Deltagarlista Gren 1-8 
 
  Tävling  Friday Night Race 1    Utskriftsdatum  19 september 2014   
  Tävlingsort      Utskriftstid  11:06   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 september 2014         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Kroon Linnea  2003  UMF    25 m  40.00   
55  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  42.16   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  42.18   
67  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  42.96   
17  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  44.40   
63  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m  44.52   
35  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m  45.07   
90  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  45.51   
33  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.55   
10  44  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  45.81   
11  46  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  46.37   
12  14  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  46.41   
13  65  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  47.54   
14  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  47.74   
15  77  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  49.96   
16  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  51.05   
17  84  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  51.14   
18  18  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m     
19  34  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m     
20  42  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
21  48  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
22  68  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
23  73  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m     
24  75  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
25  79  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m     
26  82  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m     
27  86  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
28  87  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m     
29  95  Malek Shilan  2004  UPSALA S    25 m     
30  96  Molund Malva  2006  UPSALA S    25 m     
31  97  Molund Maja  2004  UPSALA S    25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  40.63   
19  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m  41.69   
54  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  44.14   
70  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301  25 m  47.16   
69  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  47.85   
13  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101  25 m  47.94   
41  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  48.42   
Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  48.52   
40  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  50.53   
10  11  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
11  32  Harutunean Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
12  59  Norén Alexander  2000  UPSALA S  AY6500  25 m     
13  92  Öhman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m     
 
Gren 3, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Kroon Linnea  2003  UMF    25 m  50.00   
67  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  50.78   
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  51.12   
Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801  25 m  52.66   
46  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  52.97   
17  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  53.11   
44  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  53.11   
33  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  54.86   
82  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  25 m  55.32   
10  65  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  55.43   
11  14  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  55.54   
12  84  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  55.62   
13  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  55.72   
14  74  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801  25 m  56.82   
15  55  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  25 m  57.17   
16  18  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  25 m  58.57   
17  77  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:02.99   
18  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m     
19  35  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  25 m     
20  48  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
21  63  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  25 m     
22  68  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
23  73  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m     
24  75  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m     
25  79  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  25 m     
26  86  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m     
27  90  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m     
28  95  Malek Shilan  2004  UPSALA S    25 m     
29  96  Molund Malva  2006  UPSALA S    25 m     
30  97  Molund Maja  2004  UPSALA S    25 m     
31  98  Wang Helena  2003  UPSALA S    25 m     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  51.35   
54  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  52.33   
41  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  25 m  54.38   
69  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  56.56   
Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  58.29   
40  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  59.14   
92  Öhman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  25 m  1:00.68   
11  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  25 m     
19  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  25 m     
10  21  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m     
11  59  Norén Alexander  2000  UPSALA S  AY6500  25 m     
 
Gren 5, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Dannfors Julia  1995  UMF    25 m  1:22.50   
85  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699  25 m  1:33.09   
57  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800  25 m  1:33.59   
16  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:33.60   
Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:34.71   
61  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:34.81   
53  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200  25 m  1:35.72   
60  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401  25 m  1:37.41   
22  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:37.85   
10  Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499  25 m  1:38.02   
11  56  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  1:38.54   
12  25  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:40.45   
13  15  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602  25 m  1:42.95   
14  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:43.44   
15  24  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401  25 m  1:43.59   
16  78  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:45.06   
17  28  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:47.00   
18  106  Kroon Linnea  2003  UMF    25 m  2:01.00   
 
Gren 6, 100m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Dannfors Philip  1999  UMF    25 m  1:15.00   
104  Steinbock Daniel  1996  UMF    25 m  1:15.00   
102  Dannfors Carl  1999  UMF    25 m  1:18.30   
100  Stråle Hannes  1999  UMF    25 m  1:25.00   
101  Berglind Jonathan  1996  UMF    25 m  1:25.00   
58  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301  25 m  1:35.24   
30  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:35.98   
72  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:37.71   
27  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:46.75   
10  103  Stenberg Marcus  2000  UMF    25 m  1:52.20   
11  88  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:52.71   
12  51  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304  25 m  1:53.07   
13  89  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:54.51   
14  94  Holst Elias  2002  UPSALA S    25 m     
 
Gren 7, 200m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:46.87   
81  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697  25 m  2:47.22   
23  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:48.79   
105  Dannfors Julia  1995  UMF    25 m  2:54.00   
43  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  50 m  3:04.56   
10  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  3:06.04   
91  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  3:12.60   
93  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m  3:15.32   
26  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  50 m  3:17.53   
10  76  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802  50 m  3:27.25   
11  50  Lithell Anna  2001  UPSALA S  BD4201  25 m  3:37.97   
12  12  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m     
13  36  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801  25 m     
 
Gren 8, 200m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Jousefi Nathaniel  1997  UPSALA S  AQ1397  25 m  2:23.55   
49  Lindström Leon  1996  UPSALA S  AH3196  25 m  2:27.90   
66  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  25 m  2:36.16   
29  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:37.17   
99  Dannfors Philip  1999  UMF    25 m  2:42.00   
104  Steinbock Daniel  1996  UMF    25 m  2:45.00   
102  Dannfors Carl  1999  UMF    25 m  2:51.00   
71  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:53.92   
52  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:54.48   
10  47  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  3:02.53   
11  64  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  3:03.51   
12  83  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  3:05.20   
13  101  Berglind Jonathan  1996  UMF    25 m  3:06.00   
14  100  Stråle Hannes  1999  UMF    25 m  3:07.00   
15  80  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  50 m  3:07.65   
16  31  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  3:15.43   
17  103  Stenberg Marcus  2000  UMF    25 m  3:45.00   
18  Farmanbar Armin Azadeh  1996  UPSALA S  AY1996  25 m     
19  20  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m     
20  37  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502  25 m     
21  45  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  19 september 2014 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  11:06