Deltagarlista Gren 1-36 
 
  Tävling  Jöns Svanbergsimmet    Utskriftsdatum  05 maj 2016   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  17:08   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  14 maj 2016         
 
 
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
231  Hedlund Frida  1999  SUNDSVALL  AG5699  50 m  2:09.93   
457  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  2:10.31   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:10.98   
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  2:11.76   
30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:12.01   
444  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  2:12.11   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  2:12.16   
33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:12.83   
55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:13.48   
10  442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  2:13.57   
11  236  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  2:14.26   
12  249  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:14.50   
13  170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:14.58   
14  483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  2:14.79   
15  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:15.17   
16  93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:15.33   
17  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:16.19   
18  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  2:16.34   
19  160  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  2:16.37   
20  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:16.90   
21  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:17.49   
22  470  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  2:17.62   
23  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  2:17.74   
24  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:17.84   
25  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:18.07   
26  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:18.68   
27  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  2:18.88   
28  282  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  2:18.99   
29  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:19.29   
30  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:19.75   
31  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:20.26   
32  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  2:20.50   
33  199  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  2:21.16   
34  222  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  2:21.37   
35  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  2:21.89   
36  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:21.92   
37  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:22.52   
38  274  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  2:22.91   
39  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:23.03   
40  227  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  2:23.20   
41  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  2:23.34   
42  15  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:23.78   
43  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:24.30   
44  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  2:24.67   
45  164  Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  50 m  2:24.77   
46  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  2:24.89   
47  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:24.91   
48  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  2:25.20   
49  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  2:25.69   
50  253  Adamsson Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AH2600  25 m  2:26.49   
51  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:26.85   
52  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  2:27.07   
53  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:27.16   
54  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:27.29   
55  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:27.93   
56  102  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:28.23   
57  248  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:28.78   
58  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  2:28.78   
59  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  2:28.95   
60  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  2:29.71   
61  251  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:29.91   
62  229  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  2:30.73   
63  252  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  2:31.17   
64  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:31.46   
65  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  2:33.79   
66  111  Heed Nicolina  2001  HÄRNÖSAND  BU1801  25 m  2:33.98   
67  142  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  2:34.17   
68  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:34.35   
69  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  2:34.97   
70  166  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  2:36.69   
71  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:36.71   
72  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  2:39.06   
73  72  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  2:39.13   
74  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  2:40.80   
75  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:41.25   
76  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  2:41.42   
77  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  2:41.48   
78  156  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  2:41.71   
79  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  2:42.88   
80  29  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  2:42.99   
81  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  2:42.99   
82  256  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  2:46.03   
83  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  50 m  2:46.89   
84  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  2:48.84   
85  157  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  2:51.17   
86  97  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  2:53.75   
87  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  2:54.78   
88  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  2:55.87   
89  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  2:56.35   
90  82  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  2:58.40   
91  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  2:58.56   
92  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  3:03.13   
93  474  Hachem Lena  2003  IFÅ  03B154  25 m  3:03.52   
94  100  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  3:03.62   
95  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  3:06.62   
96  144  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  50 m     
97  241  Wennberg Petra  2002  SUNDSVALL  BL6602  25 m  2:34.54  RES 
98  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  2:34.57  RES 
99  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:34.67  RES 
100  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  2:34.70  RES 
101  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  3:07.82  RES 
102  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  3:07.82  RES 
103  323  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:15.29  RES 
104  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  3:16.26  RES 
105  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  3:21.02  RES 
 
Gren 2, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:05.37   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  1:05.94   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  1:06.44   
458  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  25 m  1:08.95   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  1:08.99   
451  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  1:09.86   
105  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:09.88   
128  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:10.23   
396  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  1:10.32   
10  402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  1:10.55   
11  223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  1:11.38   
12  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:12.08   
13  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:12.44   
14  92  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:12.97   
15  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:13.21   
16  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  1:13.56   
17  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:13.63   
18  281  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  25 m  1:13.70   
19  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:14.24   
20  133  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:14.52   
21  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:14.66   
22  109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  1:15.49   
23  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  1:15.79   
24  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  1:17.55   
25  293  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:17.76   
26  280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  1:17.97   
27  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:18.66   
28  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:18.71   
29  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:19.67   
30  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:19.70   
31  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:19.93   
32  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:20.48   
33  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  1:20.65   
34  61  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:21.13   
35  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:23.18   
36  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:24.25   
37  262  Dunér Erik  1999  SÖDERTÖRN  AW8999  25 m  1:25.25   
38  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:25.25   
39  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  1:25.52   
40  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:25.86   
41  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:26.29   
42  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:26.50   
43  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  1:26.62   
44  414  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:26.91   
45  269  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  1:27.07   
46  399  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  1:28.58   
47  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  50 m  1:29.73   
48  472  Eriksson Linus  2001  IFÅ  01B090  25 m  1:29.88   
49  395  Björkqvist Andersson Axel  2000  WISBY SS  AU0700  25 m  1:30.84   
50  403  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  25 m  1:31.56   
51  405  Sandström Matteus  2002  WISBY SS  AV1902  25 m  1:32.36   
52  484  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  1:33.11   
53  283  Son Alexander  2000  SÖDERTÖRN  AU8900  25 m  1:33.58   
54  409  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:33.59   
55  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  1:34.10   
56  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:35.19   
57  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  1:36.59   
58  334  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:36.90   
59  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  1:38.18   
60  351  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:39.23   
61  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:39.34   
62  312  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:41.29   
63  190  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:42.83   
64  182  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:46.22   
65  401  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  1:47.72   
66  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:47.97   
67  191  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:48.26   
68  361  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:48.81   
69  358  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m  1:51.92   
70  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:52.81   
71  329  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:55.01   
72  411  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  1:57.93   
73  324  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  50 m     
74  325  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  50 m     
 
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:06.35   
64  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:06.44   
225  Bollbring Maja  1999  SUNDSVALL  AC5899  25 m  1:07.68   
23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:08.69   
221  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  1:08.77   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:08.82   
93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:09.29   
416  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:10.36   
44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:10.58   
10  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  1:10.89   
11  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:11.15   
12  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:11.29   
13  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:11.32   
14  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  1:11.54   
15  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:12.20   
16  420  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:12.50   
17  11  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  1:12.52   
18  235  Mattsson Hanna  1998  SUNDSVALL  BL2698  25 m  1:12.62   
19  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:12.68   
20  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  1:12.80   
21  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  1:13.12   
22  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:13.33   
23  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:13.37   
24  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:13.49   
25  469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  1:13.59   
26  282  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  1:13.97   
27  55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:14.02   
28  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:14.09   
29  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:14.43   
30  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  1:14.49   
31  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  1:14.56   
32  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:14.57   
33  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:14.79   
34  279  Rönn Signe  2001  SÖDERTÖRN  BS9201  25 m  1:14.81   
35  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:15.22   
36  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:15.26   
37  57  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:15.37   
38  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  1:15.40   
39  478  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  1:15.44   
40  441  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  1:15.55   
41  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:15.99   
42  255  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  1:16.00   
43  119  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:16.04   
44  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:16.21   
45  294  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:16.21   
46  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:16.43   
47  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  1:16.99   
48  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  1:17.00   
49  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:17.06   
50  274  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  1:17.31   
51  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:17.45   
52  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:17.45   
53  156  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:17.63   
54  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:17.90   
55  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:17.94   
56  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:17.99   
57  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:18.06   
58  258  Bothe Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  1:18.14   
59  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:18.19   
60  284  Tegman Isabella  2001  SÖDERTÖRN  AN9202  25 m  1:18.29   
61  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  1:18.87   
62  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:18.94   
63  436  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:19.52   
64  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:19.54   
65  453  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  1:19.60   
66  450  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:19.69   
67  417  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:20.37   
68  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:20.43   
69  252  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:20.53   
70  345  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:20.57   
71  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:20.59   
72  268  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:20.89   
73  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:20.93   
74  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  1:21.02   
75  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:21.30   
76  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:21.31   
77  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:21.71   
78  142  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:21.98   
79  479  Marcus Emma  2002  IFÅ  02A820  25 m  1:22.58   
80  144  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:22.63   
81  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:23.10   
82  299  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:23.40   
83  72  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  1:23.42   
84  340  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:23.54   
85  38  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:23.98   
86  175  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:24.00   
87  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:24.04   
88  29  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:24.26   
89  407  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  1:24.34   
90  152  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:24.66   
91  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:25.12   
92  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:25.23   
93  241  Wennberg Petra  2002  SUNDSVALL  BL6602  25 m  1:25.93   
94  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:26.96   
95  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:27.04   
96  34  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:27.48   
97  277  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  1:27.58   
98  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:28.18   
99  422  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:28.47   
100  74  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:28.91   
101  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:29.22   
102  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:29.43   
103  362  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:29.90   
104  421  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:30.37   
105  322  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:30.52   
106  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:30.92   
107  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:30.99   
108  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:32.01   
109  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:32.11   
110  419  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  1:32.53   
111  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:32.61   
112  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:33.23   
113  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:33.27   
114  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:33.47   
115  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:33.51   
116  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:33.70   
117  298  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:34.65   
118  104  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:35.02   
119  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:36.70   
120  90  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:37.81   
121  101  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  1:38.82   
122  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:39.89   
123  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:40.22   
124  310  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:42.58   
125  473  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  25 m  1:43.82   
126  435  Rönning Vilma  2000  HK SIM  AN6600  25 m  1:49.15   
127  372  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:52.73   
128  124  Larsson Jenny  2003  KÖPINGS SS  BV2803  50 m     
129  321  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  50 m    RES 
130  364  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  50 m    RES 
 
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
454  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  25 m  50.52   
26  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  52.66   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  52.88   
446  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  52.97   
290  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  52.98   
41  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  53.73   
425  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  53.86   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  53.89   
447  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  54.31   
10  448  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  55.26   
11  465  Östrand Emil  1998  SPIF SF  AB2598  25 m  55.31   
12  402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  55.46   
13  140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  56.06   
14  464  Åström Alfred  1997  SPIF SF  AP0197  25 m  56.43   
15  237  Näslund Viktor  2001  SUNDSVALL  AF1301  25 m  56.59   
16  461  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  56.67   
17  36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  56.99   
18  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  57.10   
19  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  57.44   
20  224  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  57.57   
21  276  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m  57.64   
22  128  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  57.70   
23  138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  58.32   
24  114  Norén-Vosveldt Gustav  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  58.92   
25  59  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  58.99   
26  133  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  59.15   
27  272  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  59.19   
28  432  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  59.19   
29  201  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  59.22   
30  130  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  59.28   
31  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  59.39   
32  228  Ekengren Johan  2001  SUNDSVALL  AA6901  25 m  59.68   
33  266  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  59.69   
34  347  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  59.98   
35  155  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:00.16   
36  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  1:00.40   
37  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:00.44   
38  281  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  25 m  1:00.55   
39  202  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  25 m  1:00.63   
40  280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  1:01.03   
41  398  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  25 m  1:01.25   
42  22  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:01.31   
43  205  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:01.37   
44  293  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:01.73   
45  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:02.03   
46  83  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  1:02.05   
47  230  Hedlund Albin  2003  SUNDSVALL  AA0903  25 m  1:02.05   
48  270  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  1:02.07   
49  150  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:02.11   
50  61  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  50 m  1:02.46   
51  271  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  1:02.82   
52  259  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  1:03.04   
53  367  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:03.24   
54  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:04.74   
55  463  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:05.24   
56  88  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:05.54   
57  200  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:06.16   
58  254  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  25 m  1:06.63   
59  462  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:06.89   
60  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  1:07.02   
61  414  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:07.75   
62  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:08.66   
63  206  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:08.71   
64  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  1:09.22   
65  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:09.52   
66  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  1:09.82   
67  403  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  25 m  1:10.44   
68  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:10.53   
69  70  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:10.66   
70  162  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:10.66   
71  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:11.13   
72  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:11.25   
73  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:11.34   
74  369  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:11.99   
75  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  1:12.24   
76  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:12.37   
77  125  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:12.50   
78  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:14.13   
79  106  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:14.75   
80  267  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  1:15.31   
81  273  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  1:15.81   
82  296  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:15.98   
83  401  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  1:16.18   
84  409  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:16.66   
85  365  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:16.80   
86  361  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:18.07   
87  476  Kalvik Rasmus  2004  IFÅ  04A904  25 m  1:18.12   
88  371  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:18.47   
89  191  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:18.82   
90  190  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:19.91   
91  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:20.51   
92  312  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:20.83   
93  366  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:22.37   
94  303  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:22.85   
95  315  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:23.01   
96  466  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  1:23.05   
97  269  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  1:03.54  RES 
98  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:03.73  RES 
99  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  1:04.92  RES 
100  28  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:05.86  RES 
101  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  1:06.31  RES 
102  317  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:12.05  RES 
103  405  Sandström Matteus  2002  WISBY SS  AV1902  25 m  1:13.67  RES 
104  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  1:14.99  RES 
105  399  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  1:16.35  RES 
106  338  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:16.85  RES 
107  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:23.87  RES 
108  182  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:23.91  RES 
109  336  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:23.94  RES 
110  480  Mattsson Alexander  2003  IFÅ  03A981  25 m  1:25.00  RES 
111  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  1:25.61  RES 
 
Gren 5, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Salih Milana  1997  SK NEPTUN  AX4697  25 m  31.64   
408  Westerlund Lina  1995  WISBY SS  BD5295  25 m  32.27   
249  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  33.72   
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  33.72   
221  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  33.76   
222  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  34.45   
240  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  35.24   
242  Öberg Hanna  2000  SUNDSVALL  AC6400  25 m  35.36   
119  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  35.40   
10  131  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  35.44   
11  311  Damberg Angelica  1996  UPSALA S  BK1696  25 m  35.46   
12  251  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  35.66   
13  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  35.95   
14  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  36.35   
15  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  36.48   
16  198  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  36.66   
17  134  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  36.73   
18  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  36.77   
19  442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  36.79   
20  210  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  36.90   
21  102  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  36.91   
22  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  37.12   
23  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  37.29   
24  441  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  37.50   
25  457  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  37.59   
26  420  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  37.81   
27  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  38.00   
28  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  38.04   
29  470  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  38.13   
30  11  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  38.22   
31  483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  38.26   
32  238  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  38.37   
33  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  38.43   
34  258  Bothe Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  38.53   
35  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  38.54   
36  423  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  38.60   
37  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  38.69   
38  304  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  38.69   
39  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  38.72   
40  250  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  38.74   
41  485  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  38.76   
42  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  38.78   
43  460  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  38.88   
44  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  38.91   
45  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  38.93   
46  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  38.95   
47  279  Rönn Signe  2001  SÖDERTÖRN  BS9201  25 m  38.99   
48  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  39.02   
49  40  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  39.10   
50  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  39.10   
51  469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  39.14   
52  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  39.43   
53  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  39.49   
54  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  39.58   
55  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  40.02   
56  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  40.08   
57  256  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  40.13   
58  379  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  40.25   
59  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  40.28   
60  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  40.43   
61  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  40.48   
62  164  Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  25 m  40.49   
63  417  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  40.53   
64  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  40.79   
65  81  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  40.91   
66  450  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  40.99   
67  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  41.03   
68  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  41.14   
69  147  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  41.39   
70  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  41.41   
71  151  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  41.43   
72  350  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  41.46   
73  121  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  41.77   
74  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  41.79   
75  302  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  42.04   
76  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  42.28   
77  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  42.32   
78  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  42.43   
79  72  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  42.45   
80  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  42.46   
81  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  42.46   
82  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  42.56   
83  91  Hägglund Nora  2001  GÄVLE SS  AY7401  25 m  42.69   
84  323  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  42.70   
85  232  Lindkvist Sofia  2002  SUNDSVALL  BL2602  25 m  42.76   
86  436  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  43.02   
87  34  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.06   
88  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  43.24   
89  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  43.25   
90  407  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  43.31   
91  294  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  43.51   
92  95  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  43.66   
93  481  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  43.76   
94  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  43.83   
95  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  43.88   
96  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  43.90   
97  219  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  50 m  43.97   
98  253  Adamsson Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AH2600  25 m  43.99   
99  120  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m  44.01   
100  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  44.09   
101  356  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  44.09   
102  74  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  44.19   
103  124  Larsson Jenny  2003  KÖPINGS SS  BV2803  25 m  44.31   
104  158  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  44.39   
105  268  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  44.59   
106  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  44.65   
107  175  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  44.75   
108  47  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  44.83   
109  99  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  44.99   
110  421  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  45.00   
111  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.01   
112  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  45.09   
113  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  45.13   
114  313  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  45.15   
115  79  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  45.40   
116  264  From Julia  1999  SÖDERTÖRN  BR2499  25 m  45.59   
117  149  Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  45.82   
118  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  45.98   
119  152  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  46.18   
120  422  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  46.29   
121  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  46.38   
122  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  46.56   
123  148  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  46.87   
124  474  Hachem Lena  2003  IFÅ  03B154  25 m  47.04   
125  24  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  47.06   
126  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  47.06   
127  314  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  47.14   
128  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  47.14   
129  101  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  47.31   
130  326  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  47.58   
131  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  47.60   
132  100  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  47.63   
133  284  Tegman Isabella  2001  SÖDERTÖRN  AN9202  50 m  47.73   
134  419  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  47.82   
135  363  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  47.86   
136  277  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  48.05   
137  362  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  49.07   
138  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  49.17   
139  340  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  49.21   
140  82  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  49.22   
141  90  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  49.27   
142  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  49.46   
143  310  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  49.47   
144  322  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  49.63   
145  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  50.03   
146  104  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  50.06   
147  386  Wellving Anna  2002  UPSALA S  BQ6602  25 m  50.35   
148  364  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  50.58   
149  349  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  51.24   
150  482  Måtar Emelie  2004  IFÅ  04A787  25 m  52.08   
151  392  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  52.37   
152  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  52.72   
153  80  Nordström Jenny  2005  GIMO SS  AE0205  25 m  52.77   
154  384  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  52.91   
155  372  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  53.10   
156  321  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  55.12   
157  368  Safaei Helen  2003  UPSALA S  BV6403  25 m  55.22   
158  354  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  58.89   
159  97  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  50 m     
160  301  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S  BP4404  50 m     
161  435  Rönning Vilma  2000  HK SIM  AN6600  50 m     
162  477  Karlsson Isabella  2005  IFÅ  05A398  50 m     
 
Gren 6, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  2:09.23   
109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:13.94   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:14.22   
402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  2:15.36   
92  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:16.68   
446  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  2:19.04   
226  Dahlberg Emil  1997  SUNDSVALL  AC6997  25 m  2:19.16   
327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:19.16   
140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:20.55   
10  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:20.85   
11  224  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  2:21.22   
12  138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:25.48   
13  105  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:27.36   
14  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:29.37   
15  367  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:31.16   
16  432  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:32.09   
17  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  2:33.88   
18  347  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:34.32   
19  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:34.72   
20  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  2:42.07   
21  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:42.72   
22  259  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  2:42.91   
23  88  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:43.52   
24  463  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  2:43.72   
25  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:43.93   
26  300  Blomqvist Anders  1962  UPSALA S  AA7962  25 m  2:44.16   
27  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:44.55   
28  28  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:45.31   
29  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  2:46.61   
30  398  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  25 m  2:46.83   
31  462  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  2:47.64   
32  414  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  2:48.34   
33  206  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  50 m  2:48.35   
34  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  2:53.01   
35  369  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  2:55.37   
36  162  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:55.79   
37  223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  2:56.78   
38  125  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  2:57.21   
39  484  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  2:57.34   
40  70  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  2:57.35   
41  106  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  3:00.92   
42  472  Eriksson Linus  2001  IFÅ  01B090  25 m  3:01.89   
43  409  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  3:02.69   
44  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  3:04.20   
45  365  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  3:05.98   
46  361  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  3:09.26   
47  296  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  3:09.55   
48  317  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  3:12.41   
49  303  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  50 m  3:14.22  RES 
50  338  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  3:18.15  RES 
51  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  3:23.95  RES 
52  336  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  3:24.01  RES 
53  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  3:25.58  RES 
54  315  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  3:26.60  RES 
55  339  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  3:45.32  RES 
56  411  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  4:15.86  RES 
57  329  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  50 m    RES 
58  366  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  50 m    RES 
59  371  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  50 m    RES 
60  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  50 m    RES 
 
Gren 7, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
444  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  2:24.53   
305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:34.09   
33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:34.42   
44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:35.84   
379  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  2:37.28   
240  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  2:38.33   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  2:38.74   
233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  2:39.20   
320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:39.56   
10  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  2:43.14   
11  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:43.77   
12  40  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:50.76   
13  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:53.93   
14  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  2:55.25   
15  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:56.49   
16  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:57.43   
17  248  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:58.33   
18  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  3:04.21   
19  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  50 m  3:04.55   
20  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  50 m  3:04.58   
21  391  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:07.36   
22  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  50 m  3:07.50   
23  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:25.06   
24  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  3:28.94   
25  21  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  3:12.69  RES 
26  210  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  50 m    RES 
27  236  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  50 m    RES 
 
Gren 8, 4X200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Eskilstuna Herrar Lag 1  1996  ESKILSTUNA    25 m  7:59.49   
247  Sundsvall Herrar  SUNDSVALL    25 m  8:33.27   
78  Falun Herrar Lag 1  1999  FALUN    50 m  8:56.58   
394  Upsala S Herrar [1999]1  1999  UPSALA S    50 m  8:57.00   
214  Skuru Ik Herrar [2001]  2001  SKURU IK    25 m  9:07.78   
216  Skuru Ik Herrar Lag 2  1991  SKURU IK    25 m  9:20.00   
54  Eskilstuna Herrar Lag 2  1996  ESKILSTUNA    25 m  9:50.55   
489  IF Åland Herrar  IFÅ    50 m  10:10.40   
10  Borlänge Herr Små Stora  BORLÄNGE    50 m     
 
Gren 9, 4X100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Falun Damer Lag 1  1998  FALUN    50 m  4:05.31   
243  Sundsvall Damer Lag 1  1999  SUNDSVALL    25 m  4:07.68   
50  Eskilstuna Damer Lag 1  1999  ESKILSTUNA    25 m  4:10.95   
135  Ludvika SS Damer  LUDVIKA SS    25 m  4:14.22   
245  Sundsvall Damer Lag 2  2003  SUNDSVALL    25 m  4:14.33   
393  Upsala S Damer [1999]lag1  1999  UPSALA S    50 m  4:17.00   
107  Gävle SS Damer [2001]  2001  GÄVLE SS    25 m  4:19.96   
51  Eskilstuna Damer Lag 2  2000  ESKILSTUNA    25 m  4:20.62   
211  Skuru Ik Damer Lag 1  2000  SKURU IK    25 m  4:21.24   
10  488  IF Åland F15  IFÅ    50 m  4:23.50   
11  438  Hk Sim Damer  2001  HK SIM    25 m  4:26.86   
12  77  Falun Damer Yngre Lag 1  2001  FALUN    50 m  4:27.99   
13  20  SK Ena Damer  2002  SK ENA    25 m  4:30.76   
14  52  Eskilstuna Damer Lag 3  ESKILSTUNA    25 m  4:36.58   
15  145  SS Mora Damer  SS MORA    25 m  4:36.58   
16  486  IF Åland Damer  IFÅ    50 m  4:39.40   
17  286  Södertörn Damer  SÖDERTÖRN    50 m  4:40.00   
18  287  Södertörn Damer 2  SÖDERTÖRN    50 m  4:45.00   
19  117  Härnösand Damer [1916]  1999  HÄRNÖSAND    25 m  5:03.18   
20  487  IF Åland F13  IFÅ    50 m  5:50.60   
21  167  Norrtälje Damer [2001]  2001  NORRTÄLJE    50 m     
22  168  Norrtälje Damer [2003]  2003  NORRTÄLJE    50 m     
 
Gren 10, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
425  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  1:52.57   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  1:55.78   
447  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  1:56.86   
402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  1:58.30   
465  Östrand Emil  1998  SPIF SF  AB2598  25 m  1:59.39   
109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  1:59.63   
448  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  2:00.18   
458  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  25 m  2:00.37   
237  Näslund Viktor  2001  SUNDSVALL  AF1301  25 m  2:02.33   
10  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:02.40   
11  36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:04.09   
12  461  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  2:05.42   
13  464  Åström Alfred  1997  SPIF SF  AP0197  25 m  2:05.70   
14  140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:07.00   
15  347  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:07.19   
16  456  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  2:07.27   
17  451  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  2:08.26   
18  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:08.72   
19  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:09.53   
20  130  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:09.65   
21  59  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  2:10.50   
22  228  Ekengren Johan  2001  SUNDSVALL  AA6901  25 m  2:10.99   
23  224  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  2:11.62   
24  114  Norén-Vosveldt Gustav  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  2:11.95   
25  432  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  50 m  2:12.75   
26  133  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:13.40   
27  276  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m  2:13.62   
28  202  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  50 m  2:14.17   
29  272  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  2:14.65   
30  398  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  25 m  2:14.68   
31  61  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:14.73   
32  223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  2:14.77   
33  22  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:15.36   
34  201  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  2:15.75   
35  83  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  2:16.01   
36  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:16.70   
37  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  2:18.02   
38  259  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  2:18.22   
39  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  2:18.24   
40  367  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  2:18.50   
41  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  2:19.36   
42  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:20.79   
43  266  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  2:22.53   
44  155  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  2:22.62   
45  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  2:22.63   
46  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:22.64   
47  463  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  2:24.14   
48  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:25.51   
49  271  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  2:29.26   
50  162  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:31.34   
51  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  2:32.53   
52  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  2:32.93   
53  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  2:33.72   
54  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  2:34.82   
55  70  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  2:35.33   
56  414  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  2:35.82   
57  254  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  25 m  2:36.96   
58  369  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  2:37.23   
59  125  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  2:37.92   
60  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  2:37.97   
61  106  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  2:39.81   
62  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  50 m  2:42.25   
63  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  2:43.72   
64  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  2:46.30   
65  365  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  2:48.32   
66  303  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  50 m  2:48.57   
67  401  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  50 m  2:51.87   
68  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  50 m  2:55.62   
69  366  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  2:56.46   
70  336  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  2:58.56   
71  476  Kalvik Rasmus  2004  IFÅ  04A904  25 m  3:07.84   
72  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  3:10.81   
73  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  3:11.37   
74  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  3:18.29   
75  329  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  3:35.70   
76  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  4:00.16   
77  296  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m     
78  312  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  50 m     
79  339  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  50 m     
80  361  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  50 m     
81  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  2:23.30  RES 
82  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:25.13  RES 
83  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  2:25.28  RES 
84  28  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:31.51  RES 
85  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:39.15  RES 
86  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  2:40.31  RES 
87  403  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  25 m  2:42.39  RES 
88  317  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  2:45.87  RES 
89  338  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  2:47.15  RES 
90  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  2:51.35  RES 
91  371  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  50 m    RES 
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
412  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  1:07.86   
146  Salih Milana  1997  SK NEPTUN  AX4697  25 m  1:09.37   
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  1:12.54   
222  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  1:12.59   
249  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:13.42   
221  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  1:14.60   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:15.25   
240  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  1:15.95   
242  Öberg Hanna  2000  SUNDSVALL  AC6400  25 m  1:16.08   
10  131  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:16.21   
11  93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:16.67   
12  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  1:16.83   
13  311  Damberg Angelica  1996  UPSALA S  BK1696  25 m  1:16.90   
14  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  1:17.67   
15  102  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:18.26   
16  420  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:18.49   
17  416  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:18.55   
18  449  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:18.56   
19  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:18.80   
20  23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:18.81   
21  251  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:19.40   
22  119  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:19.53   
23  33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:20.10   
24  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:21.36   
25  210  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:21.73   
26  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:22.01   
27  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:22.08   
28  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:22.36   
29  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:22.51   
30  258  Bothe Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  1:23.06   
31  238  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  1:23.13   
32  441  Arnqvist Therese  2001  SPIF SF  BI8401  25 m  1:23.14   
33  485  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  1:23.78   
34  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:24.06   
35  470  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  1:24.35   
36  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:24.52   
37  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:24.67   
38  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:24.90   
39  379  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:24.90   
40  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:25.01   
41  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:25.52   
42  11  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  1:25.95   
43  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:26.13   
44  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:26.13   
45  469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  1:26.24   
46  460  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  1:26.72   
47  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:26.79   
48  304  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  1:27.36   
49  250  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:27.37   
50  256  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  1:28.20   
51  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:28.32   
52  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:29.31   
53  417  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:29.71   
54  147  Albertsen Lina  2001  NORRTÄLJE  BN7601  25 m  1:30.16   
55  277  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  1:30.20   
56  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:30.23   
57  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:30.47   
58  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:30.75   
59  72  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  1:30.77   
60  302  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  1:30.89   
61  323  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:30.92   
62  407  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  1:30.99   
63  34  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:31.12   
64  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:31.21   
65  151  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:31.62   
66  436  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:31.81   
67  81  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  1:32.05   
68  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  1:32.32   
69  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:32.77   
70  121  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:32.78   
71  158  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:33.13   
72  95  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  1:33.58   
73  356  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  1:33.87   
74  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  50 m  1:33.95   
75  422  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:34.41   
76  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:34.75   
77  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:34.86   
78  120  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m  1:35.95   
79  99  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  1:36.06   
80  74  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:36.11   
81  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:36.25   
82  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  1:36.28   
83  47  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  1:37.31   
84  421  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:37.81   
85  481  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  1:37.91   
86  124  Larsson Jenny  2003  KÖPINGS SS  BV2803  25 m  1:38.81   
87  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:39.45   
88  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  1:39.63   
89  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:39.78   
90  363  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  1:40.39   
91  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:40.93   
92  326  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:41.44   
93  340  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:41.84   
94  359  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:42.61   
95  298  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:42.78   
96  152  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:43.17   
97  79  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  1:43.80   
98  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:44.29   
99  364  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  1:44.49   
100  314  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  1:44.72   
101  101  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  1:44.90   
102  82  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:45.21   
103  149  Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  1:45.55   
104  337  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m  1:45.63   
105  353  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  1:46.53   
106  362  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:46.60   
107  310  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:47.00   
108  322  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:50.07   
109  381  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  1:50.78   
110  104  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:51.01   
111  349  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:51.50   
112  376  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  1:51.67   
113  419  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  1:52.11   
114  90  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:52.68   
115  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:52.75   
116  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:54.09   
117  321  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  1:57.41   
118  482  Måtar Emelie  2004  IFÅ  04A787  25 m  2:00.40   
119  80  Nordström Jenny  2005  GIMO SS  AE0205  25 m  2:05.12   
120  477  Karlsson Isabella  2005  IFÅ  05A398  50 m     
 
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
454  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  25 m  53.67   
26  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  58.90   
41  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  59.60   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  59.79   
92  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:01.88   
109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  1:02.48   
465  Östrand Emil  1998  SPIF SF  AB2598  25 m  1:02.65   
138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:05.04   
130  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:05.67   
10  280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  1:06.08   
11  150  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:07.16   
12  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:07.30   
13  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:07.63   
14  59  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  1:08.14   
15  293  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:09.99   
16  201  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:10.82   
17  230  Hedlund Albin  2003  SUNDSVALL  AA0903  25 m  1:11.12   
18  462  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:11.20   
19  205  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:11.49   
20  88  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:11.85   
21  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:12.04   
22  427  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  50 m  1:12.07   
23  259  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  1:12.58   
24  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:12.63   
25  22  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:12.87   
26  228  Ekengren Johan  2001  SUNDSVALL  AA6901  25 m  1:13.83   
27  28  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:14.94   
28  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:15.79   
29  270  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  1:16.29   
30  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:16.49   
31  347  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:16.87   
32  414  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:16.91   
33  463  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:16.98   
34  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:17.06   
35  475  Josefsson Max  2000  IFÅ  00B282  25 m  1:18.54   
36  271  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  1:19.07   
37  273  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  1:19.13   
38  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  1:19.38   
39  409  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:19.80   
40  254  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  25 m  1:20.56   
41  70  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:20.97   
42  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  1:22.28   
43  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:22.43   
44  267  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  1:22.61   
45  106  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:23.00   
46  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:23.20   
47  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  50 m  1:24.16   
48  328  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:24.69   
49  162  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:24.91   
50  365  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:25.31   
51  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:25.51   
52  296  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:26.25   
53  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  1:27.61   
54  361  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:28.11   
55  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  1:28.71   
56  190  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:28.78   
57  336  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:29.13   
58  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  50 m  1:29.85   
59  371  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:30.95   
60  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:32.56   
61  303  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:33.03   
62  312  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:34.38   
63  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  1:36.21   
64  182  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:36.63   
65  401  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  1:36.94   
66  366  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:36.97   
67  351  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:38.02   
68  315  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:39.21   
69  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:46.84   
70  325  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  1:47.86   
71  411  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  1:51.44   
72  339  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  1:51.99   
73  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  1:57.28   
74  324  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  50 m     
75  358  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  50 m     
76  403  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
231  Hedlund Frida  1999  SUNDSVALL  AG5699  25 m  59.51   
457  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  59.66   
412  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  59.72   
64  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  59.87   
30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:01.16   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  1:01.19   
236  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  1:01.29   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:01.72   
483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  1:01.79   
10  44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:01.88   
11  55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:02.19   
12  225  Bollbring Maja  1999  SUNDSVALL  AC5899  25 m  1:02.32   
13  249  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:02.38   
14  160  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  1:02.64   
15  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:02.75   
16  442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  1:02.90   
17  423  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:03.04   
18  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:03.05   
19  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  1:03.18   
20  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:03.39   
21  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  1:03.47   
22  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:03.59   
23  274  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  1:03.76   
24  279  Rönn Signe  2001  SÖDERTÖRN  BS9201  25 m  1:03.90   
25  235  Mattsson Hanna  1998  SUNDSVALL  BL2698  25 m  1:03.98   
26  198  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  1:03.99   
27  449  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:04.02   
28  15  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:04.06   
29  478  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  1:04.18   
30  282  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  1:04.20   
31  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:04.24   
32  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:04.34   
33  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  1:04.41   
34  227  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  1:04.56   
35  131  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:04.74   
36  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:04.76   
37  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  1:04.81   
38  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  1:04.92   
39  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:04.96   
40  253  Adamsson Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AH2600  25 m  1:05.01   
41  164  Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  50 m  1:05.02   
42  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:05.12   
43  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:05.20   
44  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:05.23   
45  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  50 m  1:05.28   
46  199  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:05.45   
47  119  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:05.56   
48  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  1:05.66   
49  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:05.73   
50  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  1:05.79   
51  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:05.85   
52  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:05.99   
53  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:06.16   
54  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:06.22   
55  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:06.36   
56  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:06.43   
57  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  1:06.47   
58  210  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  50 m  1:06.52   
59  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  1:06.76   
60  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:06.77   
61  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:06.87   
62  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:06.88   
63  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:06.89   
64  156  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:07.00   
65  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:07.05   
66  111  Heed Nicolina  2001  HÄRNÖSAND  BU1801  25 m  1:07.09   
67  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:07.10   
68  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:07.13   
69  238  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  1:07.18   
70  57  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:07.19   
71  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  1:07.36   
72  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  1:07.40   
73  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:07.55   
74  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:07.55   
75  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:07.57   
76  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  1:07.66   
77  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:07.73   
78  450  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:07.84   
79  248  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:07.91   
80  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:08.05   
81  250  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:08.08   
82  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:08.27   
83  294  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:08.37   
84  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:08.67   
85  219  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  1:08.80   
86  383  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  1:08.83   
87  379  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:08.88   
88  453  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  1:08.89   
89  142  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:08.92   
90  229  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  1:08.94   
91  251  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:08.99   
92  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:09.21   
93  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:09.38   
94  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:09.68   
95  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:09.79   
96  252  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:09.87   
97  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  1:09.88   
98  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:09.96   
99  232  Lindkvist Sofia  2002  SUNDSVALL  BL2602  25 m  1:10.05   
100  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:10.06   
101  350  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:10.08   
102  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:10.12   
103  255  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  1:10.28   
104  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:10.36   
105  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:10.46   
106  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:10.73   
107  284  Tegman Isabella  2001  SÖDERTÖRN  AN9202  25 m  1:10.83   
108  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:10.90   
109  436  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:11.17   
110  144  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:11.43   
111  152  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:11.52   
112  166  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:11.74   
113  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:11.95   
114  21  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:11.96   
115  29  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:12.23   
116  265  Grönberg Saga  2000  SÖDERTÖRN  BO7800  25 m  1:12.26   
117  391  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:12.40   
118  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  1:12.60   
119  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:12.83   
120  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:12.98   
121  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:13.02   
122  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:13.10   
123  268  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:13.27   
124  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:13.60   
125  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:13.75   
126  175  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:14.08   
127  256  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  1:14.80   
128  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:14.87   
129  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:15.58   
130  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:16.15   
131  299  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:16.36   
132  157  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  1:16.52   
133  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:16.71   
134  148  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:16.74   
135  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:16.85   
136  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:16.95   
137  264  From Julia  1999  SÖDERTÖRN  BR2499  25 m  1:16.95   
138  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:17.36   
139  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:17.95   
140  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:18.47   
141  121  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:18.52   
142  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:19.35   
143  97  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  1:19.71   
144  104  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:19.91   
145  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:20.00   
146  82  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:20.16   
147  100  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:20.28   
148  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  1:20.79   
149  124  Larsson Jenny  2003  KÖPINGS SS  BV2803  25 m  1:21.22   
150  322  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:22.43   
151  298  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:22.71   
152  421  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:22.78   
153  419  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  1:22.98   
154  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:23.32   
155  90  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:24.11   
156  310  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:25.86   
157  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:28.18   
158  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:28.52   
159  101  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  1:29.02   
160  435  Rönning Vilma  2000  HK SIM  AN6600  25 m  1:32.57   
161  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:29.64  RES 
162  372  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:30.44  RES 
163  95  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  1:30.79  RES 
164  473  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  25 m  1:31.70  RES 
165  349  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:33.29  RES 
 
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  29.65   
290  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  30.13   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  30.22   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  30.39   
396  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  31.75   
446  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  31.83   
402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  32.07   
140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  32.29   
105  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  32.37   
10  128  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  32.62   
11  41  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  32.80   
12  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  32.98   
13  223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  33.01   
14  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  33.09   
15  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  33.14   
16  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  33.16   
17  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  33.75   
18  293  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  33.96   
19  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  34.15   
20  133  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  34.26   
21  281  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  25 m  34.57   
22  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  34.71   
23  280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  34.83   
24  138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  35.13   
25  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  35.13   
26  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  35.41   
27  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  35.80   
28  83  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  35.85   
29  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  36.15   
30  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  36.40   
31  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  37.35   
32  266  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  37.82   
33  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  37.90   
34  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  38.05   
35  205  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  38.17   
36  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  38.21   
37  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  38.29   
38  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  38.83   
39  61  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  50 m  38.93   
40  271  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  39.02   
41  343  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  39.21   
42  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  39.22   
43  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  39.98   
44  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  40.02   
45  269  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  40.07   
46  399  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  40.29   
47  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  40.40   
48  414  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  40.52   
49  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  41.10   
50  398  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  25 m  41.50   
51  472  Eriksson Linus  2001  IFÅ  01B090  25 m  41.52   
52  462  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  41.75   
53  395  Björkqvist Andersson Axel  2000  WISBY SS  AU0700  25 m  42.00   
54  405  Sandström Matteus  2002  WISBY SS  AV1902  25 m  42.00   
55  338  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  43.00   
56  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  43.21   
57  409  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  43.37   
58  484  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  43.56   
59  125  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  44.79   
60  267  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  45.26   
61  317  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  45.38   
62  334  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  45.39   
63  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  45.63   
64  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  46.95   
65  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  46.98   
66  369  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  46.99   
67  401  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  47.77   
68  182  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  50.32   
69  190  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  50.72   
70  329  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  51.30   
71  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  51.52   
72  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  51.98   
73  480  Mattsson Alexander  2003  IFÅ  03A981  25 m  52.52   
74  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  52.78   
75  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  53.77   
76  380  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  53.93   
77  411  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  54.24   
78  358  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m  54.32   
79  325  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  54.87   
80  466  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  57.82   
81  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  58.98   
82  324  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  50 m     
 
Gren 15, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
412  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  2:18.31   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:20.28   
134  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:25.81   
222  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  2:26.84   
249  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:28.26   
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  2:29.19   
221  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  2:30.05   
93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:30.46   
23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:31.32   
10  33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:32.43   
11  483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  2:34.47   
12  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:34.88   
13  240  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  2:35.19   
14  44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:35.24   
15  470  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  2:35.54   
16  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:36.26   
17  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:36.60   
18  449  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:37.15   
19  416  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  2:37.49   
20  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:37.81   
21  170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:37.85   
22  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  2:38.17   
23  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:39.49   
24  102  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:40.06   
25  469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  2:40.08   
26  282  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  2:41.21   
27  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  2:41.45   
28  15  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:42.14   
29  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  2:42.24   
30  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  2:42.35   
31  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  2:43.17   
32  258  Bothe Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  2:43.28   
33  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:43.86   
34  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:44.00   
35  251  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:44.00   
36  11  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  2:44.20   
37  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:44.87   
38  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:45.55   
39  229  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  2:45.69   
40  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:46.23   
41  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  2:46.36   
42  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:46.86   
43  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:46.87   
44  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  2:48.22   
45  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  2:48.39   
46  417  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:48.94   
47  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  2:49.16   
48  485  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  2:49.21   
49  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  2:49.75   
50  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:49.94   
51  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:50.09   
52  248  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:50.35   
53  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:50.37   
54  450  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  2:50.62   
55  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  2:51.03   
56  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:51.04   
57  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:53.89   
58  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  2:54.68   
59  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:55.69   
60  166  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  2:56.45   
61  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  2:56.66   
62  72  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  2:56.86   
63  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:57.69   
64  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  2:59.36   
65  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  2:59.92   
66  391  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  3:01.23   
67  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  3:01.75   
68  323  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:02.24   
69  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  3:03.78   
70  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  3:04.54   
71  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  3:05.44   
72  175  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  3:07.22   
73  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  3:07.62   
74  74  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  3:07.86   
75  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  3:09.06   
76  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  3:09.36   
77  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:09.47   
78  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  3:11.26   
79  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  3:11.50   
80  29  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  3:12.07   
81  421  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  3:13.78  RES 
82  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  3:14.23  RES 
83  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  3:14.51  RES 
84  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:14.84  RES 
 
Gren 16, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
454  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  25 m  2:02.94   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  2:09.85   
114  Norén-Vosveldt Gustav  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  2:13.61   
140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:14.95   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:16.05   
451  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  2:17.58   
226  Dahlberg Emil  1997  SUNDSVALL  AC6997  25 m  2:18.34   
456  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  2:20.38   
224  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  2:22.27   
10  447  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  2:22.68   
11  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  50 m  2:34.76   
12  367  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  2:36.42   
13  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:54.95   
14  432  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:56.07   
15  315  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  50 m     
 
Gren 17, 4X200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Eskilstuna Damer Lag 1  1999  ESKILSTUNA    25 m  8:54.00   
243  Sundsvall Damer Lag 1  1999  SUNDSVALL    25 m  9:00.64   
76  Falun Damer Lag 1  1998  FALUN    50 m  9:00.67   
486  IF Åland Damer  IFÅ    50 m  9:12.70   
245  Sundsvall Damer Lag 2  2003  SUNDSVALL    25 m  9:19.24   
211  Skuru Ik Damer Lag 1  2000  SKURU IK    25 m  9:22.51   
393  Upsala S Damer [1999]lag1  1999  UPSALA S    50 m  9:24.00   
51  Eskilstuna Damer Lag 2  2000  ESKILSTUNA    25 m  9:27.05   
77  Falun Damer Yngre Lag 1  2001  FALUN    50 m  9:44.38   
10  145  SS Mora Damer  SS MORA    25 m  10:14.75   
11  52  Eskilstuna Damer Lag 3  ESKILSTUNA    25 m  10:15.75   
 
Gren 18, 4X100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Eskilstuna Herrar Lag 1  1996  ESKILSTUNA    25 m  3:36.26   
78  Falun Herrar Lag 1  1999  FALUN    50 m  3:53.93   
247  Sundsvall Herrar  SUNDSVALL    25 m  3:58.10   
214  Skuru Ik Herrar [2001]  2001  SKURU IK    25 m  4:00.36   
394  Upsala S Herrar [1999]1  1999  UPSALA S    50 m  4:02.00   
108  Gävle SS Herrar [2001]  2001  GÄVLE SS    25 m  4:05.06   
136  Ludvika SS Herrar  LUDVIKA SS    25 m  4:05.35   
489  IF Åland Herrar  IFÅ    25 m  4:16.88   
54  Eskilstuna Herrar Lag 2  1996  ESKILSTUNA    25 m  4:19.58   
10  288  Södertörn Herrar  SÖDERTÖRN    50 m  4:20.00   
11  216  Skuru Ik Herrar Lag 2  1991  SKURU IK    25 m  4:20.27   
12  289  Södertörn Herrar Lag 2  SÖDERTÖRN    50 m  4:25.00   
13  10  Borlänge Herr Små Stora  BORLÄNGE    50 m     
14  169  Norrtälje Herrar [1999]  1999  NORRTÄLJE    50 m     
 
Gren 19, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  27.07   
458  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  25 m  27.70   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  28.30   
109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  28.71   
140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  29.18   
130  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  29.42   
92  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  29.47   
465  Östrand Emil  1998  SPIF SF  AB2598  25 m  29.61   
138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  30.16   
10  280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  30.30   
11  171  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  30.34   
12  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  30.76   
13  150  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  31.02   
14  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  31.36   
15  59  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  31.38   
16  293  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  31.47   
17  36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  31.58   
18  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  31.73   
19  173  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  31.84   
20  83  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  32.50   
21  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  32.68   
22  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  32.83   
23  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  32.96   
24  462  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  33.00   
25  259  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  33.02   
26  205  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  33.15   
27  270  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  33.43   
28  22  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  33.73   
29  88  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  34.52   
30  271  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  34.64   
31  261  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  34.68   
32  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  34.79   
33  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  34.80   
34  28  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  35.33   
35  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  35.46   
36  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  35.49   
37  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  35.70   
38  269  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  50 m  35.84   
39  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  35.95   
40  475  Josefsson Max  2000  IFÅ  00B282  25 m  36.07   
41  70  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  36.26   
42  272  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  36.43   
43  273  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  36.49   
44  123  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  36.53   
45  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  36.58   
46  415  Holmberg Jonathan  2000  VÄSTERÅS  AT1300  25 m  36.79   
47  276  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m  37.08   
48  472  Eriksson Linus  2001  IFÅ  01B090  25 m  37.31   
49  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  37.57   
50  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  38.09   
51  106  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  38.46   
52  267  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  38.59   
53  162  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  38.75   
54  484  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  39.21   
55  254  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  50 m  39.48   
56  365  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  39.53   
57  405  Sandström Matteus  2002  WISBY SS  AV1902  25 m  39.56   
58  317  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  39.84   
59  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  40.22   
60  328  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  40.42   
61  370  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  40.51   
62  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  40.81   
63  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  41.28   
64  125  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  41.37   
65  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  41.94   
66  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  42.11   
67  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  42.13   
68  303  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  43.15   
69  380  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  43.22   
70  336  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  43.30   
71  348  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  43.94   
72  312  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  44.25   
73  315  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  44.41   
74  401  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  45.37   
75  339  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  45.67   
76  324  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  46.67   
77  329  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  47.37   
78  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  47.92   
79  476  Kalvik Rasmus  2004  IFÅ  04A904  25 m  48.00   
80  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  48.09   
81  480  Mattsson Alexander  2003  IFÅ  03A981  25 m  48.38   
82  466  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  48.71   
83  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  49.37   
84  Antonsson Max  2004  AVESTA SS  AG6304  25 m  50.76   
85  411  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  51.93   
86  325  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  52.64   
87  358  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m  53.37   
 
Gren 20, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
134  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  5:03.04   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  5:03.93   
33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  5:13.51   
439  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  5:15.32   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  5:18.91   
93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  5:19.24   
233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  5:24.75   
240  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  5:28.33   
469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  5:34.98   
10  420  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  50 m  5:38.72   
11  40  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  5:40.16   
12  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  5:40.81   
13  199  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  5:45.71   
14  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  5:47.58   
15  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:49.63   
16  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  6:01.12   
17  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  6:04.87   
18  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  6:05.70   
19  323  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  6:34.22   
20  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  50 m     
21  35  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  50 m     
22  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  50 m     
23  232  Lindkvist Sofia  2002  SUNDSVALL  BL2602  50 m     
24  314  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  50 m     
25  418  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  50 m     
26  483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  50 m     
 
Gren 21, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  56.44   
446  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  56.66   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  56.90   
140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  58.94   
226  Dahlberg Emil  1997  SUNDSVALL  AC6997  25 m  59.25   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  59.29   
448  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  59.97   
26  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  1:00.14   
447  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  1:01.29   
10  114  Norén-Vosveldt Gustav  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  1:01.55   
11  92  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:01.63   
12  224  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  1:01.81   
13  180  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  1:01.88   
14  163  Westholm Tobias  1996  NORRTÄLJE  AA1196  25 m  1:02.32   
15  451  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  1:02.42   
16  402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  1:02.79   
17  456  Norberg Christian  1998  SPIF SF  AD6398  25 m  1:02.81   
18  464  Åström Alfred  1997  SPIF SF  AP0197  25 m  1:03.08   
19  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:03.84   
20  461  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  1:04.61   
21  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:05.01   
22  186  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:05.31   
23  455  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  1:05.68   
24  432  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  1:05.93   
25  155  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:06.51   
26  367  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:06.73   
27  201  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:07.02   
28  176  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  1:07.27   
29  187  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  50 m  1:09.10   
30  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:09.42   
31  266  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  1:09.47   
32  463  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  1:10.43   
33  61  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:10.75   
34  133  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:12.99   
35  22  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:13.03   
36  398  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  1:13.28   
37  206  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:14.09   
38  261  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  1:15.25   
39  347  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:16.23   
40  202  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  25 m  1:16.82   
41  88  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:17.09   
42  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  50 m  1:17.30   
43  178  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:17.45   
44  462  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  1:20.91   
45  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:21.67   
46  369  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  1:22.60   
47  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:23.78   
48  162  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:30.35   
49  395  Björkqvist Andersson Axel  2000  WISBY SS  AU0700  25 m  1:31.65   
50  125  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:33.10   
51  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:34.05   
52  338  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:39.70   
53  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  1:44.45   
54  296  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:46.61   
55  315  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:47.39   
56  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  1:49.88   
57  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:54.42   
58  366  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  50 m     
59  371  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  50 m     
60  403  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  50 m     
 
Gren 22, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
426  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:23.83   
64  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:24.70   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:25.24   
444  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  2:26.19   
93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:28.14   
221  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  2:28.90   
209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:31.56   
129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:31.57   
75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:32.55   
10  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  2:33.09   
11  469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  2:33.16   
12  23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  50 m  2:34.00   
13  44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:34.35   
14  225  Bollbring Maja  1999  SUNDSVALL  AC5899  25 m  2:34.57   
15  404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  2:34.91   
16  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  2:34.96   
17  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:36.00   
18  183  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:36.05   
19  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:36.17   
20  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:37.02   
21  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  2:37.39   
22  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:38.02   
23  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  2:38.20   
24  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:38.34   
25  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  2:39.05   
26  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  2:39.20   
27  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:39.39   
28  174  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:39.67   
29  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:39.77   
30  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:40.26   
31  57  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  2:40.39   
32  164  Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  25 m  2:41.85   
33  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  2:42.56   
34  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:42.86   
35  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  2:43.22   
36  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:43.30   
37  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:44.11   
38  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:44.15   
39  255  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  2:44.54   
40  258  Bothe Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  2:44.61   
41  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:44.71   
42  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:46.27   
43  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  2:46.53   
44  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  2:48.57   
45  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  2:49.03   
46  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:49.19   
47  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:49.95   
48  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:50.38   
49  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  2:51.88   
50  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:51.89   
51  189  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  2:52.29   
52  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:53.76   
53  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  50 m  2:55.63   
54  335  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  50 m  2:57.88   
55  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  50 m  2:58.41   
56  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  50 m  2:59.61   
57  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  2:59.76   
58  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  3:00.22   
59  268  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  3:01.44   
60  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  3:03.03   
61  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  3:05.14   
62  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  3:06.69   
63  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:07.56   
64  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  50 m  3:12.54   
65  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:47.55  RES 
66  485  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  2:48.03  RES 
67  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:48.46  RES 
68  453  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  2:49.31  RES 
69  345  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  2:49.35  RES 
70  184  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  3:03.33  RES 
71  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  3:12.19  RES 
72  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  3:14.73  RES 
73  362  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  3:21.18  RES 
74  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  50 m    RES 
75  74  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  50 m    RES 
76  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  50 m    RES 
77  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  50 m    RES 
78  299  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  50 m    RES 
79  385  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  50 m    RES 
 
Gren 23, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:24.23   
36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:24.92   
425  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  2:27.37   
105  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:28.90   
451  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  2:30.68   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  2:31.08   
396  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  2:33.42   
402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  2:33.66   
223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  2:34.83   
10  458  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  50 m  2:34.85   
11  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:38.05   
12  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:38.92   
13  109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  50 m  2:43.23   
14  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:44.98   
15  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  2:45.89   
16  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:46.28   
17  138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:46.68   
18  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  2:46.98   
19  176  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  2:47.86   
20  281  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  25 m  2:49.52   
21  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:49.54   
22  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  2:49.58   
23  181  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  2:50.88   
24  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:52.33   
25  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:52.58   
26  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:53.61   
27  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:56.04   
28  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  3:00.41   
29  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  3:01.08   
30  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  3:04.46   
31  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  3:06.33   
32  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  3:08.92   
33  123  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  3:09.45   
34  399  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  3:09.61   
35  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  3:12.09   
36  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:14.00   
37  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  50 m  3:18.44   
38  405  Sandström Matteus  2002  WISBY SS  AV1902  25 m  3:18.79   
39  395  Björkqvist Andersson Axel  2000  WISBY SS  AU0700  25 m  3:19.32   
40  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  3:27.22   
41  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  3:27.33   
42  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  3:28.22   
43  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  3:31.10   
44  334  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  3:36.11   
45  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m     
46  348  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  50 m     
47  358  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  50 m     
48  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  50 m     
 
Gren 24, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
439  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  50 m  27.69   
442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  29.40   
478  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  29.50   
236  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  29.84   
44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  30.09   
408  Westerlund Lina  1995  WISBY SS  BD5295  25 m  30.26   
470  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  30.28   
15  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  30.86   
444  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  30.92   
10  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  31.25   
11  183  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  31.53   
12  279  Rönn Signe  2001  SÖDERTÖRN  BS9201  25 m  31.82   
13  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  31.97   
14  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  32.18   
15  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  32.19   
16  131  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  50 m  32.25   
17  274  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  32.27   
18  64  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  32.31   
19  420  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  32.38   
20  235  Mattsson Hanna  1998  SUNDSVALL  BL2698  25 m  32.48   
21  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  32.53   
22  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  32.55   
23  30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  32.57   
24  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  32.60   
25  198  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  32.73   
26  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  32.74   
27  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  32.86   
28  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  32.90   
29  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  32.93   
30  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.03   
31  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  33.12   
32  229  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  33.27   
33  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  33.30   
34  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  33.31   
35  21  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  33.42   
36  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  33.45   
37  199  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  33.48   
38  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  50 m  33.48   
39  238  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  33.55   
40  417  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  33.56   
41  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  33.57   
42  11  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  33.72   
43  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  33.76   
44  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  33.77   
45  142  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  33.82   
46  253  Adamsson Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AH2600  25 m  33.88   
47  255  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  33.89   
48  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  33.94   
49  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  33.97   
50  413  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  34.01   
51  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  34.06   
52  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  34.15   
53  40  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  34.20   
54  55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  34.72   
55  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  34.73   
56  232  Lindkvist Sofia  2002  SUNDSVALL  BL2602  25 m  34.79   
57  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  34.86   
58  111  Heed Nicolina  2001  HÄRNÖSAND  BU1801  25 m  34.87   
59  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  34.87   
60  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  34.90   
61  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  35.12   
62  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  35.13   
63  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  35.31   
64  391  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  35.31   
65  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  35.39   
66  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  35.40   
67  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  35.45   
68  204  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  35.46   
69  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  35.54   
70  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  35.55   
71  284  Tegman Isabella  2001  SÖDERTÖRN  AN9202  25 m  35.57   
72  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  35.58   
73  453  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  50 m  35.72   
74  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  35.89   
75  219  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  35.90   
76  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  36.21   
77  166  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  36.23   
78  72  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  36.37   
79  407  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  36.41   
80  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  36.62   
81  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  36.78   
82  277  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  36.78   
83  144  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  36.84   
84  189  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  36.89   
85  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  37.05   
86  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  37.15   
87  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  37.24   
88  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  37.36   
89  256  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  37.48   
90  345  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  37.52   
91  158  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  37.66   
92  265  Grönberg Saga  2000  SÖDERTÖRN  BO7800  25 m  37.93   
93  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  37.94   
94  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  37.95   
95  47  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  38.03   
96  436  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  38.15   
97  350  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  38.17   
98  121  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  38.20   
99  175  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  38.35   
100  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  38.39   
101  157  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  38.56   
102  356  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  38.72   
103  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  38.88   
104  241  Wennberg Petra  2002  SUNDSVALL  BL6602  25 m  39.09   
105  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  39.24   
106  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  39.27   
107  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  39.29   
108  151  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  39.62   
109  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  39.76   
110  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  39.83   
111  313  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  39.93   
112  99  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  39.95   
113  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  40.02   
114  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  40.08   
115  91  Hägglund Nora  2001  GÄVLE SS  AY7401  25 m  40.24   
116  74  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  40.56   
117  120  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m  40.60   
118  152  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  40.67   
119  314  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  40.93   
120  422  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  41.14   
121  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  41.21   
122  149  Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  41.25   
123  419  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  41.46   
124  24  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  41.47   
125  481  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  41.78   
126  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  41.87   
127  326  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  42.15   
128  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  42.39   
129  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  42.42   
130  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  42.61   
131  291  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  42.86   
132  35  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  43.44   
133  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  43.47   
134  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  43.77   
135  104  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  44.23   
136  362  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  44.45   
137  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  44.58   
138  79  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  44.73   
139  335  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  45.02   
140  100  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  45.17   
141  435  Rönning Vilma  2000  HK SIM  AN6600  25 m  45.65   
142  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  46.07   
143  377  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  46.17   
144  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  46.27   
145  298  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  46.68   
146  101  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  46.72   
147  353  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  47.28   
148  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  47.56   
149  310  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  48.63   
150  95  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  48.67   
151  299  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  50.86   
152  392  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  51.76   
153  321  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  51.96   
154  372  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  54.45   
155  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  55.16   
156  97  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  50 m     
157  322  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  50 m     
158  363  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  50 m     
159  385  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  50 m     
 
Gren 25, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
290  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  23.60   
41  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  24.15   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  24.63   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  24.71   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  24.76   
140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  25.22   
171  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  25.33   
402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  25.63   
128  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  25.85   
10  461  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  25.91   
11  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  25.94   
12  293  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  26.00   
13  163  Westholm Tobias  1996  NORRTÄLJE  AA1196  25 m  26.10   
14  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  26.13   
15  138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  26.23   
16  226  Dahlberg Emil  1997  SUNDSVALL  AC6997  25 m  26.27   
17  432  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  26.40   
18  176  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  26.53   
19  173  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  26.57   
20  276  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  25 m  26.59   
21  237  Näslund Viktor  2001  SUNDSVALL  AF1301  25 m  26.63   
22  224  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  26.67   
23  186  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  26.71   
24  133  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  26.85   
25  266  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  26.99   
26  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  27.00   
27  150  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  27.03   
28  130  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  27.06   
29  272  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  27.11   
30  180  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  27.17   
31  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  27.21   
32  270  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  27.27   
33  114  Norén-Vosveldt Gustav  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  27.44   
34  59  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  27.45   
35  455  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  27.47   
36  22  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  27.64   
37  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  27.69   
38  347  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  27.82   
39  281  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  25 m  27.90   
40  271  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  27.93   
41  228  Ekengren Johan  2001  SUNDSVALL  AA6901  25 m  28.10   
42  83  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  28.21   
43  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  28.60   
44  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  28.62   
45  343  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  28.62   
46  205  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  28.65   
47  261  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  28.66   
48  475  Josefsson Max  2000  IFÅ  00B282  25 m  28.78   
49  179  Hanson Simon  2000  SALA SS  AT6700  25 m  28.81   
50  269  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  28.89   
51  223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  29.19   
52  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  29.26   
53  259  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  29.30   
54  280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  29.35   
55  463  Wirdby Myren Elias  2002  SPIF SF  AH0902  25 m  29.44   
56  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  29.59   
57  61  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  29.62   
58  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  29.66   
59  28  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  29.75   
60  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  29.77   
61  398  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  50 m  29.84   
62  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  30.01   
63  415  Holmberg Jonathan  2000  VÄSTERÅS  AT1300  25 m  30.01   
64  283  Son Alexander  2000  SÖDERTÖRN  AU8900  25 m  30.26   
65  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  30.43   
66  262  Dunér Erik  1999  SÖDERTÖRN  AW8999  25 m  30.49   
67  123  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  30.52   
68  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  30.53   
69  338  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  30.53   
70  254  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  25 m  30.59   
71  206  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  30.80   
72  370  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  30.83   
73  472  Eriksson Linus  2001  IFÅ  01B090  25 m  30.96   
74  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  31.02   
75  162  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  31.35   
76  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  31.37   
77  484  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  50 m  31.48   
78  395  Björkqvist Andersson Axel  2000  WISBY SS  AU0700  25 m  31.82   
79  70  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  31.93   
80  178  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  31.93   
81  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  32.14   
82  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  32.50   
83  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  32.66   
84  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  32.96   
85  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  32.98   
86  317  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  33.00   
87  369  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  33.07   
88  125  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  33.21   
89  273  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  33.62   
90  405  Sandström Matteus  2002  WISBY SS  AV1902  25 m  33.69   
91  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  50 m  34.20   
92  267  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  34.26   
93  365  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  34.39   
94  296  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  34.43   
95  106  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  34.46   
96  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  34.62   
97  334  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  34.78   
98  371  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  35.11   
99  399  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  35.12   
100  328  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  35.45   
101  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  35.86   
102  401  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  35.86   
103  366  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  36.30   
104  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  36.73   
105  476  Kalvik Rasmus  2004  IFÅ  04A904  25 m  37.03   
106  466  Blomberg Elliot  2003  IFÅ  03A941  25 m  37.19   
107  312  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  37.32   
108  336  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  37.68   
109  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  38.10   
110  303  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  38.85   
111  315  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  38.93   
112  380  Söderberg Oliwer  2003  UPSALA S  AK9703  25 m  39.17   
113  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  39.45   
114  480  Mattsson Alexander  2003  IFÅ  03A981  25 m  39.58   
115  411  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  39.80   
116  339  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  40.03   
117  348  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  40.14   
118  Antonsson Max  2004  AVESTA SS  AG6304  25 m  40.98   
119  329  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  41.34   
120  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  41.90   
121  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  42.59   
122  324  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  43.11   
123  325  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  45.72   
 
Gren 26, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  4:35.20   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  4:37.02   
33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  4:37.52   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  4:38.71   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  4:40.68   
44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  4:43.32   
55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  4:43.73   
42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  4:44.85   
240  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  4:45.09   
10  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  4:45.21   
11  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  4:45.22   
12  483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  4:46.01   
13  30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  4:46.34   
14  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  4:47.09   
15  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  4:47.34   
16  165  Zetterström Johanna  1978  NORRTÄLJE  AA8478  25 m  4:49.49   
17  172  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  4:50.51   
18  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  4:50.92   
19  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  4:52.21   
20  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  4:52.37   
21  282  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  4:52.59   
22  23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  4:54.29   
23  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  4:54.63   
24  160  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  4:54.64   
25  210  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  4:55.33   
26  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  4:58.10   
27  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  4:58.12   
28  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  4:58.48   
29  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  4:59.22   
30  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  4:59.86   
31  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  5:00.40   
32  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  5:01.45   
33  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  5:05.30   
34  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  5:08.04   
35  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  5:08.21   
36  413  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:08.37   
37  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  5:08.43   
38  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  5:08.96   
39  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  5:09.11   
40  174  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  5:09.23   
41  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:09.86   
42  102  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  5:10.14   
43  227  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  5:11.18   
44  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  5:14.61   
45  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  5:17.60   
46  204  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  5:17.73   
47  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  5:17.91   
48  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  5:18.80   
49  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  5:20.93   
50  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  5:23.71   
51  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  5:25.08   
52  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  5:30.52   
53  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  5:35.41   
54  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  5:41.36   
55  35  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  5:43.71   
56  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  5:47.14   
57  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  5:59.07   
58  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  6:01.37   
59  335  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  6:03.22   
60  122  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  6:14.56   
61  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  6:31.72   
62  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  7:07.26   
63  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  50 m     
64  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  50 m     
65  345  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  50 m  5:20.22  RES 
66  184  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  5:21.85  RES 
67  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  5:22.09  RES 
68  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  5:25.83  RES 
69  34  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  5:26.65  RES 
70  219  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  5:27.06  RES 
71  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  5:33.17  RES 
72  383  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  50 m  5:35.37  RES 
73  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  50 m    RES 
74  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  50 m    RES 
75  468  Duns Rebecca  2003  IFÅ  03A914  50 m    RES 
76  473  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  50 m    RES 
77  474  Hachem Lena  2003  IFÅ  03B154  50 m    RES 
78  477  Karlsson Isabella  2005  IFÅ  05A398  50 m    RES 
79  482  Måtar Emelie  2004  IFÅ  04A787  50 m    RES 
 
Gren 27, 4X100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Eskilstuna Herrar Lag 1  1996  ESKILSTUNA    25 m  3:53.59   
247  Sundsvall Herrar  SUNDSVALL    25 m  4:21.05   
194  Sala SS Herrar Lag 1  2002  SALA SS    50 m  4:24.81   
108  Gävle SS Herrar [2001]  2001  GÄVLE SS    25 m  4:25.41   
78  Falun Herrar Lag 1  1999  FALUN    25 m  4:25.63   
136  Ludvika SS Herrar  LUDVIKA SS    25 m  4:37.52   
394  Upsala S Herrar [1999]1  1999  UPSALA S    50 m  4:39.00   
214  Skuru Ik Herrar [2001]  2001  SKURU IK    25 m  4:39.95   
288  Södertörn Herrar  SÖDERTÖRN    50 m  4:45.00   
10  289  Södertörn Herrar Lag 2  SÖDERTÖRN    50 m  4:50.00   
11  216  Skuru Ik Herrar Lag 2  1991  SKURU IK    25 m  4:50.83   
12  54  Eskilstuna Herrar Lag 2  1996  ESKILSTUNA    25 m  4:50.86   
13  195  Sala SS Herrar Lag 2  2002  SALA SS    50 m  5:06.67   
14  10  Borlänge Herr Små Stora  BORLÄNGE    50 m     
15  169  Norrtälje Herrar [1999]  1999  NORRTÄLJE    50 m     
 
Gren 28, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
307  Carlsson Linnéa  1998  UPSALA S  AC8298  25 m  30.75   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  31.28   
221  Öberg Elise  2002  SOLLEFTEÅ  AE8402  25 m  31.52   
225  Bollbring Maja  1999  SUNDSVALL  AC5899  25 m  31.66   
64  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  31.67   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  31.90   
23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  31.92   
470  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  32.46   
431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  32.76   
10  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  32.93   
11  93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  32.96   
12  235  Mattsson Hanna  1998  SUNDSVALL  BL2698  25 m  33.04   
13  183  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  33.05   
14  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  33.15   
15  11  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  33.41   
16  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  33.42   
17  255  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  33.47   
18  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  33.54   
19  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  33.64   
20  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  33.65   
21  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.74   
22  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  33.86   
23  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  33.92   
24  164  Westling Alva  1999  NORRTÄLJE  AE4299  25 m  33.93   
25  469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  34.22   
26  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  34.37   
27  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  34.50   
28  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  34.53   
29  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  34.57   
30  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  34.72   
31  294  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  50 m  34.73   
32  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  34.75   
33  57  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  34.81   
34  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  34.82   
35  174  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  34.88   
36  199  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  34.88   
37  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  34.94   
38  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  35.01   
39  279  Rönn Signe  2001  SÖDERTÖRN  BS9201  25 m  35.09   
40  274  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  35.13   
41  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  35.22   
42  55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  35.26   
43  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  35.29   
44  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  35.55   
45  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  35.60   
46  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  35.66   
47  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  35.84   
48  198  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  35.89   
49  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  35.93   
50  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  50 m  36.06   
51  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  36.13   
52  485  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  36.18   
53  219  Forsberg Isa  2002  SOLLEFTEÅ  BB5202  25 m  36.26   
54  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  36.29   
55  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  36.29   
56  160  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  36.30   
57  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  36.32   
58  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  36.33   
59  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  36.35   
60  436  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  36.60   
61  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  36.62   
62  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  36.71   
63  238  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  36.76   
64  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  37.16   
65  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  37.22   
66  417  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  37.30   
67  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  37.39   
68  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  37.47   
69  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  37.75   
70  144  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  37.80   
71  345  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  50 m  37.87   
72  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  37.88   
73  40  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  37.91   
74  391  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  38.09   
75  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  38.24   
76  72  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  38.41   
77  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  38.46   
78  407  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  38.46   
79  340  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  38.47   
80  189  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  38.48   
81  413  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  38.59   
82  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  38.68   
83  284  Tegman Isabella  2001  SÖDERTÖRN  AN9202  25 m  38.92   
84  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  38.99   
85  268  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  39.01   
86  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  39.06   
87  453  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  39.10   
88  422  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  39.11   
89  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  39.13   
90  479  Marcus Emma  2002  IFÅ  02A820  25 m  39.18   
91  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  39.24   
92  299  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  39.33   
93  175  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  39.53   
94  152  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  39.88   
95  241  Wennberg Petra  2002  SUNDSVALL  BL6602  25 m  40.23   
96  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  40.29   
97  157  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  40.32   
98  253  Adamsson Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AH2600  25 m  40.36   
99  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  40.70   
100  47  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  40.85   
101  120  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m  41.13   
102  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  41.19   
103  34  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  41.20   
104  149  Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  41.40   
105  335  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  41.45   
106  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  41.59   
107  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  41.68   
108  24  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  41.80   
109  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  41.82   
110  419  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  41.83   
111  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  42.02   
112  322  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  42.12   
113  264  From Julia  1999  SÖDERTÖRN  BR2499  25 m  42.25   
114  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  42.47   
115  158  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  42.62   
116  363  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  42.67   
117  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  42.88   
118  35  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  42.97   
119  362  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  43.02   
120  90  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  43.07   
121  151  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  43.28   
122  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  43.29   
123  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  43.37   
124  177  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  43.42   
125  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  43.64   
126  326  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  43.73   
127  313  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  43.76   
128  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  43.90   
129  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  43.94   
130  474  Hachem Lena  2003  IFÅ  03B154  25 m  43.98   
131  104  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  44.41   
132  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  44.46   
133  377  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  44.62   
134  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  44.80   
135  385  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  44.91   
136  101  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  45.20   
137  353  Molund Maja  2004  UPSALA S  BF0204  25 m  45.96   
138  349  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  46.16   
139  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  46.18   
140  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  46.23   
141  473  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  25 m  46.30   
142  79  Dregelid Tora  2002  GIMO SS  BP5202  25 m  46.60   
143  298  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  46.81   
144  277  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  46.83   
145  354  Molund Malva  2006  UPSALA S  AH4406  25 m  47.05   
146  310  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  47.19   
147  482  Måtar Emelie  2004  IFÅ  04A787  25 m  47.49   
148  95  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  48.53   
149  100  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  49.34   
150  99  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  49.50   
151  435  Rönning Vilma  2000  HK SIM  AN6600  25 m  51.02   
152  392  Ågren Lisa  2004  UPSALA S  AN6404  25 m  51.13   
153  321  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  51.19   
154  364  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  51.36   
155  376  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  1:01.59   
156  97  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  50 m     
157  301  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S  BP4404  50 m     
 
Gren 29, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
425  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  4:30.93   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  4:36.33   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  4:37.75   
109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  4:43.30   
458  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  25 m  4:45.16   
448  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  4:46.09   
226  Dahlberg Emil  1997  SUNDSVALL  AC6997  25 m  4:48.80   
402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  4:49.77   
41  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  4:51.01   
10  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  4:57.14   
11  36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  5:01.23   
12  187  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  5:18.60   
13  140  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  5:20.54   
14  432  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  5:27.55   
15  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  5:28.94   
16  396  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  50 m  5:30.65   
17  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  5:41.49   
18  490  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  50 m  5:51.19   
19  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  5:51.43   
20  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  6:10.63   
 
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
439  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  25 m  1:02.89   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:03.12   
236  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  1:05.89   
442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  50 m  1:06.12   
478  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  1:08.01   
44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:08.33   
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  1:09.26   
33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:09.55   
305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:09.79   
10  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  1:10.10   
11  134  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:10.20   
12  15  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:10.26   
13  23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:10.50   
14  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  1:11.46   
15  449  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:12.06   
16  379  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:12.35   
17  183  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:12.40   
18  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:12.56   
19  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:12.98   
20  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  1:13.17   
21  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:13.23   
22  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:13.55   
23  30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:13.69   
24  282  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  1:13.72   
25  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:14.53   
26  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:14.64   
27  417  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:14.75   
28  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:14.79   
29  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:15.00   
30  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:15.34   
31  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:15.61   
32  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:16.23   
33  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:16.44   
34  229  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  1:16.56   
35  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:16.98   
36  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  1:17.10   
37  21  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:17.67   
38  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  1:17.98   
39  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:18.91   
40  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:19.07   
41  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:19.09   
42  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:19.40   
43  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:19.68   
44  189  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:20.14   
45  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  1:20.21   
46  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:20.33   
47  142  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:20.46   
48  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:22.10   
49  391  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:23.24   
50  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:25.15   
51  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:25.30   
52  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:25.49   
53  184  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:26.77   
54  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  50 m  1:27.00   
55  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  50 m  1:28.34   
56  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:29.51   
57  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:29.71   
58  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  50 m  1:30.55   
59  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:31.05   
60  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:31.58   
61  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:35.11   
62  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  50 m  1:36.27   
63  468  Duns Rebecca  2003  IFÅ  03A914  25 m  1:46.55   
64  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:46.77   
 
Gren 31, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
465  Östrand Emil  1998  SPIF SF  AB2598  25 m  2:13.45   
92  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:13.66   
26  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  2:15.24   
464  Åström Alfred  1997  SPIF SF  AP0197  25 m  2:16.68   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:20.43   
138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:22.84   
280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  2:26.95   
59  Bädicker Dennis  1999  FALUN  AP5999  25 m  2:27.42   
130  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:28.53   
10  187  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  2:31.01   
11  259  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  2:31.70   
12  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:31.78   
13  347  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:32.28   
14  230  Hedlund Albin  2003  SUNDSVALL  AA0903  25 m  2:32.32   
15  181  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  2:33.08   
16  88  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:38.20   
17  462  Wirdby Myren Edvin  2002  SPIF SF  AH1902  25 m  2:38.58   
18  22  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:38.67   
19  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:40.16   
20  28  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:41.56   
21  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  50 m  2:43.53   
22  261  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  2:47.23   
23  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:47.40   
24  475  Josefsson Max  2000  IFÅ  00B282  25 m  2:48.22   
25  273  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  2:51.13   
26  71  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  2:52.82   
27  490  Pettersson Johan  1994  UPSALA S  AS9994  50 m  2:52.91   
28  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  2:54.88   
29  365  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  50 m  2:55.81   
30  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:56.10   
31  472  Eriksson Linus  2001  IFÅ  01B090  25 m  2:57.46   
32  267  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  3:00.00   
33  123  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  3:00.25   
34  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  3:01.02   
35  106  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  3:01.28   
36  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  3:01.31   
37  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  3:04.24   
38  303  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  50 m  3:11.62   
39  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  3:15.92   
40  185