA S    25 m     
19  152  Smekal Daniel  2005  UPSALA S    25 m     
20  153  Pitic Edvin  2005  UPSALA S    25 m     
21  164  Flink Valter  2004  UPSALA S    25 m     
22  170  Pelling Joel  2003  UPSALA S    25 m     
23  177  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m     
24  178  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  49.43   
118  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  49.99   
97  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  50.78   
109  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  51.21   
16  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  51.45   
91  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  51.58   
22  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  51.62   
114  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  52.08   
Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  52.20   
10  32  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  52.20   
11  98  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  52.31   
12  105  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  52.78   
13  67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  52.97   
14  66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  53.11   
15  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  54.08   
16  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  54.10   
17  47  Hedegran Izabelle  2003  UPSALA S  AV0603  25 m  54.25   
18  134  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  54.41   
19  69  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  54.59   
20  48  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  54.86   
21  112  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  55.32   
22  94  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  55.43   
23  33  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  55.53   
24  70  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  55.71   
25  85  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  55.96   
26  104  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  56.82   
27  56  Johansson Wiberg Emma  2002  UPSALA S  BJ2402  25 m  57.98   
28  181  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  58.61   
29  75  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  59.39   
30  51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  59.61   
31  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  59.96   
32  71  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  1:04.63   
33  53  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
34  63  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
35  86  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m     
36  107  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S  BO7203  25 m     
37  120  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
38  130  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
39  140  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  47.49   
60  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  51.10   
42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  52.12   
125  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  52.70   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  53.01   
21  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  54.23   
62  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  54.38   
131  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  55.63   
124  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  55.76   
10  100  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  56.56   
11  129  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  56.63   
12  176  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  56.68   
13  15  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  58.29   
14  17  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  58.93   
15  61  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  59.14   
16  135  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  59.70   
17  54  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  59.86   
18  18  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  59.97   
19  81  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  1:00.17   
20  133  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m  1:00.93   
21  Anderberg Andreas  2000  UPSALA S  AZ5100  25 m     
22  28  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m     
23  58  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m     
24  59  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
25  73  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m     
26  101  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:35.36   
68  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:36.81   
77  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:37.41   
92  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:37.79   
88  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:39.13   
13  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:40.99   
23  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:43.35   
34  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:43.76   
84  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  1:44.95   
10  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  1:47.87   
11  128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  50 m  1:48.89   
12  39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:49.00   
13  40  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  1:49.08   
14  87  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:53.16   
15  10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  1:58.10   
16  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m     
17  127  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  50 m  1:34.61   
36  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m  1:39.06   
90  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:43.63   
38  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:43.85   
35  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  1:45.80   
37  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:48.46   
102  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:48.72   
30  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:52.37   
41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
10  82  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m     
11  113  Sörbom Kasper  2001  UPSALA S  AU8101  25 m     
12  136  Wulff Erik  2000  UPSALA S  AV7300  25 m     
 
Gren 13, 25m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Hedegran Izabelle  2003  UPSALA S  AV0603  25 m  23.46   
63  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  23.46   
75  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  23.63   
110  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m  23.76   
115  Terenius Hannele  2003  UPSALA S  BI6203  25 m  24.40   
99  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m  24.61   
173  Stöllman Starlander Hedda  2005  UPSALA S  AN3805  25 m  24.90   
116  Thell Penina  2001  UPSALA S  BT9801  25 m  25.82   
50  Hjalmarsson Lovisa  2004  UPSALA S  BB9804  25 m  26.30   
10  140  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m  26.32   
11  78  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  26.40   
12  65  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  30.71   
13  76  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  33.05   
14  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  33.07   
15  83  Malek Shilan  2004  UPSALA S  BE2204  25 m     
16  98  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
17  112  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
18  126  Wang Helena  2003  UPSALA S  BQ2403  25 m     
19  138  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m     
20  143  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S    25 m     
21  146  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S    25 m     
22  147  van Dorrestein Josefine  2002  UPSALA S    25 m     
23  149  Nadasy Sanna  2002  UPSALA S    25 m     
24  150  Molund Malva  2006  UPSALA S    25 m     
25  151  Molund Maja  2004  UPSALA S    25 m     
26  157  Göth Cecilia  2001  UPSALA S    25 m     
27  158  Larsson Ellen  2005  UPSALA S    25 m     
28  163  Ekelund Elsa  2003  UPSALA S    25 m     
29  166  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S    25 m     
30  167  Meissner Filippa  2004  UPSALA S    25 m     
31  168  Molatefi Homa  2005  UPSALA S    25 m     
32  169  Olsson Alva  2002  UPSALA S    25 m     
33  172  Törnqvist Alice  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  21.81   
119  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m  23.15   
133  Wikander Theodor  2004  UPSALA S  AI5104  25 m  23.26   
72  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  23.31   
95  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  23.42   
46  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  24.33   
74  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  24.86   
174  Michelsonas Filip  2003  UPSALA S  AS7303  25 m  25.11   
43  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  25.34   
10  139  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  25.68   
11  62  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  26.01   
12  58  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m  28.69   
13  59  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  29.04   
14  178  Andersson Algot  2002  UPSALA S  AL7102  25 m  29.18   
15  177  Andersson Axel  2004  UPSALA S  AC8104  25 m  32.01   
16  122  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  47.18   
17  44  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
18  89  Nordqvist Jacob  2004  UPSALA S  AM3704  25 m     
19  106  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m     
20  111  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m     
21  142  Franzén Malte  2007  UPSALA S    25 m     
22  144  Liminga Ludvig  2005  UPSALA S    25 m     
23  145  Bohman Oskar  2006  UPSALA S    25 m     
24  152  Smekal Daniel  2005  UPSALA S    25 m     
25  153  Pitic Edvin  2005  UPSALA S    25 m     
26  161  Marcks Jerome  2007  UPSALA S    25 m     
27  170  Pelling Joel  2003  UPSALA S    25 m     
28  175  Bergman Adrian  2003  UPSALA S  AM1303  25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  38.84   
34  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  39.59   
57  Kaihola Johanna  2002  UPSALA S  BM4802  25 m  40.61   
33  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  41.20   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  41.35   
40  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m  41.43   
Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  41.67   
104  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  42.33   
Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  42.39   
10  97  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  42.96   
11  25  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  43.43   
12  117  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  43.91   
13  134  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  44.28   
14  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  44.52   
15  69  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  44.56   
16  114  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  44.66   
17  52  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  45.07   
18  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  45.09   
19  20  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  50 m  45.27   
20  84  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  45.50   
21  130  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  45.51   
22  48  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.55   
23  70  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  45.80   
24  66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  45.81   
25  127  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  45.93   
26  67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  46.37   
27  181  Tramontana Olivia  2004  UPSALA S  AH4204  25 m  46.44   
28  94  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  47.54   
29  75  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  47.66   
30  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  47.74   
31  16  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  47.77   
32  51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  48.22   
33  105  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  48.34   
34  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  48.57   
35  180  Tramontana Maja  2005  UPSALA S  AC4205  25 m  49.29   
36  121  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  49.77   
37  108  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  49.96   
38  10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  50.76   
39  56  Johansson Wiberg Emma  2002  UPSALA S  BJ2402  25 m  50.95   
40  86  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  52.71   
41  24  Duskhu Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
42  27  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m     
43  53  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
44  63  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
45  107  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S  BO7203  25 m     
46  112  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
47  120  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
 
Gren 16, 50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  40.63   
129  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  40.65   
141  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  40.69   
82  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  41.32   
41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m  41.38   
125  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  41.46   
35  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  41.62   
28  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  41.69   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  41.81   
10  42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  41.90   
11  124  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  42.45   
12  80  Löfling Albert  2001  UPSALA S  AN5101  25 m  43.28   
13  18  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  43.31   
14  21  Dahlfors Joacim  2002  UPSALA S  AN6502  25 m  43.45   
15  30  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  44.65   
16  17  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  45.38   
17  73  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m  45.42   
18  101  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  46.84   
19  136  Wulff Erik  2000  UPSALA S  AV7300  25 m  47.40   
20  176  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m  47.48   
21  100  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  47.85   
22  62  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  48.42   
23  54  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  49.64   
24  26  Enroth Lucas  2002  UPSALA S  AJ2702  25 m  50.24   
25  81  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m  50.39   
26  61  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  50.53   
27  131  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  53.02   
28  179  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  53.33   
29  19  Cato Albin  2003  UPSALA S  AQ9503  25 m     
30  29  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m     
31  49  Hilding Martin  2000  UPSALA S  AY3700  25 m     
32  103  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m     
 
Gren 17, 100m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:15.52   
68  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:16.32   
71  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  1:19.03   
137  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:21.64   
128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  1:21.72   
118  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:22.09   
92  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:22.57   
87  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:23.45   
14  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:25.73   
10  77  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:27.39   
11  79  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:28.45   
12  64  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:28.53   
13  39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:28.54   
14  22  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:28.66   
15  88  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:28.86   
16  85  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:28.89   
17  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  1:31.45   
18  13  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:32.68   
19  91  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:34.66   
20  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:53.76   
21  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m     
22  48  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
23  66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
 
Gren 18, 100m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:17.35   
90  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:17.36   
45  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:19.48   
31  Forslin Vide  1999  UPSALA S  AT0799  25 m  1:19.52   
36  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m  1:20.84   
Anderberg Andreas  2000  UPSALA S  AZ5100  25 m  1:22.82   
135  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:23.59   
37  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m  1:28.01   
102  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:28.23   
10  96  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  25 m     
 
Gren 20, 200m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
123  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  2:43.18   
 
Gren 21, 25m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  22.87   
16  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  24.45   
134  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  25.03   
Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  25.61   
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  26.23   
20  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  26.55   
67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  29.33   
86  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  30.18   
10  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m     
10  11  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m     
11  12  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
12  27  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m     
13  51  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m     
14  52  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
15  53  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
16  63  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
17  66  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m     
18  75  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m     
19  84  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
20  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
21  99  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
22  104  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m     
23  105  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
24  110  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m     
25  112  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
26  116  Thell Penina  2001  UPSALA S  BT9801  25 m     
27  127  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m     
28  130  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
29  140  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
30  149  Nadasy Sanna  2002  UPSALA S    25 m     
 
Gren 22, 25m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  25.52   
38  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  26.47   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  30.32   
15  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m     
17  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
19  Cato Albin  2003  UPSALA S  AQ9503  25 m     
29  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m     
54  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
61  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
10  81  Löfling Torkel  2003  UPSALA S  AG1903  25 m     
11  95  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
12  101  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
13  111  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m     
14  113  Sörbom Kasper  2001  UPSALA S  AU8101  25 m     
15  131  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m     
16  141  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m     
 
Gren 23, 50m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  50 m  45.22   
88  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  45.26   
14  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  45.61   
87  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  45.65   
Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  45.93   
128  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  45.95   
32  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  50 m  46.48   
13  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  46.82   
77  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  47.12   
10  79  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  47.16   
11  85  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  47.74   
12  91  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  48.56   
13  39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  49.65   
14  92  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  49.77   
15  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  50.23   
16  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  50.62   
17  25  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  50.84   
18  33  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  50.98   
19  109  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  50 m  52.47   
20  64  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  54.16   
21  40  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m     
22  48  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m     
23  69  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m     
24  75  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m     
25  94  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m     
26  97  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
27  107  Strinnholm Maya  2003  UPSALA S  BO7203  25 m     
28  108  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m     
29  120  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
30  130  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
31  134  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
 
Gren 24, 50m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  41.81   
37  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  50 m  44.53   
60  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  44.77   
135  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  49.95   
Anderberg Andreas  2000  UPSALA S  AZ5100  25 m     
41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
73  Lindholm Malvin  2002  UPSALA S  AQ7102  25 m     
100  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
119  Uggla Simon  2002  UPSALA S  AH5302  25 m     
10  131  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m     
11  176  Hellberg Herman  2004  UPSALA S  AC9104  25 m     
 
Gren 25, 100m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
137  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:36.45   
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:27.89   
36  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  50 m  1:32.46   
 
Gren 27, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
91  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:37.41   
32  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:37.85   
64  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:38.81   
39  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:39.40   
85  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:39.69   
34  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:40.45   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:40.51   
33  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:41.13   
109  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:42.34   
10  79  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:42.80   
11  22  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:42.95   
12  Andersson Jill  2002  UPSALA S  BC0403  25 m  1:44.56   
13  25  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:44.75   
14  84  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  1:46.23   
15  120  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:51.06   
16  94  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:51.21   
17  104  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  1:54.48   
18  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:58.57   
19  114  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:59.66   
20  86  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  2:00.39   
21  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m     
22  16  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m     
23  20  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m     
24  40  Gurgule Era  2001  UPSALA S  BO8601  25 m     
25  67  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m     
26  69  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m     
27  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
28  97  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
 
Gren 28, 100m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:37.71   
38  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:40.97   
135  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:41.35   
60  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:43.00   
141  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:43.78   
129  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  1:44.47   
124  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:52.71   
125  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:54.51   
Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  2:00.96   
10  Anderberg Andreas  2000  UPSALA S  AZ5100  25 m     
11  15  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m     
12  35  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m     
13  41  Gurgule Jon  2001  UPSALA S  AU0301  25 m     
14  42  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m     
15  62  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m     
16  82  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m     
17  113  Sörbom Kasper  2001  UPSALA S  AU8101  25 m     
 
Gren 29, 200m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  3:16.18   
71  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  3:18.05   
23  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  3:22.34   
68  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  3:22.48   
87  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  3:23.37   
118  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  3:24.02   
137  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:24.29   
14  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  50 m  3:30.97   
13  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  3:32.92   
10  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  3:39.52   
11  77  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m     
12  88  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m     
 
Gren 30, 200m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
123  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  3:11.37   
45  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  3:24.94   
37  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  25 m     
90  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m     
96  Parker Thomas  1999  UPSALA S  AV7399  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  15 oktober 2014 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  16:12