Deltagarlista Alla UPSALA S 
 
  Tävling  Friday Night Race 1    Utskriftsdatum  19 september 2014   
  Tävlingsort      Utskriftstid  11:09   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 september 2014         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Grenar 
 
Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  1 3 
Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  1 3 
Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  1 3 
Barisa Liga  1999  UPSALA S  BO7499 
Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802 
Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801 
Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  2 4 
Byrenius Siri  2001  UPSALA S  BO1801 
10  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202 
10  11  Bäckström Albin  2001  UPSALA S  AX3501  2 4 
11  12  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202 
12  13  Carlsson John  2001  UPSALA S  AN1101 
13  14  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  1 3 
14  15  Diös Lisa  2002  UPSALA S  BG5602 
15  16  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602 
16  17  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  1 3 
17  18  Eriksson Alva-Lovisa  2004  UPSALA S  AL1204  1 3 
18  19  Eriksson Carl-Anton  2002  UPSALA S  AQ3102  2 4 
19  Farmanbar Armin Azadeh  1996  UPSALA S  AY1996 
20  20  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301 
21  21  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302 
22  22  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204 
23  23  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601 
24  24  Freeney Teresia  2001  UPSALA S  BG4401 
25  25  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803 
26  26  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201 
27  27  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902 
28  28  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602 
29  29  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300 
30  30  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902 
31  31  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700 
32  32  Harutunean Arman  2003  UPSALA S  AP5303 
33  33  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  1 3 
34  34  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604 
35  94  Holst Elias  2002  UPSALA S   
36  35  Häggqvist Stina  2004  UPSALA S  AR8204  1 3 
37  36  Irajpour Elika  2001  UPSALA S  BA9801 
38  37  Johnsson Marcus  2002  UPSALA S  AN2502 
39  38  Jousefi Nathaniel  1997  UPSALA S  AQ1397 
40  39  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  2 4 
41  40  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  2 4 
42  41  Kaul Leo  2003  UPSALA S  AL5503  2 4 
43  42  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605 
44  43  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802 
45  44  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  1 3 
46  45  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199 
47  46  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  1 3 
48  47  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301 
49  48  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  1 3 
50  49  Lindström Leon  1996  UPSALA S  AH3196 
51  50  Lithell Anna  2001  UPSALA S  BD4201 
52  51  Ljunggren Hampus  2004  UPSALA S  AF3304 
53  52  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101 
54  53  Lustig Josefin  2000  UPSALA S  BG3200 
55  54  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  2 4 
56  95  Malek Shilan  2004  UPSALA S    1 3 
57  55  Milic Mia  2001  UPSALA S  BO4601  1 3 
58  97  Molund Maja  2004  UPSALA S    1 3 
59  96  Molund Malva  2006  UPSALA S    1 3 
60  56  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202 
61  57  Nordberg Katarina  2000  UPSALA S  BM2800 
62  58  Nordström Karl  2001  UPSALA S  AN1301 
63  59  Norén Alexander  2000  UPSALA S  AY6500  2 4 
64  60  Norén Astrid  2001  UPSALA S  BG6401 
65  61  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802 
66  62  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498 
67  63  Nyman Lisa  2004  UPSALA S  AU2204  1 3 
68  64  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902 
69  65  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  1 3 
70  66  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994 
71  67  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  1 3 
72  68  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  1 3 
73  69  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  2 4 
74  70  Razifar Attila  2001  UPSALA S  AN6301 
75  71  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501 
76  72  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503 
77  73  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  1 3 
78  74  Sjödin Sally  2001  UPSALA S  BT8801 
79  75  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  1 3 
80  76  Sundqvist Amanda  2002  UPSALA S  AR7802 
81  77  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  1 3 
82  78  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203 
83  79  Svensson Hannah  2005  UPSALA S  AE7405  1 3 
84  80  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303 
85  81  Söderberg Saga  1997  UPSALA S  AE0697 
86  82  Söderlund Lina  2004  UPSALA S  AU9204  1 3 
87  83  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901 
88  84  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  1 3 
89  85  Uggla Ellie  1999  UPSALA S  AW5699 
90  86  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  1 3 
91  87  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806 
92  88  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301 
93  89  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301 
94  98  Wang Helena  2003  UPSALA S   
95  90  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  1 3 
96  91  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201 
97  92  Öhman Rickard  2003  UPSALA S  AE3303  2 4 
98  93  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  19 september 2014 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  11:09