Deltagarlista Gren 1-38 
 
  Tävling  Vårsimiaden Försök 2016    Utskriftsdatum  11 april 2016   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  21:50   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 april 2016         
 
 
Gren 1, 200m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:41.30   
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:44.48   
123  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:47.53   
90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:48.20   
119  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:51.93   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:55.38   
153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:55.69   
99  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  2:56.06   
213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:56.07   
10  39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:57.69   
11  31  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  3:01.17   
12  143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  3:01.75   
13  146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:02.24   
14  214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:02.93   
15  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  3:05.18   
16  154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  3:05.44   
17  128  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:09.47   
18  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  3:11.26   
19  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  3:11.50   
20  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  3:11.64   
21  45  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  3:12.93   
22  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  3:15.24   
23  35  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  3:15.53   
24  61  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  3:17.00   
25  111  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  3:18.88   
26  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  3:21.44   
27  133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  3:22.31   
28  44  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  3:22.41   
29  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  3:26.75   
30  76  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  3:26.92   
31  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  3:28.57   
32  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  3:31.60   
33  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  3:47.36   
34  48  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m     
35  49  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
36  52  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m     
37  104  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m     
38  137  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m     
39  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:33.53   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  2:43.20   
40  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:43.52   
195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  2:55.37   
47  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  2:58.24   
55  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  3:00.92   
20  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  3:05.27   
193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  3:06.45   
36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  3:06.78   
10  131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  3:13.50   
11  41  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  3:13.97   
12  54  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  3:19.39   
13  138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  3:23.01   
14  142  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  3:29.02   
15  79  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  3:31.87   
16  80  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  3:34.34   
17  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  3:45.32   
18  Buvik Spännare Gustav  2004  BOLLNÄS SS  AS4704  25 m     
19  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m     
20  34  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m     
21  64  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m     
22  157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
23  184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
24  187  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m     
25  194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
91  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:24.69   
155  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:25.17   
98  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:27.10   
178  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:28.88   
29  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:30.59   
33  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:31.26   
201  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:32.70   
75  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:35.76   
132  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:36.62   
10  63  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  1:39.13   
11  210  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  1:41.27   
12  145  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:41.47   
13  42  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:42.93   
14  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  1:44.18   
15  113  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  1:44.63   
16  121  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  1:44.90   
17  176  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  1:45.64   
18  207  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:46.23   
19  66  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  1:50.00   
20  32  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m  1:53.47   
21  22  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  1:55.76   
22  164  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m  1:56.05   
23  77  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  1:57.32   
24  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  1:59.11   
25  174  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  2:04.53   
26  12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  2:05.58   
27  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m     
28  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m     
29  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
30  85  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m     
31  112  Lejon Ottilia  2005  SANDVIKEN  BC6205  25 m     
32  127  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m     
33  129  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m     
34  140  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m     
35  182  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m     
36  186  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
37  202  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m     
38  216  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:24.29   
51  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:26.32   
212  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:32.71   
196  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:34.51   
134  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:34.64   
172  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:41.23   
149  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:42.99   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  1:43.77   
118  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m  1:46.25   
10  11  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  1:49.06   
11  144  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  1:49.21   
12  18  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  1:50.96   
13  125  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  1:59.85   
14  78  Pettersson Sebastian  2006  HUDIKSVALL  AD1306  25 m  2:01.93   
15  191  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  2:02.71   
16  19  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m     
17  21  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m     
18  147  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m     
19  160  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m     
20  162  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
 
Gren 5, 100m Bröstsim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Olsson Tyra  2003  HARNÄS SKU    25 m  58.00   
50  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:18.26   
123  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:20.76   
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:24.06   
104  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:25.28   
120  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:27.37   
81  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:28.66   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:30.42   
90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:30.53   
10  146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:30.92   
11  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:32.32   
12  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:32.80   
13  86  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:33.23   
14  31  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:33.35   
15  45  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:33.97   
16  39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:34.07   
17  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:34.86   
18  91  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:36.02   
19  153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:36.25   
20  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:36.28   
21  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:37.17   
22  155  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:37.72   
23  44  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:37.90   
24  213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:38.41   
25  93  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:40.01   
26  189  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  1:40.43   
27  143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:40.76   
28  133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:41.32   
29  46  Ohlsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  1:41.39   
30  67  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m  1:41.48   
31  97  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  1:41.55   
32  35  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:41.88   
33  62  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  1:42.00   
34  95  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:42.45   
35  15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:42.53   
36  154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:42.73   
37  75  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:42.96   
38  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:43.12   
39  29  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:43.26   
40  178  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:43.37   
41  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:45.49   
42  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:46.60   
43  132  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:47.01   
44  192  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  1:47.08   
45  201  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:48.41   
46  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  1:49.38   
47  65  Gyllenhammar Felicia  2003  HARNÄS SKU  BY9803  25 m  1:50.00   
48  48  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:50.49   
49  203  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:50.76   
50  137  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:50.84   
51  71  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  25 m  1:51.48   
52  122  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  1:52.01   
53  114  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  BV9803  25 m  1:52.25   
54  52  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:52.36   
55  42  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:52.68   
56  175  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:52.72   
57  33  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:53.14   
58  145  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:53.54   
59  176  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  1:54.05   
60  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:54.74   
61  197  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:55.62   
62  210  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  1:56.34   
63  88  Sisell Anna  2003  SS MORA  AP0203  25 m  1:56.45   
64  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  2:00.63   
65  69  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  2:05.01   
66  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
67  22  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m     
68  37  Westling matilda  2004  FALUN  BT3804  25 m     
69  49  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
70  84  Eriksson Linnea  2003  SS MORA  BC0203  25 m     
71  112  Lejon Ottilia  2005  SANDVIKEN  BC6205  25 m     
72  113  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m     
73  115  Nordlinder Märta  2004  SANDVIKEN    25 m     
74  124  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m     
75  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
76  164  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
77  165  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m     
78  167  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m     
79  181  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m     
80  190  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
81  202  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m     
82  216  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m     
83  217  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:19.99   
204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:22.48   
16  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:26.50   
20  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:30.77   
47  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:30.86   
40  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:31.65   
195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:36.07   
41  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:38.21   
55  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:40.24   
10  193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:42.21   
11  109  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:42.90   
12  138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:43.59   
13  54  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:44.58   
14  212  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:45.62   
15  131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:46.02   
16  157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:48.07   
17  187  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:48.81   
18  134  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:49.42   
19  94  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:49.46   
20  14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:50.07   
21  87  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:50.22   
22  101  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:50.36   
23  194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:51.71   
24  172  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:52.23   
25  96  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:52.42   
26  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  1:53.10   
27  102  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:55.35   
28  196  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:55.55   
29  183  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:58.21   
30  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  1:58.97   
31  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  2:01.61   
32  Buvik Spännare Gustav  2004  BOLLNÄS SS  AS4704  25 m  2:02.86   
33  92  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m  2:05.41   
34  184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  2:06.21   
35  34  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  2:06.39   
36  64  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  2:11.58   
37  11  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m     
38  17  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m     
39  19  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m     
40  21  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m     
41  118  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m     
42  139  Do Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m     
43  142  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m     
44  147  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m     
45  150  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m     
46  161  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m     
47  162  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
48  179  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m     
49  180  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m     
50  191  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
98  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  43.08   
121  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  52.39   
63  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  53.79   
136  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m  54.64   
140  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  54.75   
68  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU    25 m  55.00   
85  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  55.62   
89  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  55.70   
32  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m  56.27   
10  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  57.68   
11  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  58.11   
12  105  Cederholm Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  58.36   
13  186  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  58.96   
14  174  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  59.37   
15  207  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  59.75   
16  173  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m  1:02.17   
17  12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  1:02.51   
18  129  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  1:03.71   
19  127  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  1:05.27   
20  Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  1:10.78   
21  108  Herpman Elise  2006  SANDVIKEN  AZ0206  25 m     
22  159  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m     
23  199  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m     
24  205  Uljas Anni  2007  UPSALA S  AG4807  25 m     
 
Gren 8, 50m Bröstsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  39.98   
149  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  53.75   
100  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  54.17   
53  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  55.36   
78  Pettersson Sebastian  2006  HUDIKSVALL  AD1306  25 m  56.87   
152  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  57.94   
18  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  58.03   
144  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  58.98   
160  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  59.26   
10  208  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  1:00.48   
11  125  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  1:01.81   
12  135  Byström Sixten  2006  UPSALA S  AJ4906  25 m     
13  158  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:04.76   
90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:06.48   
50  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:07.04   
120  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:08.08   
119  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:08.15   
123  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:09.00   
31  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:10.94   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:11.67   
153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:11.95   
10  214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:12.40   
11  99  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:12.48   
12  81  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:12.71   
13  213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:13.21   
14  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:13.45   
15  143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:13.58   
16  154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:13.60   
17  110  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:13.78   
18  39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:14.56   
19  91  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:14.76   
20  211  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:14.87   
21  146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:14.89   
22  45  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:15.27   
23  76  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:15.98   
24  155  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:16.15   
25  128  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:16.71   
26  201  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:16.85   
27  33  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:17.41   
28  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:17.45   
29  86  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:17.74   
30  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:17.95   
31  133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:17.99   
32  35  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:18.58   
33  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:18.79   
34  29  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:19.23   
35  95  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:19.29   
36  111  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:19.65   
37  93  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:20.60   
38  15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:20.66   
39  52  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:20.77   
40  44  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:20.90   
41  48  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:21.12   
42  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:21.48   
43  67  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m  1:21.98   
44  178  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:22.10   
45  203  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:22.23   
46  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:22.31   
47  62  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  1:22.99   
48  104  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:23.14   
49  42  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:24.11   
50  61  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  1:24.45   
51  122  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  1:25.47   
52  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  1:25.82   
53  145  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:25.86   
54  97  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  1:26.09   
55  132  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:26.23   
56  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  1:26.37   
57  75  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:26.83   
58  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:27.26   
59  137  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:27.54   
60  106  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m  1:28.24   
61  71  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  25 m  1:28.29   
62  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:28.33   
63  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:28.52   
64  65  Gyllenhammar Felicia  2003  HARNÄS SKU  BY9803  25 m  1:29.00   
65  70  Olsson Tyra  2003  HARNÄS SKU    25 m  1:29.00   
66  210  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  1:29.17   
67  124  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m  1:31.01   
68  197  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:31.96   
69  88  Sisell Anna  2003  SS MORA  AP0203  25 m  1:34.95   
70  66  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  1:35.00   
71  176  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  1:35.87   
72  175  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:38.80   
73  22  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  1:39.09   
74  69  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  1:39.57   
75  46  Ohlsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  1:40.51   
76  192  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  1:47.17   
77  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m  1:51.67   
78  84  Eriksson Linnea  2003  SS MORA  BC0203  25 m  1:52.11   
79  77  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  1:53.46   
80  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
81  37  Westling matilda  2004  FALUN  BT3804  25 m     
82  49  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
83  112  Lejon Ottilia  2005  SANDVIKEN  BC6205  25 m     
84  113  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m     
85  114  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  BV9803  25 m     
86  115  Nordlinder Märta  2004  SANDVIKEN    25 m     
87  165  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m     
88  167  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m     
89  171  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m     
90  181  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m     
91  182  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m     
92  190  Peura Senni  2005  UPSALA S  AH6605  25 m     
93  198  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m     
94  202  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m     
95  215  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m     
96  216  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m     
97  217  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:02.62   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:06.62   
40  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:07.19   
47  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:08.66   
36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:11.36   
195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:11.99   
16  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:12.37   
79  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:12.47   
41  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:13.18   
10  54  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:13.55   
11  109  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:13.73   
12  107  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:14.13   
13  55  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:14.75   
14  131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:15.98   
15  20  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:16.17   
16  64  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m  1:16.29   
17  193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:16.80   
18  80  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:16.87   
19  87  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:18.77   
20  196  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:19.78   
21  102  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:19.83   
22  187  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:20.38   
23  101  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:21.32   
24  194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:22.69   
25  142  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:23.01   
26  138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:23.73   
27  157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:23.94   
28  134  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:24.36   
29  14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:24.83   
30  212  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:25.27   
31  172  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:26.72   
32  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  1:27.78   
33  94  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:28.01   
34  Buvik Spännare Gustav  2004  BOLLNÄS SS  AS4704  25 m  1:29.68   
35  96  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:30.98   
36  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  1:33.79   
37  92  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m  1:34.31   
38  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  1:35.04   
39  34  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  1:35.84   
40  118  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m  1:36.29   
41  184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:38.98   
42  183  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:40.70   
43  17  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  1:41.68   
44  151  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  1:42.56   
45  11  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m     
46  19  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m     
47  21  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m     
48  139  Do Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m     
49  147  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m     
50  150  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  AL4705  25 m     
51  161  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m     
52  162  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
53  179  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m     
54  180  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m     
55  185  Pelling Adam  2003  UPSALA S  AX0303  25 m     
56  191  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
 
Gren 11, 50m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
98  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  34.89   
121  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  39.75   
63  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  41.94   
85  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  42.04   
207  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  42.09   
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  42.28   
Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  43.21   
89  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  44.30   
32  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m  46.03   
10  140  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m  46.32   
11  105  Cederholm Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  47.86   
12  68  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU    25 m  48.00   
13  129  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  48.07   
14  12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  49.51   
15  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  50.59   
16  174  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  51.14   
17  108  Herpman Elise  2006  SANDVIKEN  AZ0206  25 m  51.37   
18  186  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m  53.38   
19  127  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  54.18   
20  159  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  58.16   
21  173  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m  1:02.00   
22  136  Callert Lisa  2006  UPSALA S  AM7206  25 m     
23  199  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m     
 
Gren 12, 50m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  32.66   
149  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  41.71   
18  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  41.95   
144  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  42.59   
206  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  43.23   
78  Pettersson Sebastian  2006  HUDIKSVALL  AD1306  25 m  43.48   
100  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  43.51   
53  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  43.73   
152  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  45.53   
10  125  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  46.27   
11  160  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  51.75   
12  158  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m  54.42   
13  208  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  54.69   
14  148  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m     
 
Gren 13, 4X50m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Gävle SS Damer [2003]  2003  GÄVLE SS    25 m  2:26.45   
126  Söderhamn Damer [2003]  2003  SÖDERHAMN    25 m  2:33.54   
116  Sandviken Damer  2003  SANDVIKEN    25 m  2:39.02   
38  Falun Lag 1  2003  FALUN    25 m  2:42.50   
57  Gävle SS Damer Lag 2  2003  GÄVLE SS    25 m  2:44.46   
72  Harnäs Sku Damer [2003]  2003  HARNÄS SKU    25 m  2:55.00   
218  Upsala S Damer [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:55.00   
73  Harnäs Sku Damer [2004)  2004  HARNÄS SKU    25 m  2:59.00   
219  Upsala S Damer [2003]2  2003  UPSALA S    25 m  3:01.00   
10  23  Borlänge Damer [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
11  82  Hudiksvall Damer [2004]  2004  HUDIKSVALL    25 m     
 
Gren 14, 4X100m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Sala SS Damer [2003]  2003  SALA SS    25 m  5:25.48   
218  Upsala S Damer [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  5:30.00   
219  Upsala S Damer [2003]2  2003  UPSALA S    25 m  5:40.00   
 
Gren 15, 4X50m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Gävle SS Herrar  2003  GÄVLE SS    25 m  2:20.42   
225  Upsala S Herrar [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:40.00   
229  Sala SS  2003  SALA SS    25 m  2:45.42   
224  Upsala S Herrar [2003] 2  2003  UPSALA S    25 m  2:50.00   
59  Gävle SS Herrar Lag 2  2003  GÄVLE SS    25 m  2:50.70   
10  Bollnäs SS Herrar [2003]  2003  BOLLNÄS SS    25 m  2:53.48   
24  Borlänge Herrar [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 16, 4X100m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
225  Upsala S Herrar [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  4:55.00   
 
Gren 17, 4X50m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
220  Upsala S Damer [2005] 1  2005  UPSALA S    25 m  2:53.37   
221  Upsala S Damer [2005]2  2005  UPSALA S    25 m  3:09.89   
222  Upsala S Damer [2005]3  2005  UPSALA S    25 m  3:20.17   
Bollnäs SS Damer [2005]  2005  BOLLNÄS SS    25 m  3:25.23   
223  Upsala S Damer [2005]4  2005  UPSALA S    25 m  3:26.36   
117  Sandviken Damer [2005]  2005  SANDVIKEN    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
226  Upsala S Herrar [2005]1  2005  UPSALA S    25 m  2:53.68   
227  Upsala S Herrar [2005]2  2005  UPSALA S    25 m  3:17.87   
228  Upsala S Herrar [2005]3  2005  UPSALA S    25 m  3:36.84   
 
Gren 19, 400m Frisim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  5:09.88   
90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  5:10.34   
123  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  5:22.81   
211  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  5:23.71   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  5:24.61   
153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  5:25.08   
214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  5:41.38   
45  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  5:51.45   
146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  5:58.33   
10  133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  6:08.20   
11  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  6:42.88   
12  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  6:43.86   
13  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  7:07.26   
14  15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m     
 
Gren 20, 400m Frisim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  4:43.18   
40  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  5:11.22   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  5:25.55   
47  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  5:31.46   
36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  5:32.29   
195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  5:32.72   
79  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  5:44.19   
131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  6:01.95   
138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m     
10  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
 
Gren 21, 200m Frisim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:28.23   
119  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:28.78   
213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:40.71   
39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:41.25   
154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  2:42.99   
143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  2:44.97   
156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  2:48.47   
81  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  2:50.34   
43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  2:52.37   
10  93  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  2:53.00   
11  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  2:54.78   
12  111  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  2:56.46   
13  61  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  2:58.00   
14  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  3:09.34   
15  48  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  3:16.65   
16  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  3:24.47   
17  49  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
18  124  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m     
19  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m     
20  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m     
21  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  2:42.03   
16  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  2:46.30   
54  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  2:59.20   
194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  3:01.88   
Buvik Spännare Gustav  2004  BOLLNÄS SS  AS4704  25 m     
Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m     
34  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m     
157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m     
184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
10  193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m     
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
119  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:15.39   
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:18.05   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:19.09   
99  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:22.05   
214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:23.73   
39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:25.15   
213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:25.30   
154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:25.49   
146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:27.81   
10  128  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:29.51   
11  110  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:30.99   
12  153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:34.80   
13  143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:35.23   
14  76  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:35.65   
15  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:37.89   
16  44  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:38.83   
17  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:40.77   
18  95  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:41.90   
19  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:42.04   
20  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:42.14   
21  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:45.13   
22  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  1:48.90   
23  133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:50.57   
24  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  2:14.09   
25  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
 
Gren 24, 100m Fjärilsim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:09.86   
40  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:17.09   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:21.52   
47  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:22.48   
195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:23.59   
80  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:24.92   
55  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:30.29   
193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:34.29   
36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:36.19   
10  187  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:38.94   
11  131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:46.61   
12  142  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:47.39   
13  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  1:57.26   
14  138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:59.48   
15  64  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m     
16  184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m     
 
Gren 25, 50m Fjärilsim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  33.78   
81  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  36.73   
43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  37.05   
31  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  37.24   
120  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  37.71   
91  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  38.35   
33  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  40.37   
104  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  41.05   
111  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  41.43   
10  29  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  41.96   
11  155  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  42.33   
12  178  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  42.47   
13  201  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  44.58   
14  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  46.10   
15  75  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  47.41   
16  22  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  47.80   
17  132  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  49.55   
18  48  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  51.13   
19  215  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  51.76   
20  176  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  54.18   
21  66  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  55.00   
22  69  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  55.00   
23  86  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  55.05   
24  42  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  57.51   
25  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
26  37  Westling matilda  2004  FALUN  BT3804  25 m     
27  49  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
28  77  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m     
29  106  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m     
30  112  Lejon Ottilia  2005  SANDVIKEN  BC6205  25 m     
31  164  Kostic Emma  2005  UPSALA S  AH5605  25 m     
32  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m     
33  182  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m     
 
Gren 26, 50m Fjärilsim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  37.73   
16  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  50 m  37.89   
54  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  39.24   
87  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  40.08   
Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  44.64   
14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  44.91   
194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  45.53   
196  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  45.58   
212  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  46.49   
10  134  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  47.43   
11  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  47.55   
12  17  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  48.16   
13  Buvik Spännare Gustav  2004  BOLLNÄS SS  AS4704  25 m  48.94   
14  11  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  49.16   
15  139  Do Felix  2004  UPSALA S  AF4304  25 m  49.76   
16  157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  55.23   
17  34  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  55.51   
18  19  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m     
19  21  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m     
20  118  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m     
21  172  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m     
 
Gren 27, 25m Fjärilsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  18.31   
121  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  18.46   
98  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  18.83   
63  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  20.47   
207  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  23.80   
Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  24.39   
12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  24.49   
68  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU    25 m  25.00   
32  Lindgren Wilma  2006  FALUN  AS0406  25 m  25.01   
10  105  Cederholm Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  25.28   
11  85  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  25.47   
12  174  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  28.47   
13  129  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  35.70   
14  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m     
15  127  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m     
16  140  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m     
17  186  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
 
Gren 28, 25m Fjärilsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  17.01   
149  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  22.17   
53  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  22.83   
144  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  22.99   
18  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  24.25   
78  Pettersson Sebastian  2006  HUDIKSVALL  AD1306  25 m  25.36   
100  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  28.19   
160  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  29.79   
125  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m     
 
Gren 29, 100m Ryggsim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:14.47   
83  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:17.12   
50  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:17.68   
153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:17.90   
119  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:20.64   
39  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:20.77   
213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:21.35   
30  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:21.89   
143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:23.10   
10  133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:23.40   
11  214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:23.68   
12  123  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:23.94   
13  154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:24.04   
14  91  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:24.20   
15  31  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:24.23   
16  120  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:24.32   
17  81  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:24.86   
18  99  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:25.49   
19  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:26.25   
20  146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:26.45   
21  128  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:26.96   
22  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  1:27.14   
23  178  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:27.54   
24  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:27.89   
25  110  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:28.28   
26  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:29.90   
27  155  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:30.07   
28  35  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:30.29   
29  211  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:30.43   
30  111  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:30.92   
31  201  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:30.92   
32  15  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:30.96   
33  29  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:31.04   
34  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:32.01   
35  145  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:32.13   
36  203  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:32.35   
37  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:32.61   
38  45  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:33.24   
39  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:33.30   
40  33  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:33.74   
41  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:34.14   
42  86  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:34.37   
43  104  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:34.96   
44  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  1:35.09   
45  93  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:36.34   
46  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  1:36.46   
47  52  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:36.47   
48  95  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:37.91   
49  44  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:39.50   
50  130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:39.89   
51  61  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  1:40.00   
52  132  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:40.30   
53  76  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:40.80   
54  42  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:42.72   
55  124  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m  1:44.77   
56  137  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:46.51   
57  48  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:47.20   
58  75  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  1:47.32   
59  122  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  1:47.53   
60  65  Gyllenhammar Felicia  2003  HARNÄS SKU  BY9803  25 m  1:50.00   
61  69  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  1:58.22   
62  66  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  1:59.00   
63  Olsson Frida  2005  BOLLNÄS SS  AS1205  25 m     
64  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
65  22  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m     
66  37  Westling matilda  2004  FALUN  BT3804  25 m     
67  49  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
68  67  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m     
69  71  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  25 m     
70  77  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m     
71  106  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m     
72  112  Lejon Ottilia  2005  SANDVIKEN  BC6205  25 m     
73  113  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m     
74  165  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m     
75  171  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m     
76  175  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m     
77  176  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m     
78  181  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  AX9205  25 m     
79  182  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  AX5405  25 m     
80  189  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m     
81  198  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  AB4205  25 m     
82  215  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m     
83  216  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m     
84  217  Öster Emelie  2005  UPSALA S  AG0205  25 m     
 
Gren 30, 100m Ryggsim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:12.09   
204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:15.08   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:16.75   
47  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:17.40   
107  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:18.05   
36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:20.97   
55  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:23.00   
109  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:24.85   
80  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:25.61   
10  87  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:25.86   
11  131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:26.25   
12  193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:26.86   
13  187  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:28.11   
14  54  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:29.27   
15  157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:29.77   
16  41  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:30.24   
17  195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:30.61   
18  212  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:31.84   
19  79  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:32.18   
20  14  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:32.69   
21  134  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:34.31   
22  138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:34.38   
23  172  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:34.70   
24  20  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:35.39   
25  196  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:35.57   
26  185  Pelling Adam  2003  UPSALA S  AX0303  25 m  1:36.23   
27  194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:36.97   
28  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  1:37.43   
29  102  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:38.44   
30  94  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:38.89   
31  142  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:39.21   
32  101  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:39.60   
33  184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  AJ7304  25 m  1:45.15   
34  34  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  1:50.44   
35  92  Enstedt Linus  2003  SALA SS  AS0303  25 m  1:51.55   
36  17  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  1:52.25   
37  96  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:56.77   
38  11  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m     
39  19  Svensson Viggo  2005  BORLÄNGE  AI7505  25 m     
40  21  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m     
41  64  Eriksson Malte  2003  HARNÄS SKU  AT3903  25 m     
42  118  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m     
43  147  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m     
44  151  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
45  161  Kargar Sam  2004  UPSALA S  AF6304  25 m     
46  162  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m     
47  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m     
48  183  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m     
49  191  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
 
Gren 31, 50m Ryggsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
98  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  40.70   
121  Eklund Junia  2006  SÖDERHAMN  AH0806  25 m  43.57   
207  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  44.91   
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  45.88   
89  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  47.93   
63  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  48.15   
85  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m  48.98   
105  Cederholm Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  49.67   
Wallberg Edith  2007  BOLLNÄS SS  AA3807  25 m  52.48   
10  174  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  54.29   
11  68  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU    25 m  55.00   
12  199  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  55.83   
13  129  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  56.32   
14  12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  57.69   
15  Bengtsson Ellen  2007  BOLLNÄS SS  AG3807  25 m  58.01   
16  127  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  1:00.26   
17  140  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  AI7406  25 m     
18  159  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m     
19  173  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m     
20  186  Pelling Emma  2007  UPSALA S  AC8207  25 m     
 
Gren 32, 50m Ryggsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  39.87   
53  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  47.19   
18  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  47.75   
144  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  48.18   
149  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  48.53   
206  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  50.14   
125  Nilsson Lukas  2006  SÖDERHAMN  AH4506  25 m  50.21   
78  Pettersson Sebastian  2006  HUDIKSVALL  AD1306  25 m  51.29   
100  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  53.00   
10  148  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  53.87   
11  160  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  AB6307  25 m  55.18   
12  158  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m  57.60   
13  152  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  59.03   
14  208  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  1:07.07   
15  170  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m     
 
Gren 33, 4X50m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
126  Söderhamn Damer [2003]  2003  SÖDERHAMN    25 m  2:11.74   
56  Gävle SS Damer [2003]  2003  GÄVLE SS    25 m  2:13.45   
38  Falun Lag 1  2003  FALUN    25 m  2:16.46   
218  Upsala S Damer [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:20.00   
116  Sandviken Damer  2003  SANDVIKEN    25 m  2:25.04   
57  Gävle SS Damer Lag 2  2003  GÄVLE SS    25 m  2:27.00   
72  Harnäs Sku Damer [2003]  2003  HARNÄS SKU    25 m  2:30.00   
219  Upsala S Damer [2003]2  2003  UPSALA S    25 m  2:30.00   
73  Harnäs Sku Damer [2004)  2004  HARNÄS SKU    25 m  2:35.00   
10  23  Borlänge Damer [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
11  82  Hudiksvall Damer [2004]  2004  HUDIKSVALL    25 m     
 
Gren 34, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
218  Upsala S Damer [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  4:50.00   
103  Sala SS Damer [2003]  2003  SALA SS    25 m  4:51.19   
219  Upsala S Damer [2003]2  2003  UPSALA S    25 m  5:10.00   
 
Gren 35, 4X50m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Gävle SS Herrar  2003  GÄVLE SS    25 m  2:05.53   
225  Upsala S Herrar [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  2:18.00   
224  Upsala S Herrar [2003] 2  2003  UPSALA S    25 m  2:25.00   
229  Sala SS  2003  SALA SS    25 m  2:25.22   
10  Bollnäs SS Herrar [2003]  2003  BOLLNÄS SS    25 m  2:30.32   
59  Gävle SS Herrar Lag 2  2003  GÄVLE SS    25 m  2:35.70   
 
Gren 36, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
225  Upsala S Herrar [2003]1  2003  UPSALA S    25 m  4:30.00   
24  Borlänge Herrar [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 37, 4X50m Frisim F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
220  Upsala S Damer [2005] 1  2005  UPSALA S    25 m  2:24.45   
221  Upsala S Damer [2005]2  2005  UPSALA S    25 m  2:49.76   
222  Upsala S Damer [2005]3  2005  UPSALA S    25 m  2:52.38   
223  Upsala S Damer [2005]4  2005  UPSALA S    25 m  2:59.80   
Bollnäs SS Damer [2005]  2005  BOLLNÄS SS    25 m  3:05.73   
 
Gren 38, 4X50m Frisim P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
226  Upsala S Herrar [2005]1  2005  UPSALA S    25 m  2:32.20   
227  Upsala S Herrar [2005]2  2005  UPSALA S    25 m  2:47.16   
228  Upsala S Herrar [2005]3  2005  UPSALA S    25 m  3:01.59   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  11 april 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  21:50