Deltagarlista Alla med detaljer UPSALA S 
 
  Tävling  Vårsimiaden Försök 2016    Utskriftsdatum  11 april 2016   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  21:53   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 april 2016         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  ID  Gren  Bassäng  Tid  Status 
 
127  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m     
          50m Bröstsim F-10 oy  25 m  1:05.27   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  54.18   
          27  25m Fjärilsim F-10 oy  25 m     
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m  1:00.26   
128  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:09.47   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:16.71   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:29.51   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:26.96   
129  Andersson Ella  2007  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m     
          50m Bröstsim F-10 oy  25 m  1:03.71   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  48.07   
          27  25m Fjärilsim F-10 oy  25 m  35.70   
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m  56.32   
130  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:47.36   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:54.74   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:28.52   
          19  400m Frisim F-13  25 m  7:07.26   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  2:14.09   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:39.89   
131  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m  3:13.50   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:46.02   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:15.98   
          20  400m Frisim P-13  25 m  6:01.95   
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:46.61   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:26.25   
132  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:36.62   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:47.01   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:26.23   
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m  49.55   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:40.30   
133  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:22.31   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:41.32   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:17.99   
          19  400m Frisim F-13  25 m  6:08.20   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:50.57   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:23.40   
134  Brenning Markus  2005  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m  1:34.64   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:49.42   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:24.36   
          26  50m Fjärilsim P 11-12  25 m  47.43   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:34.31   
135  Byström Sixten  2006  UPSALA S  50m Bröstsim P-10 oy  25 m     
10  136  Callert Lisa  2006  UPSALA S  50m Bröstsim F-10 oy  25 m  54.64   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m     
11  137  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m     
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:50.84   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:27.54   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:46.51   
12  138  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m  3:23.01   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:43.59   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:23.73   
          20  400m Frisim P-13  25 m     
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:59.48   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:34.38   
13  139  Do Felix  2004  UPSALA S  100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
          26  50m Fjärilsim P 11-12  25 m  49.76   
14  140  Dulic Hedvig  2006  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m     
          50m Bröstsim F-10 oy  25 m  54.75   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  46.32   
          27  25m Fjärilsim F-10 oy  25 m     
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m     
15  141  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m     
          100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:26.37   
          19  400m Frisim F-13  25 m  6:43.86   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:36.46   
16  142  Fischer Joel  2003  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m  3:29.02   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:23.01   
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:47.39   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:39.21   
17  143  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:01.75   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:40.76   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:13.58   
          21  200m Frisim F-12  25 m  2:44.97   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:35.23   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:23.10   
18  144  Franzén Malte  2007  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m  1:49.21   
          50m Bröstsim P-10 oy  25 m  58.98   
          12  50m Frisim P-10 oy  25 m  42.59   
          28  25m Fjärilsim P-10 oy  25 m  22.99   
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  48.18   
19  145  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:41.47   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:53.54   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:25.86   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:32.13   
20  146  Fröman Ive  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:02.24   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:30.92   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:14.89   
          19  400m Frisim F-13  25 m  5:58.33   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:27.81   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:26.45   
21  147  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m     
          100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m     
22  148  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  12  50m Frisim P-10 oy  25 m     
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  53.87   
23  149  Hallin Filip  2006  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m  1:42.99   
          50m Bröstsim P-10 oy  25 m  53.75   
          12  50m Frisim P-10 oy  25 m  41.71   
          28  25m Fjärilsim P-10 oy  25 m  22.17   
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  48.53   
24  150  Hamberg Daniel  2005  UPSALA S  100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
25  151  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:42.56   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m     
26  152  Helin Tage  2007  UPSALA S  50m Bröstsim P-10 oy  25 m  57.94   
          12  50m Frisim P-10 oy  25 m  45.53   
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  59.03   
27  153  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  2:55.69   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:36.25   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:11.95   
          19  400m Frisim F-13  25 m  5:25.08   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:34.80   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:17.90   
28  154  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:05.44   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:42.73   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:13.60   
          21  200m Frisim F-12  25 m  2:42.99   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:25.49   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:24.04   
29  155  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:25.17   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:37.72   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:16.15   
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m  42.33   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:30.07   
30  156  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:05.18   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:32.80   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:13.45   
          21  200m Frisim F-12  25 m  2:48.47   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:42.14   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:27.14   
31  157  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m     
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:48.07   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:23.94   
          22  200m Frisim P-12  25 m     
          26  50m Fjärilsim P 11-12  25 m  55.23   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:29.77   
32  158  Högström Arvid  2006  UPSALA S  50m Bröstsim P-10 oy  25 m     
          12  50m Frisim P-10 oy  25 m  54.42   
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  57.60   
33  159  Högström Nora  2007  UPSALA S  50m Bröstsim F-10 oy  25 m     
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  58.16   
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m     
34  160  Jousefi Theodore  2007  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m     
          50m Bröstsim P-10 oy  25 m  59.26   
          12  50m Frisim P-10 oy  25 m  51.75   
          28  25m Fjärilsim P-10 oy  25 m  29.79   
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  55.18   
35  161  Kargar Sam  2004  UPSALA S  100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m     
36  162  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m     
          100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m     
37  163  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m  3:45.32   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  2:01.61   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:33.79   
          20  400m Frisim P-13  25 m     
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:57.26   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m     
38  164  Kostic Emma  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:56.05   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m     
39  165  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
40  166  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:11.50   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:32.32   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:18.79   
          21  200m Frisim F-12  25 m  2:54.78   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:45.13   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:32.01   
41  167  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
42  168  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:28.57   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:34.86   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:28.33   
          21  200m Frisim F-12  25 m  3:24.47   
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m  46.10   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:33.30   
43  169  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:11.64   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:37.17   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:22.31   
          21  200m Frisim F-12  25 m     
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:40.77   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:27.89   
44  170  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m     
45  171  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  100m Frisim F 11-13  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
46  172  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m  1:41.23   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:52.23   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:26.72   
          26  50m Fjärilsim P 11-12  25 m     
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:34.70   
47  173  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  50m Bröstsim F-10 oy  25 m  1:02.17   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  1:02.00   
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m     
48  174  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  2:04.53   
          50m Bröstsim F-10 oy  25 m  59.37   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  51.14   
          27  25m Fjärilsim F-10 oy  25 m  28.47   
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m  54.29   
49  175  Lång Lovis  2005  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:52.72   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:38.80   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
50  176  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:45.64   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:54.05   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:35.87   
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m  54.18   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
51  177  Morell Malva  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:15.24   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:45.49   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:17.95   
          21  200m Frisim F-12  25 m     
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:32.61   
52  178  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:28.88   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:43.37   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:22.10   
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m  42.47   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:27.54   
53  179  Norman Artur  2005  UPSALA S  100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
54  180  Norman Gustav  2004  UPSALA S  100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
55  181  Nygårds Eleonora  2005  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
56  182  Ortstad Clara  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
57  183  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:58.21   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:40.70   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m     
58  184  Parker Daniel  2004  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m     
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  2:06.21   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:38.98   
          22  200m Frisim P-12  25 m     
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m     
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:45.15   
59  185  Pelling Adam  2003  UPSALA S  10  100m Frisim P 11-13  25 m     
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:36.23   
60  186  Pelling Emma  2007  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m     
          50m Bröstsim F-10 oy  25 m  58.96   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  53.38   
          27  25m Fjärilsim F-10 oy  25 m     
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m     
61  187  Pelling Joel  2003  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m     
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:48.81   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:20.38   
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:38.94   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:28.11   
62  188  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:26.75   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:46.60   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:27.26   
          21  200m Frisim F-12  25 m     
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:42.04   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:29.90   
63  189  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:40.43   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
64  190  Peura Senni  2005  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
65  191  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m  2:02.71   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m     
          10  100m Frisim P 11-13  25 m     
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m     
66  192  Punga Olivia  2005  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:47.08   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:47.17   
67  193  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m  3:06.45   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:42.21   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:16.80   
          22  200m Frisim P-12  25 m     
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:34.29   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:26.86   
68  194  Rismyhr William  2004  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m     
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:51.71   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:22.69   
          22  200m Frisim P-12  25 m  3:01.88   
          26  50m Fjärilsim P 11-12  25 m  45.53   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:36.97   
69  195  Savin Andreas  2003  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m  2:55.37   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:36.07   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:11.99   
          20  400m Frisim P-13  25 m  5:32.72   
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:23.59   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:30.61   
70  196  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m  1:34.51   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:55.55   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:19.78   
          26  50m Fjärilsim P 11-12  25 m  45.58   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:35.57   
71  197  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:55.62   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:31.96   
72  198  Skoglund Elvira  2005  UPSALA S  100m Frisim F 11-13  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
73  199  Stadell Alva  2006  UPSALA S  50m Bröstsim F-10 oy  25 m     
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m     
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m  55.83   
74  200  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:11.26   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:36.28   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:21.48   
          21  200m Frisim F-12  25 m  3:09.34   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:37.89   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:34.14   
75  201  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:32.70   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:48.41   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:16.85   
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m  44.58   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:30.92   
76  202  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m     
          100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
77  203  Svensson Esther  2003  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:50.76   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:22.23   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:32.35   
78  204  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  200m Medley P 12-13  25 m  2:33.53   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:22.48   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:02.62   
          20  400m Frisim P-13  25 m  4:43.18   
          24  100m Fjärilsim P 12-13  25 m  1:09.86   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:15.08   
79  205  Uljas Anni  2007  UPSALA S  50m Bröstsim F-10 oy  25 m     
80  218  Upsala S Damer [2003]1  2003  UPSALA S  13  4X50m Medley F 12-13  25 m  2:55.00   
          14  4X100m Medley F 12-13  25 m  5:30.00   
          33  4X50m Frisim F 12-13  25 m  2:20.00   
          34  4X100m Frisim F 12-13  25 m  4:50.00   
81  219  Upsala S Damer [2003]2  2003  UPSALA S  13  4X50m Medley F 12-13  25 m  3:01.00   
          14  4X100m Medley F 12-13  25 m  5:40.00   
          33  4X50m Frisim F 12-13  25 m  2:30.00   
          34  4X100m Frisim F 12-13  25 m  5:10.00   
82  220  Upsala S Damer [2005] 1  2005  UPSALA S  17  4X50m Medley F-11 oy  25 m  2:53.37   
          37  4X50m Frisim F-11 oy  25 m  2:24.45   
83  221  Upsala S Damer [2005]2  2005  UPSALA S  17  4X50m Medley F-11 oy  25 m  3:09.89   
          37  4X50m Frisim F-11 oy  25 m  2:49.76   
84  222  Upsala S Damer [2005]3  2005  UPSALA S  17  4X50m Medley F-11 oy  25 m  3:20.17   
          37  4X50m Frisim F-11 oy  25 m  2:52.38   
85  223  Upsala S Damer [2005]4  2005  UPSALA S  17  4X50m Medley F-11 oy  25 m  3:26.36   
          37  4X50m Frisim F-11 oy  25 m  2:59.80   
86  224  Upsala S Herrar [2003] 2  2003  UPSALA S  15  4X50m Medley P 12-13  25 m  2:50.00   
          35  4X50m Frisim P 12-13  25 m  2:25.00   
87  225  Upsala S Herrar [2003]1  2003  UPSALA S  15  4X50m Medley P 12-13  25 m  2:40.00   
          16  4X100m Medley P 12-13  25 m  4:55.00   
          35  4X50m Frisim P 12-13  25 m  2:18.00   
          36  4X100m Frisim P 12-13  25 m  4:30.00   
88  226  Upsala S Herrar [2005]1  2005  UPSALA S  18  4X50m Medley P-11 oy  25 m  2:53.68   
          38  4X50m Frisim P-11 oy  25 m  2:32.20   
89  227  Upsala S Herrar [2005]2  2005  UPSALA S  18  4X50m Medley P-11 oy  25 m  3:17.87   
          38  4X50m Frisim P-11 oy  25 m  2:47.16   
90  228  Upsala S Herrar [2005]3  2005  UPSALA S  18  4X50m Medley P-11 oy  25 m  3:36.84   
          38  4X50m Frisim P-11 oy  25 m  3:01.59   
91  206  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  12  50m Frisim P-10 oy  25 m  43.23   
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  50.14   
92  207  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:46.23   
          50m Bröstsim F-10 oy  25 m  59.75   
          11  50m Frisim F-10 oy  25 m  42.09   
          27  25m Fjärilsim F-10 oy  25 m  23.80   
          31  50m Ryggsim F-10 oy  25 m  44.91   
93  208  Wallin Lego  2007  UPSALA S  50m Bröstsim P-10 oy  25 m  1:00.48   
          12  50m Frisim P-10 oy  25 m  54.69   
          32  50m Ryggsim P-10 oy  25 m  1:07.07   
94  209  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:31.60   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:49.38   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:25.82   
          19  400m Frisim F-13  25 m  6:42.88   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:48.90   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:35.09   
95  210  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m  1:41.27   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:56.34   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:29.17   
96  211  Westermark Emma  2003  UPSALA S  100m Frisim F 11-13  25 m  1:14.87   
          19  400m Frisim F-13  25 m  5:23.71   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:30.43   
97  212  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  100m Medley P-11 oy  25 m  1:32.71   
          100m Bröstsim P 11-13  25 m  1:45.62   
          10  100m Frisim P 11-13  25 m  1:25.27   
          26  50m Fjärilsim P 11-12  25 m  46.49   
          30  100m Ryggsim P 11-13  25 m  1:31.84   
98  213  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  2:56.07   
          100m Bröstsim F 11-13  25 m  1:38.41   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:13.21   
          21  200m Frisim F-12  25 m  2:40.71   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:25.30   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:21.35   
99  214  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  200m Medley F 12-13  25 m  3:02.93   
          100m Frisim F 11-13  25 m  1:12.40   
          19  400m Frisim F-13  25 m  5:41.38   
          23  100m Fjärilsim F 12-13  25 m  1:23.73   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m  1:23.68   
100  215  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  100m Frisim F 11-13  25 m     
          25  50m Fjärilsim F 11-12  25 m  51.76   
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
101  216  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  100m Medley F-11 oy  25 m     
          100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
102  217  Öster Emelie  2005  UPSALA S  100m Bröstsim F 11-13  25 m     
          100m Frisim F 11-13  25 m     
          29  100m Ryggsim F 11-13  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  11 april 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  21:53