Deltagarlista Gren 1-2 
 
  Tävling  KM öppet    Utskriftsdatum  12 december 2014   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  13:10   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 december 2014         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Carlsson Linnéa  1998  UPSALA S  AC8298  25 m  28.41   
125  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  28.45   
Blomqvist Astrid  1996  UPSALA S  AA5696  25 m  28.46   
68  Lind Ebba  1993  UPSALA S  AX4493  25 m  30.04   
49  Holmberg Ellen  1998  UPSALA S  AT9898  25 m  30.06   
12  Burman Katarina  1993  UPSALA S  AX5293  25 m  30.35   
13  Burman Malin  1996  UPSALA S  AA6696  25 m  30.56   
92  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  30.63   
37  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  30.71   
10  111  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  30.91   
11  30  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  31.07   
12  109  Sällström Jennifer  1997  UPSALA S  BR8497  25 m  31.23   
13  114  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  31.29   
14  16  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  31.65   
15  61  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  31.75   
16  15  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  32.04   
17  45  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  32.40   
18  19  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  33.04   
19  105  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m  33.93   
20  65  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  34.16   
21  115  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  34.17   
22  53  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m  34.96   
23  127  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  50 m  34.97   
24  33  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  35.07   
25  113  Tynelius Hanna  1999  UPSALA S  BG8899  25 m  35.08   
26  128  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  35.24   
27  70  Lithell Anna  2001  UPSALA S  BD4201  25 m  35.63   
28  87  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  36.29   
29  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  36.90   
30  91  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  37.44   
31  123  Wensink Liza  2000  UPSALA S  BP6200  25 m  37.57   
32  81  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  37.68   
33  89  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  37.75   
34  74  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  38.10   
35  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  38.44   
36  38  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  38.56   
37  85  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m  38.70   
38  21  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  38.73   
39  73  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  38.78   
40  29  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  38.84   
41  108  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  39.11   
42  60  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  39.36   
43  31  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  39.61   
44  116  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  39.91   
45  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  40.22   
46  62  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  40.41   
47  77  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m  42.07   
48  Berg Cecilia  2000  UPSALA S  BJ7600  25 m  42.39   
49  20  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  42.75   
50  66  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  43.04   
51  95  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  43.89   
52  48  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  44.10   
53  72  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  44.32   
54  126  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  44.33   
55  93  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  44.52   
56  78  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  44.85   
57  106  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  45.00   
58  50  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  45.07   
59  47  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.55   
60  14  Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  45.62   
61  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  46.69   
62  104  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  46.89   
63  83  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  48.46   
64  59  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  49.26   
65  86  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  49.36   
66  117  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  49.77   
67  23  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  51.47   
68  103  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  55.36   
69  84  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m     
70  98  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
129  Öberg Fredrik  1987  UPSALA S  AF2187  25 m  24.43   
133  Callbo Daniel  1988  TUREBERG  AI7588  25 m  25.05   
55  Jousefi Nathaniel  1997  UPSALA S  AQ1397  25 m  25.14   
119  Wallberg Björn  1991  UPSALA S  AN8191  25 m  25.25   
35  Granelli Jakob  1995  UPSALA S  AY7995  25 m  25.39   
69  Lindström Leon  1996  UPSALA S  AH3196  25 m  25.65   
67  Lehtonen Henri  1987  UPSALA S  AI2187  25 m  25.71   
134  Rogne Carl  1996  SÄFFLE SS  AC9796  25 m  25.94   
88  Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m  26.03   
10  26  Folkeson Johan  1991  UPSALA S  AS2391  25 m  26.36   
11  96  Ocklind Henrik  1993  UPSALA S  AV8993  25 m  26.75   
12  79  Marino Javier Lopez  1989  UPSALA S  AV0589  25 m  27.00   
13  80  Matkoski Alexander  1996  UPSALA S  AG2796  25 m  27.35   
14  130  Öncu Roger  1997  UPSALA S  AQ3397  25 m  27.62   
15  39  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  27.66   
16  Azadeh Armin  1996  UPSALA S  AY1996  25 m  27.93   
17  100  Rynnes Erik  1986  UPSALA S  AI2586  25 m  28.30   
18  97  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m  28.41   
19  107  Sundström Johan  1996  UPSALA S  AJ9396  25 m  28.63   
20  132  Lindqvist Per  1955  UPPSA_MAST  AA5155  25 m  28.72   
21  54  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m  28.77   
22  71  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  29.67   
23  Andersen Conny  1978  UPSALA S  AA9578  25 m  29.90   
24  136  Blidberg Andreas  1987  LUDVIKA SS  AH7787  25 m  29.90   
25  46  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  30.00   
26  63  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  30.73   
27  22  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  30.84   
28  43  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  30.90   
29  82  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  31.14   
30  120  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  31.24   
31  64  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  31.47   
32  110  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  31.93   
33  10  Bolin Jesper  1999  UPSALA S  AT0399  25 m  31.98   
34  112  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  32.03   
35  25  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  32.57   
36  28  Forslin Vide  1999  UPSALA S  AT0799  25 m  32.65   
37  52  Högman Tomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  33.48   
38  94  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  33.53   
39  34  Gorantsyan Lyon  2001  UPSALA S  AP6501  50 m  34.25   
40  76  Mamedov Tofig  1997  UPSALA S  AY7397  25 m  34.70   
41  102  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  34.99   
42  42  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  35.21   
43  118  Waks Mikael  2001  UPSALA S  AT9901  50 m  35.53   
44  90  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  50 m  35.64   
45  131  Belloni Alessio  1992  UPSALA S    25 m  36.00   
46  56  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  38.55   
47  101  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  38.67   
48  32  Georgiev Nikolai  2001  UPSALA S  AN3101  25 m  39.42   
49  40  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  40.19   
50  99  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  40.27   
51  121  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  40.56   
52  124  Werner Karl  2001  UPSALA S  AV1901  25 m  40.65   
53  135  Holst Elias  2002  TRELLEBORG  AO9302  25 m  40.69   
54  75  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  41.32   
55  122  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  41.46   
56  11  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  41.50   
57  36  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  41.51   
58  17  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  43.29   
59  27  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  44.65   
60  24  Eriksson Linus  2003  UPSALA S  AP3103  25 m  45.07   
61  57  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  45.46   
62  58  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  48.42   
63  44  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  49.30   
64  51  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  49.64   
65  41  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  51.01   
66  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  12 december 2014 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  13:10