Deltagarlista Gren 1-8 
 
  Tävling  Friday Night Race 5    Utskriftsdatum  04 december 2014   
  Tävlingsort      Utskriftstid  11:15   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  05 december 2014         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m  47.95   
50  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  49.17   
93  Kroon Linnea  2003  UMF    25 m  49.30   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  50.53   
63  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  50.78   
41  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  51.37   
74  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  52.08   
19  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  52.13   
44  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  52.53   
10  18  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  53.11   
11  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  53.27   
12  43  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m  53.49   
13  61  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  53.86   
14  79  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  54.09   
15  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m  55.45   
16  14  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  55.54   
17  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  55.72   
18  53  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  55.96   
19  38  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  57.22   
20  48  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  57.98   
21  69  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:02.99   
22  31  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
23  54  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m     
24  55  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m     
25  59  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
26  76  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
27  86  Wiberg Matilde  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 2, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  47.57   
35  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  51.10   
21  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  51.84   
37  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  54.38   
77  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  55.63   
64  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  56.14   
12  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  57.64   
Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  58.29   
36  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  58.48   
10  10  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m  58.93   
11  28  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:00.65   
12  81  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  1:00.68   
13  Bohman Oskar  2006  UPSALA S  AD8306  25 m     
 
Gren 3, 100m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:22.96   
53  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  1:27.08   
93  Kroon Linnea  2003  UMF    25 m  1:27.31   
76  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:35.37   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:37.09   
41  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:37.57   
14  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:40.57   
Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:44.70   
69  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:50.84   
10  48  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:57.17   
11  Aarnio Ines  2004  UPSALA S  AU5204  25 m     
12  18  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m     
13  19  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m     
14  31  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m     
15  38  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
16  43  Larsson Tindra  2002  UPSALA S  BB5602  25 m     
17  44  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
18  52  Marcks Ingrid  2001  UPSALA S  BS4601  25 m     
19  54  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m     
20  55  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m     
21  59  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
22  61  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m     
23  63  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
24  79  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m     
25  86  Wiberg Matilde  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 4, 100m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:29.57   
12  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  1:39.39   
77  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:42.69   
Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m     
10  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
21  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
28  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
36  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
37  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m     
10  51  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m     
11  64  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
12  81  Öman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m     
 
Gren 5, 100m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m     
24  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m     
27  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m     
39  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m     
49  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m     
57  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m     
70  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m     
 
Gren 6, 100m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Callbo Daniel  1988  TUREBERG  AI7588  25 m  1:01.22   
45  Lindström Leon  1996  UPSALA S  AH3196  25 m  1:04.10   
88  Dannfors Philip  1999  UMF    25 m  1:12.50   
90  Steinbock Daniel  1996  UMF    25 m  1:12.50   
87  Dannfors Karl  1999  UMF    25 m  1:20.00   
89  Berglind Jonathan  1996  UMF    25 m  1:20.00   
92  Stråle Hannes  1999  UMF    25 m  1:22.50   
91  Stenberg Marcus  2000  UMF    25 m  1:30.00   
67  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:53.81   
10  26  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
11  46  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m     
12  66  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m     
13  83  Holst Elias  2002  TRELLEBORG  AO9302  25 m     
 
Gren 7, 200m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  2:48.03   
23  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:49.19   
72  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  2:51.75   
Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:57.49   
40  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:58.23   
80  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:27.54   
Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m     
11  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m     
13  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m     
10  15  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m     
11  16  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m     
12  25  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m     
13  32  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m     
14  56  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m     
15  58  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m     
16  68  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  25 m     
17  78  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m     
18  82  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m     
 
Gren 8, 200m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Rogne Carl  1996  SÄFFLE SS  AC9796  25 m  2:08.72   
34  Jousefi Nathaniel  1997  UPSALA S  AQ1397  25 m  2:12.91   
73  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  3:06.72   
65  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  3:08.08   
29  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  3:31.16   
Azadeh Armin  1996  UPSALA S  AY1996  25 m     
17  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m     
20  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m     
30  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m     
10  33  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m     
11  42  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m     
12  47  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
13  60  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m     
14  62  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m     
15  71  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  04 december 2014 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  11:15